Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Nelijärve Puhkekeskus
 
Rita 12. detsember 2003, kl 16.03
Mind huvitab, kas keegi on seal äkki käinud? Ja kas on keegi seal aastavahetuspeol olnud? Mis mulje on jäänud?
Olen tänulik igasuguse abi eest!
 
Vello 12. detsember 2003, kl 16.17
MAAVARAD KUULUVAD RIIGILE

Kuna teatavasti kuuluvad meil maavarad riigile, siis otsustas sm. Malle Malm Muuga lähistelt avastatud savileiukoha võimudele teatavaks teha.
 
Estella 12. detsember 2003, kl 16.22
Olen korduvalt seal olnud, mitte aga talvel. Päris korralik koht, rikkalik hommikusöök rootsilauas, ilus loodus ja järved. Hinnad ka soodsamad kui mujal
 
tuti 12. detsember 2003, kl 16.45
olin seal u 4 aastat tagasi, siis polnud seal veel küll mingit märkimisväärset remonti tehtud, kuid mitte räpane
 
mina 12. detsember 2003, kl 16.57
Olen seal korduvalt käinud. Ööbimistingimused on suhteliselt tagasihoidlikud, kuid hakkama saab. Tubades on vast vaid sanitaarremont tehtud, kuid muu on mõnus. Baar on hubane, toitlustus üle prahi ja saun koos suure eesruumiga on tipp-topp.
Sõltub sellest, mida sa otsid.
 
mare 12. detsember 2003, kl 17.12
10-15 aastat tagasi käisin seal, siis oli seal sporditarvete laenutamise võimalus.Toitlustamine oli siis rikkalik, õhtuti olid tantsuõhtud.Puhkajad olid tollal noored inimesed.Praeguse aja kohta andmed puuduvad.
 
marta 12. detsember 2003, kl 20.27
5-6 aastat tagasi lakkusin seal kümme päeva haavu ja terveks sain. Võrratult ilus koht, hästi tore personal, odavad hinnad. Viietärnihotell ei olnud, aga seda ma ei otsinudki, selle eest rahakotti ei mõrvanud.
 
virve 14. detsember 2003, kl 12.54
olin seal 35 aastat tagasi igal koolivaheajal.Kui on lund, siis seal polegi midagi muud vaja.Mets.Mäed.Ilusad suusarajad.Kaunid mälestused terveks eluks.LY,sa ju mäletad meie suusatalvesid,kui oled netis,siis ei ole võimalik,et sa Nelijärve sõna peal ei ärkaks!
 
tipsu 14. detsember 2003, kl 16.37
olen käinud 3 viimast talve, firma on pidanud talvepäevi. Üldiselt on ööbimise st majutuse poole pealt asi nagu odavates Poola hotellides, aga ei saa öelda, et oleks must vms, lihtsalt tavaline ja mitte midagi erilist. Toad on igal juhul soojad ja isegi siis kui oled tükk aega rõdul istunud ja ust lahti hoidnud. Toit baaris on üsna söödav; tubades kõrgematel korrustel pidi kuulu järgi olema häda, et kui maja on täis, siis ülemised korrused ei saa dushist sooja vett, aga ise olen olnud 4.korrusel ja veega pole probleeme olnud. Uisu- ja suusavarustus on ka normaalse hinnaga, nii et tegelikult täitsa OK. Võibolla et reede õhtuti baar kisub läbuks kätte, aga eks ta üks selline väheke möllamise koht ka on, mitte miski peenutsejate paik. Muide ka solaarium on üllatavalt soodne, aga lampide olukorda tasuks uurida. Ja administraatoritädid on alati lahked ka kõige joogisemate semudega.
 
kogemus 15. detsember 2003, kl 08.42
üle-eelmisest aastast: hästi sõbralik personal, puhtad toad, head toidud. ja mõnus loodus.
 
Ly 15. detsember 2003, kl 11.50
kus see koht asub ja kuidas seal hinnad on???
 
merle 15. detsember 2003, kl 11.53
see koht on aegviidus, tallinnast 80 km. hinnad saab teada- www.nelijärve.ee või info@nelijärve.ee.
koht on igati ilus, käisin seal ise aasta aega tagasi, lõpp kena ja tore. siis oli muidugi lumi maas.
 
Kati 26. november 2014, kl 18.26
inimene küsib kas on keegi olnud aasta-vahetusel? mul sama küsimus ja jään huviga ootama teie kirju siia alla.
 
külastaja 29. november 2014, kl 07.47
10 aastat tagasi köeti seal peeruvahele
 
55 28. detsember 2014, kl 00.00
Ojaa,pealnäha on kõik ilus.Aga kui teaksite töötajate ja tööandjate vahelisi jagelemisis siis on meeldivusest asi kaugel.Odavam saab see koht olla ainult selle pärast et töötajatle ei maksta korralikult,umbmäärased lepingud ilma ravikindlustuseta,ületöötanud töötajad,vahetusi ei panda paika isegi mitte üheks nädalaks vaid suvaliselt-helistavad-tule tööle.Ja köögipoolest oleneb kes millal seal sööb,kui ala pühap. või esmaspäev siis võid saaada eelmise päeva jääke.Teenindajad peavadki olema meeldivad sest nende järgi luuratakse-miski ei meeldi või lahkurääkimine siis kohe lendab töölt!Kindlaid tööülesandeid pole paika pandud,kui vaja läheb kasvõi kokk või toidu laudaviija ise kempsusid koristama või voodeid tegema..Boss laseb kelelgi lahti sisi mõne aja pärast kutsub tagasi,lubadusega ah ma maksan rohkem siis.. Vastik on see sisekliima seal..vuhh..
 
+- 02. jaanuar 2015, kl 15.06
Mul sõbrad eelmisel aastavahetusel käisid seal. Jäid rahule. Kõik oli keskpärane (majutus, toitlustus), kaasa arvatud hind. Seega hinna-kvaliteedi suhe oli normaalne. Ja aastavahetuse pidu oli iseenesest tore olnud.
Nüüd käisime koos Laulasmaa spaas aastavahetust veetmas. Selle kohta nad ütlesid, et hinna ja kvaliteedi suhe oli kehvem. Pidu oli ka üsna igav, kui bänd välja arvata.
 
no klge 03. jaanuar 2015, kl 20.23
Laulasmaa SPA on isegi Lasnamäe keldribaariga võrreldes kehv
 
Timo 21. veebruar 2015, kl 19.41
Kas sa oled vastu maad prantsatanud Airi Talussaare.
 
Aivar 21. veebruar 2015, kl 19.47
Olen viimased 6 aatavahetust olnud Nelijärve Puhkekeskuses ja iga aasta suudab Nelijärve mind millegi uuega üllatada. Eelmine aastavahetus sain sealt oma päraeguse kallima
 
ka külastaja 22. veebruar 2015, kl 17.24
Aivar ja Raimo, te väärite oma õnne ja palju kordaminekuid elus :)
 
Krista 22. veebruar 2015, kl 19.40
Nädalavahetusel oli meie firma talvepäevad Nelijärvel ja seda pidu ja tralli mis suusabaasis toimus ei ole olnud kunagi ennem talvepäevadel. Muidugi need suussulavad toidud ja hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane. Kui tallinnas pole see aasta lund olnud, siis suureks imestuseks oli seal lumi maas ja sai suusatada ja järve jääle rajatud uisuväljal uisutada. Väga väga armas ja tore koht.
 
Liisi 07. märts 2015, kl 13.57
Väga meeldiv ja tore koht on. Kindlasti soovitan külastada Nelijärvet.
 
to krista ja liisi 07. märts 2015, kl 14.17
neiud, miks teie e-mailid ei toimi? ega tegemist juhuslikult väljamõeldud e-mailidega pole?
 
Oskar 21. märts 2015, kl 10.35
Väga hea koht suvepäevade pidamiseks. Kõik on nii ligidal, samas piisavalt ruumi suuremate seltskondade jaoks. Järv on kohe kompleksi juures.
 
to Oskar 21. märts 2015, kl 19.29
Miks sinu e-maililt kirjad tagasi tulevad märkega, et e-maili ei eksisteeri?
 
airi 19. mai 2015, kl 13.09
mis asja? ma pole midagi siis kommenteerinud.. mismõttes olen vastu maad pratsatanud?? valesid inimesi süüdistad "Timo".
 
Timo 21. mai 2015, kl 08.47
No aga räägi, keda ma siis süüdistama peaksin?
 
airi 23. juuni 2015, kl 00.12
kes krt sa üldse oled, et tuled siis lampi süüdistama. ma ei tea kes sa oled, ja mida sa tahad aga ära pane segast. ja miks üldse vaja mingit süüdlast leida??? nagu sa ise,kes iganes sa oled, oled ikka puhta sassis. see mida mina nelijärvest arvan, on mu enda asi, aga siia õa mingit kommentaari pole küll kirjutanud. nii et ära kujuta endale ette. täitsa sooda olete ikka :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!