Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
kas armastus saab otsa?
 
jänkuu 26. detsember 2001, kl 22.51

mul rumal mure. olen oma boyfriendiga suhelnud umbes aasta. alguses olime sôbrad, siis käisime ilma kohustusteta ning lôpuks leppisime kokku, et oleme monogaamsed.

kôik on temaga alati viimase peal olnud, olen teda väga tahtnud ja temast väga sisse vôetud olnud. nüüd aga tunnen, nagu temast ei piisaks, ehkki ta teeb kôik samamoodi kui varem.

lihtsalt oleks nagu plôks käinud ja see erutav tunne, mis temaga varem seostus, on kadunud. ta on tavaline inimene nagu teisedki.

mis see siis nüüd on, end of love? kas keegi on midagi niisugust läbi elanud?
 
.Suller 26. detsember 2001, kl 23.09
Sa ei 6elnud oma vanust,aga julgen arvata,et oled suht noor,ning selle 6IGE leidmisega tulebki vaeva n"ha.Kui ikka t6mme on kadunud,siis pead otsingutega edasi minema.
 
eneL 27. detsember 2001, kl 12.06
Armumine saab küll otsa. Ja absoluutne kindlus teises on see, mis huvi vähendab. Pole ise küll nii suht noor, nagu eelmine kirjutas, aga sellest saan küll aru.
Siduvaid asju peab olema rohkem kui seks ja monogaamia. Ma ei tea, kas seks ja monogaamia üldse on olulised - seda peavad kõik inimesed enda jaoks ise avastama. Tähtsam peaks siiski olema, et koos olemine peaks meeldiv olema, samas aga ei tohi suhe kuidagi rõhuda, hingamisruumi ära võtta. Kumbki peab ka iseseisvalt olema isiksus. Ja tööd tuleb teha selle nimel, et teine oleks huvitatud.

Ei arva, et mu arvamus oleks absoluutne tõde, aga see on minu arvamus.
 
Kis 27. detsember 2001, kl 14.18
Sa olid "sisse võetud", järeldan sellest et armunud.
Armumine saab muidugi otsa, armastus mitte, järelikult polnud su kutt SEE ÕIGE.
Õnnelikku leidmisrõõmu!
 
jänkuu 27. detsember 2001, kl 16.33

olen jah noor (25), aga esimene suhe see mul küll pole. on teisigi olnud ja varasemast kooselust 2 a tütar.

mulle tundus, et neid siduvaid asju oligi, muidu poleks üldse nôusolekut andnud selleks nö monogaamseks suhteks. sest minu arvates on see ikka midagi tôsisemat kui pôgus armumine.

äkki on see mingi tüdimus. samas ei mäleta, et midagi niisugust teistega oleks olnud..
 
Kis 27. detsember 2001, kl 18.13
Et aastaga SELLEST ÕIGEST ära tüdineb - ei usu, aasta on ikka väga väike aeg ja teie armastus peaks lõõmama nii mis kole...
Äkki muutis asju teie kokkukolimine ja sellest tingitud ruumikitsikus vms.?
Mäletan et minu tundeid jahutas küll kunagi üks noorsand, kes tasahilju oma isiklikke asju minu majapidamisse tassima hakkas...
 
james 27. detsember 2001, kl 20.09
Kõik siin ilmas saab ükskord otsa, kahjuks...
Kunagi kirjutas mu kallim umbes nii, et armastus on kui meri, kui lainetus, kord mõõnab, siis tulvab ja eks tuuled ja maa ja
vihmad ja päike ja planeedid - kõik need mõjutavad seda merd. Nagu me armastustki. Veel tahaks vastuväite esitada siinkirjutajatele, kes väidavad end armumine saab otsa. Väidan vastu, et oskusliku kasutamise korral jatkub ka armumistunnet enam kui aastatekski. Nagu jälle mu kallim targalt ütles - armun sinusse igal kevadel ikka ja uuesti:)))
 
Fööniks 27. detsember 2001, kl 20.30
Ahoi, James! :)

Mina sinuga täitsa nõus. Armastus ja armumine... seda saab tunda time-after-time ühe ja sama inimese vastu ikka ja uuesti. Seega... on kehvematel hetkedel ülimalt hea mõelda, et igale mõõnale järgneb tõus ;) Kas nüüd just kevadel...... igaühel erinevad aastaajad selleks vist :)
 
james 27. detsember 2001, kl 21.44
Halloo, kosmos! Halloo, maa...See on muidugi inspireeritud mu äsjasest lugemusest kosmosevallutuse teemadel:))Mõtted näivad meil üht rada liikuvat. Elutsüklite sinusoidsus sai mul selgeks üsna pea peale insenerikooli ja selge see, et "pole halvemaid, paremaid aegu", on ainult üks lainetamine ja laineharjadel surfamine ning all orus uue laine magus-erutav ootus:))
 
Fööniks 27. detsember 2001, kl 22.31
Nujah, nujah :)

Mina peaks vaid asendama sõna "kevad" sõnaga "sügis" :)
 
Tess 28. detsember 2001, kl 09.29
Ja vahel leiab(üllatus-üllatus)kevade, jäisel talvel lumestki...:)
 
Fööniks 28. detsember 2001, kl 11.50
Tess: leidsid siis või? :)
 
Tess 28. detsember 2001, kl 12.03
Fööniks
On mõnikord leitud küll jah:)
 
Fööniks 28. detsember 2001, kl 12.08
Tess: et sul nagu tendents kohe selline või?
Minu ja sügise seos on küll lausa mingi seaduspära juba... Täitsa kummaline tegelikult!
 
Tess 28. detsember 2001, kl 13.01
Fööniks
Ei tahaks tendentsiks päris nimetada, aga...ju vist pole pea nii kerge, et lihtsalt kevade ärkamisest sassi kammiks, nagu kõik endal väidavad olevat.Ei oska nõnda pealiskaudselt...
Talv ja sügiski tugevamad-tarmukad.teistmoodi romantika vist...:)
 
Fööniks 28. detsember 2001, kl 13.15
Tess: tead, ükskord ikka on mul kah see asi kevadel olnud... ja kui järele mõelda, siis oli see nii pöörane värk, et mina kui üldiselt rahulik ja tasane naisterahvas... noh selline vaikne romantik nagu ma olen... et teist sellist olukorda enam ei sooviks.... vist. Metsatulekahjud on hiigla ohtlikud.
 
Tess 28. detsember 2001, kl 13.26
Fööniks
...on ohtlikud.Isegi pärast kustumist võib tuli tuha all kaua hõõguda, lisaks veel suures ulatuses räsitud maapinda...
 
Fööniks 28. detsember 2001, kl 13.40
AGA. Pigem siis juba metsatulekahju. Kui et säraküünal. :)

Ja tegelikult tahtsin sulle head aastavahetust soovida :)
ja kõike seda mida sa ise endale sooviksid...
 
Tess 28. detsember 2001, kl 13.53
Fööniks
Jah, metsatulekahi ikka muidugi:)

Sulle ka armast aastavahetust ja samuti parimaid soove, ning nende täitumist...:))
 
kassike 28. detsember 2001, kl 17.35
Kuulge, Fööniks ja Tess.
Mis te siin vastastikku mett moka peale määrite? Sügis käes või?
Ma ei usu hetkekski, et Fööniks on naine, liig tihti tuletab oma naiselikkust meelde ja väga naiselikku vaistu eeldavates nüanssides on ikka jännis, mis jännis.
Pigem pikk blond mees ... must king jne.:)Oo, Fööniks, ütle, et mul on õigus! Ja et armastus ei saa otsa! :)
Kuigi...tegelikult see pole niiväga oluline isegi.
 
Fööniks 28. detsember 2001, kl 17.48
Kassike-kassike :))))

Kas sa tahaksid, et ma ütleks, et ma oleks mees? :) Ja kui ma oleks mees ja mängiks siin isikulõhestamismängu käigus ennast naiseks... kas sa arvad tõesti, et ma tuleks siin seda sulle ütlema? :)

Mulle üldiselt kassid väga meeldivad. Ja armastus ei saa otsa. Selles olen päris veendunud. Nojah, ja peale selle mind kohe VÄGA huvitab, et millised need naiselikku vaistu nõudvad nüansid on, millega ma paistan jännis olevat? Sest vaat, olen jah mõnede asjadega jännis olnud... ja ikka pidanud ise hakkama saama... äkki oled just sina see, kes oskab mind õigele teeotsale juhatada? :)

Oma naiselikkust ma enda teada pole küll maininud :) Naiselikkust ja mehelikkust saab üldse hinnata vaid kõrvaltvaataja ja sedagi soovitavalt vastassoost isik :)
 
Pipa 28. detsember 2001, kl 18.07
vaatab vaikides(sedapuhku) kõrvalt...
 
kassike 28. detsember 2001, kl 18.25
(Nii ma just arvasingi, nii kui herilase pessa.)

Minu veendunud usku ei saa küll miski väärata ja isikut nüüd ära lõhesta, sel pole tõesti mõtet.Isik jääb ju ikka isikuks. Tead, lihtsalt hakkasid silma ja võtsin ja vaatasin, mis mehike sa siis oled. Näed, ei sa eit öelda su kohta!
Sorry kui su mehist naiselikkust solvan.:)
...täitsa nõus, et ise, ikka ise, juhatajat pole siis vajagi kui ise hakkama saanud.

Jumala eest, ära valesti aru saa!Et mina sind mehena tunnetan ei tohiks sulle ju miskit pidi solvav olla. Või äkki on?
Te niiiii ilusti kudrutate alati Tessiga. Tõsijutt.
Loeiseka.
Kuud ja tähti teile!:)

PS Jumal tänatud, et armastus otsa ei saa, mina muidu uskusin, et võib teatud juhtudel saada küll.
 
Fööniks 28. detsember 2001, kl 18.49
Kassike: ma polegi selline solvuja tüüp. See kah ilmselt selline mehelik omadus :)

Miks ma ei võiks Tessiga kenasti rääkida? Kui ma isegi sinuga saan kenasti räägitud :) Ja tegelikult....... Me lihtsalt teame teineteist... teatud mõttes :)

tead, kui sa tunned, et armastus hakkab otsa saama, siis üks väike näpunäide: võta roosa küünal, pane see põlema ja aseta välisukse juurde (esikusse). Põleta seda nii paar korda nädalas mõne tunni kaupa... küll siis näed, mis juhtuma hakkab :)))
 
kassike 28. detsember 2001, kl 19.02
Jajah, teen, siis võin kindel olla, et sisse tuleb ainult tuletõrjuja (kui seegi). Ja kui juba uks leegiga tõkestatud, ei jäägi muud üle kui et... teistmoodi tegelikkusesse.
See on tõeliselt hea soovitus. Üdini läbi mõeldud.
Miks minuga KA saab kenasti räägitud? (platooniline küssa)

Mina lähen nüüd süüa tegema, hilist õhtusööki.
Mine sina ka. Tee talle headmeelt.
 
Fööniks 28. detsember 2001, kl 19.13
Oh kassikesekene :) Kuidas sinu kodus küll küünlaleegist kohe tulekahju tekib - tekib kohe mõte, et kuskohas ja mismoodi sa elad...

Miks sinuga KA kenasti räägitud? Noh, sa KA inimene ju :) Mul tõesti kama kas mees või naine :)
 
Indrek 02. jaanuar 2002, kl 09.38
Jeah, kunagi kindlasti saab, tegelikult pole küsimus selles kas saab vaid millal saab..võibolla õnnestub enne maha surra??
 
mari 02. jaanuar 2002, kl 13.37
loodan sama, mis Indrek.
 
eneL 03. jaanuar 2002, kl 11.08
Fööniksile:
Lugesin siin kassikese ja Fööniksi dialoogi kontrollimaks, et Sinu mõtteviisi on tõesti mehelikuks nimetatud. Näib nii ;-)

Sinu mõtted on kohati tõesti sellised, et mul tekkib teatav skisofreenia - järsku ma olengi Fööniks. Suuri vaevu suudan ennast maha rahustada vaadates peeglisse ja ohates rahustunult - mina olen ikka veel mina ;-).

Ehkki ühes lähevad arvamused lahku - usun ikka veel, et naised on edasiminejad ja mehed tagasipöördujad. Et enamasti naised ei armu mitu korda samasse inimesse. Või kui nad teda armastavad, siis võib olla ka nii. Kui armastus saab otsa, siis enam kunagi ei armu samasse, sest siis on inimesed nii palju muutunud, et nad enam ei sobi. Erinevates suundades muutnud

Aga kassikesele tahaksin öelda, et võib olla Fööniksit ei solva, et teda meheks peetakse. Loodan, et ta mind kunagi ei pea meheks, sest mina solvuksin tõesti. Naine olla on privilegeeritud ja hea tunne :-)
 
Feliks 03. jaanuar 2002, kl 11.18
EneL: vaidlen vastu..on just vastupidiseid näiteid. Mina olen lõpetanud ja naised on soovind tagsi tulla...
Naine on pereelu alahoidja juba alteadlikult. Maailm on nõndapalju mehe ja naise stereotüüpe muutunud, et me ei saa nii kergelt enam üldistusi teha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!