Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Virtuaalne armumine
 
mai 15. jaanuar 2002, kl 15.57
ka mina leidsin yhe inimese, kellesse olin virtuaalselt armunud. Ei suutnud kuidagi oodata ära aega, mil saabub õhtu ja saab jälle suhtlema, kõik see tundus nii põnev ja tore (virtuaalmees oli tark ja vaimukas ja jne), eriti kui oma mehega esimene suur armumine möödas oli. Ja siis saabus lõpuks see oodatud kohtumise päev. Lõin end yles proovisin anda endast 200% ja ... tuli kohtumisele mees, kes polnud ei jutu ega välimuse järgi see, kelleks ta ennast lasi pidada. Ja sinna see armumine lõppeski.
Tore kui teistel on ka meeldivaid kogemusi, kuid mina olen küll nüüd antud asjas eelarvamustega.
 
noxmees 15. jaanuar 2002, kl 16.23
on võimalik virtuaalselt armuda. Loodan, et see ka vastuarmumise toob. Mina olen virtuaalselt Feliksisse armunud
 
. 15. jaanuar 2002, kl 16.31
 
ummik 15. jaanuar 2002, kl 17.08
Aga natuke jube on ka ju. Ise flirdin veidi mingi 30se mehega, kes jutu järgi tundub tore ja ilmutab juba virtuaalarmumise märke. Ise võtan asja huumoriga, v.a. tal on kodus naine ja kaks last... Huvitav, mis oleks nende suhtumine asjasse? Eriti, kui me otsustame üks päev kokku saada ja asi klapib (mis küll tavaliselt ei juhtu, nagu enamuse arvamust lugedes selgub)?
 
to Venice 15. jaanuar 2002, kl 17.11
Kas sulle, Venice, ei tundu, et natuke teemast mööda panid
siin konkreetne juhtum luubi all nagu rohkem, mitte see virtuaalis suhtlemine üldises mõttes:)
 
sanne 15. jaanuar 2002, kl 18.16
Mina tutvusin virtuaalis juhuslikult ja paar kuud hiljem ka kohtusin......kuigi mingit armumist selleks hetkeks polnud.
Aga armumine on nüüd tekkinud, just peale kohtumist ja tundub, et kahepoolne! Ootan pikisilmi uut kohtumist!
Aga muidu on ikka nii häid kui halbu kogemusi - oleneb suuresti kelle otsa juhtud!
 
Maria 15. jaanuar 2002, kl 18.32
Kallis mees!
Olen ise praegu kõrvaltvaataja rollis ja pean kurvalt tõdema, et minu mees on virtuaalselt armunud. Me oleme ka paarkümmend aastat abielus olnud ja ma saan liigagi hästi aru, et olen talle igavaks ja igapäevaseks saanud. Ei ole ma mingi koll-olen pikk sportlik tume naine. Aga mu mehele meeldivad väikesed blondiinid ja ta on saanud endale sellise sõbratari-ise tunnistas.
Et muutuks õige ise atraktiivsemaks? Tead, ilu ON vaataja silmades, aga kui ta ei viitsi enam vaadatagi?Ise ei ole mingi otsija tüüp aga nii valus on!!!
 
Fööniks 15. jaanuar 2002, kl 21.12
Virtuaalne armumine on tõsiseltvõetav kui see jätkub reaalis. Aga seda, kas jätkub, sa ei tea ette. Seega - selle võimalusega peab arvestama.

/Fööniks ise on selle koha peal sunnitud endale hulga tuhka pähe raputama... ta nimelt kunagi kah lootis-arvas et virtuaalselt tekkinud armumine läheb reaalis kohtudes üle, aga selles osas pidi ta küll raskelt ja jälgijätvalt pettuma/
 
kadi 16. jaanuar 2002, kl 08.12
olin paar aastat tagasi ka kõva jutukate külaline, ise olen abielunaine, leidsin endale tordeda jutukaaslase ning tuli ka kohtumine, kus pettumust polnud vaid kõik oli tõesti super. nüüd oleme 2,5 aastat armukesed olnud.
 
mari 16. jaanuar 2002, kl 12.26
ühe kohtumise põhjal ei saa veel mingeid järeldusi teha! Olin ka ise kunagi jutukates aktiivne, kohtusin paljude inimestega ja enamus neist olid sellised, et parem, kui minu silmad sellist õudust poleks näinud. mitte ainult välimuse osas vaid kõik muu sinna juurde. aga kohtusin ka mitmete väga meeldivate inimestega ja lõppude lõpuks ka oma praeguse elukaaslasega. Niiet virtuaalis on inimesi igasuguseid, nagu päris eluski.
 
jaan 16. jaanuar 2002, kl 13.53
Virtuaalne suhtline/armumine on haigus, mis reeglina l2bi p6etaxe.
M6neaja p2rast ei hooli sest k6ik see algus on nii yhesugune kes, mis jne... kombitaxe ettevaatlikult jne... l6puks l2hed nende uudistajatega ikka p2ris j6hkrax ja vastad, et mina olen 53 aastane traktorist p6lvamaalt ja kes tore et sa noor ilus ja kuum beib oled.
 
Fööniks 16. jaanuar 2002, kl 14.13
Jaanile: Miks sa siis üldse suhtled kui pead seda jõhkralt tegema? Küsin seda kohe siiralt imestunult! Kui suhelda ei soovi, võib seda ju ka kenasti öelda. Või üldse mitte postkasti (jututuppa) vaadata...
 
jaan 16. jaanuar 2002, kl 14.23
Fyyniks: kujuta ette situatsiooni, olen jututoas, (ju siis atraktiivsete andmetega) r22gin m6ne tuttavaga, keda n2eb harva (real life) v6i vaatan ja ootan teda. Tihtipeale keksib ligi keegi, kellel on kohe esimesi kysimusi kes sa oled kui vana kust p2rit 6pid, tyytad. Ja kohe vadistama et hei ja mix sul minu jaoks aega pole, sellise m6ttetu infotulva peale l2hed ju j6hkrax. Eriti siis kui sulle pakutaxe seda u kolm korda p2evas. Olen n6us suhtlema kui see on huvitav, nii ei ole.
 
kirsimari to Jaan 16. jaanuar 2002, kl 14.37
sul vedanud, et mees oled naistele tulevad sellised jutukas ligi ikka tunduvalt rohkem kui 3x päevas ja enamus neljas kysimus peale vanuse ja asukoha kysimist on "kas kohtumine" või "äkku teeks midagi" või siis "seksiks äkki". Ja see nii tyytu, et täiesti mõistetav on väike jõhkrus
 
Fööniks 16. jaanuar 2002, kl 15.31
Jaan: saan aru :)
Kirsimari ütles ära, kuidas seal naistele lähenetakse. Nii ongi. Sellepärast mulle jutukad ei meeldigi.
 
kursis 16. jaanuar 2002, kl 15.56
jutukates poisikesed võiksid parem pundi kokku võtta ning Juhkentali minna, seal nagu saab tegutseda kah ja pole tüütuid naisolevusi segamas...(laupäeviti)
 
MUNNU 16. jaanuar 2002, kl 17.55
Virtuaalne armumine tuleks asendada VITUaalse armumisega...
 
. 02. veebruar 2002, kl 16.01
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!