Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
kõrvalhüpped püsisuhtes
 
evita 07. märts 2002, kl 10.07
Olen lugenud siin mitmeid kommentaare suhete teemal ja üldine arvamus on,et püsisuhtes on kõrvalhüpped ja armukesed siis kui suhtel midagi viga on. Aga kas ei või olla nii,et suhtel ei olegi midagi viga? Lihtsalt on olemas inimesi, kes vajavad tunnustust ja kõike muud mitte ainult ühelt inimeselt isegi kui ta seda kõike kodust ka saab?
 
Gitta 07. märts 2002, kl 10.11
Kõrvalhüpped tunnustuse vajadusest? Jama ju!
 
evita 07. märts 2002, kl 10.18
Ma mõtlesin siin, et vajavad kõrvalhüppeid püsisuhte kõrvalt. Ja mitte ainult tunnustust, vaid kõike muud ka, mida armuke pakkuda suudab.
 
leila 07. märts 2002, kl 10.23
sa mõtled selliseid inimesi kes oleks nagu "patoloogilised" suhete otsijad kuigi neil juba üks suhe on?
 
Feliks 07. märts 2002, kl 10.25
a miks ei võiks olla....inimesi igasuguseid ju:)
 
evita 07. märts 2002, kl 10.29
leilale

Jah, täpselt selliseid
 
fille 07. märts 2002, kl 10.46
tehke tööd ja nähke vaeva, küll siis tunnustus tuleb, kuid need, kes hauani ringi litutavad on lihtsalt haiged inimesed, med. terminidki selliste tarvis välja mõeldud nagu nümfomaan, litsmees jne.
 
leila fillele 07. märts 2002, kl 11.03
tunnen paari sellist inimest, kes ei suuda valida keda võtta keda jätta. muidu toredad mõlemad.oma suhtlusringkonnas populaarsed ja tööl edukad pole neis nagu "haiget" midagi, nii et "tehke tööd ja nähke vaeva küll siis tunnustus tuleb..." siia külllahenduseks ei kõlba.
ja mis ajast "litsmees" med. termin on?
 
eh! 07. märts 2002, kl 11.05
Abielu teeb armukesed vältimatuks.
 
fille 07. märts 2002, kl 11.12
ei viitsi seda irwi igale poole toppida, kulla leila..
aga ise panid ka ühe 'haige' termini - patoloogiline. seda kõike nad ongi.
 
tsinna 07. märts 2002, kl 11.28
Loomulikult on selliseid inimesi. Nüüd avastasite või? Peaasi, et kaks sellist omavahel kokku saavad, siis pole katki midagi. Ei tee kellelegi monogaamsele haiget.
 
kil 07. märts 2002, kl 11.30
nõustun fillega. kõrvalehyppajad on haiged inimesed ja nad tuleks ravile saata.
ma ei saa aru, kuhu on inimeste moraal kadunud??? miks te rikute seda niigi moraalitut elu oma nõmedustega? miks ei võiks seda maailma natukenegi ilusamaks muuta alustades iseendast? milleks teha haiget inimestele, kes on kallid? egoistide kari.
 
leila 07. märts 2002, kl 11.33
kil:

sina ära võta kõike nii südamesse

tundub et süüdistad siin kõiki moraalituses
 
Kalle Kusta 07. märts 2002, kl 12.18
Võib küll nii olla Evitake, kuid vanarahvas ütleks, et @!#$ oled ikka...:) Kui sul on tavapärasest suurem vajadus saada tunnustatud ja armastatud või tahad niisama nikku, ära piina sellega oma kutti. Tema võttis sind selleks, et teil kahekesi oleks hea. Tee aga mehi õnnelikuks nagu jaksad, kuid katsu sel juhul püsisuhet vältida. Milline mees endale lõdva kummiga tibu tahab? Vasta sellele palun ja saad ka ise targemaks.
 
evita 07. märts 2002, kl 12.25
Kalle Kusta,

Tegelikult on olukord vastupidine, mehel kõrvalhüpped ja peres on ka lapsed.
 
Kalle Kusta 07. märts 2002, kl 12.35
Evita,
kui mees paneb ise kõrvalt ja Sulle vajalikku tähelepanu ja hellust ei osuta, on asi ju puhta selge. Sinu selline käitumine on VÄLTIMATU. Isegi, siis, kui Sa praegu end tahtejõu ja moraalinormidega piinad ja end tagasi hoiad, hakkad varsti kõrvalt panema niikuinii. See on asjade loomulik ja paratamatu käik ja see mees jääb Sinust lihtsalt ilma. Ja paras talle! Oled enamat väärt.
 
helen 07. märts 2002, kl 13.05
elagu m*** minu v***-s
 
helen 07. märts 2002, kl 13.06
ah ja:http://www.maaja.ee/foorum/read.php?f=1&i=2434&t=2434 see ka veel:http://www.maaja.ee/foorum/read.php?f=1&i=2294&t=2294
 
Berta 07. märts 2002, kl 13.26
Ja on olemas ka suhteid,kus tehakse seda ainult korra. Ja paraku antakse andeks kergemini neile,kes pidevalt seda harrastavad,kui neile kes korra ämbrisse astunud!
 
Reede 07. märts 2002, kl 14.19
Kui kedagi huvitab, siis minu meheke just nii põhjendaski, et tahab lõputult tunnustust. Sellega oli jah nõus, et ega meil midagi häda pole, aga hüppas ja valmistub uueks hüppeks.
 
kil 07. märts 2002, kl 14.34
issver, reede? valmistub uueks hyppeks??? otsi uus mees!
 
Liza 07. märts 2002, kl 14.59
Tegelikult nii, et kui ikka kedagi väga armastad, siis lihtsalt ei kisu mitte kuidagi kuhugi hüppama.
 
X 07. märts 2002, kl 15.34
Nagu Feliks juba ütles: Inimesi on igasuguseid!
 
ly 07. märts 2002, kl 15.40
nõus Feliksi ja X-ga
 
Ülle 07. märts 2002, kl 16.09
no sellele "hüppeks valmistujale" ütleks küll, et ma hakkan ka siis hüppeks valmistuma, et ka nagu tekkis tunnustmisevajadus. Ei tea, mis ta siis kostab?
 
eisaaolla 07. märts 2002, kl 18.53
Aga kas sa oled vestelnud oma mehega sel teemal. Mul oli sama lugu, vestlesime, ja ta muutus usaldavamaks, ja hakkas lihtsalt oma armukesest ja tolle asjadest mulle ette kandma...;-( Kohe ei teagi mis edasi teha!
 
eisaaolla 07. märts 2002, kl 19.15
Mu abikaasal on lihtsalt selline amet, kus kiusatusele ei saa vastu panna..abielu algusaastatel arvasin, et lepin, kuid nyyd olen ysna lootusetus situatsioonis..Lihtsalt joudu pole, ja lapsest on kahju.
 
to eisaaolla 07. märts 2002, kl 19.32
mis amet see selline küll olla võiks? selgrootu äkki?
 
eisaaolla 07. märts 2002, kl 19.37
selgrootu on selle ameti teine nimi!
 
to eisaaolla 07. märts 2002, kl 19.49
klišee või mitte, kuid mina ei usu ilmaski, et amet meest rikub!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!