Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kui tihti naised tahavad
 
Seksik 19. november 2001, kl 12.41
Seksin oma naisega keskmiselt 1,5 korda nädalas. Olen noor mees ja tahaks rohkem, aga naine ei taha. Kui teda väga torkida, siis saab kätte ka, aga siis ei tule hästi välja.
Ta saab alati orgasmi. Ta räägib, et siis on ta nädala aega rahuldatud. Mina aga olen 2 päeva rahuldatud ja tahan jälle. On ka nii olnud, et ta ei ole saanud orgasmi, siis on ta tahtnud lähipäevil küll seksida.
Probleemi nagu polegi, aga tekkis uudishimu, kuidas teistel on.
Kuidas teiste naistega on, kas neile piisab 1 korrast nädalas ja kas iha on seotud vanusega?
 
naine 19. november 2001, kl 12.54
Natuke ikka oleneb vanusest küll. Kui olin 20, tahtsin 3 korda päevas. No peaaegu :)
Nüüd, kui olen 31, tahaks ikka üle päeva küll. Saan ka alati orgasmi, kuid siiski ei pea üle 2 päeva vastu.
Ainult väike mure :( Mees ei taha nii tihti :(
 
T 19. november 2001, kl 12.54
See individuaalne.

Arvestades seda, et mõnedel päevadel kuus lihtsalt tervislikel põhjustel ei ole võimalik ning samas on laupäevad-pühapäevad, siis minu ja mu partneri vahel leiab ühes kuus aset ca 25-30 vahekorda. Ja ära ei tüdine. Orgasmi ma iga kord ei saa, ega tahagi. Ikka olen rahul ja õnnelik. Mehega ka ju vedanud;))
 
Seksik 19. november 2001, kl 12.56
Olen kuulnud, et vastupidi on. Just 30-aastaselt pidi naistel kõrgpunkt saabuma.
3 korda päevas on liiga tihti, kuid iga päev paneks küll.
 
. 19. november 2001, kl 13.08
mina, kui NAINE (22), tahaks ka ikka iga päev, orgasimi igakord ei saa, aga hea on ikka selles suhtes vahet ei ole.
vahel kui mees pidurdab, teen talle suuseksi ja kohe on teised tuuled :)
 
Seksik 19. november 2001, kl 13.18
Nii jääb, küll mulje, et mu naine on ilge pidur. Minu pärast ei ole veel kunagi tegemata jäänud.
Siin naised räägivad, et tahavad iga päev või rohkemgi.
Ma ei saa oma naist millesgi süüdistada, sest ma saan aru, et tal ei ole tihedamini vajadust.
 
inks 19. november 2001, kl 13.28
Mina panen küll suuremat rõhku kvaliteedile kui kvantiteedile, kuid tahaks ikka iga päev ja kvaliteetselt :))
 
crissu 19. november 2001, kl 13.38
seksik:
mis sa siis uudishimutsed, et kuidas teistel on

kui saad temast aru ja ei süüdista teda milleski, siis on ju suurepärane - ole ta vastu lihtsalt kenast tähelepanelik,
üllata teda vahel mingi meeldiva ootamatusega - romantiline õhtusöök jne

oluline on, et ta tõesti tunneks ja teaks, kui palju sa temast hoolid ja teda armastad

toimiva pikaajalise ja hea suhte puhul ei ole seks, õigemini selle sagedus, kõige olulisem asi - ei väidagi siin et pole oluline - paluks siis mitte mulle hakata siin labidaga pähe andma :)
 
pisike 19. november 2001, kl 13.44
Minul näiteks on nii, et mida tihedamini seksin, seda rohkem tahan. Kui oli elus periood, kus seksi sai kuskil kaks korda kuus :(, siis tegelikult rohkem nagu lõpus ei tahtnudki. Aga nüüd on nii, et kohe kuidagi ei taha voodist välja saada ;)
 
Seksik 19. november 2001, kl 13.49
Probleemi valmistabki mulle see vastuolulisus, et suhe on muidu ilus. Seksil on hea kvaliteet. Aga kui ei ole 3 päeva saanud, siis ma hakkan maniakaalseks muutuma. Tahaks saada. See rikub tahtmatult tuju. Peale selle hakkan teisi nais vahtima, mida ma südames ei taha teha. Kardan, et kunagi võin ka rohkemaga hakkama saada, kui vaatamisega.
See on kõik õige, mis sa Crissu räägid, aga minu puhul sagedus ilmselt mõjutab.
 
crissu 19. november 2001, kl 13.52
Seksik - tore on - katsu siis esialgi ikka veel end taltsutada - naiste vahtimises pole ju iseenesest midagi ebaloomulikku

loo siis oma kallikele selline meeleolu, et hakkab tahtma - eks naistel see vahest ka oludes kinni
igapäevased askeldused - rutiin tapab jne

kui kõikvõimalikud asjad läbi proovitud ja meelitused võrgutused sihile ei vii siis katsu juttu veeretades selgeks teha et sa vajad rohkem lähedust ning seksi jne jne
 
Seksik 19. november 2001, kl 14.03
Igapäeva rutiin on peamine probleem. Kusjuures mulle paistab nii, et tema rutiin mõjutab mind palju rohkem kui minu oma, sest väga palju sõltub tema tujust. Ta on ise ka tunnistanud, et mina olen paindlikum.
 
crissu 19. november 2001, kl 14.08
hmm
kas sul pole kuidagi võimalik temakese igapäevast rutiini aidata vähem rutiinseks muuta
arusaadav et naisterahavad tujukavõitu (tegelikult on tujutsevaid mehi ka küll ja küll - aga see on teine teema)ja kui ta on ise tunnistanud et paljut on tema tujudest tingitud
siis äkki leiab ikka miski mooduse kuidas rutiinist ja tujudest välja ronida ja meeldivalt koosolles aega veeta
 
marie 19. november 2001, kl 14.41
To seksik

Tundub, et sa oled väga tore mees...:)
 
Seksik 19. november 2001, kl 14.44
On see iroonia või?
 
marie 19. november 2001, kl 14.48
Ei absoluutselt mitte.
Nägid ju :) märki?
 
mair 19. november 2001, kl 14.49
Appi, see on küll ebanormaalne, et su naine nii vähe tahab.
Üleüldse tundub imelik, et nii tihti sattuvad kuidagi erinevate tahtmistega inimesed kokku. Minul on ka väga mõnus suhe, aga ausalt öeldes võiks tihedamini seksida. Aga meil on seks siiúki ca 4 korda nädalas, kusjuures mingit romantikat pole mulle eriti vaja, meeldibki, kui nagu sahmaka saan. Aga mees on väsinud argipäeviti, seeeest siis nädalavahetustel mässame pikemalt ja teeme igasugu muud koerust.
 
ise loom 19. november 2001, kl 15.02
Kuule Seksik,

aga võibolla arvad ainult Sina et teil on kõik korras ja tema mõtleb hoopis teisiti?
Minul on küll vahest nii, et tahaks küll, aga mingi muu asi teeb nii tigedaks, et ütled et ei taha ja ise mõtled et näe, tyng. Naistel hakkab see kõik ikkagi mõtlemisest peale.
 
Seksik 19. november 2001, kl 15.17
See on võimalik. Oleme harva sellel teemal rääkinud, siis ta ütleb, et ta tahaks küll, aga õhtuti on nii väsinud, et viitsi.
Ta kurdab, et ülikoolis on palju vaja õppida ja ta õpib ka palju. Siis on tal vahetevahel seksi segavad tervise probleemid, aga neid ei ole nii tihti, et väga segaks. Tervise pärast on ta küll päris tihti mures. Kõik teeb see kõik paraja depressiooni, mis kindlasti pärsib iha kasvamist.
 
Kathy 19. november 2001, kl 15.19
Vajadus seksi järele on individuaalne ja sältub väga paljudest muudest asjadest: Näiteks peale sünnitust naine (mõni koguni aasta)ei taha mehe liginemskatsetest kuuldagi, Kui on väsitav tööpäev või kodus palju tegemist, kui on muresid. Samuti sõltub see vanusest. Paljud naised "ärkavad" seksuaalselt alles üle 30- neselt. Oleneb ka palju mehest:kuidas ta oskab naist sulatada. Muidugi räägi ma siin seda, et mees peab iga päev nahast välja pugema, aga puudutused, komplimendid, meelitused, ootamatud musid jms selline värk on omal kohal. Mina olen selles suhtes oma mehega väga rahul ja tema minuga samuti. (Kõige halvem, mis võib olla on see kui hakatakse üksteist süüdistama). Jõudu sulle!
 
Tirts 19. november 2001, kl 15.43
Mina siis olen sarnane Seksiku naisega. Kord-paar nädalas on mulle küll. Kallistamisi ja muidu nunnutamisi tuleb iga päev ette, selle järele on vajadus küll. Kuid enamat alati ei taha. Mis aga ei tähenda, et seda teisiti korraldada ei saaks.
Nii et pole seal imestada midagi, mõned lihtsalt ei vaja rohkem ja ebanormaalset pole selles mitte midagi!
 
Sten 19. november 2001, kl 15.45
Nooh, mina arvan, et kui on palju tööd või õppimist, siis seks just lõdvestabki? Meil on niimoodi küll.
 
crissu 19. november 2001, kl 16.06
nojahhh
õppimise koormat ei võta teise õlult kuidagi ära
samuti terviseprobleeme
küll aga annab toeks olles meeleolu hoida parajalt positiivse

ole tubli ja oma kallikesele toeks
saab ju ükskord õppimine ju õpitud ja kui on nii nagu sa kirjutada et vähe räägitud võib-olla
siis võta julgemini ette
vähene rääkimine muredest ja oludest jne on tihtipeale see kõige suurem kurjajuur

Seksik
paistad olevat tore ja mõistlik mees
päikest teile:)
 
wo:man 19. november 2001, kl 17.02
Igatahes siis on lood halvad, kui Sa kardad, et ei suuda end vartsi teistest naistest eemal hoida. Teil tuleks välja nuputada mingi variant, kus tema ei tunne end liiga koormatult ja sina saad vajadused rahuldatud. Näiteks suuseks? Mingi muu variant (tagant, eest, ülevalt, alt), kus tema ei saa, aga sina saad? Probleem lahendatud - sina saad ja tema pole ülerahuldatud.
 
eva 19. november 2001, kl 17.37
Seksik
Halvimal juhul ongi nii, et te lihtsalt olete loodud erinevaks. Siis tuleb jõuda mingile kompromissile (armuke, uus naine, olukorraga leppimine sinu poolt, naise järeleandlikkus sulle vms.). Sest ei saa ju üks inimene olla terve elu rahuldamata.
Naisel võib aga olle ka mingi põhjus seksist keeldumiseks, mida ta ei taha-julge sullegi rääkida.
Ei taha/saa kedagi arvustada sellised isiklikul pinnal nagu seks. Tean vaid,et kui mina ei sooviks rohkem kui 1,5 korda nädalas, ei küsiks mu mees siit rubriigist nõu.
Ja veel - naiste isu suureneb aastatega tõepoolest. Olen oma mehega elanud juba 20 aastat, kuid 10 -12 korda nädalas on meie jaoks hädavajalik. Ilma selleta muutub silm vägisi märjaks...:-)
 
K 19. november 2001, kl 20.12
Mina teen oma mehele aeg ajalt käega(seda annab väga nauditavaks muuta kui ainult veidi kujutlusvõimet on). Ega suuseksgi paha pole. Kui on suur armastus siis pakub ainult naudingut teisele naudingu valmistamine.
Räägi oma naisega või kui ei julge siis juhi ta käsi õigesse kohta ja anna märku mida sa vajad.
Parem igatahes kui teisi naisi suu lahti vahtida.
Kõike kõige paremat.
 
kullatükk 20. november 2001, kl 07.52
kui on hea, siis kasvõi koguaeg!!
 
Katja 20. november 2001, kl 08.47
Seksik, ära nüüd, palun, siit kirjadest välja loe, et su naine ebanormaalne on! Suures osas suhetes käib seks nagu teil ja see 1,5 korda nädalas on täiesti tavaline. Mina käisin kah oma mehele pinda, et tahaks 3-4 korda, aga kahjuks on seksiisu mõlemal just päeval kella 10 ja 12 vahel. Sel ajal sebime mõlemad ringi ja õhtuks pole isust enam jälgegi. Ainuke sobilik aeg seksiks on siis nädalavahetus ja kui siis kah veel midagi segavat vahele tuleb, ongi lõpuks 1,5 korda nädalas. Selline on elu, pole midagi teha. Ega see seks, mis sa muudest mõtetest ummistunud väsinud peaga teed, tavaliselt kõige parem olegi. Kui me keegi tööl ei käiks ja elaksime igasuguste kõrvaliste segajateta elu, küll me siis ka rohkem seksiksime. P.S. nüüdseks olen loobunud mehelt sekuaalst aktiivsust ootamast ja lepin ise kah umbes 2 korraga nädalas. Selle tulemusena olen töönädala lõpuks närvihaige valmis...
 
Seksik 20. november 2001, kl 11.06
Miks mul jääb kirjadest mulje, et naised tahavad rohkem ja ise arvan et mehed tahavad rohkem?
 
Musimumm 20. november 2001, kl 11.10
Mul on just vastupidi. Mina tahaksin rohkem kui mees.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!