Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Petame-petame...
 
Mihkel-2 08. veebruar 2002, kl 20.32
Aga mis siis? So what? I chto iz etogo? Na und? etc
 
Killu 08. veebruar 2002, kl 21.04
Issand kui tobedad need mehed on!
 
kutsu 08. veebruar 2002, kl 21.40
Jumal tanatud,et koik mehed sellised pole.Mul on ikka oige "mees"...
 
sussu 08. veebruar 2002, kl 23.05
aga meie naised petame ka -ja kuidas veel.te ei saa isegi aru nii lollid olete
 
Anneli 09. veebruar 2002, kl 10.37
Kõige kohutavam ongi tegelikult asja juures see, et mehed on nii sinisilmsed ja aru ma ei saa, kuidas nad ometi aru ei saa:)))
 
Munnu 09. veebruar 2002, kl 17.00
To Anneli: Saavad aru kyll, aga ei tee teist n"gu - who cares. Las petab ja piinleb p"rast ise hingevaevades. Ning l6puks tunnistab veel yles kah...
 
petja N 10. veebruar 2002, kl 01.16
Mis hingepiinad? Midagi ei ole. Seks ja armastus ei käi alati käsikäes. Vahel on ka ainult seks. Ja kui teinepool aru saab, et petad...järelikult oled kehv petja. Süda aga kuulub alati ühele. Selle kingid vaid ainsale väljavalitule...teised sinu süda röövida ei saa. Ja järgi tuleb anda vaid neile ahvatlustele, mis seda tõepoolest väärivad.
 
lookus 10. veebruar 2002, kl 22.42
Aga milleks te petate? On siis kuidagi hea tunne? Arvan, et olete haiglaselt madala enesehinnanguga inimesed kes enestele midagi tõestada püüavad. Mõttetud, haledad inimesed....
 
Feliks 11. veebruar 2002, kl 08.03
:))))))))))
vaid pisuke avantüür...jälle hea põhjus mehi sarjata:))))
 
Tibuke 11. veebruar 2002, kl 10.26
Täiesti tõsi. Minul ka mingeid süümekaid ei ole sellepärast, et magan oma sõbra kõrvalt veel kellegi teisega. Seks on seks. Olen kindel, et ka tema teeb seda.
 
punn 11. veebruar 2002, kl 10.38
täpselt.......selleks sõbrad ongi.
 
helen 11. veebruar 2002, kl 10.49
kõige hullem on kui usaldavale poolele kõrvalhüpete kaudu haigus koju tuuakse. kas siis ka veel uhked ja bravuurikad ollakse, et petame ja mis siis? ei usu, et suurem osa naisi hingerahuga petaks. pigem ajab petma rahulolematus olemasolevaga ja otsimine... mehed, nemad küll mõtlevad kirehoos rohkem ühe teise kehaosa kui peaga
 
Feliks 11. veebruar 2002, kl 11.01
Helen: ...ja mis siis kui haigus toomata jääb..et tühja käik?:)
 
helen 11. veebruar 2002, kl 11.13
Feliks... kui sa minust hästi aru ei saanud - mina petmist ühekordse seksuaalse tõmbe pärast õigeks ei pea. samas aga arvan, et kui teinepool on tõeliselt kiindunud, tuleb tal lasta minna ja proovida. muidu äkki võtan tal elu armastuse võimaluse ära
 
? 11. veebruar 2002, kl 11.14

Feliks, sa plaati ei taha vahetada või? Ma ei tea, kuidas teistel aga minul ajavad sinu pidevalt samad naljad südame pahaks.
 
Feliks 11. veebruar 2002, kl 11.27
To Helen: a mis alusel konstateerid meeste mõtlemisorganeid? Oma üksikute kogemuste alusel? Ja selle põhjal ongi asi nii!?

To ?: A miks Sina ei võiks "plaati" vahetada"...et Sa isegi pseudonüümi ei riski alla kirjutada?
 
helen 11. veebruar 2002, kl 11.47
Feliks... tundsid end häirituna või? ma ei olnud ometigi isiklik. mainisin meeste kehaorganeid kuna nemad seda ise nii nimetanud on. ja peale meestega sugulise suhtlemise on ka verbaalne kui sa veel kuulnud pole. suhtlen täitsa vabalt nii naiste kui meestega ja ei väljenda mitte ainult naiste mõtteid ja suhtumisi
 
Feliks 11. veebruar 2002, kl 11.58
Helen: muidugi tundsin end häirituna, et kui poisikeste suhtumist meesssoole ainuomaseks peetakse!
 
helen 11. veebruar 2002, kl 12.02
ei ole ma enam ka nii noor, et poisikestega suhtlen. ja mis ajendil siis sinu arvates need suured mehed petavad? suure tunde pärast või?
 
wo:man 11. veebruar 2002, kl 12.51
To teema alustaja: mõttetu mees.
 
Feliks 11. veebruar 2002, kl 12.55
Helen: ega vanus mehest meest tee:))
 
naiska 11. veebruar 2002, kl 13.34
Mihkel-2 kui sind petetaks, kas nutad siis mitmekeelselt?
 
Gerli 11. veebruar 2002, kl 14.27
Naised petavad poole rohkem kui mehed aga naised lihtsalt ei jää vahele . . . Mehed on ikka nii lollid küll. . .
 
lookus 11. veebruar 2002, kl 18.15
Gerli: Ei usu, et kõik naised petavad. Sina petad ja kiitled sellega. Tundub, et oled veidi ebaküps. Las ma arvan, oled 14 aastane?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!