Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
valetasin exide arvu vähemaks
 
mari 07. märts 2002, kl 10.32
... ja ilge süümekas on selle pärast. kas mehele peaks õige vastuse andma kunagi?
valetasin nimelt selle numbri väiksemaks (see on ka ainuke vale temale)kuna ma teadsin, et teda seegi number juba kurvastas sydamepõhjani...
nii kurb :(
 
kil 07. märts 2002, kl 10.33
oi... valetamine pole hea, aga haiget tegemine ka mitte.. see numbri teadmine tegelikult ei muuda ju midagi.
 
Feliks 07. märts 2002, kl 10.35
Mis Sul niipalju old...või tahtsid ilmtingimata kõik musitamised kah üles lugeda...ma jääks küll hätta siis:)))
 
ylenna 07. märts 2002, kl 10.38
Eks mõni asi jäägu ikka saladuseks ka.Mis olnud, see läinud.
 
Tess nr 47 07. märts 2002, kl 10.43
jah ja need, kellel ainult suhu oled võtnud ka ei loe.
 
mari 07. märts 2002, kl 11.06
... ytlesin talle, et on olnud neli, aga tegelikult on mõni rohkem...
 
mari 07. märts 2002, kl 11.09
tess :) suhu olen (ainult?) kolmel võtnud (kaasaarvatud praegune mees) ;) niisama suhu ma mehel ei võtaks mitte mingi hinna eest. see on ikka seksi arengu II etapp (minu jaoks).
 
Feliks 07. märts 2002, kl 11.11
Mari: olend nüüd rahulik...on palju teisigi asju, mida Sa kindlasti pole nii täpselt üteld...ja mis vahet sel on?
 
Anna 07. märts 2002, kl 11.12

Aga miks sa valetasid?
Kas sa arvasid, et kui õige arvu ütled, et siis ei ole enam talle väärt naine?

Tegelikult mis vahe on minevikul, tähtis on ju olevik.

Mind küll absoluutselt ei huvitanud kui mitu suhet, sekspartnerit, armumist minu mehel enne minuga tutvumist oli. ja teda ka mitte. Samas oli see jutuks ja rääkisime ka oma eelnevatest suhetest ja ei mingit probleemi ja ei tulnud mõttessegi midagi vähendada. Oli juttu ka sekspartnerite arvust, aga ma nüüd tagantjärgi ei suuda isegi meenutada, et mis arvu ta ütles, sest see ei omanud siis ega oma ka nüüd mingisugust tähtsust.
 
mari 07. märts 2002, kl 11.15
anna, rõõm kuulda, et nii mõtled ja mina mõtleks ka. aga minu kallist kaaslast häirivad sellised asjad. tahan ju tegelikult arvestada sellega, et tal hea oleks ja valetasin vist seetõttu, et mulle see arv mitte kui midagi ei täheda, aga talle tähendab. kysimus on selles, et kui suur vale see siis oli ja kas see peaks piinama?
 
Anna 07. märts 2002, kl 11.19
Mari

Ära piina ennast sellega. See ju on tähtsusetu. Kui ütlesid siis ütlesid ja kui nüüd vabandama ja numbrit suurendama hakkad siis heal juhul jätad arvatavasti lihtsalt totu mulje. Või mine tea kui su partnerit su minevik juba hirmutab, mis ta siis veel teeb kui kuuleb et valetasid, hakkab endale ette kujutama, et mida sa veel valetanud oled jne.

Las olla nagu oli ja ära sellel teemal enam temaga räägi ja arvan, et paari nädala pärast ei mäleta sa isegi enam et sellest probleemi tegid ja vaevalt ta enam küsima hakkab.
 
Gitta 07. märts 2002, kl 11.27
Lollid mehed, kes üldse nii küsivad! Ja veel lollimad naised, kes sellele vastavad! Sest mehed võivad seda mingil hetkel nina alla hõõruma hakata. Näiteid elust küll. Kui minult nii küsitakse, siis tavaliselt vastan, et mõned on olnud, lugenud pole ja ei soovi sellest rääkida.
 
tsinna 07. märts 2002, kl 11.34
Ja palju su mehel neid exe on olnud, kas vähem kui sul?
Võta oma "valet" täitsa vabalt, enamus naisi, mina sh, valetab sellise küsimuse peale. Mees on ise loll, kui sellist asja üldse küsima hakkab, ja peab siis arvestama, et tõde vaevalt kuuleb.
Kusjuures mul oli u sama tõde: neli ütlesin (vist), tegelt on vist teist samapalju veel. Aga ega ju ei mäleta ka enam täpselt.
 
Midri 07. märts 2002, kl 11.46
Kõige kindlam on öelda: sa oled mul teine... :)
 
punn 07. märts 2002, kl 11.49
ai, ai!
Tõsiselt kas ta küsis su käest aru või? Kui sina temalt neid meeste arvu küsid, siis muidugi
 
molly 07. märts 2002, kl 11.53
kui mees sellist asja küsis ,siis võid kindel olla ,et seda sulle ükskord ka nina peale hõõrutakse.ei ole neil sugugi vaja kõike teada, hoia mõned asjad ka enda teada.
 
molly 07. märts 2002, kl 11.53
kui mees sellist asja küsis ,siis võid kindel olla ,et seda sulle ükskord ka nina peale hõõrutakse.ei ole neil sugugi vaja kõike teada, hoia mõned asjad ka enda teada.
 
Anna 07. märts 2002, kl 11.58
Molly!

Ei hõõruta.
rääkisin oma kaasale ausalt, see ei olnud probleem, minu sekspartnerite arv ületas tunduvalt tema oma. See oli teema ühel päeval meie suhte alguses ja üle 10 aasta tagasi ja rohkem ei ole sellest juttu olnud. Ja ka siis oli see niisama teema millest rääkida ja ei olnud ka hetkel sellest mingit probleemi. ma ei saa üldse aru miks peaks mineviku partnerite või suhete arv mingiks problemiks olema. Ausõna ei saa aru.
 
eh 07. märts 2002, kl 11.59
Mõttetu küsimus ja mõttetu selle vastata. Muidugi tahaks iga mees kuulda, et oled talle esimene. Ja kui sul on lapsed, siis vastavalt oled exmehega seksinud vastavalt 1 või 2 või 3 korda, niimitu last sul on. :)))
 
ylenna 07. märts 2002, kl 12.21
 
vip 07. märts 2002, kl 12.23
tsinna, sry, minuarust oled sa molkus, lihtlabaselt. iga komm sinult seda tõestab järjest rohkem.
 
fille 07. märts 2002, kl 12.26
siis pole eriti tark asjast rääkida kui vastus kõlab - enne sind x nr. ja peale sind veel x tükki..
 
Kalle Kusta 07. märts 2002, kl 12.30
Marikene ära põe! Et oma armastatule meeldida ja talle mitte haiget teha on tunduvalt hullematki tehtud. Sinu valekesekene on köömes. Kui asi ilmsiks tuleb, valeta aga reipalt edasi. Ütle, et need teised polnud "õige" käimine - sai niisama suhu võetud ja pissumänge mängitud.:)
 
kil 07. märts 2002, kl 14.32
kusta, niisama suhu võetud? suhu ei võeta niisama... enne ma ise kuuleks juttu parem seksi, kui suhuvõtmise kohta. minuarust on suudlemine kohati intiimsemgi, kui seks...
miks litsid ei suudle? (olen kuulnud, et ei suudle :)
 
X 07. märts 2002, kl 15.32
Ega sa ometi ei arva, et tema oma temakeste arvu õieti ütles. Võibolla valetas juurde, võibolla väiksemaks. Aga seda küll ei usu, et õieti ütles.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!