Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kuidas aru saada, et naine petab?
 
Tiit 19. august 2007, kl 10.25
Paluks omapoolsed seisukohad. :(
Mida teeksite, kui avastaksite naise petmiselt (et on petnud)?
 
arvan 19. august 2007, kl 10.36
Uuriks alustuseks põhjust.Püüaks rahulikuks jääda,analüüsida olukorda ja maksaks peenelt,ilma vihata kätte.
 
juku 19. august 2007, kl 10.59
Kui on petnud ja seda tean kindlalt, siis pole enam millestki rääkida. HÜVASTI!
 
naine 19. august 2007, kl 11.03
Minu mees mõtles hoolega elu üle järele ja tunnistas, et ta pole tõesti minust enam pikka aega hoolinud, minuga hell ega tähelepanelik olnud ja üldse hoolivust välja näidanud.
Ja andestas.
Aga kuidas aru saada... sa ei pruugigi aru saada.
 
kahtlused 19. august 2007, kl 12.09
aga kuidas aru saada, kui mees petab?
 
mathilda 19. august 2007, kl 12.26
kui üksteisest hoolitakse tõsiselt siis ei saa mõelda petmisele. See mis naine kirjutas siin oli väga mõistlik reakstioon. Vahet pole kas ta sind on petnud või ei ole. Kui Sul selline küsimus tekkis, järelikult Sa ise ei hooli temast eriti. Kui väidad vastupidist siis näita talle seda välja. Tema reaktsioonist saad teada mis seisud on kui muidu aru ei saa.
 
seXso 19. august 2007, kl 13.12
kui mees ise naist petab, siis saadki aru et ka naine petab.

Aga kui ise oled olnud hooliv mees, ja ikka naine üleaisa paneb, siis tee suu lahti ja räägi oma naisega.
Tagasitegemine on jama. Mis sellega tõestada, mitte midagi.
Kui tahad naisega edasi elada, püüa asjasse süüvida, kui ei taha, siis mõtlemata finito. Otsuse pead ise langetama:)
 
hehh 19. august 2007, kl 13.25
küll sa aru saad.
 
olnud 19. august 2007, kl 13.53
enesekeskne mees ei saagi aru. kui ta peab naist kodumasina eest ja temast inimlikult ei hooli.
 
hm 19. august 2007, kl 14.58
alati tuleb tõde välja
 
kõmmm 19. august 2007, kl 15.08
ei tule alati tõde välja
 
Möh 19. august 2007, kl 15.16
ja mis see sinu asi üldse peaks olema? Ja selle üle veel nuputada? Päris loll ju ! Kogu te teemad käivadki siin - petab ja ei peta nagu see oleks nüüd eriti vajalik päevateema! Naiste mögast ei tasu üldse rääkida.

Enamvähem iga mees paneb hiljem-varem kõrvalt, naiste väärarusaam ,et kui nad kukupaid on ,siis mehed ei pane!

Üle 30 -ne naine proovib ka vähemasti ära kui ta muidugi üldse seksuaalne on. Noortele meestele tarkuseks - pooled naised ei pane üle aisa kunagi - 1) kas neid ei taheta
2) Või pole nad mingid voodi -ja seksi inimesed.

VOT!
 
köh 19. august 2007, kl 16.27
selge, siis mees prügikasti kui kõrvalt paneb.
Lollusi tehakse nooruses, mitte enam üle 30ne.
kui suhe oleks ei paneks ma üleaisa, mitte seepärast et keegi mind ei taha ja et pole voodi-seksiinimene, vaid seepärast et milleks mulle teisi mehi, kui on üks Kallis kõige Kallim mees. Ma võiks koos mehega grupikat harrastada, aga ainult koos, mitte nii et üks paneb salaja kuskil gruppi ja teine omaette salaja kuskil või et peab armukest.
Tunnen ühte paari kellega käin isegi grupikal, ja imetlen nende inimeste liitu. Nad teevad tõesti igasuguseid asju, ja korraldavad seksüritusi, aga omavaheline side on ülitugev. Kusjuures oleme kõik veel alla 30ne. Nii et on ka erandeid, ära üldista.
 
Killy 19. august 2007, kl 17.27
Mina küsiksin naise käest kuidas tema aru saab et teda petad.J vastus ongi käes,ainult julgemalt.
 
-m- 19. august 2007, kl 18.03
mix sa arvad et ta sind petab?
mida sa petmise all silmas pead?
tavaliselt need kes oskavad kahtlustada et naine/mees petab on seda ise teinud... st siis ise ka oma kaasat petnud:)
 
43N 19. august 2007, kl 20.11
Oleneb mida edasi teha tahad.
Tahad üksi elada käitud vastavalt..
Tahad andestada käitud vastavalt...
Milleks sa ise valmis oled?
 
voh 19. august 2007, kl 22.32
köh, ma loen nagu muinasjuttu, ega ise ei usu, kui pole näinud. Oma silm on kuningas!
 
to -n- 19. august 2007, kl 23.19
niimoodi küll öelda ei saa,nagu sina siin tõid.Ka ilma ise petmata hakkad mingil hetkel aru saama,et midagi on halvasti.Naistel ütleb sageli kõhutunne seda,et mees on patukott.Muidugi kohe tuleb rääkida sel teemal.Ja kui vaja,siis ka mehe armukesega.Las toovad põhjused välja.Ja kui leiavad,et neil on rohkem tulevikku koos olles,kui sinuga,lõpeta suhe mehega.
 
köh 20. august 2007, kl 00.23
voh, nii ongi. Neil tekkis isegi mingi jama, et kutt kes käis nendega grupikal, armus ära sellesse naisesse või midagi noh nii, aga ega sellest ei muutu paari suhtes. Elavad ikka rõõmsalt koos edasi. Mees ka teab kuti armumisest. Usu või ära usu, aga ei ole ma ka kohanud veel varem selliseid inimesi. Plaanivad omavahel perekonda kui noorustembud tehtud. Mõlema vanemad käivad külas, nägin naise ema, hästi tore inimene.
 
nohh 20. august 2007, kl 08.23
Mis sest uurida -niikuinii petab!Kui ta just vahele pole jäänud siis on see juhus,või oled sina lihtsalt "pime".
 
......... 20. august 2007, kl 10.27
hakkaksin blokkima..ja siis ta peaks ise hakkama välja uurima mis mul viga..keppida enam sellisega ei saaks..ei tea mis haigused koju toob.
 
Autorile ... 20. august 2007, kl 18.30
... aga kuidas sa siis avastasid, et naine petab või on petnud? Jäi otseselt millegiga vahele? No siis on ju asi selge.
Või sõnastasid valesti. Et kuidas saada teada, KAS naine on petnud? Eks seda pead siis ise välja uurima. Oleneb sellest, mida ja miks kahtlustad.
Mina oma meest petnud ei ole. Ausalt. Sest tean juba ette, et kui seda teeksin, siis jääksin vahele. Oma käitumise, jutu, pilgu ja kõige muuga. Parem karta kui kahetseda, ehkki väidetavalt pidavat keelatud viljad magusad olema :o)
 
to ......... 21. august 2007, kl 11.49
keppida enam sellisega ei saaks...
mis su naine on sulle looma eest või?ainult kepid ja peaksid teda suguhaigustest rüvetatud närakaks otsemaid kui tekiks kahtlus,et äkki paneb üleaisa?
sinusuguste nahhaalsete pupujukude puhul ongi arusaadav,et naine läheb mingisugustki hoolivust ja inimlikkust ehk mujalt otsima.

kui minu mees ütleks minu kohta ükskõik mis kontekstis "selline" siis oleks kohe finito.

ja võta teadmiseks,et suhe mille põhiline mõte seisnebki ainult keppimises,ei püsi nagunii kaua.nii et edu blokkimises.
 
aatomik 23. august 2007, kl 09.49
kas ongi vaja end stressata?
 
kebernadze 23. august 2007, kl 13.32
Suhu peeretaks. Kui ehmatab, on petnud, kui kobisema hakkab, ei ole.
 
kvant, ise ka loll,ära muretse 23. august 2007, kl 19.19
tõde on statistiline. kogemuslikult: kui ise pole teind, ja kahtlustad, on väga tõenäoline, et petab ja oi kuidas veel. kui ise oled 'rikutud' :) siis oled julgem otsustama, aga siis sa siin ilmselt ka ei küsitleks nii areldi.

päriselt. ja märatsevaid mõrvarfeministe sa siin ju asja eest teist taga häbenedes kuulama ei jää, eks. teadagi ei julge sa edasi mõelda küllap, aga ... tead kui popp on too vabanenud mees tegelikult=:)) lihtsalt imesta. ära siis liiga ruttu vali.:)
 
fullgebracht? 23. august 2007, kl 19.22
no muidugi saab ka teisiti: kes jaksab siis iga teel vedeleva poldi pärast ilma uppi keerata? mõistlik inimene? lõbus inimene?
 
miau 23. august 2007, kl 19.32
kavalast naisest ei näe midagi erilist kui just inimesetundja pole, olen olnud alati armunud teise samas olles abielus, nii et...
 
armuke 27. august 2007, kl 01.23
Aru saab sellest, et naine on jälle särav ja seksikas ja paneb sul suu vett jooksma. Sest keegi teine tõstis komplimentide ja kingitustega ta enesetunnnet ja ajas ihu kihevile - just see, mille sina viimasel ajal ära oled unustanud.
 
punene 27. august 2007, kl 13.13
Värvi oma munad punaseks ja kui naine küsib, et miks nad sul punased on, siis küsi vastu, et kus sa teistsuguseid näinud oled?? Ja ongi asi selge!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!