Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kas pisiasi?
 
MV 21. jaanuar 2017, kl 14.41
Kohtusin internetis hiljuti ühe sellise naisega, kes mulle tõesti meeldis. Ta on ilus nii pildil kui päriselus. Pole just piltilus, aga on kena ja armas, arukas, temaga on mõnus juttu ajada. Armusin vist juba enne kohtumist temasse. Teiseks korraks kutsusin ta külla. Jõudsime voodisse ja seks oli viimase peal hea, mida võisin juba suudlemistest järeldada. Võib-olla olen ebanormaalne, kuid naiste jalad on mulle olulised. Ilusad jalad peavad olema. Nägin hommikul, et temal ei ole, kuigi piltidel paistis ok.Ma ei väida, et mul ei seisa muidu vm, kuid kinnisidee see mul on. Seksi juures pole see tähtis, muul ajal tahaks neid imetleda. Loll jutt, jah tean. See naine tõesti meeldis, ootasin palju. Praegu väldin tema küsimusi ja suhtlen paari uuega. Tunne on sant, et teisiti ei oska mõelda.
 
kas 21. jaanuar 2017, kl 16.28
kas te olete vastu pead ka löödud mingi kõva esemega?
 
Sinine 21. jaanuar 2017, kl 22.45
Kinnisideedest võiks vabaneda, mitte naisi vahetada.
 
Võiks tulla 22. jaanuar 2017, kl 00.34
maavärin, nälg, tsunami, sõda, katk, kommunistlik riigikord, või midagi taolist, siis pööraksid EHK su ajud tõelistele probleemidele.
 
MV 22. jaanuar 2017, kl 17.37
Rääkisin talle enne kohtumist talle ka oma soovist, ta ei öelnud selle kohta midagi, ütles, et pole täiuslik. Pärast kirjutas ise, et hoiatas ju. Saan kõigest aru, aga pettumus on suur. Ta meeldis mulle väga, nüüd ei oska vastata, ei tunne enam midagi?
 
vm 22. jaanuar 2017, kl 17.57
pole piltilus - see ütlebki kõik.
kui modellid täiuslikel netipiltidel on su prioriteet, ei tunne sa omasuguse -naine tänavalt- vastu enam midagi.
tunne on läinud igaveseks, selle asemel saad osta. osta ilusaid jalgu vaatamiseks, silitamiseks, üheks korraks, elukaasaks.
vahetad raha noore modelli vastu.
 
MV 22. jaanuar 2017, kl 19.06
Ei, kõik muu tema juures meeldib ka päris elus. Armumist ei tulnud, mida lootsin just temaga tunda. Paari ilusaid jalgu leiab, kahju on, et pettusime mõlemad.
 
Mlm 22. jaanuar 2017, kl 19.46
Millest sul kahju on? Raisatud ajast v et sind pikalt saadeti.
Tähendab, oled lihtsurelik pirtsperce mitte rikas jumalaasemik.
 
MV 22. jaanuar 2017, kl 20.09
Tema kirjutab, et armus minusse. Mina ei tea enam, mida tunnen. Vajan vist aega.
 
Mlm 22. jaanuar 2017, kl 20.38
Vajad aega, siis sa ei taha teda.
Tôeline iha naise järele ei pane kahtlema, tunne on meeletu ja lausa tappev.
Tibi armuavaldus silitas su ego, simple.
 
njahh 22. jaanuar 2017, kl 22.51
no kui naine sulle tõesti midagi tähendanuks, siis ei loeks jalad enam midagi. A suht pealiskaudne mehepoeg oled...

Remargi korras nendiks, et kui fotol nähtud piltilus modell teile linnatänaval tuunimata vastu tuleks, ei pööraks te temale vähematki tähelepanu ega peaks teda enamasti mingilgi moel ilusaks.
 
Aru ma ei saa 23. jaanuar 2017, kl 00.02
Tahaks teada, millised on need jalad, mis pildilt paistavad ilusatena, kui tegelikult ei ole seda. Millised need jalad siis on?
 
aga sa maksa kinni see kohendamine 23. jaanuar 2017, kl 02.14
no teema tegija ei saa ju nii ihnur olla, et ei saa lasta nüüd muidu meeldinud naise jalgu kohenadada lasta.
 
tilli kõverus 23. jaanuar 2017, kl 02.16
mulle enamasti ei meeldi see tilli kõverus, kahjuks enamasti jääb piltidel varjatuks. sellpärast jätangi mehe maha. palju olen juba jätnud, sest see kõveruse nurk pole õigeks osutsunud ja siis tundubki, et mehed ainult valetavad.
 
mul sama 23. jaanuar 2017, kl 06.57
kah see kõverusevärk ei klapi. Armun järjepanu valedesse meestesse, mul kinnisidee sihuke kohe, nagu voodi jõuame .... kohe näen vale kõverus!

Ja nii olengi kurb ja aastaid kepita, ei saa, ei saa, kinnisidee....
 
Süütu naine 23. jaanuar 2017, kl 07.18
Olen kena, jaladki peened ja sihvakad, aga mul on kinnisidee või ideefix, ma ei talu neid sooni riistal.

Ilusad poisid on mu potentsiaalseteks peikadeks olnud, suhtleme FB-s, ka Skypis kuid ma ei julge küsida, et näidaku ... mulle, sest probleem on tõsine, olen kogemustest õppinud, nüüd esmalt proovin oraali, et mitte hulluks minna ja voodit täis oksendada.

Saan endale pihku sooja ja mõnusa riista, aga niipea kui näen sooni, noh kohe oksendan! Lausa füüsiliselt ei ole võimeline üle elama neid sooni, kas tõesti pole ühtegi normaalse riistaga meest?
 
mina jätsin 23. jaanuar 2017, kl 12.57
mehe maha varvaste pärast, vott.
 
kanajalgadega naine 23. jaanuar 2017, kl 16.03
minu jalgade üle pole keegi veel kurtnud.
 
klaverijalad 23. jaanuar 2017, kl 17.24
on kaunid, ääretult musikaalsed ja voolujoonelised.
 
AA 24. jaanuar 2017, kl 17.15
No kui ei meeldi, siis ei meeldi. Eks tänapäeva meeste standardid on ülikõrged ja iga asja suhtes kipuvad väga pirtsakad olema. Samas ei ole jah mõtet ka ennast piinata, et pead hakkama päevast-päeva neid koledaid jalgu vaatama. Parem ela edasi Pihu-Pillega.
 
MV 24. jaanuar 2017, kl 20.18
See on minu kiiks ja võib-olla olen ebanormaalne, tean seda. Arvasin, et leidsin õige tüdruku, kuid pean edasi otsima. Lootused olid kõrgel tema suhtes. Ta teadis mu kiiksu aga ikka tuli kohtuma, arvas vist et lepin sellega. Kõik muud vead elan üle. Pihu Pillet ei vaja, naisi ikka saab. Ikka on kahju, et see lugu nii lõpeb.
 
wwww 24. jaanuar 2017, kl 21.09
vaata usklikke, need lepivad kannatama hälbelist meest.
su kinnisidee on õudne, lugedes, kuidas sa rikkis plaadina ketrad lõppenud lugu.
 
On see AINUS kiiks? 24. jaanuar 2017, kl 21.45
Lugedes su teksti, tekib kahtlus, et neid kiikse on sul rohkem-rohkem.
 
MV ihnus 25. jaanuar 2017, kl 00.17
no MV on väga kooner ja ihne mees. vaene kah, muidu sätiks tüdruku ju korda.
aga su tillikõverus oli tüdrukule muidu vastuvõetav?
 
vedas naisel 25. jaanuar 2017, kl 22.02
"Armusin vist juba enne kohtumist temasse."
"Armumist ei tulnud, mida lootsin just temaga tunda."
 
viimasele 25. jaanuar 2017, kl 23.29
Vaat need autoritekstist väljavalitud laused sul
just näitavadki, et mees on kimpus veel mingite kiiksudega.
Unustamisega.. meeleolumuutustega.. vastuolulisusega... ?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!