Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Naispresident
 
arvab 05. veebruar 2017, kl 13.48
Paljudele ei meeldi naispresident.

Aga milline sobiks?

Kui olen lugenud
negatiivseid aasivaid arvamusi meie presidendi noorusliku olemise ja spordiharrastuse kohta, siis mõtlen alati: aga milline president siis kõigile sobiks? Silme ette tuleb selline pilt. Kindlasti mees. Vanemas eas. Veidi hõreneva pealae või lokkidega. Kindlasti soliidne kõhuke ees. Lakk-kingad jalas. Kannab kaabut, ülikonda ja lipsu, ka looduses linnulaulu kuulates. Sõidab mööda Eestit ringi, tema teele viskavad rahvariides neiud rukkililli, koorid laulavad isamaalisi laule ja peetakse kiidukõnesid. Ta ei puhka ei ööl ega päeval, vaid istub Kadriorus tammepuust laua taga lambi valgel, kirjutab kõnesid ja annab kuldsulepeaga allkirju. Ta ei olegi üldse inimene, vaid kuju - lihtsalt president. Siis vist oleksid kõik rahul.


Jah, see oleks soliidne missioonitundega president.
Vanemas eas soliidne härra.
Kes teeb küll sporti, aga ei eputa sellega.
Kes oskab meediaga nii suhelda, et temast jääb hea mulje nii sõnas kui pildis.
Ja kui tal palju raha on, siis asutab fondi, nt kultuuri või haiglate, haigete toetamiseks.
Eesti president on esindusamet.
Soliidsus nii riietes kui ilmes jm on nr 1. Mitte sportlikkus.
Sportlikkus on hea, aga see ei pea olema nr 1 presidendi juures.
Nr 1 peab olema soliidsus, hea suhtlemisoskus, meeldiv imago, pigem tõsine.
Võõrkeeled ka võiks olla ladusad ja eesti keel ladus, mitte 1 sõna kaupa punnides
 
naiivsus kuubis 05. veebruar 2017, kl 13.58
pole olemas toitu, mis kõigile maitseb.
elukutselistest vingujatest netikommentaatorite põhjal pole mõtet teha üldistusi.
 
mina 29 05. veebruar 2017, kl 14.03
kunagi oli soliidne president hr. Arnold Rüütel. Äkki peaks ta tagasi valima!?
 
Lilith 05. veebruar 2017, kl 14.28
sa tünn telfimutt mine koos presidendiga maratonile ja seejärel esine uuesti
 
mina 29 05. veebruar 2017, kl 14.36
to Lilith
Ma ei tea kas president tahab, et ma koos temaga maratonil osalen. Seda peab presidendi käest küsima!
Oled nõus minuga!?
 
50+ 05. veebruar 2017, kl 15.57
Meil on praegu väga kena, soliidne president, tark ja töökas ka. Aegade parim. Unustage ära kiilaneva pealaega mehikesed - üks just priiskas meie kõigi kulul lukshotellides ja laskis endale massaazhe teha.

Sportlikkus ei välista soliidsust. Vaieldamatult on president Kaljulaid riietuses ja olekus soliidne ja maitsekas, väljapeetud ning nooruslik ühtaegu. Soprtlikkus on suur boonus - terves kehas terve vaim! Ja liiga nobe sõnakasutus ei ole voorus, vaid puudus. Minu meelest president Kaljulaid teab sõnade tähtsust ja tahab olla rääkides täpne.

Vot Evelini sportlikkus oli poos, teeseldud. Kersti kilomeetrid on tegelik vorm ja võime, see ei ole poos, see on aastakümnetepikkune eluviis.

Ja seda sportlikku eluviisi soovin ma ka kõigile siinsetele, siis läheb tervis paremaks ja tuju tõuseb, siis ei pea sportlikke inimesi kadestama ja halvustama.
Agne Tamm 05. veebruar 2017, kl 16.34
Kaljulaidil on reaalsed rahad olemas, investeeritud Eesti ettevõtetesse, jagab rahaasja!
 
skd 05. veebruar 2017, kl 19.13
Asi ei ole mitte soos, vaid Kaljulaidi käitumises. Tal Eestist ükskõik, tema prioriteediks on Brüsseli soovide täitmine, eestlaste peale ta sülitab.
 
Pangu või jalg 05. veebruar 2017, kl 19.48
kaela taha või tehku spagaate...millegi sellisega ma hakkama ei saaks, kuid ega ma sellepärast pr Kaljulaidi enda presidendiks ikka hakka pidama. Polnud rahva tahe see president, mõne poliitiku otsus vaid. Aeg läheb õnneks kähku ja ehk ei valita teiseks ametiajaks enam teda. Mitte mingit karismat!
 
Tiina 05. veebruar 2017, kl 20.51
eesti sugusele ajalooliste traditsioonideta kääbusriigile pole üldse presidenti vaja, piisab peaministrist küll ja veel
 
eksta 06. veebruar 2017, kl 23.40
paras Kremli lähker. Vene-erakonna putitas pukki, nii et silm ka ei pilkunud. Eesti esimest presidenti, K.Pätsi ei austa, pole ka ime, Kremlile on ju kasulik, kui okupatsiooni süü Pätsi kaela ajada. Nemad tea midagi - Päts nõudis liitumist jne
 
väga tore president on 11. veebruar 2017, kl 01.14
Eestis on 1 naine veel, kes oleks väga hästi sellele ametikohale sobinud - pr Anne Veski, aga pr Kersti Kaljulaid on ka väga sümpaatne
 
oh, mehed 19. aprill 2017, kl 14.56
Viga pole selles, et ta naine on, muidu mõttetu mutt!
 
Alu 28. aprill 2017, kl 12.33
Võrdlematuid võrrelda ei anna, aga pangem kõrvuti usa ja eesti president. Kumb on rohkem president pole kahtlustki või kui on, kuidas tunduks meie proua usa presidendina. Tal on vedanud et kohalikke välja naerjaid on käputais võrrelduna ühendriikide omaga.
Isiklikult ei saaks presidendi vääriliseks pidada kuidagi inimest, kes käib kohaliku väikesaare kooliõpilastele seletamas, et teie rikkus on privaatsus ja eesmärgiks võiks olla kasvõi palja tagumikuga ümber maja jooksmine. Piinlik lugu ja president.
 
neiu 49 04. mai 2017, kl 21.25
Tead, Alu,nüüd ajasid küll mul kopsu üle maksa.Trump paistab välja küll soliidse ja peetud härrasmehena, aga see on vaid imiz.
Meie Proua President on vähemalt kursis ka privaatsuse hinnaga, millest sinusugusel linnamehel õrna aimugi ei ole. Sõnaväänaja nagu sa oled, sa ei peagi kõike aduma.
 
neiu 49 04. mai 2017, kl 21.58
ja veel, Trump ärimehena ei soovinud presidendi ametitoolile sobituda sugugi mitte missioonitundest. Meie Proua Presidendi puhul ei ole see sugugi välistatud.
Agne Tamm 05. mai 2017, kl 06.21
Kuidas Kaljulaid küll nii rikas on? Hakkaks ise ka! Koguks 1 euro kaupa! Ei tea, kui kaugele jõuaks?
 
tamme agne 05. mai 2017, kl 17.54
pane v177 letti, nii koguneb kiiremini.
 
neiu 49 05. mai 2017, kl 22.59
Sa oled parandamatu.
 
Prouale 09. mai 2017, kl 19.43
Aga see on ju tore, kui sinu või teiesugused on vaimustuses sarnasest presidendist ja missioonitundest. Õnneks see pole kõigile kohustuslik nagu ka mitte joovastus ta saarel käigust.
 
neiu 49 11. mai 2017, kl 20.48
Mind prouaks pidada on tõesti liig.
Meie Presidendi Proua ei ole õnneks: liig rumal-olemaks ülbe; liig vaene-pimestumaks ahnusest.
Empaatia ja missioonitunne ongi joobnutele - mõistetamatu. Napoleoniks ta ju saada ei tahagi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!