Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kunstemakas
 
Muidumeez 12. veebruar 2002, kl 17.58
Kuulsin uudist raadiost, et kunstemakas olla leiutatud. No olgu sellega kuidas on, aga eriti naljakas oli feministide hirm: mehed raisad tahavad nüüd hakata lapsi ilma naisteta saama.
No tule taevas appi. Ma ei vahetaks 1000 kunstemakat ühe naturaalse vastu ka mitte. Küssa, eriti feministidele: kas on ikka nii suur hirm peal?
 
juu 12. veebruar 2002, kl 18.36
Pole küll mingi eriline feminist, aga ma ei suuda uskuda, et kedagi selline asi võiks endast välja viia. Kui palju neid mehi siis oleks, kes niiväga tahavad omale üksi kasvatamiseks last/lapsi, et kasvõi kunstemaka kaudu teeks ära??? Naerukoht.
 
vastan 12. veebruar 2002, kl 19.14
juule
homosexuaalid kindlasti, ja neid on päris palju, kastead.
 
h 12. veebruar 2002, kl 19.38
homod jah, aga ka need abelupaarid, kus naise pärast lapsi ei saada, need saavad ka nüüd koos edasi elada ilma, et mees peaks uut naist otsima minema. Pole selles midagi halba, ma arvan. Normaalne kooselu on ikka teineteise pärast, mitte ainult selleks, et naine sünnitaks.
 
naine, veel lastetu 12. veebruar 2002, kl 20.49
mulle meeldiks - doneerin munaraku, abikaas sperma ja lapsuke hakkab inkubaatoris vaikselt küpsema.
mõnus, ei pea end enam neljaks pressima.
 
feminist 12. veebruar 2002, kl 21.16
Kas naine ei triikinud su pluusi täna ära või jäid nälga, et pükstest välja hüppad?
 
juu 13. veebruar 2002, kl 09.15
No seda minagi, et naistele ehk meeldiks see asjandus isegi rohkem. Mu meelest on tüütu tervelt 9 kuud rase olla, öökida, kõhtu venitada ja pärast sünnitusel end ribadeks rebida. Kunstemakas lahendaks nii mõnegi probleemi. Aga homod peaksid siis ikka kelleltki munarakku nuiama hakkama :)
 
h 13. veebruar 2002, kl 10.29
ei ole homodel midagi nuiata vaja, kloonimine on juba leiutatud! Aga see on tõsi küll, et kunstemaka laialdaselt normaalse hinnaga kättesaadavuse korral loobub enamus naistest ise sünnitamisest. Tegelikult kahju, sest rase olemisega kaasneb ebamugavustele lisaks ka nii mõndagi vahvat ja põnevat. Sellest jäädakse siis ilma.
 
to: h 13. veebruar 2002, kl 14.34
näiteks mida vahvat ja põnevat ?
 
p 13. veebruar 2002, kl 14.43
Näiteks tunne, kuidas ta kõhus liigutab... kes pole tundnud, see ei saagi aru saada.
 
ehee 13. veebruar 2002, kl 15.25
to p:
justjah
seda ei saagi tegelikult sõnadesse panna, mida last oodates tunned, kes mäletab vaid "ribadeks rebimist" ja ebameeldivusi... no nendele tunnen küll kaasa
 
h 13. veebruar 2002, kl 16.06
Sünnitamise läbi saab naise keha uue kvaliteedi, toimub teatud kvalitatiivne hüpe, muutub hormonaalne seisund jne. Öeldakse, et seda mitte läbi teinue naised on närvilised bichid, kes hakkab kibestunud vanatüdrukuks, kes paanilisi SMSse saatma suvalistele meesterahvastele jne.(nagu meil siin palju krudetake). Käituvad nagu kiimas emakassid. Rase olemise võlusid tõesti ei oska sõnades kirjeldada, aga need on olemas.
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 16.20
ja kui siis peale sünnitamist mees uue ja kobedama naise juurde läheb.....siis hakkad saatma närvilisi sms-sse alimentide asjus?

okok :):)
 
Feliks 13. veebruar 2002, kl 16.23
Tigr: teen etteheitva näpuliigutuse......mitte kõik!:))))
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 16.24
Feliks: PALUN-PALUN ANNA MULLE ANDEKS, ma kogemata ....

;)
 
tigrile 13. veebruar 2002, kl 16.25
Tigr, sa oled haige. Kõigil pole selliseid kogemusi, mida sinul ilmselt on. Viga oli ikka muus.
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 16.26
ma ei ole sünnitanud paraku veel, nii et omast kogemusest kahjuks rääkida ei saa :(
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 16.28
ja kes nalja ei mõista.....välja arvatud Feliks-poiss muidugi, ei oska teid kuidagi aidata ka....ja aitäh küsimast, haige olin ma eelmisel nädalal, nüüd on juba palju parem ;)
 
Feliks 13. veebruar 2002, kl 16.38
Tigr: saad andeks....ja tead miks..meil onüks suht ühine omadus, mille tõttu hoopis kokku peaksime hoidma...a ma ei ütle, mis see on:)))
 
täpi 13. veebruar 2002, kl 17.44
h, kloonimisel on ka munarakku vaja, munaraku tuum asendatakse tavalise rakuga, ega tavaline rakk heast peast paljunema ei hakka.
aga kvaliteet kus sa välja venid, pärast oled paks ja armiline ja lõhki rebitud..ei näe tõesti erilisi võlusid.
 
juu 13. veebruar 2002, kl 17.59
Jah, kujutage ette milline ketser ma olen. Esimese sünnituse kogemus jäi üldmuljena kole ja valus ja praegust rasedust ei pea ma ka mingiks ebamaiseks ja õnnistatud seisundiks, rohkem annavad tunda ikka füüsilised ebamugavused. Aga oh imet, ega ma seepärast oma lapsi vähem armasta. Sellegipoolest, tänud kaastunde eest :/
 
ehee 13. veebruar 2002, kl 18.34
"...aga kvaliteet kus sa välja venid, pärast oled paks ja armiline ja lõhki rebitud..ei näe tõesti erilisi võlusid..."???

eks see ole ikka kulla naised, kes te ei saa aru, et emadus ikka kaunistab naist, teie endi mure
rebendid ju tikitakse kokku ilusti
arme saab tänapäeval ka teadlikult vältida
paksus - no kui just katastroofilist hormonaalset nihet ei toimu - see paksus on ju juba raseduseaegse õige toitumise ja kerge füüsilisega reguleeritav nagu ka peale lapsega maha saamist

ahh mis ma ikka seletan, kes ikka arvab, et emmed on armilised, koledad, paksud ja rebenenud ning kaotanud igasuguse kaubandusliku välimuse, need ei hakkagi millesti aru saama - ei koosne inimene ju vaid kestast, mis ajutiselt "amortiseerunud"
 
Feliks 14. veebruar 2002, kl 08.34
Võib-olla olen ma konservativne....või hoopis vanamoodne..aga mulle meeldiks ka kui naised jääksid sünnitama...las see kunstemakas olla, las ta olla abiks neile, kes teistmoodi kuidagi ei saa.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!