Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Mehed
 
L.A.Mour 08. veebruar 2002, kl 10.52
No nii tigr:
vaata kui ma olen vintis peaga teinud ühe sapsaka, siis see ei tähenda, et ma ei armasta oma naist. Loomulikult armastan ja tunnen süümekaid pärast seda. Kui ma oma naist armastan, siis käituks järgmiselt: ma tean et naine armastab mind, me oleme koos elades õnnelikud, aga ausus on sageli julm. Kui ma olen aus mees, räägin ma naisele ära, kui ma olen armastav mees, jätan enda teada, sest ma ei taha ilusat lõhkuda.
Kui mees on loomult truu, aga on juhtund lihtsalt üks väike apsakas, siis hakkab see mehe hinge närima, ta võib sellest naisele rääkides osaliselt vabaneda, aga see toimuks ju naise hingerahu hinnaga.
 
krimbu 08. veebruar 2002, kl 10.54
see on selge, et ükski asi ei juhtu nii sama.
Meestele, kes petavad - tahaks küsida, mis on see vägi, mis viib kõrvalhüppele. Kindlasti tuleb igasuguseid vabandusi, a la naine ei ....Seda ma tean, liiga lihtsalt soovite kõike saada. Kas kunagi olete oma naisele midagi sellist teinud, et ise kasu oma teost ei saa? Kui ja, siis kummardus teile! Näidake oma abikaasadele, et te temast hoolite ja teile vastatakse samaga (käige koos shoppamas ja lihtsalt viige jutt teemale, mulle väga meeldiks kui sa kannaksid sellist pesu, kostüümi, mis iganes). Tahaks küsida kas armukeselt saate kõik kätte ilma pingutuseta? Arvan, et alguses tuleks ikka ohverdada mõni kommikarp, lilled, hiljem kasukas ja reisid. Aga seda sooviks ka teie seaduslik naine. Muidugi elus juhtub kõike, kui lastakse juhtuda.
Naistele, kes petavad - tahaks öelda, et tagasitegemine(umbes, sina tegid, siis mina ka) ei ole probleemi lahendus. Arvan, et paljud, kes on nii teinud, hiljem tunnistavad, et ega see midagi erilist olnud ja hinge jääb ikkagi väike süümekas. Tuleks asjad läbi rääkida, olen eelkõnelejatega nõus ja lisaks siia ka selle, et alati tuleb seda teha ausalt, mitte keerutades ja anda kaasasele teada, et see tegi mulle haiget.
Ei tahaks kedagi riivata, need ainult minu mõtted. Igaüks elab nii kuidas oskab.
 
Bella 08. veebruar 2002, kl 10.57
Mina ka ei saa aru, miks naised arvavad, et neil on ainuõigus abikaasa suguelundite peale. Veel hullem, kui nii arvab elukaaslane - mina ei saagi aru, millisest momendist siis vabaabielus hakkab lugema see et " oled minu oma ja teistega käia ei tohi". Tobe kummalgi juhul, minu meelest. Ja see pole ju petmine. Petmine on lubaduse murdmine. Sageli on nii, et mees ei ole isegi mitte selgesõnaliselt truuduse lubadust andnud, naised lihtsalt eeldavad seda kuidagi vaikimisi. Aga kui nad pole lubanudki truud olla - millist lubadust nad siis murravad?
 
Feliks 08. veebruar 2002, kl 10.58
Bella: jagan Su avamust...:)
 
eh 08. veebruar 2002, kl 11.20
Bella, ka mehed eeldavad vaikimisi, et naine on truu. Ka ragistreerimata püsisuhtes. Minu jaoks on selleks vaikivaks märguandeks, kui eeldatakse siiski teise poole truudust, ehk see, kui hakatakse ilma kondoomita seksima? Muidugi on nonsenss truudus vägisi, vastumeelselt. Truudusel on mõte, kui see on vabatahtlik.
 
Tigr 08. veebruar 2002, kl 11.24
Bella: kui meesterahvaga on räägitud truuduse ja usalduse olemusest ning vastastikku on antud lubadus mitte teha teisele haiget sugulise või vaimse petmise läbi, siis peaks ju asjad selged olema.

mina oma meest usaldan, tal ei ole põhjust minu kõrvalt teisi tahta, lubadused on antud, ehkki abielutunnistust ning allkirja ei ole.

minu mehe suguelundid on tema enda omad, mina vaid kasutan neid. ma ei arvagi, et ta peaks neid mulle hoidma, ta teeb seda hea meelega, arvan ma ning meie kummagi soovid ei jää rahuldamata.

me rääkisime sellest suhte alguses kui ta palus mul enda juurde kolida, arutasime kõik erinevad terminid ära, et hiljem ei tekiks probleeme nn sõnaraamatute erinevustega ja arvan, et petmine ning truuduse murdmine ning sellele järgnev sai mõlemale poolele väga täpselt selgeks
 
vip 08. veebruar 2002, kl 11.32
to krimbu: Meestele, kes petavad - tahaks küsida, mis on see vägi, mis viib kõrvalhüppele. Kindlasti tuleb igasuguseid vabandusi, a la naine ei ....
nu mida siin ikka nii küsida, kes petab see petab, kes mitte

(käige koos shoppamas ja lihtsalt viige jutt teemale, mulle väga meeldiks kui sa kannaksid sellist pesu, kostüümi, mis iganes).
sa oled nats naiivne veel vist, esiteks koos naisega shoppamas käia on minuarust nii oma tuju kui päeva surm ja ega ikka ei toimi ka need soovitused mida osta.

Tahaks küsida kas armukeselt saate kõik kätte ilma pingutuseta? ju siis saadakse, mis teha

Arvan, et alguses tuleks ikka ohverdada mõni kommikarp, lilled, hiljem kasukas ja reisid.
annad kuradile sõrme, võtab käe,irw (nali)

Igaüks elab nii kuidas oskab.
igatahes:)
 
Margereet 08. veebruar 2002, kl 11.37
LaMuurile jt.
Sina, LaMuur oled õnneks normaalne mees. Teed ja kahtled, aga mitte ülearu.Kokkuvõttes saad hakkama ja Sinu kaasa kah arvatavasti saab hakkama.
Mina kuulun nende naisterahvaste hulka, kellele mees oma "harrastust" tutvustas. Võttis küll kaameks, aga teiseltpoolt hindan siiski niisugust ausust pärast varjamist. Tunnistan, et pole kunagi kujutlenud, et minuga abielus mees oleks minu omand. Sellest hoolimata pidasin seda kuidagi elementaarseks, et ongi vastastikune usaldus ja austus ja vastutustunne ja hulk ilusaid omadusi, mis kokkuvõttes märgivad hoolimist.
Jah, ma annan (andsin) andeks, vaimustusin ta ausatest vastustest mu küsimustele, aga kole takistus on ees - ei suuda teda enam austada nagu varem.
Mõni mees siin kirjutas, et palus ilusasti andeks. Minu käest ei palutudki andeks, sest tema meelest (küllap paljude meelest, kes siin netis kirjutavad) puudus süüline tegu. Ega ma vist polekski tahtnud, aga ütlen teile, mis mind oleks aidanud. Kui ta oleks võtnud mul kätest kinni ja rahulikult otsa vaadates öelnud: "Ah, ära tee väljagi, ega ma ise ka ei tee!" Ma oleks teda uskunud. Edu kõigile!
 
. 08. veebruar 2002, kl 12.36
 
Nisike Naaskel 08. veebruar 2002, kl 12.45
Kriteerium on kondoom. Kui ma oma naisega seksiksin kondoomiga siis ehk ma poleks truudusevannet nagu andnud. Haigusi on maailm täis ja oma naist ma armastan ja teda ei nakata. Ja seksin temaga ilma kondoomita. On ju ka võimalus, et oma naisega kondoomiga, armukesega ilma. Andke tuld, kes viitsivad põdeda.
 
. 08. veebruar 2002, kl 13.02
 
Sehandune Haamer 08. veebruar 2002, kl 13.21
Kui ma tibidele keelekat teen , siis pole see mingi petmine , aint sisse panemine on petmine. Keelekat teen kah femidomiga või siis toidukilega , sest kuulsin eile , et keelekaga võib ka haigust saada ?! Aga võib - olla see mutt valetas , ei tea.
 
liisu 08. veebruar 2002, kl 13.26
to: Sehandune Haamer!

Ma arvan, et sa oled natuke kuuma saanud!!!!
 
Sehandune Haamer 08. veebruar 2002, kl 13.29
Lähevad kuramused kuumaks kätte jah . . .
 
liisu 08. veebruar 2002, kl 13.56
 
mai 08. veebruar 2002, kl 14.02
to Liisu
tüütan jälle, aga jäi arusaamatuks kas sa oled usklik?
 
Sehandune Haamer 08. veebruar 2002, kl 14.02
Nojah , tore küll , aga ükskord pold tibil ei femidomi ega ka mitte toidukilet (!) ja me pidime fooliumi kasutama , ja tookord ei olnudki nii tore , tegelt. .
 
liisu 08. veebruar 2002, kl 14.14
To: Mai

Ei, ma ei ole usklik. Olen täiesti tavaline ja norm. naine!Kes teab, mida mees tahab ja mida naine keelata võib...
 
mair 08. veebruar 2002, kl 16.28
Aga kõik on hästi ju, kui inimene leiab keda otsib, (liisu on ju rahul oma litsmehega koguni niivõrd, et loodab, et poegki samasugune tuleb). Samas need kes truudust hindavad ärgu vaadaku ilusaid ja rikkaid mehi, vaid valigu tagasihoidlikumate seast.
Küsimus Liisule- kas mees vähemalt rahaliselt toetab sind?
 
lookus 08. veebruar 2002, kl 16.28
Mina ei peta oma naist. Miks ma peaksin? Mida mul otsida?
 
Tigr 08. veebruar 2002, kl 16.39
Lookus: tubli, oled üks vähestest, kes minu küsimusele vastas, mitte ei hakanud siin iidamast-aadamast seletama ja filosofeerima.

tubli oled, et ei peta, usu mind, pettes ei leia sa midagi paremat, nii et......jätka samas vaimus!
 
enthil 08. veebruar 2002, kl 16.47
To Liisu:
kas sa ise oled petnud .... nn praegust meest????
 
Nimetu 08. veebruar 2002, kl 16.52
...ma ei ole abielus, ma ei ela kellegiga koos... ootan kedagi... ja ikkagi olen truu... ja nii mitu aastat juba
 
lookus 08. veebruar 2002, kl 16.56
Aitäh, Tigr!
Kiidusõnu on alati meeldiv kuulda:)
 
arvaja 08. veebruar 2002, kl 18.39
To nimetu:
kellele sa siis truu oled kui ise alles kedagi ootamas oled?
 
pärm 08. veebruar 2002, kl 19.03
Jätke liisu rahule.

Suhtumine täiesti aktsepteeritav.
aga alles siis kui ise oled lihtsalt oma kompleksidest ja egodest kõrgemale suutnud tõusta :) Olles teadvustqanud, et elus ei ole kõik üheselt must-valge. Ei te ise ega ka elukaaslane.

Minu mees oli ka kõva tegija vend, nüüd läheb koos üheteistkümnes aasta. Jah on olnud nii ühte kui teist (mehi kui naisi, üheskoos ja eraldi ja mõlemal), kuid jäädes ausaks teinetise vastu on meie suhe sellest pigem toitu leidnud.

Vanad sõbrad imestavad, et miks ta enam "kõrvalt ei pane" ja ei suuda aru saada, et isu kõrvalt panna kaob kui kõike seda võib teha koos :))) Jagatud rõõma/nauding on ju topelt rõõm.

Ilmselt tuli jutt tiba segane, aru saavad need, kes ka ise sinnamaale jõudnud. Teineteise austamist ja armastamist ei näita sugugi mitte rõngas sõrmes või kasutamata võimalused.
 
....... 09. veebruar 2002, kl 11.06
Olen naiivne vist siinkirjutajate arvates,aga mina oma meest ei ole petnud 12 aasta jooksul kordagi!!.Tema kahjuks mind kyll ja see teeb OI OI kui haiget!!!Ja ta vannub,et armastab mind,kuigi on toiminud valesti,et ei v""ri mind jne...
 
Indrek 09. veebruar 2002, kl 13.22
to: Tigr ,, ausalt öeldes pole veel mõtetki tekkinud. Üritaks ikka elada ÜHE naisega.
 
stella 10. veebruar 2002, kl 16.32


To Tigr
Sinu kirja lugedes(02.08.02. kl10.24),võttis mul silma koledasti märjaks,põen ise samuti nii mis kole(valus tõde).
Mees on kül andeks palunud ja mida kõike veel,kuid mõte ,et miks?Samas ju tean, et midagi olematuks ei tee.Mõtlen,et kül aeg teeb oma töö ja läheb kergemaks, aga paistab, et hoopis vastupidi.
Olen muutunud paranoiliseks,pidevad kahtlused ja tunne et mõistus annab alla(lõpetan hullaris).Ei saanud täpselt aru kas sinu mehel oli armuke või üheöö suhe (enda mehel oli armuke 9kuud),samuti kas elad temaga koos või ei,ise mõtlen kas tasub end piinata kui sellest üle ega ümber saa, võibolla parem laiali minna, või kuidas sa ikkagi arvad.Küsin seda just nimelt sinult kuna sinu kirjutatut lugedes jääb mulje nagu selle kõik oleksin ise kirja pannud(mõtlen ja tunnen nii nagu sina).

Vasta palun kui kaua see siis lõppude lõpuks aega võtab,et sellele nii väga ei mõtle?
 
Tigr 11. veebruar 2002, kl 09.26
Stella, saatsin Sulle vastuse meili peale.
Ole tugev!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!