Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
oma-võõras
 
lilian 21. jaanuar 2002, kl 11.36
Kui palju võib esineda ja on siinolijatele teada juhtumeid, kus pere on koos, kõik ilus ja ainult naine teab, et peres kasvab laps,kelle isa ei ole abikaasa?
 
ragne 21. jaanuar 2002, kl 12.15
Oota mismoodi...Kui ainult naine teab, siis ei saagi ju keegi teine sellest teada ega kirjutada.
 
? 21. jaanuar 2002, kl 12.18
Ja-jah, teised ei saa sellistest juhtumitest siis midagi teada. Küsimus siis pigem nii: kas teie, siinkirjutajate, hulgas on palju naisi, kelle mehed ei ole lapse isad, aga isa ega keegi muu seda ei tea.
 
mari 21. jaanuar 2002, kl 12.24
see "ainult naine teab" tähendab vist pigem seda, et "ainult mees ei tea, et talle sarvi tehti", sõbrannad see-eest ikka ju teavad.
 
Donna 21. jaanuar 2002, kl 13.13
Tean sellist juhust küll. Mehele nö määriti laps kaela, kahjuks sai mees ise üsna varsti õnnetult surma. Vanavanemad usuvad siiani, et nende poeg on lapse isa.Ka pärandus on lapsele määratud. Naisele kasulik igal juhul - ei ole vallasema ja nodi saab kah!
 
sõbranna 21. jaanuar 2002, kl 14.33
mina tean kahte juhust
 
Tiiu 21. jaanuar 2002, kl 14.38
Petturitega ei sõbrusta. Seega ei tunne kedagi.
 
.Kaisa 21. jaanuar 2002, kl 14.54
S6brannale.
Kui sina juba tead kahte juhust,siis kuidas saab olla nii,et need mehed ei tea?
 
oh teid 21. jaanuar 2002, kl 14.58
plaanid kellelegi last pähe määrida?
 
Oma mees 21. jaanuar 2002, kl 14.59
Oma mees saab alati viimasena teada. Vabalt saab varjata. Isegi, kui kõik sõbrannad teavad. Aga - kas sa tahad terve elu valetaja olla? Hull vale ju. Isegi rääkimatajätmine.
 
sõbranna 21. jaanuar 2002, kl 15.04
Kaisale

need on mu väga head sõbrannad, kellega omavahel saladusi ei eksisteeri ning mina ju nende mehi informeerima ei lähe.
 
vip 21. jaanuar 2002, kl 15.21
to sõbranna: aga kui ükskord siiski seebimull lõhkeb, oi oi kui palju pisaraid sest saab:) ja head sõbrannad kipuvad üleöö kuidagi halbadeks saama, kui elu mõne vimka sisse viskab.
 
Feliks 21. jaanuar 2002, kl 15.24
Ja mida siin rääkida meeste-naiste võrdõiguslikusest?!:))))
 
tsinna 21. jaanuar 2002, kl 15.38
Ma tean kahte juhust, kus laps ei tea, et isa pole tema isa. Isa ise teab. Ühel puhul mees tutvus ja abiellus juba raseda naisega, teisel juhul oli laps alles hästi pisike.
Aga see on meestel jube hell teema. Minu esimene laps sündis tumedate titejuustega, kuigi mehega oleme mõlemad heledapäised. Siis tegi küll poolnaljatamisi märkusi, et noh, kellega siis ... Õnneks lahenes vale juuksevärvi probleem aastaga.
 
sõbranna 21. jaanuar 2002, kl 15.44
vipile

tundsin neid enne, kui nad mehele läksid, oleme nö. lapsepõlvesõbrannad ja ei kujuta ette "vimkat" mis paneks mind neid reetma.
nende mehed pole ka mingid kingitused, üks on vägivaldne ning teine on krooniline mängur.
 
vip 21. jaanuar 2002, kl 17.43
to sõbranna: Nu siis võib oletada, et ega need su sõbrannad ka khm. midagi eriti paremad ei ole, kui sellised mehikesed on endale valinud. Lihtsalt sellised otud, kellel pole julgust tõde välja öelda. Vanarahvas ütleks, et @!#$ mis @!#$.

to felix: Naiste võrdõiguslikus kaob kohe kui vastava pulgani on jõutud (mitte segamini ajada riistaga:). Muidugi on naised alati valmis top-hard game mängima, niikaua kui mäng nende tagalas pole. Vastaval korral muutub taktika,ic
 
sõbranna 21. jaanuar 2002, kl 18.06
vipile

pole minu asi neid elama õpetada või hukka mõista, pealegi usun, et igaüks on täpselt seda elu väärt mida elab ning iga mees/naine leiab väärilise parneri
kui sinul kõik kivideta-kändudeta laabub, vip, siis oled ilmselt suurepärane ja veatu inimene, palju õnne!
 
vovik 21. jaanuar 2002, kl 19.26
Sõbranna: oma mehele kellegi teise laps pähe määrida, pole küll mingi tühine kivi-känd. Vipil õigus: partnerid väärivad teineteist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!