Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Suhted psühhoterroristiga
 
Tova 26. veebruar 2002, kl 13.12
Pille. Rääkisin inimhigist. Ja ega ma vaidlegi. Kui nii siis nii. Jäägu nii nagu sa ütled. Aga jah, mul on koerad. Kaks kaukaaslast ja kaks dobermanni, sakslane ja iiri setter. Hetkel on sakslasel kutsikad, niiet kokku on mul praegu 11 koera.
 
Bai 26. veebruar 2002, kl 13.22
to Tova: siis pole sul meest vajagi!
 
Tova 26. veebruar 2002, kl 13.33
MIS jutt SEE nüüd on? Võta rahustit.
 
pille 26. veebruar 2002, kl 13.48
to Tova
Oleks tore suhelda! Koeri on kolm!
 
Tova 26. veebruar 2002, kl 13.53
Pille!
Mul enda omi tegelikult 3. Kaukaaslased ja sakslane. Ülejäänud on õe ja venna omad ja mul pooleks aastaks hoida, kuna õde-venda on valismaal tööl.
Kirjutame nüüd Delfi naistelehele, et ikka lemmikloomafoorum tehtaks. Kohe teen selle ära.
 
Kat 26. veebruar 2002, kl 16.01
Vat siin sa eksid, Pille, et samade meetoditega ei saa. Suisa vastupidi! Samalaadne näide on sadisti ja masohhistiga - kui nüüd ühtäkki masohhist hakkaks sadistiks (oletame!), siis momentaalselt kaotab teine sadist tema vastu huvi. Onju! Jõudu annab ps.terroristidele just alandlik hoiak. Tova idee on hea, aga siinkohal esimene ("sa oled lihtsalt ülikond") on kolleegi puhul sobimatu. Pigem just selline süüdimatu hoiak võtta ja lasta arvata, et oled suts napakas või et terror on sulle kui hane selga vesi.
 
Cat 27. veebruar 2002, kl 09.25
Nojah, aga elukaaslase juurest, kellega juba suht pikalt koos oldud, polegi nii lihtne jalga lasta, ka ei aita ütlemine "sa oled ülikond" mitte eriti hästi :(

Kusjuures, ma ei ütleks, et olen alandlik, olen sama kange kui tema, kuid alati kukub nii välja, et mina olen kõiges halvas süüdi (nt korteriüüri peab ka minu pärast maksma, sest kui ta üksi oleks, siis ta elaks a la sõbra juures, toitu ostan mina, autole bensiini samuti, liisingut maksan ka mina, sest temal ei ole autot vaja, ikka minu vingumise peale on see muretsetud jne), mõtlen valesti ja üldse olen nii läbi ja lõhki ebaküps inimene....aga kui olen püüdnud minema minna, läheb asi karmiks...süüdistused lendavad, minu asjad kapist välja põrandale samuti, lüüa siiski ei proovi...
 
eh 27. veebruar 2002, kl 09.57
Jumalaeest, Cat, lõpeta see enese alandamine! Noh, eladki aastakese või poolteist üksi, aga uue parema leiad varem või hiljem.
 
Kat 27. veebruar 2002, kl 10.29
Kulla Cat! Nagu ma aru saan, siis oled sa majanduslikult suht iseseisev. Soovitus sulle: otsi (salaja loomulikult) omale mõni kena üürikorter ja täpselt sama ootamatult ja ettehoiatamata ja salaja koli oma asjadega sinna. Loobu mõnest nn. ühisvarast (telekas, kohvimasin jne., et mitte asjatult meest veel rohkem ärritada), las siis mees elab nii nagu tahab. Muidugi, karta on, et ta üritab su uut elukohta välja nuhkida ja sulle sinna võimlema ja hüppama tulla, aga küllap leiad sellelegi lahenduse. Sõltub ühteteist ka selles, kelle nimel on korter, sest kui sinu nimel, siis ilmselt tema tekitatud üürivõla pärast pead sina vastutama :( On tõesti olemas selliseid mõttetult kadedaid inimesi (ja mitte vähe!), aga varem või hiljem väsivad nemadki ära :) Sest ega selline elu ei vii sind kuhugi, pigem raiskad oma aega ja närve. Hoia ennast!
 
sandra 27. veebruar 2002, kl 10.56
To Cat: Kat'i soovitus on päris hea. Ja selles võib üsna kindel olla, et kui juba sinu asju loobitakse ja sina kogu maailma hädades süüdi oled, siis varsti tullakse kallale ka. Soovitan sul esimest keretäit mitte ootama jääda. Ole kallis ja mine enne kui sa omadega täitsa läbi oled.
 
Cat 28. veebruar 2002, kl 09.29
Tere kallid nõuandjad! Kõigile siinkirjutajatele aitäh!

Cat on ära oma prühhoterroristi juurest, alates eile lõunast!!!

Suundun siis parimatele jahimaadele, küllap on seal veel mehi, kes oskavad olla hoolitsevad ja hoolivad.
 
mirelle 06. märts 2002, kl 00.56
Soovitan lugeda raamatut "Moraalne ahistamine" (prantsuse autor)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!