Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Suured mokad vs. väiksed mokad...
 
hr 14. märts 2002, kl 11.21
...mulle meeldivad, kui naisterahval on suured häbememokad, kuid kuulda on olnud, et naistel endal nendega elada just kõige mugavam ei ole... on see asi nii hull või on tegelikult asi veids roosilisem... mõni naine pidavat tahtma neid isegi väiksemaks opereerida (nii kahju...), kuid kuidas selle asjaga siiski on...?
 
kil 14. märts 2002, kl 11.26
opereeritaksegi, sest tihtipeale on kumbki erineva suurusega ja erineva värviga ja see ei ole nö täiuslik ning seega tehakse muudatusi...
endal õnnex sellekohast probleemi pole :)
 
sipsu 14. märts 2002, kl 11.43
Kuule sõbrake...ei hakka Sulle kõike ümber jutustama...löö Delfi naisteka päringusse sisse "häbememokad"....seal näed Sa palju selle teemalsi artikleid ja ka naiste-meeste kommentaare sel teemal...

Edu...;))
 
Oral 14. märts 2002, kl 12.29
Mulle meeldib kui mehel on suured mokad, mmmmm...
 
krokodill 14. märts 2002, kl 12.32
Sa, hr, pole vist sinna klassi, kus anatoomiat õpetatakse, jõudnud. Võta siis teadmiseks, et naisel on olemas nii väikesed kui ka suured häbememokad.
 
hr 14. märts 2002, kl 12.34
...mis mokad need mehel suured on...:)?
 
hr 14. märts 2002, kl 12.43
...suprise, suprise, kas tahad tark välja paista... võta siis teadmiseks, et olen anatoomiat väga edukalt õppinud (gümnaasium ammu lõpetatud...) ja ülikool veel kahjuks käsil, aga lõpusirgel... loll, kes aru ei saanud, et jutt käib siis täpsemalt öeldes sisemistest häbememokkadest...
 
krässu 14. märts 2002, kl 13.46
To: hr

Ülikool käsil, aga lugedes sinu teemaarendusi suurtest mokkadest ja raiumisest, tundub, et oled ikka pubeka tasemel ja hoopis sul endal ei jätku ajupotentsiaali (küpsust) nendel teemadel asjalikuks aruteluks. Kui tahtsid arvuti ees onaneerida, mine mõnele teisele saidile.
 
hr 14. märts 2002, kl 13.51
...andke andeks, armuline proua, lihtsalt eelnevad teemad ajendasid minu mõtteid liikuma sellises suunas...:)
 
kil 14. märts 2002, kl 14.14
hr... ära mine nii hoogu... ela nendegi murele kaasa :) sul vähemalt on naine, aga paljud siinsetest sarkastlikest kommenteerijatest pole ammu saanud ja saa siis vihast aru! ja pealegi - pole sinu probleem, kui neile midagi ei meeldi!
 
krässu 14. märts 2002, kl 14.29
kil, tunnen kaasa, kui sinu sarkasm on mittesaamisest tingitud.
 
hrrpii- ähäh 14. märts 2002, kl 14.53
ühelgi naisel pole munandisuuruseid mokki, kujuta ette, et su munad on nigu kuivatet persikud ja saad asjast natuke sotti!
head fantaseerimist! jobu
 
kil 14. märts 2002, kl 15.38
krässu... endale kaasatundmine on väga õilis! tore tydruk oled :)
 
krokodill 14. märts 2002, kl 16.17
Hr, täpselt nii nagu sind arendasid fantaseerima eelnevad teemad, arendas mind fantaseerima sinu lauseehitus. Ei tohtinud või, ja surprise, surprise... sa ei saanudki minu huumorist aru ;)
 
hr 14. märts 2002, kl 17.20
...vist ei saanud jah, aga võibolla mõtestaksid lahti... ja miks on minu lauseehitus koomiline... hakkas huvitama:)
 
krokodill 14. märts 2002, kl 21.10
Kuigi see pole üldse oluline, et sa minu veidrast huumorisoonest aru saaksid, aga... :)
No lugesin ilma igasugu ettevalmistuseta lauset: mulle meeldivad kui naisel on suured häbememokad... Mina kui meedik mõtlesin kohe selle lause koomilisusest selles vaatevinklist, et tegelikult ongi ju kõigil naistel suured häbememokad ;) ja lisaks väikesed ka. Mis mõnel on üsna suured :) Sain tegelikult aru küll, mida mõtlesid.
Mulle lihtsalt meeldib selline sõnadega mängimine :)) Polnud mõeldud mõnitamisena. Proovi minu kommi naljana lugeda, kas tuleb välja?
Muide, mul endal on ka suured häbememokad ja suured häbememokad ;) PS. nali jällegi...
 
Milla 14. märts 2002, kl 21.22
Mul on väga suured kersenäkid.
Tulge imetlema.
 
hr 14. märts 2002, kl 21.39
...ja kus neid imetleda saab..:)
 
hr 14. märts 2002, kl 21.42
...saan aru, tegelikult mulle tundub, et oled väga tore inimene ja nüüd mõistan seda nalja ka hmm... ausaltöeldes see mokkade jutt ajab isu peale:) ...või mis?
 
hr 14. märts 2002, kl 21.47
...kuule krokodill, kas Sul mees on?...
 
krokodill 14. märts 2002, kl 22.44
On küll :))
 
kil 15. märts 2002, kl 10.25
hr, kas sinul ehk mees on??? vahel on kahtlane tunne, et sa oled mingi puberteedieas emotsionaalne plikatirts :)
 
krässu 15. märts 2002, kl 10.37
To kil: eile olid kaitsval seisukohal, täna juba valad ise ka hr sarkasmiga üle. Kas sul jäi jälle saamata või?
 
hr 15. märts 2002, kl 17.33
...tänan:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!