Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
mehe endine suhe
 
naine 30 11. jaanuar 2002, kl 16.54
olen nüüd pikalt ja laialt mõelnud ja ei tea enam ise ka. tule taevas appi?
 
. 11. jaanuar 2002, kl 16.57
 
Kommitu 11. jaanuar 2002, kl 17.43
Naine30, sinu komm 16.43 võttis igasuguse kommituju ära, ei näe põhjust enam, mul on sinust lihtsalt kahju, või õigemini sinu maitsest meeste suhtes. Jõudu, mis muud!
 
naine3 11. jaanuar 2002, kl 18.19
mees2
Jah, olen praeguseks hetkeks hakanud tõesti otsa vaatama iseendale (mida ma üldse oma elult inimsuhete plaanis tahan) ja oma suhtele (kas see, mida tahan, on võimalik antud mehega). Aga selleks oli vaja ikka väga tõsist mõlemapoolset eemaldumist ühisest suhtest, et sinnamaani jõuda. Tean, et järgmine samm on leida endas tahtmine asja parandada (või ka mitte) ja siis leida selleks võimalused. Kumbki pool peab teisele selgeks tegema, millest ta kogu aja on puudust tundnud ja teisel peab olema tahtmine ja ka oskused-võimalused neid puudujääke edaspidi vältida. See on vist jube raske ja aeganõudev. Aga kui õnnestub, siis on suhe ilmselt tugevam kui varem.
Kuidas Sul endal selles osas läheb? Kas oled kuhugi jõudnud?
 
Fööniks 11. jaanuar 2002, kl 18.23
mees2 - ma vaatangi endale otsa. Istun nö. peegli ees ja vaatan.

Kas niimoodi vaadates on võimalik lõpuks ka aru saada sellest, mis sealt paistva pildiga peale hakkama peaks?
 
mari 11. jaanuar 2002, kl 19.29
naine 30, täitsa kaasa peab tundma sulle. ma küll ei saa aru, millega see mees selle suure armastuse ära on teeninud?? ja eriti polnud ka juttu sellest, kas tema sind ka armastab või on see niisama naljategemine. ma sinu asemel küll ei tea mida sellest suhtest ei ootaks, tundub väga armukadetseja tüüp olema, moraalitu mees, kel jääb veel õigust ülegi!kui ta oma sõbrannat nii palju pettis ja probleemi tegi sellest, kui too ainult tantsis teise mehega- no andke andeks. väga raskeks läheb sul, kui end selle mehega pikemalt seod. ja kas temaga siduda annabki- 11 aastat oli naisega suhe, aga abielluda ei tahtnud- no see räägib iseenda eest.
 
cheops 11. jaanuar 2002, kl 20.02
Mis muud kui islam seadustada! Igale täisväes mehele kuni neli naist ja võikski selle naistelehe rubriigi kinni panna:))
 
kypsis 11. jaanuar 2002, kl 20.47
naine 30: oled plindris... :-) kui sul on selle mehe vastu tunded, siis sellest nii kergelt yle ei saa. aga sa peaksid pisut mõtlema ka teisiti: kas mäng väärib kyynlaid?

Aeg annab aru, aga sa peaksid ennast harjutama mõttega, et 7 kuud tagasi (enne kui temaga kohtusid) elasid sa ka oma elu ja ilmselt täitsa edukalt.

kas on see Sinu jaoks maailma lõpp, kui sinu elu ei oleks edaspidi täidetud äraarvamatu mehega, kes pealegi tundub olevat alusetult armukade?

Pigem, ehkki praegu on sul seda raske omaks võtta, on see sinu järjekordne kogemus. Õppetund. Mis aitab edasi järgmiste, paremate ja õigemate suheteni.

See mees ei lase oma endisest naisest lahti, sest see naine murdis talle truudust. Sinna ei saa parata.

Jõudu!
 
mees2 12. jaanuar 2002, kl 06.53
naine3,
"Tean, et järgmine samm on leida endas tahtmine asja parandada (või ka mitte) ja siis leida selleks võimalused" - just täpselt, leida endas TAHTMINE. Ja see kes juba TAHAB, no...sellele ei ole juba miski võimatu.
Mul endal? Vastan Sinu sõnadega - "See on vist jube raske ja aeganõudev". Sõna "jube" ei kasutaks, sest koormat saab võtta parasjagu niipalju kui kanda jaksad. Aega kulub, jah, aastaid, aga tulemus on seda väärt. Kaugel ise olen? Kogen et see mis enne tundus enne võimatuna on nüüd kõik võimalik
 
mees2 12. jaanuar 2002, kl 07.01
Fööniks,
Inimese hing on nähtamatu, seda peeglist näha ei saa. Küll on võimalik näha teise inimese hinge kui talle silma vaadata.
Tuli praegu meelde: kõik olulised asjad on nähtamatud - Nii ongi
 
Indrek 12. jaanuar 2002, kl 08.59
See ego on tal vist suurem kui ta ise, arvab et tema võib petta n+3 korda aga naine ühtegi???
 
Indrek 12. jaanuar 2002, kl 08.59
See ego on tal vist suurem kui ta ise, arvab et tema võib petta n+3 korda aga naine ühtegi???
 
Kaisa. 12. jaanuar 2002, kl 10.52
Naine 30.

Kysimus oli kyll esitatud meestele.Vist selleparast,et tahaksid teada,mida teised mehed samas olukorras teinud on.K6ik mehed on erinevad ja ka suhted on erinevad.Kas sain 6ieti aru,et tegelikult huvitab sind see,kas see mees unustab oma naise ja kas jaab sinuga?Isegi kui ta jaab m6neks ajaks sinuga,siis peadki leppima olukorraga,et tegelikult armastab see mees oma naist,ning samas otsib lohutust jatkuvalt erinevate naiste juurest.Must moodu ei jata,nagu 6eldakse.K6ik s6ltub sinu kannatuse piiridest.Tundub,et oled tema jaoks ka vaid ehk nagu varuvariant?.
Ja yleyldse ei saa keegi sulle ette ennustada,mis tuleb ja mis tegema pead.Lihtsalt saame siin k6ik vaid heietada sinu antud teema ymber,lihtsalt analyysides k6rvaltvaatajatena asja.Sest ise purgis olles ei saagi end k6rvalt vaadata.
Pea vastu ja katsu j6uda selgusele,kas see tunne,mis tema vastu tunned,on armastus v6i ehk hoopis midagi muud...n6rkus,vajadus laheduse jarele,lohutus eelmise suhte purunemise jarel jne.....
 
riinu 13. jaanuar 2002, kl 12.07
naine 30,

kui tahta, siis ka saab unustada. ta ei taha. ja mõttetu on pyyda teist lõputult mõista ja hea olla. või sa oled äkki miski halastajaõde ja naudid iseennast, et oi kui mõistav ma olen, tema kannatab nii hirmsasti ja mina saan aru ja olen toeks...? siis muidugi.
pole tal häda midagi, naudib oma fantaasiaid ega mõtlegi edasi minna. ja sina tõmbu eemale, mida varem seda parem.

olin ise sarnases olukorras, kui alguses oligi mingi armumisevari, siis mehe heietused muutsid kogu värgi hoopis vastikuks. sellisel inimesel pole teise vastu kuigi palju austust. ja sina ära mängi temaga kaasa.

parimat!
 
sarah 14. jaanuar 2002, kl 10.42
naine 30!

kui õieti aru sain , oled sellest mehest 15-17 aastat noorem?
usu mind sa oled talle vaid "noor liha" ja ehk ka "kättemaks" oma naisele.
see mees läheb oma naise juurde tagasi! usu mind!
ole targem ja tee ise enne otsus!
 
Väike Vahemärkus 14. jaanuar 2002, kl 14.24
Jääb selgusetuks, mida mõeldi petmise all.

Kuidas endine naine teada sai, et mehel olid kõrvalsuhted? Kui ta samamoodi ei luuranud, siis pidi mees talle seda ütlema. Siin tekibki vahe: mees tunnistas oma kõrvalsuhted üles, naine mitte. Võmalik, et mitte petmise fakt ei teinud mehele haiget, aga just varjamise oma. Naine30 täpsustab ehk.
 
naine 30 15. jaanuar 2002, kl 12.19
to väike vahemärkus:
endine naine sai teada nii, et lihtsalt sõitis mehele järgi ja nägi, et ta läks teise naise juurde. naine ei olevat kohe öelnudki, et teab, välja tuli see vist kunagi hiljem. samas rääkis mees mulle, et teistes naistes käimisi oli rohkem. tunnistas ise ka mulle, et ta tegi sellele naisele haiget.
mehe ego on väga kõrge. kõik mis on lubatud talle ei ole lubatud ühelegi tema partnerile. seda tean ka mina juba. ma ei tohi talle midagi endast ja oma tuttavatest rääkida, sest siis hakkab kohe mossitama, on tige ja hiljem heidab igasugu jama ette.

to Kaisa:
kui ta seda naist armastaks ja hooliks temast, siis ta ei oleks teda teistega petnud ja ei oleks ka minuga suhet kohe nii ruttu alustanud. tegemist on ikkagi sellega, et tema ego on riivatud. ta arvab, et iga tema partneri elu peab keerlema ainult tema ümber ja keegi ei suuda ilma temata elada. aga kõigel on piir.

selle naisega ei suuda ta enam kunagi kokku jääda. nii palju olen ma seda meest juba tundma küll saanud. ta ei andest talle kunagi. nagu ta ise ütles, et hetkeks küll, aga see tuleb talle alati meelde ja ta jääks talle seda igavesti ette heitma. seda ei suudaks küll ükski inimene lõputult taluda ja ega see mees oma kombeid enam muuda. ta jääb ikka teistes käima, nüüd juba tõesti kiusu ja kättemaksu pärast. samas tundub, et ta tahab nagu kogu naissoo esindusele millegi eest kätte maksta.

hea juhus oli mul endal ka temaga nädalavahetusel. helistasin talle. esialgu nagu ajas normaalset juttu ja siis äkki mingi jama. oli aru saada, et tema kõrvale tuli keegi kelle juuresolekul ta minuga rääkida ei saa.

saatsingi ta pikalt ja ei ole praeguseks veel hetkegi kahetsenud oma otsust. aeg parandab haavad ja kogemuse sain juurde.
 
a 15. jaanuar 2002, kl 12.44
Tubli, naine 30. See oli õige samm ja jää endale kindlaks.
 
riinu 15. jaanuar 2002, kl 16.27
 
Kommiga 15. jaanuar 2002, kl 16.41
Palju õnne!
Hakka nüüd elama!
 
.Kaisa 16. jaanuar 2002, kl 01.27
naine 30.
Imetlen sind,et j6udsid endas nii kiiresti selgusele.Mida kauem oleksid venitanud,seda raskem ja valusam on suhte l6petamine.Ja "ra lase ennast enam "rakasutada.Sul siin niipalju toetajaid.Hoia oma latt k6rgel!
Soovin edu!Varsti kevad(kaua sinna ikka aega on) ja ka hing l66b 6itsema!Siis tulevad uued v6imalused.
 
naine 30 16. jaanuar 2002, kl 10.12
mida siin ikka imetleda. parem õudne lõpp, kui lõputu õudus.

olen pidanud viimased kuud nii palju läbi elama ja kannatama selle mehe pärast. halastajaõeks ma ei hakka kunagi ühelegi mehele. olen tugev naine ja suudan hetkega otsuseid teha. see ei ole esimene kord, kui nii kiirelt ja kindlalt midagi otsustan.
olen noor ja kena naine ning ei pea ennast kellelegi ohverdama. orjaaeg on ju ammu läbi.
näen iga päev oma tuttavate seas kuidas naised oma meeste pärast kannatavad. kes saab mehelt kolki, kellel tõmbab mees ringi. ühe sõbrannaga on lausa nii, et kui küsin kuidas elad, siis puhkeb kohe nutma. polegi vaja rohkem küsida. asi niigi selge. sellist elu endale küll ei taha. eks roosad prillid ja lootus olid ka minul selle mehe suhtes, aga argipäeva ma temaga näha ei taha.
hea tunne on nüüd küll. ma arvasin muidugi kohe, et ta kindlasti veel helistab ja helistaski nii 10 korda eile. aga ma ei vastanud ühelegi tema kõnele enam.
mul on nii hea ja vaba tunne.
edu ja õnne ka kõigile teistele naistele.
 
mees2 16. jaanuar 2002, kl 10.34
Sul oli kaks teed, valisid neist raskema. Öeldakse, et kõik mis inimesega juhtub/toimub on talle millekski vajalik. Kindlasti on nii ka seekord. Ütled, et Sul on nii hea ja vaba tunne. See on praegu. Aga homme? Ülehomme?...
 
Fööniks 16. jaanuar 2002, kl 12.02
mees2: aru ei saa - kui täna on hea, siis milline on tõenäosus, et homme on halb? Või hea? Kui täna on hea, võib homme olla kah hea ja ülehomme veel parem. Aga võib ka olla halvem. Keegi ei oska vist tulevikku ennustada.
 
mees2 16. jaanuar 2002, kl 12.18
Fööniks,
Homne hea sõltub täna tehtud sammust/otsusest. Homne halb sõltub samuti täna tehtud sammust/otsusest. Milles siin vahe on....noh...igaüks mõtleb ise.
Tulevikku ei ole võimalik ette ennustada, küll aga "välja arvutada"
 
Fööniks 16. jaanuar 2002, kl 12.26
mees2: ma küsisin selles kontekstis mis naine30 ütles. Ta tegi otsuse, tal on hea tunne. Miks sa küsid temalt, kas tal ka homme hea on? Minu arust see kui tal homme-ülehomme näiteks hea tunne halvaga asendub, ei pruugi see veel tähendada et otsus vale oli.
 
naine 30 16. jaanuar 2002, kl 12.46
ütleksin, et mul oli juba eile hea ja mul on ka täna hea. homme on veelgi parem. lähen ühe oma endise kallimaga/praeguse hea sõbraga, õhtusöögile ning ei kurda oma elu üle. õnneks oli minu suhe selle mehega lühike, küll tundeline ja lootus oli ka, aga ma hoidsin ennast siiski reaalsuse piiril, et just nimelt sellisel hetkel, nagu see praegu, haiget ei saaks. püüan sellest mehest mitte mõelda ja kahetsema ma kohe kindlasti ei hakka. oleks me olnud koos juba aasta või rohkem, siis oleks tunne võib-olla teine, ei tea.
vale on ka mees2 väide, et valisin raskema tee. olen ilus ja vaba-vallaline naine ning kõik teed on valla.
 
Fööniks 16. jaanuar 2002, kl 12.48
naine30 - mina arvan samamoodi, et raskem tee oleks antud juhul olnud jääda ja püüda sellest suhtest kasvatada midagi.... ilmselt lootusetult. Ja....... teatud mõttes on minna alati lihtsam - kui on probleemid... jäädes pead ju paratamatult nendega maadlema hakkama.
 
naine 30 16. jaanuar 2002, kl 13.13
loomulikult oleks olnud raskem tee püüda sellest suhtest midagi tekitada. tegemist oli ikkagi juba üsna eaka mehega ja teda ei ole võimalik endam kuidagi kuskile poole painutada. kui ta ikka juba on selline valelik ja liiderlik ning ühtegi naist ei austa ja lugu ei pea, siis ei ole sinna enam midagi parata. ainus võimalus oli mul veel ennast päästa sellest jamast ja kohe kiiresti.probleeme on elus niigi ning milleks veel sellist ahistajat mulle vaja. ma austan ennast ja ka teisi inimesi ja sellise suhte lõpetamist ei kahetseks küll keegi.
 
mees2 16. jaanuar 2002, kl 14.35
Fööniks,
Teise inimese isiklikku ellu puutuvaid seiku ei ole mul põhjust kõrvaliste isikutega arutada, niipalju kontekstist....

"Miks sa küsid temalt, kas tal ka homme hea on? Minu arust see kui tal homme-ülehomme näiteks hea tunne halvaga asendub, ei pruugi see veel tähendada et otsus vale oli." -- Niisiis,.... Sa ikkagi ei välista seda võimalust, et asendub? Järeldused, millisest otsusest tingitult asendumine toimus(kui toimus???) teeb igaüks ise
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!