Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
meesprostituut
 
saag 07. märts 2002, kl 10.48
Kas teie kasutaksite meesprostituudi teenuseid?
 
vastaja 07. märts 2002, kl 10.52
Kui ta puhas ja meeldiv on, siis küll! Aga ei oska sellist kusagilt leida. Mingeid suhteid temaga kindlasti ei aretaks. Lihtsalt vahelduse ja uudishimu mõttes telliks, kui mees komandeeringus. Põnev!
 
Feliks 07. märts 2002, kl 10.54
Ei kasutaks:)
 
vip 07. märts 2002, kl 10.55
arvan sama mis felix:)
 
skiso 07. märts 2002, kl 11.05
 
ylenna 07. märts 2002, kl 11.09
võib-olla
 
kil 07. märts 2002, kl 11.13
never ei kasutaks... milleks? oma meest ei yleta miski. ja ei kasutaks vist ka seepärast, et minu jaoks ei eksisteeri seksi ilma armastuseta.
aga näe selline ma kord olen.
kas küsimuse tõstataja "saag" ei tähenda mitte Saagim'it Anu Saagim'it? ;)
 
fille 07. märts 2002, kl 11.13
vibraator on kindlam valik.
 
Anna 07. märts 2002, kl 11.14
mine tea.

ütleksin jälle never say never. ehk kunagi ja mingis situatsioonis isegi prooviks
 
kil 07. märts 2002, kl 11.24
anna, saan never öelda sama kindlalt, et ma näitex olen oma ema-isa laps. syytuse kaotasin inimesega, kes oli kyll sympaatne, aga ma ei armastanud teda ja seks selle inimesega seetõttu tundus nii mõttetu ja tyhi ja isegi vastik ning enam ma midagi sellelaadset kindlasti proovida ei soovi. tean täpselt, et seks on armastuse yx väljendamisviis. kui armastust pole, siis ei tule ka seks mõttesse. sel juhul on tegu vägistamisega ja vägistamise eest maksta kyll ei kavatse.
ja see on puhtalt minu arvamus.
 
moor 07. märts 2002, kl 11.45
ja miks ka mitte
 
Anna 07. märts 2002, kl 11.55
Kil
Kui vana sa oled ja OK praegu mõtled nii, et ei suuda tahta seksi armastuseta. Ka mina ei taha, olen noor jne.

Samas olen rääkinud endast poole vanemate naistega, kes on kaotanud abikaasa või on muud probleemid, et kaaslane ei taha/soovi enam seksida. Ja olen näinud mida see teeb naisega. Seks on ju ka vajadus, me ehk ei mõista seda enne kui peame sellest kaua ilma olema.

Tean naist, keda mees rahuldada ei soovi. See on jube näha naist närbumas, söömas antidepressante, et kuidagi magad ja mitte nutta ja mitte närviline olla. Olles 50-ne ei ole ehk lihtne leida endale uut suhet, isegi armukest mitte. Ja kas sel juhul teeks mees prostituudi juures käik selle naise elu kehvemaks ja võrduks vägistamisega.Oi-oi-oi - kui kaugel tõest.

Naine ise ütleb, et vaatab juba iga meest tänaval kui potensiaalset sekspartnerit jne. Samas on ta olnud oma mehele truu ja armastav abikaasa ja ei ole olnud mingis seksuaalses suhtes ühegi teise mehega ka enne abielu.
 
ka varsti 50 07. märts 2002, kl 12.22
Anna - kõige hullem ongi, kui oma mees ei taha seksida. Üksi elades on palju lihtsam, midagi ikka vahel kusagilt näkkab. 50-aastaselt ennas närtsitada mingi kahtlase perekonnasäilitamise sildi all? no ei tea.
 
saag 07. märts 2002, kl 12.40
to kil: ei tähenda Saagimit, kuigi, jah tema oli nõus meesprostituudile maksma vist isegi 3000kr.No mis siin vabameelsetest prominentidest rääkida, kellel raha jalaga segada!
 
helen 07. märts 2002, kl 12.42
ei kasutaks. ma arvan, et enamus proste teeb seda siiski häda mitte meeldivuse pärast. ei taha teise õnnetust ära kasutada. ja mingid teadlikud gigolod pole minu maitse ja oma kindel mees on ikka turvalisem ja mõnusam igatpidi.
 
Berta 07. märts 2002, kl 13.14
Aga kui jääb puudu sex-st kas parem on siis minna kellegiga kes abielus voi kasutada teenust?
 
helen Bertale 07. märts 2002, kl 13.16
ei seda ega teist. parem on sellisel juhul leida keegi omasugune, vaba. on ju veel olemas ka noored mehed, kes kangesti kogenud/endast vanemaid naisi ihalevad. ma ei räägi loomulikult alaealistest.
 
hihii 07. märts 2002, kl 13.24
to helen:Jah, ja ida-virumaa on neid "noori mehi"täis! Lisaks saad veel aidsi kah tasuta kaasa!
 
eneL 07. märts 2002, kl 13.33
Anna:
Arvan, et kui inimene on hetkel kellessegi armunud, siis ta ei taha seksi seksi pärast. Ta võib seksi puudumise käes kannatada, aga iga teise mehega olemine tundub füüsiliselt vastumeelne.
Sel momendil aga, kui koosolemine võtab rutiinsemat värvingut ja hall valitseb, siis tekkivad erootilised mõtted, et tahaks midagi uut, huvitavat. See moment on vist sobiv selleks, et seks seksi pärast
 
helen hihii'le 07. märts 2002, kl 13.33
ei tea miks peaks just Ida-Virumaale minema, inimesi igalpool? ja enamus mõistusega inimesi on endale juba aidsi-ohu teadvustanud ning loodetavasti oskavad end hoida, mida soovin sullegi
 
hihii 07. märts 2002, kl 13.40
to helen:Leida keegi omasugune, vaba...?Lihtsalt seetõttu, et sääl noori mehi rohkem, kellel pole nagu miskit kasulikku teha!irw.Ja tundub statistikat vaadates, et neid nn. mõistusega inimesi jääb järjest vähemaks, just Tallinn on 2. kohal aidsiviiruste kandjate poolest!
Seepärast on kindlam ehk prostituuti kasutada?
 
Feliks 07. märts 2002, kl 13.43
Hihii: Aids on ainuke asi maailmas jah ja aidsivabu poleghi enam olemas.....karda edasi..elad surmani:)
 
Anna 07. märts 2002, kl 13.48
eneL

sellepärast ma ütlesingi, et never say never. olles armunud ei kujuta seda ette muidugi.

Ma ei mäleta enam mis teema all ja kes seda ütles, aga olen tundud ka ennast litsina, ärgates hommikul oma voodis ja oma mehe kõrval.

ei taha teemat kuhugi nihutada, aga eneL sul on õigus olles tohutult armunud kellegisse (olgu see lubatud või lubamatu armastus) on lihtsalt jube moraalselt seks kellegi teisega, ehk siis enda tahte vägistamine.

Samas kirjeldasin eelpool situatsiooni mille puhul seks seksi pärast on minu arvates täiesti omal kohal.
 
inno 07. märts 2002, kl 14.20
Anna 13.48. ...jube on seks kellegi teisega...Aga peab ju! Kes siis hakkab armununa kohe olemasolevat perekonda lammutama. Kõrvad on kinni, silmad ei kuule, meeltesegaduses ei nähta armuobjekti õigeid omadusi. Peab suutma end jagada, kuigi see on kohutavalt raske. Hakkadki vaikselt vigasid nägema, niikaua kuni avastad, et ei tahagi enam kõrvale vaadata.
 
kil 07. märts 2002, kl 14.26
anna, neil inimestel pole puudus seksist, vaid armastusest ja seks seda ei asenda! ammugi mitte prostituut! ja kui keegi arvab, et seks asendab mingit vanaduse üksikuses tekkinud masendust, siis sry, see on loll jutt...
ja normaalsed inimesed ei ole kunagi yxi! kui te yxi jääte, siis vaadake endasse, sest kusagil on mingi viga.
 
Anna 07. märts 2002, kl 14.44
kil
on võimalik puudu tunda just nimelt seksist, mees armastab ja on olemas, aga ei suuda/taha rahuldada naist. See ei ole vanaduse üksinduse masendus, peale selle naine kellest räägin ei ole veel 50gi. Ja OK armastab meest ja elab siis nüüd surmani seksita, millest ta tohutult puudust tunneb.

inno
olen selle etapi läbi elanud, jube, see jagamine kui oled armunud tahad ju ainult seda kellesse armunud oled ja ei taha tunda teise puudutusigi. Julm aga õige - ei saa ju kohe lammutama hakata.
 
tšikk 07. märts 2002, kl 14.55
kil'iga igati nõus, va see, et üksijäänu on ise selles süüdi, teinekord on jätja ise vea teinud..
 
kil 07. märts 2002, kl 15.00
ei viici vaielda... et mida 20sed või 50sed teevad... igas vanuses on moraalipuudulikke ja veidrikke! ja mõned yle 50sed on eriti haiged veel.
ja muuseas, mõned normaalsed on ka! (teistega ei taha isegi rääkida)
 
Plika 07. märts 2002, kl 15.08
Nõus kil´iga.
 
Prost Mees 08. märts 2002, kl 00.14
Eks proovige - kui ei meeldi, alles siis saab kelkida, et ei maksa jne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!