Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Probleem meestega
 
Minake 07. detsember 2001, kl 11.10
to qq: Kas see hakkama saamine tähendab äkki seda, et naine on juba valmis ka naisega tantsima minema?
 
ellu 07. detsember 2001, kl 11.24
Kui tantsimisse suhtuda nagu sporti, võib kindlasti tantsida üksi, kaksi, kolmi, kellega iganes. Kardan siiski, et Mysery ei pidanud seda silmas.
 
gg 07. detsember 2001, kl 11.41
Minake: jah, nii sõbrannadega kui üksi ning ka meeldivatele meestele ise ettepanekuid teha.
 
Minake 07. detsember 2001, kl 11.45
Sorry. Nii hirmsasti ma ka tantsida ei taha. Tantsimist naudin vaid koos meeldiva meesterahvaga. Muu variant pole vastuvõetav.
 
marju 07. detsember 2001, kl 13.43
kõigepealt: mismoodi saab naine ööklubis paista liiga intelligentne? (peale selle et kuidsas üldse saab *olla* liiga intelligentne) aga mis tal paistavad ajud läbi kukla või?
tantsimisest: see on ju kaif! me tihti käime just ja ainult tantsimise pärast kas kambaga või 1 sõbrannaga ja kui sa ikka keset tantsupõrandat tantsimisest rõõmu tunned, ei ole küll probleeme, et tähelepanu ei pöörata, mehed tulevad ligi ja küsivad kas võivad meiega ühineda. ja need kes morni näoga kuskil saali nurgas laua taga passivad et keegi ainult tuleks..jäävadki sinna istuma.
 
Feliks 07. detsember 2001, kl 13.53
Marju: naise ajud paistavad palju rohkem välja, kui arvata oskad...nende nägemiseks peab ka vaatajal aju olema:)
Loll naine paistab aga kilomeetri peale välja - see on jube:(
 
Mymla 07. detsember 2001, kl 17.21
Või et mehed käivad naisi lantimas? Salamisi loodavad ka naised kedagi leida, ka need, kes seda endalegi ei tunnista. Ja palun väga, kuskohas siis tutvutakse? Näiteks need kes töötavad ühesoolises kollektiivis, kelle sõprade sõbrad on "kinni", Kes tänaval tere ütlema ei lähe... Tunnen inimest, kes on 5 aastat endale meest otsinud, küll tantsusaalist, küll internetist ja palun soovitage talle mingi hea koht, mina küll ei osanud.
 
Sirts 08. detsember 2001, kl 23.03
Olen küll märganud, et intelligentsemad naised on kuidagi väärikama auraga ja meestel on nende suhtes aukartus. Kui see mõnda intelligentset naist kuidagi õnnetuks teeb, siis
a) tuleb väärilisem seltskond valida, kus ka intelligentsemaid mehi rohkem liigub või
b) võtta midagi ette, et mõni muu joon intelligentsust mõneks ajaks varjutaks.
Näiteks olen märganud, et kui ikka hästi mini kanda ja veidi sääri välgutada, tuleb neid sääri õige pea meestekarja eest ärajööksmiseks kasutada. Minu intelligentsuskriteeriumiga tegelikult nii mini kokku ei käi, aga vahel tahaks ju veidi ka vallatust teha?
 
kil 11. detsember 2001, kl 14.11
minul on olnud sama probleem... ja kui keegigi tuleb tantsima kutsuma, siis on nii juua täis... minu mees on mulle alguses öelnud ka, et aasta julges ta mind ainult kõrvalt vaadata ja siis lõpuks, kui ise läksin temaga juttu tegema, siis imestas, et kuidas ma "temasuguse" mehega yldse juttu tahan teha... et ma peax selliste rikaste meestega ringi käima ja s-klassis sõitma.. no kamoon.... mind ajavad tegelikult öökima sellised vennad ja täiega!!! ma olen kindlalt rohkem õnnelik oma mehega iga päev, kui ma olex yhega neist rikkuritest terve elu jooksul...
mehed... andke tuld, kui kedagi tantsima tahate kutsuda... ma tean, et äraytlemine võib karm tunne olla, aga järsku yx ei ytle... järsku see yx on see, kes on see õige!!! parem proovida, kui kahetseda tegemata asju!
 
Marina 11. detsember 2001, kl 15.24
To mymla
Äkki peaks su sõbranne otsima kohtadest ,kus mehed käivad.
Spordivõistlustelt või baarides ,kus näidatakse neid ülekandeid.
Lihtsalt üks võimalus.
 
!! 12. detsember 2001, kl 13.47
tundub, et "õnnetuke" on siin kõvasti enesekindlust
juurde saanud..
ma arvan, et selles ongi probleem, et sa nii "armas, seksikas ja kenake" oled. nagu sa seda ise väidad..
nüüd siis näed, mis sa sellise suhtumisega saavutad!!
 
Kaisa 14. detsember 2001, kl 19.26
Kil.
Taitsa n6us sinuga,mehed andke tuld!Seda mehemad te olete kui julgust yles naitate!Endal ka sama asjaga kokkupuuteid,et mehed ei julge esimest sammu astuda.Kui hiljem on jutuks tulnud,siis tunnistavad,et tundun liiga ligipaasmatu ning parem ei proovigi.Nii need 6nnetud toredad piigad seisavadki.
 
marissa 26. detsember 2001, kl 18.12
No olnud minulgi taolisi õhtuid aga siis sain 'targaks' ja hakkasin asja eriti vabalt võtma: lähed tantsid paar lugu sõbrannaga, lehvitad kellelgi vastu ja juba nad kohal ongi. Või lähed kohe ja võtad mõnel 'silmategijal' varrukast - haarad härjal sarvist, nagu öeldakse. Igal juhul - kui juba välja tuldud, pole mingit mõtet terve õhtu istuda ja pead vaevata olevuste üle, keda näed elus esimest ja viimast korda; kui nemad seda ei suuda, tee oma elu ise lõbusaks, ja õhtu lõppedes jäta need hädapätakad kaugele seljataha. Homme on jälle uus päev.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!