Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Räpane naine
 
jaan 24. detsember 2015, kl 19.20
Kuidas panna naine enda järelt koristama. Laga hunnik aina kasvab. Köök on varsti nagu sigala.
 
KV 24. detsember 2015, kl 19.47
Sigalate hinnad langevad, osta uus!
 
jaan 24. detsember 2015, kl 19.49
Pigem võtan uue
 
hull 24. detsember 2015, kl 21.59
Ja miks sa ise omas kodus kööki ei korista. Naine on ori sulle või?
 
jaan 24. detsember 2015, kl 22.33
hullule
Oma tagumik tuleb peale potilkäiku ikka ise puhtaks teha
 
jee 25. detsember 2015, kl 19.16
Sa tee nii, et viska kõik pesemata asjad prügikasti-las eit siis otsib sealt:)
 
jube teema 26. detsember 2015, kl 22.08
pidin ka naise järelt koristama, pesemata nõusid, hügieeni sidemeid jne... Naine kõrgharidusega :(
 
jaan 27. detsember 2015, kl 23.32
Sama lugu siin,naisel doktorikraad(ilma naljata). Minu jaoks täielik müstika.
 
tema 28. detsember 2015, kl 11.00
naisel doktorikraad? aga sinul jaanike? jutu järgi tundub põhihariduse kanti olevat - seega panustad suhtesse omale jõukaohase tegevusega - kirud delfis naist ja koristad :P ja oled rõõmus, et ta sind mingil seletamatul põhjusel talub!
 
jaan 28. detsember 2015, kl 12.13
Põhiharidusest asi kaugel. Paistab et "tema" ka ei korista-miks muidu selline sapine jutt.
Haridus ei anna alust heakorra hoidmise eest kõrvalehoidmiseks
 
Esopus Spitzenburg 28. detsember 2015, kl 15.18
No on teatud tüüp naisi, kelle ajakasutus ja mõtted keerlevad tihtilugu palju kõrgemates sfäärides kui pesemata nõud ja tolmurullid...doktorikraadiga proua vbl mõtleb pingsalt kuidas maailma vähi käest päästa, no ei jää ju siis aega majapidamistöödeks.
 
naiska 28. detsember 2015, kl 18.31
kuulge feministid, ma olen muidu selle poolt, et liigikaaslastele kohe appi hüpata ja mehad läbi klobida (koristagu ise ka ja tehku süüa ja üleüldse), AGA.... kahjuks olen ise paari räpakott-naist kohanud. ei ole nii, et kellel on peres kõrgem haridus, see sittab süüdimatult ja teine kraamib. üks minu tutvatest käkkidest polnud isegi üheksandat ära lõpetanud, isegi tööl ei viitsinud käia. teate, see on ikka ilge, kui naine ehitab iga päev kodus aeledes kraanikaussi mustadest nõudest Eiffeli torni, toidujäänused on põrandal, diivanil, tal endal juustes. riided vedelevad ühtlase kihina põrandal ja külmkapis ulub tuul. õnneks on mees palga tema kätte andnud, saab vähemasti kunstküüned ja ripsmed paigaldada. siis on hea suitsu kiskuda ja sõpsidega siidrit libistades lauamänge mängida. kauaks muidugi meest polnud ka. naine on kodu süda, nagu ahi. tema asi on soojust ning mugavust jagada. loomulikult peab mees olema usin kütja, muidu sooja ei saa. aga on olemas rikkis ahjusid ja neid välja vabandada pole mingit mõtet.
 
nõus naiskaga 28. detsember 2015, kl 21.50
haridus ei pane koristama ega puhtust pidama...

Olen kohanud kõrgharidusega meditsiinitöötajat, kellel täid peas ja kirbud püksis :)

Teemaalgataja küsimusele on ainult üks vastus, Sa ei saa mitte kuidagi panna naist enda järelt koristama, kui see tema loomuses ei ole !

Sama kehtib ka meessoost isikute kohta! Lepi sellega või mine oma teed, ära taha teist inimest muuta, see ei toimi !
 
jaan 28. detsember 2015, kl 21.50
Üldiselt on mul ikkagi maailma parim naine-lihtsalt see üks veidrus on juures.
 
jaan 28. detsember 2015, kl 22.02
Muutumine on võimalik.Olin kaua aega tagasi ülikooli ajal ise üks suuremaid läbustajaid, nüüd on vastupidi. Miks muutusin ei tea, lihtsalt vastik hakkas.
 
jaanile 28. detsember 2015, kl 22.06
kui sul on Maailma parim naine, mida sa siis siin naisteka foorumis istud ???
 
arvajas 29. detsember 2015, kl 12.06
ta ei viitsi koristada.
did_246424 02. jaanuar 2016, kl 08.00
ma ka ei taha koristada, raisatud aeg. Võta koristaja ja ära hala! Mul juba 5a rahu majas, kõik õnnelikud. Sellised igapäeva asjad muidugi korjad ära aga suurte pindade küürimine jne- ajaga parematki teha!
 
Karvane kalmaar 02. jaanuar 2016, kl 09.34
mida ühist on haridusel ja räpakusel?
 
aaa 02. jaanuar 2016, kl 17.10
Haridus eeldab mõtlemisvõime olemasolu. Haritud inimene võiks aru saada, et koristamine on kultuurse elu üks osa. Antud juhul, siis diplom ja kultuur kokku ei käi. Diplom on, aga kultuursust pole.
 
arvamus 02. jaanuar 2016, kl 17.34
Jaani naine on doktorikraadiga, Jaan ka haritud, aga ?tühikut kasutada ei oska? Kes on ühe uurimusega kunagi maha saanud ja lõputöö kirjutanud, oskab tühikut kasutada igavesti. Või? Häirib sama moodi nagu pesemata nõud...
 
aaa 02. jaanuar 2016, kl 18.35
arvamus kah nõusid ei pese ?
 
Karvasele kalmaarile 02. jaanuar 2016, kl 18.41
Haridusel ja räpakusel ei ole absoluutselt mitte midagi ühist!
 
arvamusele 03. jaanuar 2016, kl 22.46
Inimesed on meil haridust saanud palju varem, kui ilmusid tühikud...
 
Alex 23. jaanuar 2016, kl 10.44
Kui armastad teda ja tema sind pole hullu.

Muidu jätta ta maha?
 
Belle 24. veebruar 2016, kl 01.49
Kui on lohakas ja räpane, võta siis parem. Võiblla sinusugune ei väärigi paremat. Parematel eitedel ju paremad mehed.. IRW
 
hheiohh 24. veebruar 2016, kl 12.24
Enamus mehi on ju sellised räpases sead, kes enda tagant ei korista. Oleks aeg, et mehed sama tunneks, mida naised sajandeid.
 
Tauno 25. veebruar 2016, kl 23.15
Naised ongi räpased ja mustad. Sellepärast vaatab erudeeritud osa meestest ikka samasooliste poole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!