Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
eesti naised on virisejad
 
Inks 02. november 2001, kl 19.50
Roberto on kindlasti pisike, kole ja paks, ning viriseda siin vaid julgebki. Et aga kohtuda oma unistuste naisega...EI.
 
Roberto 02. november 2001, kl 21.01
natuke mööda panid: olen 193 pikk, 94 kilo, ning et mu tööks on inimestega suhtlemine, siis julgeks tagasihoidlikult väita, et peeglisse vaadates see mõranema küll ei hakka. kordan veel, ma ei virise, vaid võtsin kokku enda ja paljude tuttavate ühise seisukoha. mul pole midagi toredate eesti naiste vastu, oh ei, võimaluse korral suhtleksin nendega meelsasti, kuid neid ei trehva ju nii kergesti.
 
Inks 02. november 2001, kl 21.21
Need kohad kus sa käid, on vist väga valed. Kui kohtad baaris naist, siis ära looda, et tal probleeme pole. Neid ta sinna just maha laadima tulebki. Vahel on naistel natuke suurem koorem
kanda, kui ta õblukesed õlad jõuavad taluda.
 
Lisbeth 02. november 2001, kl 22.25
Töötan juba mitu aastat meestekollektiivis ja kodus on kah üks isend. Ma pean ütlema, et väga lahedad tüübid on sattunud mu kaaslasteks. Kollektiivis on ikka mõned naised kah. Kummaline või mitte, aga meie kõige suurem optimist ja kõige hullem vinguja on mõlemad naised. Mehed on justkui tasakaalukamad ja vähem emotsionaalsed. Kuid vähegi erksamad tüübid julgevad vahel siiski vinguda kah, eriti kui stress kipub kõike positiivset varjutama. Ikkagi on nad mõnusad inimesed.
 
kirjaneitsi 02. november 2001, kl 23.07
eesti naised!achtung!hoidke sellest" avalikust sektorist" eemale!ilmselt asub see kuskil paljassaares aga soodsa tuule korral võib liikuda ka kesklinna suunas, hoidke uxed-aknad kinni ja lülige telefonid-arvutid välja
 
Roberto 02. november 2001, kl 23.19
mina hoiataks ühiskonda pigem kirjaneitsi tüüpi grafomaanide eest, kes aega ja vaeva säästmata mistahes teemasse sekkuvad ja oma pealiskaudset ning subjektiivset arvamust peale suruvad. ehk rõhuks lugupeetav grafoneitsi rohkem kvaliteedile kui kvantiteedile? muide, sellise iseloomu ja mõttelaadi juures tundub iseloomustus "neitsi" vägagi usutav. ärgu võetagu seda solvanguna, kuid igale poole oma nina toppida ja tühje sõnu loopida ka ei maksaks.
 
hym 03. november 2001, kl 00.03
Kurat on jah virisejad.Tuline õigus Roberto. Liigun peamiselt naiste seltskonnas ning ainult meeste tagarääkimine käibki. Seda veel mehe kuuldes. Minu mees ei osta seda ning teist. Lausa vihale ajab. Mehed tunduvad olevat vaid asjade ostmiseks ning kingituste tegemiseks. Mu oma naine ajab juba vihale, kuna tahab kangesti maja saada. Mingu kah õige.....Kas ma võtsin endale naise sellepärast, et saaksin talle pidevalt midagi kinkida.
 
grafosaagim 03. november 2001, kl 00.03
kulla roberto sinu pseudoprobleemi peale sobib minu tühi sõnamulin nagu rusikas tead küll kuhu - kogenud mees nagu sa oled
 
uudishimulik kogenu 03. november 2001, kl 00.21
härra Roberto,julgeksin soovitada eesti mehi eesti naiste asemel siiani pole pidanud pettuma.
 
Roberto 03. november 2001, kl 09.12
ohoh, või see on pseudoprobleem! see on nüüd küll eriti julm, valelik, arutu ja asjatundmatu väide. kas sa oled üldse süüvinud, sõnakõlksutaja nagu sa oled, misasi on "pseudoprobleem"? see, et sa seda sõna telerist mõne poliitiku suust oled kuulnud, ei tähenda, et saaksid seda valimatult igale poole toppida. õpi parem ära mõni kohasem võõrsõna, mis siia konteksti tõesti kuidagi sobiks. või õpi mõtlema, vaatlema ja analüüsima enne kui pläraka maha lased.
 
kuri 03. november 2001, kl 11.01
kuule, see on sul tõesti pseudoprobleem, kui osad naised sulle ei meeldi, olgu siis see põhjus kasvõi virisemine või liigne kehakaal või alkoholilembus või mis iganes. Suhtle siis nedega, kes sulle meeldivad, kus see hiinlane sul jäi?
 
Roberto 03. november 2001, kl 12.30
soovitaks hoolega eelnev läbi lugeda, siis saab ehk sulle selgeks, et see pole minu isiklik arvamus, vaid päris mitme teisegi inimese seisukoht. ja milleks Sa üldse ärritud, kui tegemist on pseudoprobleemiga? tegele siis pärisprobleemidega, mis sa jändad mingite pseudokatega. minu arust just Sina virised praegu ja illustreerid minu väidet rabava selgusega. tänud Sulle!
 
kuri 03. november 2001, kl 15.59
Aga palun, võta heaks! Sina illustreerisid jälle omakorda enda suhtumist. Väga hea illustratsioon oli: inimene, kes juhib sinu tähelepanu tõigale, et kõik inimesed ei peagi sulle meeldima, ongi automaatselt viriseja. :)))))
 
kirjalipakas 03. november 2001, kl 16.22
kuule sposato,sorry,roberto - ära võta ennast nii surmtõsiselt sa mõjud koomilisena, lippan nüid ÕS-i ja vs lexikoni lehitsema pläraka juba koristasin ära
 
Roberta 03. november 2001, kl 16.26
TO ROBERTO!
Kui kysida tohib,siis mis valjalaskeaasta mees oled?
 
kogenu 03. november 2001, kl 16.31
Loe siin seda loba ja nukrus tuleb peale. Kas tõesti hakkab kellelgi sest kergem, kui üksteist, veel enam - üldistatult kõiki - eneses keeva sapiga üle kallame? Miks teeb kurjustajat tigedaks see, et keegi maailma (tema arvates) läbi roosade prillide näeb ega leiagi midagi virisemisväärset? Miks peab üks isane, kes (minule) teadmata põhjusel vaid (enda arust) virisevate naiste otsa kukub, selle mulje põhjal kogu eesti naissoole vee peale tõmbama? Kas poleks mõistlikum oma sapp kodus peldikust veega alla lasta ja alles siis teiste ette tulla, pidades alati meeles, et: "Naerata - ja maailm naerab sulle vastu!" Piisab sul vaid pilves moega ringi käia, kui ongi maru kohal ja kõik inimesed ning kogu ilm sulle kole, paha, tige. Naerata - ja ükski tigedik ei julge sind tülitada, sest kardab saada hea tuju nakkust. Ja mõnest eriti jultunust hoia lihtsalt eemale, ära raiska end selliste peale.
Aastate jooksul olen kohtunud oi-kui-paljude inimestega ning julgen väita, et virisejaid, kibestunuid ja muidu õelaid (nagu ka kõigi muude iseloomujoontega) inimesi on üsna võrdselt nii meeste kui naiste hulgas. Seega - igasugused asjatud üldistused on alti kohatud.
Olen ise paadunud optimist ja püüan käituda just eeltoodud soovituste kohaselt. Proovi sinagi, Roberto, ning sa näed, et maailm tõesti koosnebki (vähemasti suurelt jaolt) päikesejänkudest, nagu vaimukalt väitsid.
 
KGB 03. november 2001, kl 17.58
Robertol on pahad paevad...vist
 
Abielus eesti mehega 03. november 2001, kl 19.22
Nii naljakas oli seda kõike lugeda (koos mehega) ja ette kujutada nende inimeste nägusid, kes siin palehigis kirjutasid.
 
hym 03. november 2001, kl 19.41
to abielus eesti mehega
Kusjuures ei olnud palehigis. Sinu kirjastiilist on aru saada, et oled skorpion, sündinud vähi aastal ning Sinu abikaasa on eesli tähtkujust tulnud kaamel(seda sellest, et ta suutis Sinuga kaasa naerda).
 
viriseja 03. november 2001, kl 21.56
mix te nii kurjad olete? eks ikka see koer kiunub, kes pihta sai...
 
Roberto 04. november 2001, kl 12.25
TO ROBERTA:
tohib ikka küsida, miks ei tohi :-)

lugesin siin vahepeal laekunud sõnumikesed läbi. tundub, et osa inimesi on alles eile okasroosikese kombel saja-aastasest talveunest ärganud. dale carnegie stiilis käitumisnormid: naerata, patsuta õlale ja su mured on murtud - tänapäeval ajab see heal juhul ainult naerma, halvemal juhul salvab aga valusasti. kas tõesti keegi usub siiralt, et sedaviisi talitades on võimalik eesti oludes ennast vee peal hoida? hah, selline naivistlik nägemus ideaalmaailmast võib praeguses eestis reaalselt toimida a)kirikus b) hipiklubis c)suhteõpetuse kursusel 4)hullumajas 5)vanadekodus 6)gay pidustusel 7)inimese enda peas jne. teistes omaette mikromaailmades. päriselus sellise ideoloogiaga kaua vastu ei pea, seda loomulikult eeldusel, et inimene tahab midagi saavutada ja on sotsiaalselt aktiivne. kodus vaarikateed juues ja endale peegli ees naeratades võib niimoodi ära elada küll, ei vaidle vastu.

suhtetasandile minnes, olen ka mina proovinud seda naeratuse ja siiruse taktikat, olla nais(t)ele hea mõistev, hoolitsev, omakasupüüdmatu jne. mees. naistele see muidugi meeldib: kes ei tahaks endale kuulekat ja manipuleeritavat teinepoolt. aga oh häda, naised armastavad küll sellist meest usinasti tarbida, kuid unustavad ise samaga vastata. ja mis juhtub, kui sinult võetakse rohkem kui asemele pannakse? sa kas varised lõplikult kokku või hakkad hambaid näitama. mina valisin viimase tee, ja peab ütlema, ma ei kahetse.
 
teele Robertole 04. november 2001, kl 13.28
vaata, loen ja loen ja püüan aru saada, milles Sinu probleem seisneb, Sa ei saa vist ise arugi, et oled üpris sapine ikka küll.Mina isiklikult arvan, et vahest on vaja natuke viriseda ka, muidu tuleb selline rutiin, et ka see tapab.Miks Sa mõõdad oma suhet või siis möödunud suhet, mingi andmise-saamise valemi järgi?:)))) Ka mina ei virise, ei nõua mehelt midagi jne. saan täiesti ise hakkama V.A tahaks peale rasket päeva kaissu pugeda ja ennast armastatuna tunda ja hellust tahaks, kas selleks on vaja tõesti vaadata, et vot sina andsid mulle niipalju, mina vastan sulle samapaljuga.Selliselt suhted ei toimigi. See kui sa hoolid ja oled omakasupüüdmatu ja mõistev, mina seda küll ei vaataks kui manipuleerimist, vaid tunneks, et minust tõeliselt hoolitakse. Äkki Sa, Roberto, oled natuke haiget saanud :)))ja oled veidike sapine sellest. Minu soovitus: ära ole! Sain ise just alles kõrvetada ja väga väga valusalt, aga arvan, et ju siis nii oligi tarvis, et mõista mis valesti tegime. Ole ikka rõõmus ja küll tuleb ka Sulle see õige:)))))))
 
Riti 04. november 2001, kl 15.32
Ju Roberto ise ka viriseja ega ta muidu ei tõmbaks selliseid naisi ligi. Sarnane tõmbab sarnast.
 
kuri 05. november 2001, kl 07.43
Hipiklubi, vanadekodu ja hammaste näitamise jutu peale ütleks sulle: kõik inimesed siin ilmas ei jäägi vee peale, ega saa iialgi endale ideaalset naist. Ehk ei olegi sul nii head saatust ette nähtud.
 
kogenu 05. november 2001, kl 08.39
100% nõus Kurjaga - viriseja ja hammastenäitaja tõesti ei väärigi paremat kui ta ise. Ja ega saa kah - lahedad, rõõmsameelsed, ise hakkamasaavad ja muidu mõnusad inimesed(=naised) hoiavad enamasti sedasorti tigedatest tüüpidest võimalikult kaugele. Paraku on see ka ainus võimalus, sest vingujate kibestunud suhtumist muuta on lootusetu üritus.
 
Inks 07. november 2001, kl 12.28
Kui Sa oled sotsiaaltöötaja, siis see on Sul kutsehaigus!!!
See vigisemine nimelt.
 
eesti naine 07. november 2001, kl 19.21
Roberto, ma olen Sinus pettunud. Külmajudinad tulevad peale, Su juttu lugedes. Ära kirjuta enam midagi. prrrrrrrrrr
 
yx_naine 12. november 2001, kl 11.46
aga Roberto - siiski - kuhu jäi sinu hiinlanna?
mis sa kaebad siin avalikult eesti naiste peale???

kui sin ei oska endaümber muud näha ega kuulda, kui virinat siis mõtle hoopis sellepeale

nagu sa ütlesid - kõik kellega sina oled kokku puutunud räägivad et naised virisvad nõuavad jne
kas sa tead milline on nende meest endi suhtumine oma naisesse - võimalik et sel virisemisel ikka mingi tagamaa ka on mida sulle lihtsalt keegi pole rääkinud - ega enda tegematajätmiste või hoolimatuse kohta tule sulle keegi miskit pajatama

halb jääb ikka kergemini hammastevahele kui hea kusjuures see mis oma koduses elus hästi ei räägita ka mitte - kui aga midagi närvidele käib lastakse halin lahti (sõltub muidugi iseloomust - mõni ei kaeba kunagi millegi üle)
 
Alu 13. veebruar 2013, kl 14.59
Vaata ka asja teist poolt. Hiina naine on pärit teisest ühiskonnast, ka mehed Hiinas on teistsugused kui eesti mehed. Usk on teine ja ka tõekspidamised. Nii et - ei saa võrrelda.
 
??? 13. veebruar 2013, kl 15.24
Mis mõtet on 12. aasta vanust teemat üles kaevata? Täitsa sürr.
Esimese hooga vaatasin, et siinne legendaarne alu on töllakaks kätte ära läinud, aga siiski on aru saada, et see ei ole tema, kuigi nimi on tema oma.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!