Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kuidas olla romantiline?
 
Imestaja 22. jaanuar 2002, kl 20.02
Meie oleme oma peres teinud (eeskätt lapsega tähtsusjärjestuse analüüsimiseks) soovide nimekirju. See käib nii, et iga pereliige teeb oma nimekirja kolmes osas: suured soovid, keskmised soovid ja pisisoovid. Aeg-ajalt arutame neid koos: et millal ühe või teise soovi täitumine reaalne oleks, kes ja mida peaks selle täitmiseks tegema. Ühelt poolt on see nagu pere väljaminekute planeerimiseks hea, aga teisalt saame teada üksteise pisisoove, mida saab mõnel ilusal päeval hästi ka üllatusena täita. Mõni võib öelda, et see on plaanimajandus, mitte romantika. Tahtsin jagada vaid üht ideed ega väida, et see peaks otsast otsani romantika olema.
 
Tess 23. jaanuar 2002, kl 09.41
Et kui argipäev on tihti selline, nagu siin mõnel pool kirjeldet romantika, siis see pole vist enam romantika...?See on lihtsalt...ongi ehk selline suhtumine kellessegi, kes armas...või ma ei tea...
Romatiline on mu jaoks pigem ootamatu,üllatav ja etteaimamatu...
Kord uute kingadega keset linna jalad katki...siis tassis teine mind ja mina näpus kingi...
Kord midagi ilusat vaatama sõites, kadus kohale jõudes päike ja tuli paduvihm...Mis sest...Kõrgel sillal,vihmas...Ilus vaade oli sellegipoolest ja külma ei tundnud enne...vaid pärast, siis kui rätikutesse mähiti ja kuivatati...siis justkui oleks ärgand...

Sellised seigad jäävad meelde, tekitavad tundevärinaid mõne aasta pärastki.
Lilli ei alahinda, aga oleneb Kes, Kus ja Kuidas.Pelgalt kohustuse pärast kingitud lilled on:(((((( Olgu olemata.
 
Feliks 23. jaanuar 2002, kl 09.44
a ikkagi...miks romantikat välja mõelda? Romantika kui ta on..peab tulema iseenesesest.Tehisromantika on võlts...ta on tehis.
 
peppe 23. jaanuar 2002, kl 10.06
eriti hull on kui saad aru, et mees teeb midagi ainult selle pärast, et ta arvab, et see mõjub romantiliselt ja meeldib mulle! selline töö maitse on siis juures, loomulikkus puudu.
 
vovik 23. jaanuar 2002, kl 10.28
Feliks: No kuule, sina ju ometi peaksid teadma, et naistele meeldib kõik, mis on ilus (eriti kõrvadele), isegi kui see on võlts. Teed ühe sellise liigutuse ja võid sellel õhtul natuke väiksema kisa saatel telekat vaadata :)
 
Sine 23. jaanuar 2002, kl 10.33
timmu - võta õrnalt-õrnalt tal õlgade ümbert kinni ja vaata talle sügavatl silma ja suudle teda veel õrnemalt, või silita pead vmt. oma sisetunde järgi mis tundub parasjagu sobivat. Ja siis hakka midagi muud argipäevast toimetama näoga nagu poleks midagi toimunud. Usu see jääb tükiks ajaks talle meelde ja läeb hinge:) Ole ainult loomulik ja kõike mida teed tee südamega, ära jäta ebakindlat muljet
 
Feliks 23. jaanuar 2002, kl 10.35
Vovik: tean muidugi. a mulle ei meeldi valetada. Vale tuleb välja. Kui hakkad tegema miskeid imevigureid...üks asi, et see ohtlik on (võib ebaloomulikuses läbi kukkuda), palju hullem on, et kenal hetkel tulevikus kuuled sedasama hala," et vat nooruses, kui käisime et vat siis olid see ja toosugune, nüüd mats mühakas ja lilli ei kingi". Ei pole oma naisele ühtegi lõikelille kinkind..ja ta ei loodagi saada....teen seda ilusat, mis mull ekah meeldib ja niisama heast-peast meelitama ei hakka. Meelega romantikat ei tee...kui miski ongi romantiline kellegile, siis on see jutund iseenesest ja pole mina hindaja, et kas oli nii või natuke vähem romantiline.
a kui arvad, et mul asi telekavaatamises:)) Krt oma naisega eriti hull ju:)) Tal ju sihuke vaist, et saab juba eos aru, kui ma miskit valetama hakkan..temaga lähen selle võltsromantikaga eriti kiiresti alt, tõmbab vee peale:))))
 
Kaisa 23. jaanuar 2002, kl 11.00
Feliksile.
Sina jah juba vana kala,sind enam ymber ei tee(nagu paljusid teisi).Aga Timmu on ehk veel noor ja tahab t6esti selle romantika asjanduse selgeks saada!Et edaspidid see k6ik ikka loomulikult v"lja kukuks ja ka vanast peast oskaks naist meeldivalt ja romantiliselt yllatada!
 
Tiiu 23. jaanuar 2002, kl 11.04
Kõige romantilisem tegu, mida minu mees on teinud oli see, kui ta tuli koju ja ütles, et tal on mulle paha uudis. Ise närvis ja silm märg. Saan aru, et kardab õudsalt, et kuidas ma reageerin. Selgus, et oli sattunud kodutute koerte varjupaika ja sealt ühe muldvana koera ja 2 kassi ära toonud, nendega loomaarstil käinud, süstinud-pesnud-ussikuuritanud, kassid kastreerinud...ja et need loomad hakkavad nüüd meil elama.
Ma nutsin mitu tundi, olin nii liigutatud, et mehel nii hea süda. Ja me saime endale neid loomi lubada vabalt, probleemi pole. Ruumi on. Vanal koeral on vähemalt koeraväärne vanadus. Elab juba 3 aastat meil ja on võrratu ja läheb aina nooremaks.
Eriti tegi hinge hellaks, et ta neid enne koju ei toonud, kui loomaarstil käidud, sest kartis mind nakatada.
Armastame mõlemad neid loomi väga.
 
Feliks 23. jaanuar 2002, kl 11.05
To Kaisa: ei ole mingit vahet, kas noor või vana. Võlts paistab ikka välja..eriti kogenud silmale....noh jah kui on eesmärk piiga voodisse meelitada ja siis aitab küll....aga sellisel eesmärgil peibutamine on ju eriti alatu. Või ma eksin? Tahan öelda, et kui on romantikameelt, siis on...siis on seda ka jagamiseks. Kui pole...mats jääb matsiks...tavaliselt. Ka harimine ei muuda matsi inteligendks..saati romantikuks.
 
Tiiu 23. jaanuar 2002, kl 11.06
siiski NB, ära kingi looma inimesele, kelle puhul sa pole 300% kindel, et loom on talle teretulnud. Ikkagi elusolend ju.
 
LEKSANDRA 23. jaanuar 2002, kl 11.12
TO FELIKS
TO PUU

minu poolt 10 punkti. mina ka ei oskaks lolli mängu juurde head nägu teha. mis pagana romantika see on teiste näpunäidete järgi? võõral pole mu vanusest, soovidest, harjumustest halli aimugi ju. timmu-mees peaks ikka ise aru saama, mis ta väljavalitule romantiline tundub ja kui veel ei saa, siis ehk õpib ja kui ei õpi, oli vale suhe. lihtne?

mehel roos hambus mererannal, piknik elutoa vaibal, sokipesu küünaldega valgustatud vannitoas. einoh, minule see ehk isegi meeldiks ja ajaks naerma küll ning ega siis romantikast ka palju puudu ei jääks... aga kas see ka teistele sobib?
 
Muri 23. jaanuar 2002, kl 11.42
Parem on kui inimene on tema ise. Vägisi ei saa romantiline olla, tegelikult on väga romantilised mehed vastikud. Sellised vedelad ja kleepuvad ja imalad.
 
itsitis 23. jaanuar 2002, kl 13.16
Tiiu! ma vist natuke kadestan sind su mehe pärast!
 
Svea 23. jaanuar 2002, kl 13.53
Ma ükskord panin salaja mehe ülikonna pükste taskusse oma väikesed seksikad stringid (sellised imeõhukesed, läbipaistvad ja pisitillu südamega eest).
noh, et näha-kuulda tema reaktsiooni, kui ta need avastama peaks.

õhtul tuli ta koju ja hakkas siis seletama, kuidas ta suitsupausi ajal käe tasku pani ja peaaegu et välja oleks kiskunud need püksikud....teiste kolleegide ees....
ütles et soe ja ergutav üllatus oli tema jaoks.


ps nõustun ka nendega, kes väidavad, et võltsromantika ja pingutatud-imal romantika ON LIHTSALT VASTIK.
 
küünik 23. jaanuar 2002, kl 14.36
Ahah. Järelikult > romantika = klišeed + kitš.
 
Feliks 23. jaanuar 2002, kl 16.27
Meelevaldne järeldus mu meelest
 
Miggi 24. jaanuar 2002, kl 16.38
...koos vaadata öist tähistevast, käsikäes jalutada metsateel, kevadöös kuulata ööbikulaulu, Kuud vaadata, kaminatule valgel veini juua, lakas heintes hullata või lillelisel aasal pilvi vadata, luuletusi lugeda, kahekesi vanni,dushi alla või sauna...
No võimalusi on nii meeletult palju, et kes neid kõiki ete lugeda jõuab?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!