Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Õnnitlused Feliksile!
 
Fööniks 20. veebruar 2002, kl 13.36
Brünett: Niiii-sama :)
kas kõik peab alati kuidagi välja teenitud olema või?:)
 
Lilian 20. veebruar 2002, kl 13.36
to brünett: kas alustad raamatu lugemist ka lõpust?
 
Brünett 20. veebruar 2002, kl 13.47
Ei. Kõik on algusest peale loetud, kaasa arvatud jutuks olnud artikkel.
 
Punapea 20. veebruar 2002, kl 13.50
Mul sama lugu, aru ma ei saa.
Ilmselt on see blondiinide värk?!
 
Fööniks 20. veebruar 2002, kl 13.50
Brünett: mina saan asjast aru niimoodi, et artikkel rääkis konfliktide lahendamisest, suhtlemisest üldisemalt. Tigr tõstis käesoleva teema all Feliksi esile kui oskusliku suhtleja. Seda ta ka (vähemalt virtuaalis) on.
 
Brünett 20. veebruar 2002, kl 13.52
Soovime siis head libisemist või head heinailma. Niii-sama! Irw.
 
Fööniks 20. veebruar 2002, kl 13.52
punapea: et mis blondiinide värk? :)
 
sandra 20. veebruar 2002, kl 14.00
Fööniks ära võta südamesse, küllap punapea ja brüneti puhul tegemist tehisintellektiga:)
 
Brünett 20. veebruar 2002, kl 14.04
Ma saan aru küll, et tädid tahavad lihtsalt asjatada. Irw
 
Punapea 20. veebruar 2002, kl 14.07
Kuidas see Feliksi teema nii sujuvalt Fööniksi teemaks läks?
Tegelikult pole juba ammu Fööniksist räägitud ka, arusaadav.
 
sandra 20. veebruar 2002, kl 14.11
F=F?!:))))))
 
Tigr 20. veebruar 2002, kl 14.13
Sandra: ei-ei, Feliksi teema ikka veic erinev kui Fööniksi oma (ehkki mul ei ole au Fööniksit isiklikult tunda) :o)
 
Fööniks 20. veebruar 2002, kl 14.16
Ma kuskil juba kunagi ütlesin, et mind võib ju ignoreerida ka!

Ja minust ei räägitud siin sõnagi, vaid tädidest ja blondiinidest ja... nii et ei midagi konkreetset (väga üldine värk).
 
sandra 20. veebruar 2002, kl 14.16
Tigr: Erinev jah, aga samas ka paljuski sarnane. HUvitav kui suur vahe on veic erineva ja paljuski sarnase vahel?:))) Ega mina ka ei tunne kumbagi.
 
Lilian 20. veebruar 2002, kl 14.16
to brünett: tänud heade soovide eest, kõik arvamused ja soovid on igati teretulnud. tahad ka tädidega asjatada?:)))
 
Brünett 20. veebruar 2002, kl 14.32
Ei taha asjatada. Oli veidi vaba aega ja sattusin siia. Ja siis tekkis mõte visata ussike sipelgapessa ja vaadata, kuidas siin mittemillestki midagi tekitatakse!
 
hip 20. veebruar 2002, kl 15.14
Noh, kus siis Feliks on, muidu kogu aeg muljetab siin. Kas kommib praegu Fööniksi nime all?
 
Feliks 20. veebruar 2002, kl 15.29
Tadaaaaaa! Ja siin ma olengi...väljas ni iilus ilm, et kohe tore oli asja teha majast välja kah:)
Ja tasub mul aint korraks ära ola, kui miski pahandus juhtub:)) Et kohe blondiin ja naisterahvas ja Fööniks kah veel:)))) Ja kuhu on jäänud kõik süüdisused homomeelsuses ja kummilõtvuses ja litsmehelikuses?:)) Mis teid täna nõnda heatahtlikuks tee, et muutu või kohe ettevaatlikuks, et mida nad nüüd kõik tahavad:))))

Blond on mul naine, aga naiselik mõttelaad...vat ei tea öelda...ise pean end lausa meesõiguslaseks:)) Aga huvitaval kombel väidab mu abikaas kah, et a pole eesti mehe moodi (mõttelaadilt) ..et seepärast ta minuga elabki:) Ju ajab mõnda naist segadusse hoopis see, et ma räägin sellest, milest paljud mehed ei räägi..mis teha, kui teema mulle meeepärane on:)
aa et misk ma siin kõnelen sageli...aga miks ka mitte? Kui ma öieti mäletan, siis esimen ekomm tuli mul just selle peale, ku iakri naisi seletas miski teema all, et mis meestele meeldib..no mida krdit! Naised arutavad, et "vat meestele meeldib see ja teine"..no ma küll ei julge eriliselt väita, et naistele meeldibmiski..ma võin öelda, et naised on mulle rääkind, et neile meeldib....aga sellest üldistusi teha...
Nii kas ma olen nüüd kõrvust tõstetud ja maha tagasi lastud palun? Kui olen siis tänan ja aitab feliksikultusest:)
 
female 20. veebruar 2002, kl 20.19
F-ide pidu. F-kultus.
Mdx... on ka f-probleeme olemas. Ka selliseid, millistega pole siin veel keskit süüdistet ega õigeks mõistetu.
 
to Feliks 21. veebruar 2002, kl 08.33
See viimane komm on sul kull ebaonnestunud.Siis puha naiselik.Näää-Näää!Voiks öelda,et plikalik. Mis vanuses sa oled? Kas su oma naine ka teab ja loeb mida sa naistekates kokku jahvatad.
 
Feliks 21. veebruar 2002, kl 08.39
To kes sa nime ei riski võta: no mida mul oligi vaja tõestada:))
Krt kas äkki oleks siia võimalik pilt kah üles riputada..ja naise pilt .,...ja isikukood ja..ja mis see Sinu asi on?
 
Käte 21. veebruar 2002, kl 08.48
to Feliks: Pilti pole vaja.Ma kusisin sult paar kusimust,millele olex voinud ka viisakamalt vastata!
 
Feliks 21. veebruar 2002, kl 08.51
Käte: ok vastan viisakalt..võtsin oma oskused kokku ja üritasin naiselikult vastata. Et olen Kristuseeast üle, ja naine ei tea, mida ma siia kirjutan küll aga teab, mida ma nendest teemadest arvan-mõtlen. Ja veel - igas mehes on oma ports naiselikust ja naisel mehelikust..ja siis?
 
Käte 21. veebruar 2002, kl 09.03
to Feliks: Kas te siis igal ohtul kodus arutate naisega läbi teemad,mis siin uleval.Tegelikult tegi mulle nalja hoopis see kuidas sa eile kohe välja ilmusid ,kui mingi kahtlus uleval oli. Tadaaaaaaa ja kohal olengi. KOrd Fööniks all Feliks peal,siis jälle Feliks all jaFööniks peal.Igav teil siin vist pole!
 
Feliks 21. veebruar 2002, kl 09.13
Käte: miks? Meil on enam kui 10 aastaga aega old rääkida nendest ja paljudest teistest teemadest küllaga...et enam ei peagi rääkima...vahel siiski paljastame teineteise seisukohti...kuigi ega me suurt üllatust teineteisele ei paku, mõtted kohati lausa igavalt sarnased:)
a mis kahtlus? Ma olin mitu tundi arvutist eemal ja vahepeal oli asi siin tõesti isikukultuslikuks lahti läind...miks ma ei võik ssiis vahele segada?
Ja pole mei Fööniksiga kombeks maadelda...meiegi saame omavahel hakama..ei ürita tõestama hakata, et me eri (soost)isikud oleme:)
Igav? miks peaks? Kui oleks, kas me siin kirjutaks?
 
Käte 21. veebruar 2002, kl 09.24
Mind paneb siiski imestama,et ärritunult sa kirjavigu ei tee.Siis tundub ,et kuidagi eriti pingutatakse nende vigade juures,et see ikka Feliksilikult välja kukuks.
 
Feliks 21. veebruar 2002, kl 09.27
Käte: eks imesta siis:))
 
Tigr 21. veebruar 2002, kl 09.47
Inimesed, rahunege maha!!

Käte: loe foorumi teemat ja kui ei meeldi, palun algata uus.
Kui Sulle üldse Feliks ja Fööniks ja muud ei meeldi, miks Sa raiskad siin aega ja veel hommikul nii vara, jumala eest....tee tööd ja tunne rõõmu, et palk jookseb.
Leia midagi, mis Su elu ilusaks teeb, ära nori teiste kallal.
 
Käte 21. veebruar 2002, kl 10.32
to Tigr: Mis sind nii hommikul vara hammustas.LASE AUR VÄLJA! Koik on lubatud.Ka teistele peale Feliksi,Fööniksi,Tigri,Marmelade,eneLi,Anna,voviku ja loetelus oleks veelgi,keda voiks uhiselt nimetada......!Kloonitud olete vä?
 
Fööniks 21. veebruar 2002, kl 10.42
Issand jumal. Ma pean nüüd oma kalli klooni Feliksi kombel ohkama, et nagu ma natuke ära olen nii on jama lahti!! Mind isegi ei olnud arvuti ligi ja ikka minu nimi suus (ekraanil)???

Kas ma olen Feliksiga kokku laulatatud, et temast enam rääkida ei saa ilma minu nime suhu võtmata või? Mh?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!