Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
iha
 
kristo 28. november 2001, kl 10.53
Mida teha? Olen meeletult sisse võetud ühest naisest. Selle naise pärast jätsin maha oma tüdruku, sest tundsin, et ei suuda magada ühega, kui unistan teisest. Kõige hullem on see, et naine ei ole ise mulle otseselt tõestanud, et ta minust huvitatud, flirdib ja lõõbib küll, aga kui üks kord asi tõsisemaks hakkas minema, tõmbas kohe tagasi. Ise aga tunnen, et hakkan kohati hulluks minema tema pärast. Ise olen 23 ja naine, keda ihaldan ja endale tahan, on 26. Naisel on 10 aastat vanem rikkur mees.
mul on selline küsimus: kas on üldse võimalik, et naine minu kasuks otsustab, teadupärast on ju raha ilusatele naistele nii oluline.
 
ewa 28. november 2001, kl 10.59
jah Kristo, sa oled õigesti asjast aru saanud. Sa oled talle hetkel ajaviide, küll ta tüdineb
 
aktiivne naine 28. november 2001, kl 11.02
Selles olukorras võib ta sind vaid armukeseks võtta, kui tal pole sinu vastu tundeid ja on harjunud hea eluga.
 
crissu 28. november 2001, kl 11.04
kui asi tõsisemaks hakkab minema ja su silmarõõm tagasi tõmbub, siis ilmselt ei ole ta huvitatud muust, kui just sellisest lahedast läbisaamisest - flirt,lõõp jne
 
rete 28. november 2001, kl 11.05
Tõenäoliselt ei otsusta ta sinu kasuks ja oma rikkurist mehe kahjuks. Aga naudib sind kindlasti, nii tore, kui noor mees armunult õhkab!
 
helen 28. november 2001, kl 11.05
Ega lõõpimine ja flirt näita veel midagi- ta niisama viidab
aega. Ta ei pruugi isegi sind armukeseks mitte võtta.
Veel vähem oma rikkuri juurest ära tulla!
Minule kui naisle on turvatunnet vaja.
Mõtle ise, kas sa suudada talle seda sama palju pakkuda!
 
mees2 28. november 2001, kl 11.12
Tunnen sulle kaasa! Oled lihtsalt meelelahutus ja ajaviiteobjektiks, paraku..
 
Feliks 28. november 2001, kl 11.36
Sa oled praegu 23....ja mis siis, kui ta Sinuga tulekski? Mis a taga siis peale hakkad?
Tahan öelda, et Sul on selle perre (või mida Sa tast õieti tahad) heitmisega aega küll:)
 
Kylle 28. november 2001, kl 12.55
Ega seda teisiti teada ei saa, kui küsi otse.

See, et naisel on rikas vanamees ei tähenda veel midagi. Ega kõik ka ainult raha järgi ei jookse, kuigi nii arvatakse.

(On omal olnud paar situatsiooni,
1. kus olen võtnud meest kui sõpra - käisime kinos, rannas, matkal ja sellega asi piirduski. Hiljem kuulsin kolmandate inimeste kaudu, et noormees oli asja väga tõsiselt võtnud. Aga mina ei aimanudki.......

2. Olen mõelnud, et seda meest nagunii kätte ei saa, aga hiljem tuli välja, et tema mõtles sammoodi)


RÄÄKIDA TULEB!
 
Tova 28. november 2001, kl 13.02
Vahemärkusena Kyllele. 36-aastane mees pole mingi vanamees. Igavesti magus meheiga.
 
ka ilus 28. november 2001, kl 13.03
Kaotada pole sul midagi, räägi asi südamelt ära! Ainult delikaatselt ja huumoriga mitte surmtõsiselt nagu traktor - nii ehmatad ta eemale.
Hoian pöialt.
 
N27 28. november 2001, kl 13.42
Mitte miski ei kahanda kiiremini naise huvi mehe vastu kui asja südmaelt ära rääkimine. Sa pead ta ära võrgutama, millegi uudse, salapärase, enneolematuga - pea pead segi ajama. Võiksid uurida, milline ta rikkur mees on ja millest naine puudust tunneb, et tal vajadus kõrvalt flirtida on. Noorus on ainult voorus kui seda õieti kasutada. Igal juhul ära lange ta ette põlvili vaid esita väljakutse mingit pidi!
 
emily 28. november 2001, kl 14.12
Mind häirib, nii siin kommides kui muidu elus ka, et kui mees on vähe rikkam, siis kohe arvatakse, et tema naine temaga raha pärast elab. Rahakas mees võib muidu ka tore mees olla! Ei tarvitse sinugi südamedaam oma mehega (ja 36 pole tõesti mingi vanamees!) just raha pärast elada. Niisama flirtida on lihtsalt tore, toob halli tööpäeva natuke vaheldust. Kindlasti ta naudib, et keegi peale oma mehe on veel temast sisse võetud.
 
james 28. november 2001, kl 14.13
Kylle - vana on naine, kes peab 36 - aastast meest vanameheks!
Mees on noor seni, kuni või veel suus sulab:)))))) Näe, Rupert sai veel papakski! Tõsisemalt niipalju, et ise olen veel vanamehem, kuid naisinimeste huvi ei tundu mitte raugevat vaid otse vastupidi.seega soovituseks armupiinades autorile - mängi kaasa, ära võta asja tõsiselt. Kui see on ühele poolele mäng, olgu ka sinule!
 
Kaits 28. november 2001, kl 14.20
Ommik

Mulle tundub ka, et mängib. Mängimine on ju tore tegevus :), sõltub ainult kelle vaatenurgast vaadata ...


Kaits
 
Sale 28. november 2001, kl 14.23
Naine on alles siis vana, kui on 2 nädalat surnud olnud ja pole veel maha maetud!!!
 
Opossum 28. november 2001, kl 14.28
Mina arvan, et ega siis ainult flirdi pärast küll ei tasu oma tüdrukut maha jätta.
 
Kis 28. november 2001, kl 14.32
Arvan et kui ta vaid raha pärast selle mehega elab siis saad ta kindlasti kätte(eeldusel et ise ikka ka vix ja viisakas välja näed) ja kuna teema nimi on "iha" siis muud sul vaja ju polegi...
 
Minake 28. november 2001, kl 14.45
Tundub olevat naiselik soov flirtida ja meeldida ning tulemust nautida.
 
Kylle 28. november 2001, kl 15.00
To James ja Tova

Nuh, saite sõnast kinni!

Autor kirjutas, et mees on naisest tunduvalt vanem. Noh, kangesti pikk väljend ju.
 
yx_crissu:) 28. november 2001, kl 15.05
kõige targem, mida sa ette võiksid võtta oleks vast see, et vaata ringi! ei ole ta ainus naine maamunal, kelle pärast pöördesse minna - püüa selgusele jõuda endas - kirjutad ju et ta pole omalt poolt otseselt tõestanud, et ta huvitatud oleks

tee silmad lahti...
 
kristo 28. november 2001, kl 15.29
to opossum
ega see minu jaoks ju flirt pole, olen ikka päris läbi omadega või kuidas seda nimetatakse, kui mõtted ainult ühe inimese juures püsivad ja kõik muud asjad laokile on jäänud. Ja see on kestnud üle poole aasta, nii et tegu ei ole paarinädalase armutuhinaga.
 
Tova 28. november 2001, kl 15.37
Kylle. Autor ei kirjutanud TUNDUVALT, autor kirjutas 10. Kümme. Loe ja kirjuta.
 
Opossum 28. november 2001, kl 16.07
to Kristo


Ma mõtlesin tegelikult seda, et selle naise jaoks on, kui Ta Sulle midagi lubanud ei ole.
Olen ise ka niimoodi ühepoolselt armunud olnud, aga õnneks on see ikka mööda läinud kui teine pool vedu ei võta ja mees on mul ka siiani alles. Kuna Sul need tunded juba nii kaua on, siis võibolla tõesti aitaks selle naisega rääkimine. Kui Ta ütleb, et ei tulegi midagi, siis pole ka oma aega mõtet raisata.
 
Elo 29. november 2001, kl 16.50
Kristo, raha on tähtis IGALE inimesele, olgu ta mees või naine, ilus või inetu, noor või vana.
Sinu unistuste naine on abielus. Kas raha pärast või mitte, polegi oluline. Seda liitu peaksid kõrvalised inimesed tunnustama.
Ja polegi nagu enam millestki rääkida.
Iga leek kustub kord. Isegi metsatulekahju.
 
Minake 30. november 2001, kl 10.20
Olin üliõilane, kui malevas armusin esimesést pilgust 7 a vanemasse mehesse. Tundus, et see oli esimesest pilgust vastastikune tunne. Alles mõni päev hiljem sain teada, et mees abielus. Hilja oli seda teada saada. Aga tegin otsuse, et käin temaga terve maleva aja ja siis on lõpp. Samuti teadvustasin, et kuna suhe on ebavõrdne (tema abielus, mina vaba), siis kehalise suhteni ma ei lähe ja seda ma talle ka kohe ütlesin. See viimane pilk enne lahkuminekut kummitab siiamaani... Ja ma pidasin oma lubadust. Põdemine kestis umbes 2 aastat, sel ajal ei olnud minu jaoks teisi mehi olemas. Paar korda kohtasin teda (kord silmast silma, paar korda vaid tema autot linnas) ja neil kordadel muutusid mu jalad sõna otsese mõttes pehmeteks makaronideks. Tänu edaspidisele mittekohtumisele tegi aeg lõpuks oma töö ja armastuse valu taandus pikkamisi. Aga raske oli küll oma otsusest kinni pidada.
 
Anne 30. november 2001, kl 16.11
 
Liisa 04. detsember 2001, kl 20.50
mul on tegelt siiralt kahju su endisest tydrukust..
 
angel 10. detsember 2001, kl 14.36
Karta on, et oled tema jaoks meeldiv vaheldus. Sul on suured shansid saada ta armukeseks, kuid seda, et sa tema mehe troonilt tõukad, ma paraku ei usu. Samas, kuna sa oma tüdruku juba maha jätsid, pole sul midagi kaotada, uskuma ja lootma peab, sest vahest on muinasjuttudel ka happy end...
 
ugne 17. detsember 2001, kl 15.32
raha ja raha
kas siis muust enam ei olegi enam inimestel hoolimist?
elan 7 aastat noorema mehega, kelle pärast jätsin maha oma abikaasa, kes polnud nyyd kyll mingi miljonär, aga siiski nii palju teenis, et mul polnud vaja sõrmegi liigutada.
Ja sellest, et olin oma praeguse elukaaslase pärast peast segi juba siis kui teda esimest korda nägin, sellest ei tea ta praeguseni midagi. Ega kõik naisterahvad ju avatud kaartidega ei mängi.
Minu meelest on Sul Kristo kyll kõik võimalused oma unelmate daami syda enda kasuks pöörata....
edu Sulle
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!