Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
lühike naine
 
divine 17. veebruar 2002, kl 14.00
Kuidas meestele meeldib lühikest kasvu naine (160 cm)? Kas pisike on armas või meeldivad rohkem pikad ja sihvakad? Ütlen kohe ära, et liigse kehakaaluga probleeme pole, olen selline väike ja sale, proportsioonid on ka justnagu paigas.
 
annabel 17. veebruar 2002, kl 14.06
arvan, et mehed ei vali endale kaaslast pikkuse järgi... ja 160 cm pole nüüd megaväike pikkus, et sellepärast muret tunda...
 
mina 17. veebruar 2002, kl 14.17
olen 170 cm pikk ja 60 kg lai-peaks nagu normaalne olema, aga kui vaadata, millised anorektikud ümberringi kõnnivad, siis tekib küll mingi elevanditunne
 
Zuuzi 17. veebruar 2002, kl 14.33
Imelik komme kõiki , kes endast kergema kaaluga kohe anorektikus sõimata. Ise söön kõike ja nii palju kui isu ning kaalun 49 kilogrammi (pikkust 1.68).
 
Marie 17. veebruar 2002, kl 15.57
See ei ole tõesti normaalne kõiki endast kõhnemaid anoreksikuteks sõimata. Ise olen 170 pikk ja kaalun 50 kilo. Milles siis mina süüdi olen et just selline olen? Sokolaadi ajan näost sisse, aga vaat kehakaal ei tõuse. Lihtsalt mõned on ka sellised... Äkki mataks selle saljase kadeduse maha? Pealegi pole ma elu jooksul mitte ühtegi korda dieeti pidanud... lihtsalt on perioode mil söön vähem, sest kogu aeg ei pea ka lõuad käima... aga selle tagamõtteks pole küll mingi dieedi pidamine... ei tasuks nii lihtsalt üldistusi teha.
 
lühikeN 17. veebruar 2002, kl 17.26
Asi pole pikkuses, põdesin kaua seda arvamust, et vastassugu poolele ei meeldi lühikesed naised. Kui sa ise oled huvitav isiksus, siis tõmbad mehi ligi nagu kärbseid. Seega korrigeeri seda mida saad, seega laiust ja oma sisu kui sa leiad, et keegi sind ei vaata.
 
kogenu 17. veebruar 2002, kl 20.44
Rahvas on ikka täitsa ogaraks läinud - 1.60 ja LÜHIKE naine! Ma saaks aru 1.40, et siis on probleem - paras tasku pista! Lohutuseks küsijale - olen oma 1.60-ga hulk aastaid ilmas elanud ja pole veel seni tundnud, et lühike oleksin. Ikka täpselt paras. Ja mehi tungleb karjas ümber, ei jõua teisi nii palju eemale peletada, et näeks sobilikku valida. Minu põhimure hoopis see, et sobilikuks peavad end ka minupikkused härrased. Kurb neile pettumust valmistada, kuid eelistan siiski pikemaid. Seega - naudi end ja ole rõõmus!
 
tiny 17. veebruar 2002, kl 22.38
Lühike naine on just väga hea olla, meeste valik on tunduvalt suurem - peale pikkade ka lühikesed, kelle seas leidub väga sarmikaid ja kihvte kujusid, keda oleks lausa patt ära põlata. Ega mina oma 158 cm-ga ei saagi enamjaolt aru, et mees lühike on. Selleks peab ta ikka lausa ebanormaalselt lühike olema, et mulle ei sobi. Pikkuselt päris korvpallurit olekski nats ebamugav pidada - kui pikkuste vahe juba väga suur, tekib tänaval kõrvuti käies raskusi üksteise kõne kuulmusega ja sammu pidamisega (isiklikud kogemused!). Koomiline kah veel. Kui inimese välimuse kallal üldse norida, siis ehk ainult selle üle, et ta end vormist/proportsioonist välja on lasknud vajuda. Aga see on parandatav!
 
Tigr 18. veebruar 2002, kl 09.40
Hommikust! No kuulge, mida pean mina oma 182 siis tegema? Olen eluaeg soovinud olla lühem, aga võta näpust...olen hoopis pikk. Pikkus ei ole suhte loomisel ju mingi kriteerium. Nagu ka kalorid ja muud loomad...Sisu loeb ja kui seda ei ole, siis ei aita pikkus-paksus jne. mitte midagi.
Aga naisterahvana olen pannud tähele, et lühemaid hellitatakse rohkem - nad on ju sellised tipsuninnud....hea kerge sülle võtta ja põlve peal hüpitada :)
 
Named 18. veebruar 2002, kl 09.49
Pikkus ei mängi rolli, aga fakt on see et ,kui Sul proportsioonid paigas jne, sii soled kindlasti armas naine :-) Selline keda tahaks pidevalt kaisus hoida :)
 
punn 18. veebruar 2002, kl 09.55
olen ka 160-ne, arvan, et see on pluss- võiks olla lühemgi, pikem olla küll ei tahaks. Ja miks need pikkused/lühikused üldse nii ületähtsustatud on? Kõik ei taha modellid ka nagu olla.
 
wo:man 18. veebruar 2002, kl 10.43
Kulge mehi on ka erineva maitsega. Igale potile on kuskil kaas.
 
female 18. veebruar 2002, kl 10.46
>>>Selline keda tahaks pidevalt kaisus hoida :)
Kas selline asi eksisteerib?
 
Named 18. veebruar 2002, kl 11.00
To: female

Usu mind, eksisteerib...
Ja nagu wo:man ytles, igale potile leidub kaas... aga sellised pisikesed ja armsad naised teinekord paremadki kui pikad modellid.
Mahuvad paremini kaissu ;-)
 
female158ühikut 18. veebruar 2002, kl 11.03
To named:
Et mahub seda usun :)...teatavail põhjusil. Pideva tahtmise üle imestasin tahtmatult.
 
Piggy 18. veebruar 2002, kl 11.20
Olen ka lühikest kasvu (156 cm) ja olin väga õnnetu kuni mulle öeldi üks ilus lohutus: "Väike koer on surmani kutsikas".Ja see on minu arvates vaäga õige.
 
pille 18. veebruar 2002, kl 12.33
Mina olen 175 pikk ja lühike olla küll ei tahaks. Pubekaeas ikka põdesin veidi, kuid nüüd ei. Kuigi olen kuskilt lugenud, et tervis mõttes on parem olla lühem. Eluiga pidi ka pikem olema.
 
Lizzy 18. veebruar 2002, kl 13.11
Minu kogemus on see, et meestel on vajadus olla tugevam, targem, jõulisem ja mida väiksem ja "saamatum" naine seda parem.
 
väikeMy 18. veebruar 2002, kl 21.10
minu meelest on lühike olla ebamugav, midagi ei saa kätte, midagi ei näe jne ootasin pikisilmi pik(em)aks kasvamist :) nüüd olen 171 cm ja väääääääga rahul. hea lühikestele sõbrannadele teeneid osutada :) PS, ärge arvake, et end mingiks megapikaks pean
 
Cathy 18. veebruar 2002, kl 21.30
ma olen 162 ja rahul sellega mis on..pikem tahan välja näha panen kontsad alla ja alati leidub keegi abivalmis (meesterahvas)kes pisikest ja kaitsetut aidata tahab....teinekord kasvoi kusagil yksi reisides moni meesterahvas mängib gentlemani ja pakub end kotti tassima...nii et kasutan oma kasvu täiesti teadlikult oma mugavuse huvides...pikemat kasvu sobrannale pole keegi end appi pakkunud...
 
Kalle Kusta 27. veebruar 2002, kl 17.09
Normaalsele mehele meeldib ükskõik kui pikk naine, peaasi, et oleks tema mõistes kaunis (jätame välja lilliputid ja 2m+). Ebanormaalne või ennasttäis idioot loob endale reegleid a'la alla 1,65-st ma ei vaata või 1,8 on ikka jõhker kolge. Kui naise keha on proportsionaalne on ta ka kena. (No vaadake Kylie Minogue oma 1,54m-ga, millisele mehele ta ei meeldi?)
 
Miu 28. veebruar 2002, kl 10.51
Mina ka 1.60 ja meeste tähelepanu puudust küll ei tunne. Pigem vastupidi. Arvan, et pisike on hea olla:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!