Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
ex ruineerib täiega...
 
kil 12. märts 2002, kl 14.30
ähvardab ja halab... ma ei tunne selle inimese vastu enam midagi... kui siis vastikust... ja haiget teeb see, et minu praegusele kallimale teeb see päris kõvasti haiget, et see ex mind rahule ei jäta. vastik!
 
mel 12. märts 2002, kl 14.40
praegune kallim võiks ju sind kaitsta ex-i eest. rääkida nagu mees mehega, noh, mehed peaksid teadma kuidas see käib. ma ei taha halvasti öelda, aga peaksid vahest ka oma käitumist kontrollima. võib-olla saadad kuidagi valesid signaale välja.
 
free 12. märts 2002, kl 14.40
Kui räägimine ei aita, siis ainult kannatus. Mul oli sama jama. Pole aastaga rahunes. Ja mida vähem kontakte seda parem. Samas ole taga viisakas aga natukene külm kah, väljavihastada siikust tüüpi ei tohi. tobe kyll, aga keegi ei lubanudki meile, et elu on kerge. Jõudu :-)
 
Enel 12. märts 2002, kl 14.42
Vot see on ikka kyll päris vastik . Vaata siis kui on aeg täisverelist suhet luua siis ei viitsi midagi selle heaks teha aga kui köik läbi siis jätkub halamist kyllaga , siis muututaksegi alati nii kallihinnaliseks - vot hilja juba!
 
Marga 12. märts 2002, kl 15.00
Tuttav lugu. Keegi rääkis, et olevat selline teooria: kui jagada kahega koosoldud aastate arv, siis saad aastate arvu, mis kulub sellest suhtest ülesaamiseks. Mammamiia! Selle järgi mul veel 5 aastaks kannatust vaja varuda :(
 
eneL 12. märts 2002, kl 16.20
to Enel:
Teemast väljas küll, aga tahaksin teada, kas Sa oled kaua selle nimega siin käinud? Kui pole, siis järsku Sa võtaksid uue nime? Asi on selles, et kui keegi kirjutab minu nime suure tähega, siis ei saa aru, kas jutt on mõeldud Sulle või mulle. Muidugi teine võimalus on, et ma ise lahkun siit lehelt. Vihkan segadusi nimedega
 
šubidubiduaa 12. märts 2002, kl 16.28
keda huvitavad siin mingid nimed? mehele tahate saada või? vahetage ise nime kui ei meeldi!
 
eneL 12. märts 2002, kl 16.30
to šubidubiduaa:
Minule kirjutad või? Mehele tahaks nüüd nagu ka (kõrvatagust kratsides), aga eelkõige tahaks suhelda, nii et ma aru saaksin, et pöördutakse minu poole. Aga üldiselt pole tähtis
 
šubidubiduaa 12. märts 2002, kl 16.40
ok, eneL, võtan su ää, siis sul kaks kärbest hoobiga?
 
eneL 12. märts 2002, kl 16.41
to šubidubiduaa:
Kaks kärbest? Ja mis muu uueks eesnimeks siis saab?? (huvitatult)
 
šubidubiduaa 12. märts 2002, kl 17.01
(häbelikult) ma ikka arvasin et muudame su perekonnanime ära..?
 
rühka 13. märts 2002, kl 10.03
eneL, ära võta seda subidubiduaad, pärast lahkuminekut hakkab ta sind täiega ruineerima... :P
 
eneL 13. märts 2002, kl 10.06
to rühka:
Peaasi, et nime mulle alles jätab (õhates, kujutab juba ette, kuidas ta siin lehel kirjutab nime eneL asemel eneŠ)
 
Suller 13. märts 2002, kl 10.37
Teiega on vahelduseks lausa lõbus....
 
XXX 13. märts 2002, kl 16.46
Suhtlesin ühe esialgu väga armsa ja meeldiva mehega, pea kuus kuud. Mõni aeg tagasi muutus tema suhtumine minusse nii vastikuks, et palusin tal mind rahule jätta. Läksime kolm korda rahulikult ja kokkuleppel laiali. Aga ikka hakkas 4-6 päeva pärast uuesti helistama. Lõpuks võtsin kätte ja hakkasin eile lausa vihaga meie suhet lõpetama. Püüdsin talle võimalikult palju haiget teha, et ta minu peale hästi kurjaks ja vihaseks saaks. Loodan nüüd, et olen temast ometigi lahti. Aga mingi kuri sisemine tunne siiski ütleb, et see ei ole veel kõik. Õnneks on mul veel head tuttavad, kes talle 1/0 ära teevad, kui neilt abi palun. Esialgu püüan siiski ise hakkama saada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!