Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Millal on naine vana?
 
Tiramisu 05. jaanuar 2002, kl 00.28
Küsimus on adresseeritud eelkõige meestele. Ehk siis: mis te arvate, mehed, millal on naine vana? 65? 45? 55? 25? 35? 75? Või on mingid muud kriteeriumid? Oh jah, aga ärge hakake palun a la noorest hingest rääkima... Ja veel: kas "vana naine" on ebaatraktiivne?
 
Indrek 05. jaanuar 2002, kl 08.53
Siis kui ta kaks nädalat surnud on...
 
mari 05. jaanuar 2002, kl 12.50
kas see ei sõltu sellest, kui vana mees ise on? Olen ise 25 ja arvan, et mõne 19- 20 aastase jaoks olen juba suht "vana" aga 40nene mees peaks mind veel väga nooreks!Ma arvan, et ka 70aastase mehe jaoks on isegi pensionieelikust naine ikkagi veel noor!
 
Indrek 05. jaanuar 2002, kl 13.35
Ega asjata öelda et siin ilmas on kõik suhteline.
 
läbinägelik 05. jaanuar 2002, kl 13.50
Indrekule
nekrofiili jaoks on kahenädalane veel päris kobe tükk...
 
nõutu 07. jaanuar 2002, kl 09.07
Kui on kaks nädalat surnud ja veel maha matmata, vat siis on vana.
 
veeloom 07. jaanuar 2002, kl 09.35
Naine on noor niikaua, kui päevas vähemalt korra märjaks läheb.
 
Feliks 07. jaanuar 2002, kl 09.51
Et tahad meestelt teada....novat jah tahaks ütelda küll, et kui hingelt ja...aa see vastus ei ahulda...et mille poolest vana..või milleks?
Et kas ebaatraktiivne....igav naine on ebaatraktiivne..ja vanusest see ei sõltu...mul on tuttavaid vanaprouasd, kes on vaatamata oma suht kõrgele eale (nt üks 89 aastane) väga atraktiivne ja huvitav proua...me vestelme vahel tunde:))) Et rikutud mõtlmisega inimestele täpsustuseks - nende vanaprouadega ma ei ole seksinud:)
 
Tess 07. jaanuar 2002, kl 10.16
...vanaprouade jutu jätkuks...Minu vanaema oli 90 aastaselt veel tõeline daam(heas mõttes, naiselik) ja temaga oli totaalselt huvitav vestelda.Ma ei tea, kas tema tarkus ja sisemine ilu tekitasid sellist üldist arvamust...aga teda peeti ka siis veel ilusaks naiseks...
 
piloot 07. jaanuar 2002, kl 12.18
Feliks!See oli väga oluline täpsustus!Aitäh,päästsid päeva!
 
cici 07. jaanuar 2002, kl 15.13
kuskilt kuuldud lause:
vanad on need kes on sinust endast 15 aastat vanemad, et siis kui oma vanus on 20, siis alates 35-st ongi vanad.
 
Nils 07. jaanuar 2002, kl 17.53
Naine on vana siis, kui mees laheb sauna ja avastab,et saunanaine on oma klassiode!
 
mari 07. jaanuar 2002, kl 21.09
üks vanarahva tarkus, mida kuulnud olen, et naine on siis vana, kui sukkade jalgapanekuks istuma peab! teine tarkus on see,et vana on siis, kui või suus ära ei sula:)
 
Sirts 07. jaanuar 2002, kl 21.38
Kui mõni mees lolli juttu hakkab ajama, siis ütlen vahel jutu lõpetamiseks, et olen tema jaoks vist liiga vana ja soovitan nooremaid otsida, kes sellist juttu ammuli sui kuulates ehk huvitavaks peaksid. Üldjuhul on sellised mehed enamasti minuvanused või vanemadki olnud ja üldiselt on nad aru saanud, mida ma silmas pean. Aga sel juhul lepin ma täiesti, et mind tõesti vanaks peetakse...
 
KGB 07. jaanuar 2002, kl 22.49
Tudengip6lves olin allyyrnik yhe 78 aastase mammi juures.Ega ta palju ringi liikund.Mina t6in puud ja kytsin ahjud,t6in ka s66gipoolist.Aga kui mammil oli pensip"ev,ilmus alati tema kauge sugulane Kristjan(siis umbes 40a.)kohale.Ja siis oli targem endal kusagilt mujalt peavarju otsida paariks 66ks,sest mammi ja Kristus(nii ta teda kutsus) seksisid nagu kuradid.!!Ja selle eest sai Kristus alati pea terve pensioni!Ning mammi oli ylej""nud 28 paeva nagu deliiriumis.

Naine ei ole kunagi vana,selle sain siis selgeks!
 
donna 08. jaanuar 2002, kl 15.17
Naine on surmani vallatu plika! :)))))
 
Feliks 08. jaanuar 2002, kl 15.52
To Donna: on või...kas kohe iga naine....kahtlen küll:))) Või siis, et kui pole vallatu plika, et siis pole enam naine või...mismoodi?:)
 
Marina 08. jaanuar 2002, kl 22.51
Küsiks vastu? Millal on mees vana?Kas kuni viisteist aastat vanem või kui enam ei tõuse?
 
k 09. jaanuar 2002, kl 08.08
Minu meelest on mees vana, kui ta istub ainult teleka ees ja siis veab ennast hilisõhtul vaevaliselt voodini, kus norskama vajub. See on selline olek. Seesama mees võib ehk jälle nooreks saada, kui mõni naine temas sädeme süütab.
 
Tiramisu 09. jaanuar 2002, kl 13.24
Sellele, millal on mees vana, on mul küll vastus olemas. Mees on vana siis, kui ta muutub kohutavalt jäärapäiseks ja klatshihimuliseks nagu vana naine.
 
kogenu 09. jaanuar 2002, kl 13.42
Meeste vanusest - mehed ei saagi vanaks! Neil läheb isegi puberteet mööda alles kuus kuud peale surma!

Naiste vanusest - nagu keegi eespool väitis, et sinust endast 15 aastat vanem inimene tundub juba vana. Ju nii sageli ongi. Mitte alati. Eks kõik sõltu millestki - naise välimusest, tervisest, iseloomust, tarkusest, vaataja silmadest jne.jne.
 
aut 09. jaanuar 2002, kl 15.04
Kui või enam suus ära ei sula
 
vanamadu 10. jaanuar 2002, kl 02.10
Meil,surnukuuris, ütlesid mehed,et...Naine on vana siis, kui ta on kolm päeva surnud. Enne seda sai "Märjaks ajada"-valati kuuma veega üle, üks pani pealt, kaks hoidsid jalgu, kolmas lükkas labidat(emase pepu all)
 
Venice 11. jaanuar 2002, kl 13.51
Minu elukaaslane on minust 10 aastat noorem ja kurdab,et minu kõrval olles tunneb ta ennast vanana hoopis.
 
noor mees 12. jaanuar 2002, kl 21.47
taheti ausat vastust - olen 27 ja minu vanune naine on tihtipeale juba vana, isegi mõni 24-aastane on vana. Eeldan, et küsija mõtles vana olekut (mehe arvates) ikka ühes konkreetses tähenduses ehk siis suhte jaoks. Üldiselt sõltub sellest, millal naine end ise hakkab vanana tundma ja vastavalt sellele käituma (piltl "kalosse kandma"), tean ka 30 aastasi noori, nii et mu maailmapilt pole veel lõplikult väärastunud. Kõige kurvem on aga oma vanadust vägivaldselt tõrjuv naine - lõigatud, üdini sissekreemitatud ja ülekrohvitud inimvare. Ise vaatan nooremaid, sest elu pole jõudnud neid veel liialt muserdadaja mulle meeldivad vahetud, siirad ja idealistlikud inimesed. Vastavalt küsija soovile ei hakka praegu teemale ei inimlikult ega analüütilisel lähenema:)
 
k 13. jaanuar 2002, kl 20.27
Üle 30- ne= VANA. Ka mees.
Noorkirjanik, -kunstnik jne.
 
snegurotška 13. jaanuar 2002, kl 21.12
mingid 40nesed saagimid/madonnad/stingid/cherid panevad 20nestele kööbakatele puuhobustest babyfacedele pika puuga ära, iga ilmaga, heheh
 
Einstein 13. jaanuar 2002, kl 22.00
Kõik on suhteline. Oleneb taustsüsteemist. Kõik.
 
paul 17. jaanuar 2002, kl 15.15
naine pole kunagi vana,ka kuuekümnene naine võib noort poissi erutada kui muidugi naine ise tahab sellise teemaga tegeleda.ise olen sellega korduvalt ennem kukku puutunud.võin jagada maili teel kogemusi.
 
soovitus paulile 17. jaanuar 2002, kl 15.46
ära sa kukku küll puutu, see on liig mis liig
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!