Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
sex ja "pahad päevad"
 
vabameel 01. veebruar 2002, kl 14.33
kas sex naise "pahade päevade" ajal on suur patt ja hirmus asi või normaalne?
 
ok 01. veebruar 2002, kl 14.37
see on igati normaalne, kui mees sellega nõus on... mõned pirtsutavad... voodi võib kyll tiba jama pärast olla, aga kui tunne on hea ja kõrvalvärgid ei häiri, siis pole mingit vahet :) minu meest ei häiri isegi oraali tegemine samal ajal (tampoon on muidugi sees)... seega - normaalne asi...
(kusjuures olen täiesti tavaline inimene, mitte mingi seksmanjakk, kes ekstreemsustesse soovib laskuda)
 
Kogenu 01. veebruar 2002, kl 14.41
Kui on armastus ja kirg, siis on see väga normaalne. Mees näitab sellega, et armastab tingimusteta.
 
& 01. veebruar 2002, kl 14.48
minul kõht valutab ja on muidu ka vastik olla, mingi nabaalune nahistamine ei tule kõneallagi.
 
Katja 01. veebruar 2002, kl 14.51
Päevade ajal ei tohiks kummita seksida, kuna infektsioon on kerge külge hakkama. Mees peaks vähemalt ennast vahetult enne pesema. Mulle päevade ajal ei meeldi, sest nats valus on ja tundlikkus on kah kuidagi teisem.
 
Valeria 01. veebruar 2002, kl 15.09
Päevade ajal ehk natuke ebamugav on,kuid oleneb ikkagi kohast-kusagil dushi all või vabas looduses on täiesti normaalne ka päevade ajal seksida. Ega päevad ei tähenda,et kogu aeg verd eritub.
 
Valeria 01. veebruar 2002, kl 15.19
Päevade ajal ehk natuke ebamugav on,kuid oleneb ikkagi kohast-kusagil dushi all või vabas looduses on täiesti normaalne ka päevade ajal seksida. Ega päevad ei tähenda,et kogu aeg verd eritub.
 
briq 01. veebruar 2002, kl 15.22
kõik õige - kummiga kindlam(infektside koha pealt) ja isiklikult olen kõhuvalule just sellest abi saanud. Oleneb aga mehest - üks ei taha vaat et ühes voodiski päevade ajal püsida, teise puhul pole see mingi segaja.
Nii et laske aga käia:)
 
Kass 01. veebruar 2002, kl 16.00
Mõnus.. ja ma ei ole mingi pervert, vaid millegipärast kohe on nagu teisiti, parem ja mõnusam...
 
Majasokk 01. veebruar 2002, kl 16.04
Kassiga nõus - on jah mõnus!
 
?! 01. veebruar 2002, kl 16.09
ma vist tean kes selle küsimuse tõstatas...unusta ära, kastead.
 
tibu 01. veebruar 2002, kl 16.17
mulle ka väga meeldib päevade ajal. eriti dušši all. kui on kindel partner, siis ei ole mingid infektsiooni karta.
proovi ise järgi, siis tead.
 
vabameel 01. veebruar 2002, kl 16.41
no, kes siis selle kysimuse tõstatas?
 
Venice 01. veebruar 2002, kl 16.55
Superhea.
Päevade ajal on mul just suurem isu.nagu tead,et eriti ei saa jne.
Oraal on ok.
Pole siin midagi halba ega ebaesteetilist.
 
Kass 01. veebruar 2002, kl 17.21

Päevade ajal kõhuvalu vastu seks just mõeldud ongi :))
 
miu 01. veebruar 2002, kl 19.27
naistel tavaliselt seksivajadus päevade ajal suureneb... ja idee järgi ei ole päevade ajal seksis midagi teistmoodi, kui seda seks menstruatsioonivabal ajal, erinevus on vaid selles, et nö naturaalsete mahlade seas on ka verd.. seega kui mees just minestada ei karda vähest kogust verd nähes, siis ei ole ju hullu.. kui partnerid omavad stabiilset suhet, kust ei puudu ka usaldus ja avameelsus, siis pole sellises seksis midagi imelikku. Teatavasti on ju ka meedikud maininud oma statementides, et päevade ajal on ka võimalik rasestuda jne., ehk siis st et selles pole midagi ebanormaalset, pigem individuaalne, kuidas kellegi kompleksid kannatavad seda välja.
 
?! 01. veebruar 2002, kl 19.55
sorry, vabameel, see komm ei olnud sulle, lihtsalt vestlesin just samal teemal siin kommiva 'sõbraga' ja eeldasin...
 
mari 01. veebruar 2002, kl 22.35
võibolla oleks targem kuulata, mida meestel selle kohta öelda on? see vist nagu oli küsimuse mõte.
 
janeh 01. veebruar 2002, kl 22.43
kuulangi ommikust-õhtani mis meestel öelda on...laske käia
 
riina 04. veebruar 2002, kl 13.58
Ma küll ei tea, kes selle küsimuse tõstatas, aga öelge, miks vanasti oli seks pahadel päevadel keelatud ja nüüd enam pole? Kas seksrevolutsioon on midagi kuidagi füsioloogias ära muutnud? Et pärast seksrevolutsiooni polegi nagu enam ei infektsiooni ega verejooksu võimalust naistel? (sama ka sünnitusjärgse ajaga, et nüüd võib kohe perepalatis uut titte tegema hakata - ilmselt selleks need perepalatid vist ongi...
 
tolerant 04. veebruar 2002, kl 17.05
Seks on hea igal ajal, kui mõlemad osapooled seda naudivad.
Nii lihtne see ongi. Olgu siis füsiloogiliselt head või halvad päevad- vahet pole.
 
Feliks 04. veebruar 2002, kl 19.13
et meestelt...aga mida ikka öelda on ...kui linade pesugateglevad naised...ja just nemad millegipärast häbenevad linadel olevaid punaseid plekke...?:)

nd küll eisega. Kaasajal on vannitoad magamistoale suht lähedal ....nojah - aoutos või mujal raskelt pestavas kohas ...ebamugavaks läheb....praktiline meel kutsub taltuma:)
 
Vampiirinna 05. veebruar 2002, kl 09.05
Lähen koju ja nõuan mehelt anaalseksi ja seksi pahade päevade ajal (see nüüd moes ja armastuse indikaator). Kui talle need kaka- ja veremängud ei meeldi ning vaimustusest kiljuma ei hakka, siis pole armastusest juttugi ja hakaku uut pesa ehitama.
 
raspberry 05. veebruar 2002, kl 16.34
tore, et delfis nii normaalsed mehed käivad!
minu meelest on seks päevade ajal sama normaalne nagu päevad isegi. ja paratamatult puutub kooselus ka mees päevadega kokku, teistmoodi pole eriti vôimalik.

lugesin kunagi mehest, kes kurtis, et naine paneb oma päevade ajal määrdunud pesu ühisesse mustapesukasti. ja tean ühte, kes kasutatud tampooni nähes teeb näo, nagu oleks jalaga kôhtu saanud. aga mustad sokid kuskil vedelemas on ok, eks?
 
Mimm 05. veebruar 2002, kl 17.08
päevade ajal isu suuremenist küll täheldanud pole. Päris esimesel päeval on enamasti olemine sihukene ebamugav, et sexi väga ei taha.
Paari päeva pärast, kus ikka veel määrib, aga olemine on juba kõvasti parem ja sexi vabalt.

Muide, kui tampooni mitte välja võtta ja ettevaatlikult sexida (st mitte liiga sügavale) siis ei määri midagi. Ainukene asi, et Tampax tampoonidega ei maksa proovida, neid ei saa pärast kätte kuidagi. Kui tampoon sisse jätta, siis tuleb meeles pidada ka et see teeb kogu asjanduse kuivemaks. Kui hästi erutunud olla siis pole häda midagi, aga päris kuivalt ei saa.
 
naika 05. veebruar 2002, kl 21.37
aga meie peres (loe: voodis) on nii et juba ainuüksi teadmine, et nädal aega mina pirtsutan, ajab tal kõvaks. mees sellest mul probleemi ei tee, mina aga küll, du's'si all on teine asi.
mind, kui naist, häirib kõige rohkem tagajärg... verised linad... öäk.
 
Sussu 06. veebruar 2002, kl 10.00
Proovige anaali.
 
Sussu 06. veebruar 2002, kl 10.00
Proovige anaali.
 
Draakon 06. veebruar 2002, kl 12.31
Ah, ega see ometi mingi KOHUSTUS ei ole, et päevade ajal peab seksima! Kui tunne lubab ja tahtmine on jne, aga EI PEA! Paar päeva võib ju vahet ka pidada.
 
elevant 06. veebruar 2002, kl 14.56
hea nipp veriste linade vastu: otsi üks paks tumesinine vôi muidu tumedat karva saunalina ning pane voodis külje alla. pärast paned endale tampooni sisse ja korjad lina ära ning ongi korras.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!