Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
satikad
 
inna 06. märts 2002, kl 12.57
Mu mees tuli sõjaväest ning avastas endal satikad.Ta väidab, et sai need sõjaväesaunas käies. Mina temaga ei maga, et neid omale mitte külge saada. Kas ma peaksin oma noormeest uskuma?
 
Feliks 06. märts 2002, kl 13.00
Mitte uskumises pole asi vaid peaksid laskma tal karvad ära ajada!
A muidu satikaid võib saada kroonust küll....tuleb ette:(
Krt komme see on sissejuhatvalt kohe avama et on kellegi teisea asju ajand!:(
 
inna 06. märts 2002, kl 13.06
Ta ajaski karvad maha ja noppisin isegi neid mutukaid.Aga kõiki ei saa ju kätte.
Viimasest lausest ei saand aru:(
 
helen 06. märts 2002, kl 13.07
kus palju inimesi koos, sealt võib igasugu asju külge saada küll. täitsa võimalik, et sai elukad külge saunast.
 
helen 06. märts 2002, kl 13.08
a tegelt on ikka poisist kahju küll, läks teine sauna, et puhtaks saada ja sai hoopis satikad külge. täielik iroonia!
 
inna 06. märts 2002, kl 13.10
Ja mina arvasin, et ta on vahepeal naistes käind, ei uskunud teda.
 
Feliks 06. märts 2002, kl 13.18
Inna: sorry trükivigade pärast..ongi sihuke komme mul. Ütsin, et krt see komme on, et kohe arvama, et kellegi teisea asju ajand...et ei või uskuda, et asi tõesti võib tõsine olla...miks peaks juba eos midagi kahtlustama..sedasi igaks juhuks.
 
Feliks 06. märts 2002, kl 13.20
Viimastest putukatest saab lahti küll...kõigepealt karvad täiesti maha - sii ssalviga üle...oli see nüüd vaseliin või miski muu salv..tsinksalv või..ei mäleta nime.....ja ilma miski valehäbita - kohe ohtralt tuleb määrida ja siis hiljem rohke veega maha uhtuda.
 
mel 06. märts 2002, kl 13.23
las läheb arsti juurde, see kirjutab ühe salvi.


Iseasi kuidas sa oma ``kahtlusesatikatest`` jagu saad.
 
inna 06. märts 2002, kl 13.24
aitäh teile!
 
els 06. märts 2002, kl 13.31
pole vaja arsti juurde minna, apteegist saab rohtu, millega vabanete satikatest. küsige!
 
. 06. märts 2002, kl 13.34
 
tolerant 06. märts 2002, kl 14.00
Üldiselt on nii, et arsti voiks ikka külastada, nahaarsti siis.
Ei selgu siin mitte, et mis satikatega tegemist on- kirbud, kubemetäid, sügelised või peatäid? Satikaliigist sõltuvalt on ka ravi erinev ja vaevalt, et te seal ise sudate liigi kindlaks teha :)
Mitte, et ma tahaksin õli tulle valada, kuid sügelisi on saunast küll raske saada, kui just sügelisi omava inimese käerätikut ei kasutatud ja siis magama ei jäädud- rätik ümber keha. Ja nõnda lausa mitu korda.
 
Feliks 06. märts 2002, kl 14.08
Tolerant: no vanasti kui öeldi satikad mõeldi ikkaneid, mida muidu kubemetäideks nimetatakse...ladinakeelset nime ei tea..mu soovitused käisivad nende kohta:)
 
tolerant 06. märts 2002, kl 14.17
to Feliks: selge:) Ma küll ka vanainimene, aga satikas on minu jaoks ka muidu looduses ringituterdav putukaline, sellest ka arusaamtus. Aga eks ma õpin ja saan targemaks :)
 
innale 06. märts 2002, kl 14.26
Küsi apteegist peatäidele rohtu-tavaliselt mõjuvad need ka satikatele.Loe pakendilt.Õpetused ka kirjas.See on nagu šampoon,mingi aja pärast kordad protseduuri uuesti.Selleks pole vaja minna arsti juurde oma alandust taluma.
 
Õde 06. märts 2002, kl 14.33
Mul vend ka sõjaväes.Neil seal mingit korda vist ei ole.Ikka muljetab sõpradele,kuidas sai naisi tellitud ja õlut üle aia toodud ja üldse seal mõnus elu!Nei paljudel on mobiilid kaasas ja kui midagi vaja,helistatakse sõpradele ja käiakse isegi hüppes.Käivad seal ikka sellised naised,kes on nõus kõigiga järjest olema.Ja mu vennal on ka oma tüdruk kodus,käib ise nädalavahetustel kodus,aga sõjaväes keelatud vili on vist ikka magus küll.

Ise endale oma vennasugust poissi ei tahaks!
 
tolerant 06. märts 2002, kl 14.36
to Inna: jumal küll- mis on arsti juurde minekus alandavat????
Tobe on hoopis see, kui enda pandud diagnoos ja ravimeetod asja hullemaks ajab, siis on küll omalkohal arsti imestus, et "kus te mõistus kûll enne oli?" :)
 
inna 06. märts 2002, kl 14.48
Ma polegi alandamisest miskit rääkind. Eks piinlik lugu on ta küll.
to õde: see rahustas mind nüüd maha :(
 
Feliks 06. märts 2002, kl 14.59
To Õde: oled kuuld "poiste " juttudest? "Naisi tellitud"- oli see nüüd eelmine või üleeelmine aasta kui seda juhtus.....Su jutust tuleb välja, nagu tellitaks kogu aeg:)))) Õlut - seda jah vastikka saab...aga ole mureta - enamikes väeosades on korda siiski märksa enam kui NLiidu väeosades :)
 
molly 06. märts 2002, kl 15.17
satikad ei ole haigus,et arsti sellepärast tülitada.õigus neil kes ütlesid et need on kubemetäid.Abi saab apteegist
 
tolerant 06. märts 2002, kl 15.46
Satikad pole haigus tõesti, küll aga kuuluvad nende poolt tekitatud nahaärrituse ja -kahjustuse sümptomid ning nende likvideerimine nahaarsti töövaldkonda. See ei tâhenda, et apteegist ei võiks abi saada, kuid kui iseotsitud abi ikka ei aita, siis tuleb arsti poole pöörduda küll, mitte hakata taas uut ravimeetodit ise otsima-leiutama.
 
ah 06. märts 2002, kl 17.12
põhimõtteliselt on sõjaväeosas ju koha peal arst ja mees mingu sinna, las arst teeb kindlaks mis elukad tal põues elavad, enda vend sai sügelised sõjaväes, koha peal pani arst diagnoosi ja andis salvi ka. Seal peaks neid arst ikka tihedalt kontrollima, kuidas mees ise ei tea mis teda vaevab.
 
oh 06. märts 2002, kl 17.19
to 'ah':
kutt ju tuli sõjaväest, juttu polnud sellest, et kodus käimas või nii
mis tal peale ajateenistuse lõppu sinna sõjaväeosa arstijuurde enam asja peaks olema?

to all:
muide neid elukaid nimetatakse hoopis tutilutikateks
 
:) 06. märts 2002, kl 22.42
vanasti oli nende nimi mandavoskad:)
 
Gitta 07. märts 2002, kl 09.45
Üx mu sõbranc sai oma kutilt nõukogude ajal satikad ja oli närvishokis. Siis aga lasi diplofossi peale ja oligi neist lahti.
Lihtne!
 
yks 08. märts 2002, kl 14.56
muuseas apteeker teadis rääkida, et saunast neid ei saa. nii et tee omad järeldused.
 
Feliks 08. märts 2002, kl 15.24
Yks: kui saunast ei saa....et kuumuses peaksid nad hukkuma? Väide väär, sest kuidas nad saunaskäiku välja kannatavad? Samuti piisab nt ühe pingi peale istumisest (korda mööda), piisab kehvast linadepesust...jnejnejne võib ikka saada küll.
 
UK 09. märts 2002, kl 10.25
Saunast kubemetäid saada on niivõrd väike võimalus!Peaaegu null!Kõige tõenäolisem on siiski otsekontakt,kust nad saavad aega üle ronida parematele jahimaadele!Ei taha keegi sellist kurba tõenäosust tunnistada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!