Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Mehe head ja halvad küljed
 
Blondy 21. veebruar 2002, kl 15.46
Kui oled valiku ees - keda võtta, keda jätta siis milliseid mehe omadusi Teie arvates peaks järgima, et mitte ämbri astuda ?
Kuidas seda filtreerida?
 
vip 21. veebruar 2002, kl 15.49
pagan millised probleemid tegelt. jääb ainult imestada kas tõesti endal ei ole pead otsas?:)) tõesti blondide värk:(
 
naine 21. veebruar 2002, kl 16.02
Sa peaks need omadused kõigepealt välja tooma, ei saa me muidu aidata sul neid filtreerida:))
 
Cathy 21. veebruar 2002, kl 16.04
vaata ikka selline kas sind nädalas 3 korda mööda baare ja ööklubisid ei vea-pikapeale muutud veel alkoholisoltlaseks:-)))
 
Hele laks 21. veebruar 2002, kl 16.13
Paks põuetasku ja vilisevad kummid ruulivad, kui veel vahest kommi ka saab on kõik OK.
 
tsinna 21. veebruar 2002, kl 16.47
Probleem on olemas küll, et vahel peab valima, ja tihti tuleb valida sellises staadiumis, kui kumbagi veel väga hästi ei tunne. Kui pole kahemehepidaja tüüp, tuleb paratamatult enne hästi tundmaõppimist valida, ja ega mehed ka lollid ole, saavad aru küll, kui konkurent kõrval. Valikuprobleem tekib minu arust siis, kui valitavad kas väga sarnased, või just väga erinevad inimesed.
Aga jah, konkreetsel juhul on küsimuse esitaja asja kuidagi imelikult püstitanud, nagu nalja tehes või nagu oleks tõesti "blond".
 
krokodill 21. veebruar 2002, kl 19.55
Minul on selge sott, et kui tundub, et pean valima, siis järelikult ei taha kumbagi. Selle, keda tahetakse, tunneb kohe ära.
 
Tydrik 21. veebruar 2002, kl 20.52
krokodilliga ühel nõul - kui on valida kahe vahel - ära vali kumbagi, sest järelikult kumbki ei tähenda Sinu jaoks piisavalt midagi, et eelistada ühte teisele..=)
 
mari 22. veebruar 2002, kl 01.23
no üks paljudest asjadest on minuarust see, et kui mees on ikka sõltuv oma sõpradest, st pidevalt on vaja sõpradega mõõda õllesummereid rallida või muidu "asju ajada", siis sellisega küll kaua vastu ei pea. viimane asi, mida teha viitsiks, oleks oma mehekest mööda pidusid taga otsida ja laupäeva hommikul aidata tal pead parandada. Viinaviga ei tohiks olla mehel.
aga üldiselt mõttetu teema, kuna me siin sinu valitavaid mehi ei tunne. ja kui tunneks, siis ka ei söandaks öelda, et võta see ja jäta too.
 
Ruth 22. veebruar 2002, kl 08.20
Ei ole sugugi rumal küsimus! Mindki huvitaks, mis kriteeriume naised meeste valikul oluliseks peavad (see ju oli küsimuse mõte).
Ja veel. Valikuga pole tegemist mitte ainult siis, kui peab otsustama kahe või enama inimese vahel.
Valik on ka otsus selle kohta, kas üks konkreetne mees mulle sobib või mitte.

Kriteeriumitest kah natuke
1. Mehe arusaam kooselust (tasuks vaadata, kuidas mehe kodus elatakse: kui võimalik ämm on võimukas ja äi tuhvlialaune, on tõenäone, et mees ise kah otsustusvõimetu)
2. Kuidas läbi saate? Kas tunned end vabalt ja hästi ja koos on lõbus ja huvitav või pead end kogu aeg mulje pärast pingutama?
3. Kas on vastastikune tõmme? Kas oled armunud, kas tekitab elevust?
4. Kuidas on lood pahedega (joomine, vägivald, liiderlikkus jne.)?
 
Lilian 22. veebruar 2002, kl 10.12
mina ka selle poolt, et vaata meest tema kodu järgi. kui tema kodune kooslus on selline, mida tahad ka ise oma kodus näha, siis suht tõenäoline, et seda ka näed. kui sulle ikka sealne vastunäidustatud, siis... ise ei soovita, aga ei ütle, et alati 100% nii peab ka teil minema. on ka mehi, kellele oma kodune olukord pole meeldinud ja kes püüavad kõike seda oma kooselus vältida. suurem on siiski tõenäosus, et nad ei oskagi teisiti.

ise olen veel tähele pannud, et terviklikest (mõlemad vanemad+ rahulik ja stabiilne kodune õhkkond) peredest lapsed hindavad terve pere väärtust rohkem.

aga joomine ja vägivald? et ei vaja vist selgitamist....

no vastastikune tõmme ja heaolu on seejuures elementaarne.
 
juta 22. veebruar 2002, kl 10.17
marile: mis ajad tast taga mööda pidusi. Küll ta ise koju tuleb. Ja kui ei tule või kui sa teda ei usalda siis ei ole ju ka midagi kaotada. Läinud oleks nagunii ka siis kui taga ajaks.
 
Minake 22. veebruar 2002, kl 10.46
Muu hulgas tasub jälgida, kuidas mees suhtub oma emasse (lugupidav, hoolitsev?)- sama suhtumist on oodata ka naisel (oman positiivset kogemust).
 
Ew 22. veebruar 2002, kl 11.25
Valiku tegemises ei näe ma miskit halba, hea kui on mille vahel valida, aga võib-olla et me ise ei oska seda õiget valida ja alati tasuks arvestada vanemate arvamusega ka, sest nooruses on teised kriteeriumid tähtsamad nt auto, välimus, asjad, mis pikemas perpektiivis ei ole olulised , aga vanemad pööravad rohkem tähelepanu sellele kuidas see noormees käitub nende tütrega, haritus, haridus, oma vanematega suhted. Ja põhimõtteliselt kui miksi joon kohe alguses häirib, siis jääb see terveks eluks. Kui tahad endale kergemat elu, siis tuleb kohe võtta selline inimene,kes sulle meeldib ja sobib, aga kedagi ümber kasvatada ( nt loobumit alkoholist, suitsust, ringitõmbamisest) on väga raske, mõttetu lisatöö.
 
Feliks 22. veebruar 2002, kl 11.36
:)) a ma naiivne arvasin, et naine valib meest oma isa järgi....:)
 
Minake 22. veebruar 2002, kl 11.39
to Feliks: Ka seda. Mina teadsin, et mu mees ei tohi olla selline nagu mu isa - ema on eluaeg tema tuhvli all olnud. Nii et mu mees EI OLE selline nagu mu isa.
 
Feliks 22. veebruar 2002, kl 11.44
....a mul on nõnda, et sarnanen just oma kadund äiaga..eelmistes kooselude äiad ja mina olime täiesti erinevast maailmast...ja näe ei tuld välja suurt miskit..tahtsivad naised võtta endale teistsugust...ei läind läbi:(
 
Minake 22. veebruar 2002, kl 11.50
Meil on küll hästi välja tulnud - juba 17. aasta jookeb. Ja nii mees kui ka äi on väga mõnusad inimesed. Ega ämma kohta ka paha sõna ei saa öelda.
 
mari 22. veebruar 2002, kl 12.52
juta: a kas ma kuskil ütlesin, et mul on selline mees? õnneks on just vastupidi. aga palju kohtab sellist asja just nooremate meeste puhul, kel juba naisuke kodus, aga ikka vaja ringi lasta.
 
eh 22. veebruar 2002, kl 13.00
Feliks, mul eelmise partneri ema oli harimatu kodukana. Küll mees oli hädas, ei osanud minusse (haritud ja ise raha teenivasse nisesse)kuidagi suhtuda. Kogu aeg oli mingi dissonants sees. Nüüd on uue kallima ema haritud naine, minusse suhtumine kohe normaalne :)
 
Naine 22. veebruar 2002, kl 14.52
Meeste valimisel võiksid teha listi neist omadustest, mida mehes kõige rohkem hindad ja võrdle neid oma väljavalitu omadustega:

a) välimus
b)pikkus
c)haridustase
d)suhtumine truudusesse
usaldusväärsus ja ausus

jne
 
nain 22. veebruar 2002, kl 16.37
1.Hambaid, ka esivanemate omi. Sõltub sinu laste tervis.
2. Kas on pärilikke haigusi- vist kõige tähtsam.
 
helen 22. veebruar 2002, kl 17.08
mehest, kes sinu seltskonnas ripakile jätab teiste naiste kasuks, head asja ei saa. ta võib ju sinuga abielus olla, aga sa pead teda jagama veel hulga silmarõõmudega.

kiidukukke ära taha. kes räägib, mis tema kõik teeb ja millised plaanid tal veel on - õhulosse ehitab. võõraste silmis pole tublimat olemaski, aga oma pere kannatab.

lubaduste murdjast hoida nagu tulest eemale. mees peab oma sõna pidama nagu nainegi.
 
krokodill 22. veebruar 2002, kl 22.38
Ostke tõukoer! Sel' paberil kõik esivanemad ja hambad kirjas.
 
elxis 22. veebruar 2002, kl 22.42
sa litsike unustasid lisada paksu rahakoti .
 
loll mees 23. veebruar 2002, kl 10.16
to naine.
kuidas saab pikkust ja valimust eraldi vaadata ??
 
AbiEluNaine 23. veebruar 2002, kl 11.31
Naine, kui su mehe omaduste loetelu oli tähtsuse järjekorras, siis minu arvates tuleks see ümber keerata. Muidugi sel juhul kui tahad püsisuhet.
 
vip 23. veebruar 2002, kl 14.34
to naine: järjekord sul ikka väga vilets. aga paks rahakott, kas selle võib e) all liigitada? Või oled ka blondiin:)
 
mari 23. veebruar 2002, kl 14.57
einoh, mehe pikkus on ikka tõesti kõva garantii suhte püsimise seisukohalt!:) ma loodan, et naise tehtud loetelu polnud tähtsuse, vaid pähetuleku järjekorras.
 
nain 23. veebruar 2002, kl 14.59
Mehel peaks ka passis olema tõuomadused kõik kirjas ;))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!