Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
kohv tõstab potentsi ?
 
mm25 04. aprill 2002, kl 12.47
Eitea kas olen teinud suure avastuse või teatakse seda juba ammu aga kui juua 5 suurt tassi kohvi õhtu jooksul, siis jätkub jõudu ja tahtmist rohkem kui üheks krõpsuks järjestikku. nagu oleks allakahekümnene jälle :)
lapsed, ärge seda kodus järgi teha proovige! ;)
 
LaTetra 04. aprill 2002, kl 12.48
Hea nali, millesse mina küll ei usu! :)
 
Paaniker 04. aprill 2002, kl 12.50
oi, 5 suur tassi, selle loksuva kõhutäiega tekib ju 50 uut probleemi. Aga aitähh he anõu eest! Üritan mehele sisse joota.
 
margit 04. aprill 2002, kl 12.53
Arvan, et kohvi ei lase htul lihtsalt enam magama jääda. Ja sellest tulenevalt, mida sa ikka õhtu otsa passid, rahulda oma mehega vajadusi!!! Kohvis endas pole küll mingeid potentsile mõjuvaid erguteid sees!
 
Feliks 04. aprill 2002, kl 13.05
? tõsi või? No ma peaks siis küll vinge kepimees olema:)))))) MUl kohvitass kogu aeg kõrval...ma saan selega napilt vererõhu normi, mis potentsist siin rääkida:)))
 
no nii 04. aprill 2002, kl 13.28
Meestele see samamoodi ei mõju.
 
Tarakan 04. aprill 2002, kl 13.30
Mul tuleb juba teise tassiga mürgitus peale.
Ma arvan ka, et asi on selles, et uni ei tule peale. Tavaliselt tuleb raske uni peale, kuigi jaksu oleks veel.
 
mm25 04. aprill 2002, kl 13.45
nonii tegelt ma mmeestest rääkisingi!
noh aga kui probleem oleks unes ja väsimuses, miks siis päeval ei õnnestu mitu korda järjest?
 
Frigi ? 04. aprill 2002, kl 13.45
Huvitav teema,aga mida soovitada madala libiidoga naistele.Ehk on ka midagi looduslähedast?
 
coffik 04. aprill 2002, kl 13.50
Ega see väga võimatu olegi, kuna kohv on ju nn toonust tõstev ja ergutav. Aga nagu ergutitega tavaliselt, läheb hiljem vaja järjest suuremaid doose
 
Tigr 04. aprill 2002, kl 13.58
Päeval ei suju, sest kogu aeg on kiire ja töömõtted peas...
 
Tarakan 04. aprill 2002, kl 14.00
Naistele polegi ravi :(
 
Tigr 04. aprill 2002, kl 14.09
naistele aitab imehästi hea mees...
 
Frigi ? 04. aprill 2002, kl 14.32
Hea mees küll,aga kui õhtul lihtsalt ei viitsi jamama hakata. Võtaks mingi pilli sisse ja tuju tõuseks.Seda ma mõtlen.
 
Sippsikk 04. aprill 2002, kl 14.40
Naised, noorikud. Ei mingeid pille (vahel väike, 2clne konjak vaid) Korraldake oma kodu ja töö vahekord õigeks, kontrollige kas partner on ikka teie tõmmet väärt s.t. kas ta on ikka see, keda vajate, mured visake korraks peast välja, sest need ei lõpe iialgi ja vaadake peeglisse, kas minus on ikka seda, mis mehel varbaküüned lahti peaks võtma (suur armastus pidi võtma, silmad särama ja naeratage. Uskuge te ei kahetse.
See retsepti võite kasutada elu lõpuni, sest see toimib.
 
vip 04. aprill 2002, kl 15.25
tigr: aitab ka uus mees vä? miks te neist headest uutest meestest siis nii ruttu lahti saate? miks te midagi hoida ei oska?

frigi: see siis juba narkomaania vist
 
Tigr 04. aprill 2002, kl 15.50
vip: mine oma paha tujuga, kus k...t

ma ei räägi uuest mehest, vaid heast mehest....

ja kas arvad, et paarid lähevad lahku vaid seetõttu, et naine on @!#$ ja mees käib võõrastes naistes?
 
no nii 04. aprill 2002, kl 16.16
Tiger
Millepärast siis lahku minnakse ?
 
Tigr 04. aprill 2002, kl 16.19
no nii: kui ma seda nii täpselt teaksin, siis ehk püsiks mul mõni suhe ka kauem kui 4 aastat! ja oskaksin vältida arusaamatuste teket, ehkki nad tavapäraselt ühes inimeses vaid kinni ei ole...
 
no nii 04. aprill 2002, kl 16.24
Mees ütleb: Läheks lahku
naine : käiks ära jah
 
unemati 04. aprill 2002, kl 16.32
Lahku minnakse sellestsamast rumalusest, mis kokku viis.
Sest vahepeal ei ole targemaks saadud ja on ainult krõpsu tehtud. Ja siis veel kohvi abil tahetakse rohkem ja rohkem krõpsu teha :-)))
 
Sippsikk 04. aprill 2002, kl 16.40
Lahku minnakse veel selle tõttu, et vahepealsele krõpsutamisele lisaks tahetakse seda vahelduseks ka teistega teha.
Tuleb välja, et kohvi on ikka üx pgma ohtlik värk, hakkan konjakut jooma.
 
no nii 04. aprill 2002, kl 16.43
Kui krõpsu enam ei taha siis minnakse lahku. Või hakatakse veel midagi muud peale krõpsu tahtma. Näiteks armastust mida keegi kunagi näinud ei ole kõik vaid endale ette kujutanud.

Kohvi muidugi abiks.. päevast väsinud mees muutub virgemaks.. peab kauem vastu ..see ju naisele meeldib :)
Proovige mehega hommikul siis kui mees värske ja puhanud. Tulemus peaks veel parem olema.
 
Naerusuu 04. aprill 2002, kl 16.58
Lahku minnakse sellepärast, kui mees arvab, et kas peab kõik nii konkreetne olema??? Ja kui mina arvan, et võiks küll. Kui kokkuleppele ei saa, siis ei viitsigi enam rabeleda ;))
 
no nii 04. aprill 2002, kl 17.08
naerusuu
Mis mõttes konkreetne ? Selline mõnusalt mustvalge maailmapilt
kõik või mittemidagi ?
 
Naerusuu 04. aprill 2002, kl 17.20
no nii just. Et ei ole natuke suhe.
Aga nüüd ma näen värve ja värvide varjundeid ka :)) Elu õpetab.
 
vip 04. aprill 2002, kl 17.32
tigr: eh pole mul paha tuju, lihtsalt imestama paneb:) ükspäev siin kilgatakse, teinepäev nutetakse.
 
tolerant 04. aprill 2002, kl 17.46
Olgu 5 tassi kohvi, klaas veini, pits konjakit, kanepisuits või mistahes muu kehavâline mõjur- pole neist ükski pidevaks stardipauguks. Point on ikka kuskil mujal. Selline point, mida aktiveerib mehe- ja naisevaheline sâde ning mis aktivsena püsib ning taasaktiveerub sõltumata vâlisfaktori mõjudest (a'la pingeline tôô, igapâevased mured jne.)
See on supersäde ning vastastikku sellist sädet toites ja hoides on see ka nagu igavene tuli- nii mõnus, et tasub proovida-veenduda :)
 
Kiisuk 06. aprill 2002, kl 20.21
aga minu mees just ütles, et proovib vähemaks kohvijoomist jätta, et see just halvasti mõjub...:(
 
miahh 26. jaanuar 2020, kl 11.10
Tere

Mina olen noormees, joon õhtul kohvi küll. Peaksid minuga suhtlema rohkem. Joon meeleldi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!