Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
2.prob. mees voodis
 
Rosamunde 11. märts 2002, kl 12.22
lugu järgmine:
hinges kauahõõgunud söed lõid ühel firma peol tulena põlema. tantsupõrandal kulus enamus aega kuumadele suudlustele ja käed kobasid teineteise kehasid. "loomulikult" mindi hotelli, rebiti riided seljast ja siis... mehel ei läinud kõvaks. sai seal voodid sebitud nii ja teisiti ja ei midagi. MIKS?
 
kah mees 11. märts 2002, kl 12.24
asi on 99% kindlusega selles, et mehel pinge liiga suur. Võibolla ka selles, et ta tarvitab mingeid ravimeid, mille kõrvalmõjuna potents langeb. Ära pabista, see polnud sinu pärast.
 
plika 11. märts 2002, kl 12.24
Vahest liigne alkohol. Või ülemäärane erutus, kui sellist asja üldse olemas on.
 
Rosamunde 11. märts 2002, kl 12.27
alkoholi sai tõesti pruugitud
 
kil 11. märts 2002, kl 12.27
mõnel lihtsalt ei lähegi ja see pole tõesti sinu syy!
 
Feliks 11. märts 2002, kl 12.54
...juhtub.......ja mis vahet on, mis põhjus.....
 
miis 11. märts 2002, kl 13.03
mul juhtub seda vahel kui olen liiga erutunud...
 
Nelli 11. märts 2002, kl 13.42
Üsna levinud jama. Las rahuneb maha ja küll pärast tuleb välja. Aga mõni jääb kartma ja põdema ning siis on veel tükiks ajaks probleeme, et asi välja tulema hakkaks.
 
Naine27 11. märts 2002, kl 13.54
ha-haa, mehel hakkas vist peas tiksuma mõte, et mul ju naine ja lapsed ja korralik kodu. vot ja et saanudki tast asja. selliseid asju võib ka olla.
 
Feliks 11. märts 2002, kl 14.06
Naine27: loll on see, kes vabandust ei leia:)))
 
Naine27 11. märts 2002, kl 15.24
to Feliks
eks sina tea ju paremini. sul kõigele vastus valmis. tubli, jätka ikka nii!
 
Feliks 11. märts 2002, kl 15.36
Naine27: mida krdit siis kohe miskeid süüdistusi pilduda!
 
vip 11. märts 2002, kl 15.58
feliks, irw, see naine27 on varemgi oma ajupotensiialiga hiilanud. püüab vist feminsti mängida, aga kuidagi nõrgalt ja nõmedalt kukub tal see välja
 
krokodill 11. märts 2002, kl 16.10
Vaat nüüd ei saa aru!? Kas siis selline variant on tõesti välistatud, et mehel sellisel hetkel pere meelde võib tulla? :(( Või lihtsalt ei ole võimalik potentsihäire sellise meeldetuleku tagajärjel? AH?
 
Naine27 11. märts 2002, kl 16.21
to Feliks
miks sa ennast puudutatuna tundsid! see oli kompliment! ma imetlen tihti sinu väga lihtsaid ja selgeid kommentaare!!!!!!!!:)



to vip
kes sulle midagi pakkus? :P ei taha sõimata, aga pead sa mingit kroonikat või kartoteeki? jõudu, aga ära ülepinguta!
 
mõtlik 11. märts 2002, kl 20.20
hehee, mul ükskord umbes sarnane situatsioon oli, et riided-seljast-ja-kohe-mürtsti-voodi ja mehel pehme mis pehme. asi sai parandatud sellega, et võtsin hoo maha (kõigepealt lohutasin muidugi meest, et see pole veel maailma lõpp :P) ja hakkasime vaikselt miilustama... miilustasime tükk aega ja tõusis mehel mis mühises. nii et võis tõesti olla, et mees lihtsalt LIIGA erutunud oli.

muuseas, meesterahvad, siinkohal kommenteerige, miks te iga jumala kord, kui kõvaks ei lähe, nii masenduses olete ja pabinas? isegi MINA, naisterahvas, tean, et ikka juhtub, teil ENDIL peaks ju tunduvalt rohkem sellste asjadega kogemusi olema ;)
 
Feliks 12. märts 2002, kl 08.16
Mõtlik: no Sa mõtle ise, mis tunded mehe peas võivad olla - riist ei tõuse - "as nüüd ongi vanadus käes, mida ta nüüd minust mõtleb, ega ometi ei solvu ja hakkab arvama, et ta ei meeldigi mulle pärast jama kui palju seetamaks, et jama minuga, parem äkki jub ütelda, et tema on süüdi, mingi vabandus peab olema, kasvõi se, et südametunnistus hakkas pulbitsema...või äki parem vabandada väsimuse ja/või rohke õllega....või hoopis seda, et eile oli 9 tsükliga raund ja ma väsind,...või hoopis seda, et ......

Põhiprobla on ju tolles, et mehel kaob tema põhiline mehelikuse tunnus - soo jätkamise võime väline tunnus ära - kusjuures tol hetkel ei tea,kas tegemistonigavese või ajutise probleemiga. Mõistad?

Naine27: et kui oli kiitus, siis aitüma küll...aga arvan ikkagi, et ilmaasjata süüdistusi pilduda ja teisi süüdlaseks teha pole ilus. Ei ole ühti sedasi, et ma tean kogemusest - mul pole sellist põhjust kunagi ette tuld, kui on siis olen seda võtt suht rahulikult ja asjad püüdnud muudmoodi lahendada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!