Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
avameelselt
 
K 18. märts 2002, kl 11.04
hei mehed ja naised!
kes julgeb väita (seega tunneb nii), et tema voodielu on täiesti korras! (piisavalt palju- saad alati kui tahad, ei tüdine partnerist, ja kui tüdined, siis leiad kiirelt uue ja hea, regulaarne, jne)

mina kahjuks mitte :(
 
Feliks 18. märts 2002, kl 11.10
mina küll julgen väita.....aga eks ole ikka ju nõnda, et hääd asjad kipuvad üle minema....aga praegu olen rahul...a võib-olla pole mul kombeks virised ega kurta.
 
Mutt 18. märts 2002, kl 11.21
Pole meest, pole probleemi :)
 
Kärt 18. märts 2002, kl 11.24
Julgen küll väita et kõik on korras. Ise tuleb selle eest hea seista et asjad ei tüütaks ja mõitmist peaks olema et asi klapiks ja ei tekiks mingeid mõtetuid tülisid ühe suurest saama himust ja teise vähestest nõudmistest.
 
liisu 18. märts 2002, kl 12.20
Maailmas pole midagi ideaalset. Alati saab olla parem. aga võib ju ka rahul olla sellega, mis on.
 
krokodill 18. märts 2002, kl 12.38
Mina julgen :) Mis siis kui mõni nädal jääb mõni asi vahele, kõik ei peagi ju graafiku järgi käima. Oluline on, et üleüldiselt ollakse rahul.
 
frustra 18. märts 2002, kl 12.49
muidu oleks ok, aga voodi nagiseb jõledalt..
 
lonni 18. märts 2002, kl 12.54
no ei eksisteeri juba tükk aega mingit seksuaalelu ja puudust ka ei tunne. nii et võin öelda, et minu voodieluga on kõik korras
 
pilvik 18. märts 2002, kl 13.25
ei tea kas naistel on juba võimalus meesproste kohale kutsuda? siis ei ole nagu püsipartnerit vajagi. jah, raha peab vaid olema palju.
 
Vasja 18. märts 2002, kl 13.31
Prosti pole üldse hea. Võtab närvid läbi, sest kogu aeg mõtled haigustele. Ja tegelt jäävad pooled mõnud ära, sest ega prosti ikka eriti käperdada ei taha.
 
pilvik 18. märts 2002, kl 14.02
to Vasja
jah, kes kardab see jääb kõigest ilma. haiguse võib saada ka kallilt mehelt, naiselt ja täitsa nurrrrrmaaalsetes ning turvalistes tingimustes.
oma meest võiks ka muidugi õpetada igatsugu trikke tegema. tuleb veidi odavam. huvitav, et voodis paljud mehed häbenevad ja just seda, et naine on aktiivsem pool.
 
Vasja 18. märts 2002, kl 14.24
Rohkem on ikka mehed need trikkide välja mõtlejad. Teinekord nad häbenevad ettepanekuid teha, sest naine peab perverdiks kohe. Tegelikkuses on mehed aktiivsemad.
 
K 18. märts 2002, kl 14.56
vasjaga nõus. paar korda saad mõne laheda asja tegemise käigus korvi, ega siis enam ei proovigi. las olla ilma, kuradi...!
 
vip 18. märts 2002, kl 16.52
jep, eks K ja Vasjal ole õigus, kahjuks on see nii.
 
krokodill 18. märts 2002, kl 21.37
Valedele naistele olete neid ettepanekuid teinud ;)
 
k 19. märts 2002, kl 10.23
sedand` küll. küll aga kui on voodis see ÕIGE naine, siis ei taha temaga kuidagi suhe eriti pikalt kesta. kas ta jookseb ise minema, rabatakse ära (nõudlus ju selliste järele suur) või viskab endal üle, et kuradi l..., sa iga mehega sedasi ja palju sul neid juba on olnud, jne. et hakkavad igasugu ebaolulised asjad häirima. no vot, ja siis istud hiljem jälle mingi talutütrekese otsas, kel niimoodi paha ja sedasi üldse ei taha ja sedasi on nõme ja valus...
surnud ring, eks.
elada üksi? vist küll.
 
väikeMy 19. märts 2002, kl 12.07
mina võin öelda, et olen täiesti rahul :)
 
Kathy 19. märts 2002, kl 14.44
9,9 points. Liiga palju pole kunagi.
 
Maali 19. märts 2002, kl 19.14
100% olen rahul.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!