Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
sarvede maha jooksmine
 
.Suller 22. november 2001, kl 12.14
Sul Feliks vastus alati varnast v6tta.See pole irooniaga 6eldud,lihtsalt huvitav m6ttekaik...6igus teil m6lemil.
 
o 22. november 2001, kl 12.25
ja praktika näitab sedagi, et kui oled seda hetkel parimat vorsti saanud päevast päeva, on peagi siiber sellest vorstist, siis võtaks kosutuseks suutäie kasvõi mõnda amuunustatud mudelit, kasvõi halvemat.
 
Feliks 22. november 2001, kl 12.30
Suller: ega ükski kogemus ei tohiks mööda külge maha joosta....midagi on järeldusteks mul ikka jäänd...seepärast ajabki mind muigama noorte tubli arvamine, et vat nüüd ongi lõplik tõde saabund:)
Vähe on maailmas uut....ja kas see mis on kombeks võetud..kellegi poolt..et kas see on ikka kõige õigem komme?
 
Mann 22. november 2001, kl 12.45
Veel nende sarvede mahajooksmisest, et tegelikult mu meelest mõned näiteks keskeas mehed, kes (abielutüdimusest?) endale
uue(d) naise(d), tihtilugu palju noorema(d) otsivad, ei jookse sarvi maha, vaid tõestavad pidevalt iseendale seda, kui MEHED nad ikka veel on. Kusjuures tegeliuklt mitte keegi ei kahtlegi, et nad mehed on. Lihtsalt miskipärast on nende meeste endi jaoks seda "tõestust" vaja... Aga ikkagi arvan, et sarved need vaevalt on. Sarved joostakse maha ikka selle va armukunsti algeid õppides ja vastassoo võlusid avastades.
 
mair 22. november 2001, kl 13.18
to feliks
kui asjad käiks niisama lihtsalt isude ja tujude järgi, nagu sa siin väidad, siis maailm selliseid mõisteid nagu vastutustunne ja lojaalsus ei tunnekski. Nii nagu naisi, võiksid sa sama hästi oma vanemaid ja lapsi, rääkimata sõpradest vahetada. Midagi peab ikka jäävat ka olema.
Arvan, et inimesed, kel vastutustunnet ei ole, ei tohiks üldse perekonda ja ka suhet luua. Või kui loovad, siis ainult sellise inimesega, kes samasuguse mõttelaadiga on.
 
emily 22. november 2001, kl 13.44
Kui ma olin 18-selt olin oma esimesse peikasse väga armunud ja mõtlesin, et äkki me nüüd jäämegi temaga kokku, oli üks kriipiv kahtlus: aga siis ma ei saagi teada, kuidas teiste meestega voodis on. Vot nii kohe mõtlesin. Siiski selgus paari aastaga, et ta ikkagi pole see õige.
Nüüdseks olen oma uudishimu rahuldanud. Abikaasa ja laste isa on viies mees, kellega mul on olnud pikem seksuaalsuhe, lisaks paar üheöövärki. Sellega loengi oma nimekirja suletuks, vähemalt loodan nii. Ja tean, et mehed on voodis erinevad.
Ei tasu segi ajada sarvede mahajooksjaid ehk elu tundmaõppijaid, ja eluaegseid ringitõmbajaid. Eks igaüks peab ise ära tundma, kumb tema väljavalitu on. Ise arvan, et 28selt võiks mehel küll juba sarved maha joostud olla.
 
Kathy 22. november 2001, kl 14.37
Huvitav oleks kogeda seda mida sina Emily- erinevaid mehi. Samas kardan, et iga uus suhe "lahustab" midagi inimese sees.
 
Feliks 22. november 2001, kl 14.37
Lojaalsus ja vastutustunne on kindlasti olemas. Et kui lapsi ja/või vanemaid ei saa paraku valida jah...aga abikaasat küll. Et palju mulgi neid niiväga on old:) Aga olen oma mõistusega tehtud valikuga rahul küll. Ja selle valiku tegin pärast sarvede mahajoksimist..ku iteadsin mida valida, kui sain teada, et ei ole ideaalset ...on ideaalile sarnane ja selles ideaalile lähedases on ka neid puudusi, mida ma algul tähelegi ei pand (ei osanud avata, et need mu jaoks puudusteks osutuvad). Valikut saab teha vaid mitme valitava vahel..muidu võiks ju inimesed niisama paari panna...sedasikohustuslikus korras...kas keegi sooviks?
 
katu 22. november 2001, kl 15.59
valik ju saigi tehtud, kui ma oma mehe valisin (või õigemini valisime üksteist). Ega ma siis esimest ettejuhtuvat rajalt maha ei võtnud. Ja valik oli tehtud mõistusega. Kui see poleks olnud mõistusega valik, siis poleks me ju enam koos.
Ja loomulikult ei välista, et ühel hetkel lahku läheme. Aga sellepeale ma ei mõtle. Elan tänast päeva, miks mõelda/muretseda nende asjade pärast mida pole.
Ja võib-olla sinu arust oli see vorsti jutt praeguse teemaga seotud, aga tegelikult mitte. Sest pole ühtegi inimest, kes sööks päevast-päeva ühte ja sama vorsti. See pole inimese moraaliga seotud. Aga see kui ta konkreetselt petab kedagi kellegi teisega, siis se on. Või ju siis sellistel inimestel südametunnistust pole. Minu arust endast ja teistest vähegi lugupidav inimene seda ei tee. Vaid enne lõpetab ühe suhte ära ja siis läheb "poodi uue vorsti järele". Need aga kes suhte võib-olla ennatlikult lõpetavad ja kohe uut proovivad, avastavad mõne aja pärast, et oh see polnudki nii hea "vorst" kui see eelmine. Aga oma sellise käitumisega teed teisele inimesele niivõrd haiget, et isegi kui ta su tagasi võtab, ei tule sellest suhtest enam kunagi sellist, mis ta enne oli. Tahest tahtmata jääb hinge kriipima, et kas ta äkki jälle...
Seetõttu peab alati enne põhjalikult kaaluma, mida sa täpselt tahad, enne kui esimese ettejuhtuvaga prooviretkele lähed.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!