Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Mis te sellest arvate...
 
hr 14. märts 2002, kl 11.49
...kui mees põhjani raiub, on see naisele ka hea tunne või vastupidi, tuleks võibolla mitte nii peale suruda...?
 
ylenna 14. märts 2002, kl 11.51
Kle, pöördu parem arsti poole...
 
Tigr 14. märts 2002, kl 11.51
tahtsin just sama soovitada

sry!
 
mai 14. märts 2002, kl 11.54
mulle meeldib kyll, kui mees ikka annab kõvasti minna (kui suurus sobib). selline aeglane ja õrn pole mulle... ehk mõnele meeldib!
 
jummala ull 14. märts 2002, kl 11.55
mina ei tea, pole meest saanud
 
helen 14. märts 2002, kl 12.05
kui suurused klapivad, siis on raiumine vägagi hea. aga ikka tunde järgi loomulikult, kes vajab hella kohtlemist, seda tuleks loomulikult hellemalt kohelda. sa pead ikka konkreetse naise arvamusega arvestama
 
Rosamunde 14. märts 2002, kl 12.13
eriti hea on kui raiud tagant, aga ots on kurgus :)))))
 
hr 14. märts 2002, kl 12.15
...no way, ma olen ausaltöeldes vägagi normaalne inimene, kui Sa selle pöördumise all mind haiglaseks pidasid... ma nimetaks seda foorumit siin "asjadest vabalt rääkimiseks", siiski on nii mõnelgi kompleksid ja nad ei oma ka vahetevahel lihtsalt piisavat aju potensiaali, et vestlusest aktiivselt osa võtta... see on minu arvamus, ma ei taha kedagi solvata, aga nii see paistab olevat...
 
sipsu 14. märts 2002, kl 12.15
..raiume ikke lõpusirgel, siis ei saagi kohe raiumata....ic ic
 
hr 14. märts 2002, kl 12.18
...aga kui tunned, et kurat küll lõpuni sisse ei lähe ja muudkui taod nii, et riista pea käib kolks ja kolks põhja...
 
tibuliis 14. märts 2002, kl 12.20
kui juba kolks ja kolks käib, on üldjuhul naisel juba väga valus.
 
Tigr 14. märts 2002, kl 12.22
eks ta natuke huvitav on kui küsimuste esitamise eelduseks on fakt, et saad ennast veidi kiita ning teistelt veel veidi kiitust ja kinnitust...

vastan siis kõigile Sinu küsimustele, hr, korraga

- minu mehel oli erekteerununa peenis 21 cm.

- oma mokkade pärast ma muretsema ei pea

- mõnus on ju kui vahepeal raiud ning siis võtad rahulikult, eeldusel, et ise vastu pead..pikalt-pikalt
 
hr 14. märts 2002, kl 12.24
...no vot, nüüd hakkame juba asjast rääkima, muidu ainult selline mõningaste eranditega jutt, et pöördu arsti juurde jne...
 
sipsu 14. märts 2002, kl 12.25
No ma ei tea, hr...naisterahva erutuse tõustes surub tupp natuke emakakaela üles...see läheb nagu eest ära (ma ei mäleta, kus ma seda lugesin)...ja kui sa kardad, et teed haiget, siis tea, ükski naine ei lase endale haiget teha...ta lihtsalt teeb nii, et Su pikk ja uhke riist ei käi kolksuga kuhugi vastu;))

"riista pea käib kolks ja kolks põhja..." tuli silme ette pilt, pangest...ei tea miks ic ic
 
Tigr 14. märts 2002, kl 12.26
oeh, on sellel üldse vahet?

tegelikult?
 
hr 14. märts 2002, kl 12.26
...ai, ai ai... vääriti mõistmine... miks ma küll midagi muud ootasin, aga tänan sellegipoolest et võtsid vaevaks oma meest kiita...
 
aprill 14. märts 2002, kl 12.27
no pöördu siis Noorteka lehele!
 
Tigr 14. märts 2002, kl 12.27
ma ei tea, kellele see kommentaar mõeldud oli...äkki täpsustad?
 
hr 14. märts 2002, kl 12.28
...ega tegelikult ju vahet ei ole... oled sa või ei ole... elad sa või ei ela... õhus on tunda masendust...?
 
hr 14. märts 2002, kl 12.31
...täpsustuseks nii palju, et vastused on pinnapealsed ja rõhuvad valdaval ikka sellele, et küsija on loll ja vajab, et keegi teda kiidaks... ma ei vaja seda, loll olin tõesti võibolla selle kohapealt, et julgesin ära märkida et mul ka suur pidavat olema...
 
Tigr 14. märts 2002, kl 12.38
mind tegelikult üldse ei huvita, kas Sul on suur või väike...see ei oma minu jaoks mingit tähtsust.

masendus? võibolla küll jah....

milliseid vastuseid Sa siis ootasid? mina isiklikult ei kiitnud oma endist meest, vaid nentisin, et temal oli nii...teistel on teisiti...avastamisrõõm jääb igal juhul

:)
 
tibuliis 14. märts 2002, kl 12.39
loll ei ole, aga kas seda ikka naine ise ei peaks ütlema, millal tal hea on ja millal mitte. Suhelge, inimesed, omavahel, muidu jäätegi tühja kolksutama:)
 
pilvik 14. märts 2002, kl 12.42
hr, kas sa siis naistega veel olnud ei olegi, et küsid. mis nad teinud on sinu raiumise ajal? karjunud, oianud või hoopis vait olnud? ja mis raiumisest üldse jutt on. puupakku võib ka raiuda või vahetasid naise ja puu omavahel ära? :)
 
hr 14. märts 2002, kl 12.47
...niisiis naised Teile teadmiseks, et kõik naised ei suhtle vabalt ja ei ole nii avameelsed, kui Teie kallikesed siin... nii et seepärast ma Teid siin piinangi...
 
sipsu 14. märts 2002, kl 12.52
...et Sina raiud ja naine kannatab hambad ristis, kuna ei julge öelda, et tal on valus või mis vabalt suhtlemisest Sa siin räägid, Sina küsid, meie vastame...naljamees ??
 
hr 14. märts 2002, kl 12.53
OK, aitab... mulle tundub, et olen teinud vea, kui julgesin olla uudishimulik... samas aitähh neile, kes suutsid küsimustele läheneda asjalikult...
 
pilvik 14. märts 2002, kl 12.56
tõesti läbi masina ei saa ju öelda, mis mees sa oled? võib-olla sulle endale tundub, et oled kõva tegija. (see ei olnu mõeldud solvanguna). vahest naiste meelest sa oled alla keskmise ja et sind mitte solvata on nad vait või ikka kiidavad ka?
 
hr 14. märts 2002, kl 13.00
...ole mureta, ikka kiidavad... aga aitähh huvi tundmast...:)
 
Õnnelik 14. märts 2002, kl 13.07
HR.-le
Võid ka proovida lugeda naise asendist, kui sügavale tal on Sind mõnus lasta: kui tahab lõpuni, tõstab jalad üles, kui tahab vähem, surub jalad rohkem kokku. See on muidugi üldistus, aga nii saab sõnadeta mehe käitumist endale sobivaks suunata. No ja see kehtib misjonnäriasendis. Külili näiteks ei saagi vist väga "raiuda", nagu Sa väljendasid - isiklik tähelepanek oma partneri pealt. Ja tagant EI TOHI väga kõvasti, sest niigi võib väga kergesti haiget saada, kuna tee tupest emakani on selles asendis kõige lühem.
Kui Su partner ei suuda Sinuga nii avameelne olla, nagu mina praegu, siis püüa luua teie vahele suuremat lähedust - võib aidata. Läheduse all mõtlen ühiselt veedetud aega, kus põhirõhk on tema tunnetel ja mõtetel ja kuulamisel, ilma vahele segamata. No ja ma kohe ei saa lisamata jätta: avalda armastust, kiida kõike, mida siiralt kiita annab ja ole kriitikaga eriti kasin.
Räägi hiljem kunagi, kas toimib.
 
kil 14. märts 2002, kl 13.17
hr, ma vaatan, et oled selline solvuja tyyp... ehk naiselt sa sellepärast midagi teada ei saagi, et sa iga asja peale solvud - kes siis julgex avameelne olla? võta asja rahulikult ja ära muretse nende pärast, kes siis kurjustavad... pyya ikka hea endale välja noppida ja selle järgi toimida... ja naisega pyya ka asjad avameelseks saada... igal naisel saab suu lahti, kui temaga õigesti suhelda... ja kui ta rääkima hakkab, siis ei tohi sa tema avameelsuse ees ehmuda! muidu läheb tydruk lukku ja siis on hoopis raske mingit infot saada.
pyya olla suhtlemisel oma naisega meeldiv ja rahulik ja selliseks jäädagi. ole usaldust väärt!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!