Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Probleem
 
kiisu3 14. november 2001, kl 11.27
Mida teha. Olen inimesega 6 aastat koos elamud ja siis ta jääb mulle töö juures vahele, ise väidab mulle et ma nägin kõike valesti ja ma ei usalda teda. Palunlisage mõni hea soovitus.
 
täpsustama peaks 14. november 2001, kl 11.50
Millega jäi vahele? Maiustamisega? Nina nokkimisega?
 
optimist 14. november 2001, kl 13.10
No on ikka kurikael!! Sa ju ei usaldagi teda, milleks muidu on vaja täiskasvanud inimest kontrollida või talle etteheiteid teha! Kahe inimese kooselu on kokkulepe mitte tingimustega kohustus. Rääkige omavahel asjad selgeks, s.t. täpsustage kokkulepet seni kuni mõlemad asjast üheselt aru saavad ja siis otsustage kas sobib või mitte.
 
ninatark 14. november 2001, kl 14.44
meeste moto on eitada eitada ja veel kord eitada, kui sa teda uskuma jääd on see su oma rumalus, tuleb ennast rohkem usaldada
 
marie 14. november 2001, kl 17.04
To optimist

palun ütle, kuidas sa oled jõudnud selleni, et võtad kooselu kui kokkulepet ja ei taha oma meest/naist kontrollida.

Mina ei saa üle ega ümber sellest, et usalda aga kontrolli..
Ja niii raske on mitte olla armukade, kui mehele saadetakse SMSe, küll üsna süütuid, aga ikkagi...ta varjab neid.

Kas olen veel ebaküps selles suhtes?
 
optimist 14. november 2001, kl 17.40
mariele

See ei ole juhtunud päeva-kahega vaid selline arusaam on aastatepikkuse pereprobleemile lahenduse otsimise tulemus. Kirjutangi vaid sellest mis omal kogetud ja milliste järeldusteni jõudnud olen. See mis mul kõik on selleks teha tulnud, et oma perekonda ja lastele kodu säilitada oleks väga pikk jutt, kuid kui sul huvi jätkub olen valmis erakanalil su küsimustele vastama.

Mitte "ei taha oma meest/naist kontrollida" vaid see poleks võrdse suhte korral vajalik. Mitte "usalda ja kontrolli" vaid lihtsalt usalda. Kontroll tähendab valitsemist
Armukadedus ongi ainult sinu probleem ja sellega on võimalik toime tulla kui süüvida selle tunde olemusse. Mees varjab sõnumeid kuna ta pelgab sinu hinnanguid ja tunneb süütunnet

- Kas olen veel ebaküps selles suhtes? - Kuidas nüüd öelda......seni kuni sa ei ole rahul, on alati midagi õppida. Kui õpid õiget asja läheb paremini, kui valet asja siis ei muutu midagi või läheb halvemaks...
 
ka kogenud 14. november 2001, kl 17.44
usaldada võib selle hetkeni kuni vahele pole jäänud, sealt edasi pole mingist usaldusest juttugi, siis tuleb kas sellega leppida et mees on litsakas või see saadanas maha jätta.
 
surra 14. november 2001, kl 20.09
Petta saab ainult siis, kui on midagi lubatud. Sama käib kontrolli kohta. Kas lubadus on olnud mõlemal osapoolel üheselt mõistetud? Sinu loo puhul tundub, et mitte. Või on lubaduse andmisest aega nii palju merre voolanud, et tegelikult oleks vaja olnud lubadust uuendada.
Ma olin kunagi väga enesekindel, kuni sinnani kui murtsin mingit täiesti süütut lubadust, aga ikkagi murtsin lubadust. Nüüd luban harva ja siiani olen suutnud neid pidada. Aga on olemas ju vanasõna või mõne mõttetarga targutus: kuidas saan usaldada teist inimest, kui ma vahest ennastki usaldada ei saa.
Häirib sind rohkem eksimine lubaduse mitte tegemist teha teiste naistega või eksimine sinu vastu tähelepanelik olemise vastu?
 
Yks mees. 15. november 2001, kl 00.17
Alati tuleb k6ik maha salata!Isegi kui naine kepile peale satub!Vot oli kyll sees,aga ei liigutand!!!
 
mina 22. november 2001, kl 16.35
to yks mees - ma tahan teada, et kui sa tahad teisi naisi keppida ,siis miks on sul vaja ühte naist koju istuma, kellele sa oma käitumisega haiget teed- kurat ole vallaline ja ära üldse soeta endale püsivamaid suhteid
 
Yks mees 22. november 2001, kl 16.46
Sinule ma ju oma kaitumisega haiget ei teinud!v6i akki oled minu naine?Vaevalt kyll.Olen jah talle haiget teinud,ei salga,aga ta teab,et armastan teda yle k6ige ...ja muide armastan jah!
 
mina 22. november 2001, kl 23.10
MA NÜÜD JÄLLE EI SAA ARU ,ARMASTAD OMA NAIST ÜLE KÕIGE, AGA PEALE TÖÖD HÜPPAD VEEL MÕNE TIPSI VOODIST LÄBI ENNE KOJUMINEKUT, ET ÖELDA OMA NAISELE, KUIDAS SA TEDA IKKA ARMASTAD-KAS NII VÕI?
 
Yks mees 22. november 2001, kl 23.39
Esiteks pole ma 6elnud,et m6ne naise voodist labi hyppan enne oma naise juurde minekut.Kust sa,MINA,selle valja lugesid?Tunned end liig puudutatuna.Minu suhe naisega on korras.Aga k6ik tuleb maha salata!Isegi kui sees oli,aga ei liigutand!...Kas sinu arust,MINA,kirjutasin oma naisest.See on yks tuntud ytlus meeste seas,ei tasu sul kyll arrituda!Sa siin kuskil kirjutasid,et alati naeratad ja oled hell.Mulle tundub,et sellisel tigedikul tydrikul seda hellust ei paista nagu olevatki!
 
mina 23. november 2001, kl 10.11
hellust jagan ma meestele, keda100% usaldan, et ma olen tal ainuke ja kui ta arvab, et tahab haaremit pidada, siis mina kõnnin sirgelt minema. tegelikult, yks mees, mis siin ikka vaielda- sina pead mitme naise pidamist õigeks, mina arvan vastupidi. loodetavasti ma sinusuguste otsa ei komista, jõudu sulle!
 
Yks mees 23. november 2001, kl 11.08
Kallis mina.Ikka loed sa s6nadest valja seda,mida sina naha tahad.Kus ma ytlesin,et mitmenaisepidamist 6igeks pean?Oled kas liiga sinisilmne,liiga noor v6i liiga naiivne,et elu naha nii nagu ta on.Tore,et sul on oma t6ekspidamised,nii meil k6igil.Aga vaata reaalselt asjadele silma!Sinu m6tted kommides kaivad yksteisele vastu.Ei taha sind solvata,nii et arme enam naakle!
KIISULE.
Kysid soovitust sinu nahtud pildile mehe t66juures?Elus tuleb palju selliseid olukordi ette,kus asi pole nii,nagu valja paistab.Et sa pole siin rohkem oma probleemist lahemalt kirjutanud,siis arvan,et saite selle teema oma mehega lahti r22gitud.Yhte viga ei maksa teha,oma mehe peale karjuda!R22gi rahulikult,mis sina nagid ja mis arvad.Dialoog on kahe inimese suhtlemise alus.Edu!
 
angel 10. detsember 2001, kl 14.07
Kiisu3!

MILLEGA TA VAHELE JÄI???? Ei saa vastata, kui pole küsimusest aru saanud??? Vasta palun või kribasid niisama siia igavusest mingit jama?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!