Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
spermatosoid...
 
Humm 06. mai 2002, kl 18.30
Tere ja kaunist õhtupoolikut,

Mul säherdune küsimus suurele ringile: Kui pika aja jooksul on nn. spermatosoid (spermakulles) elujõuline. Ise elasin kogu aeg teadmisega, et 24 tundi, eile väitis üks naisteahvas mulle 3-4 minutit... olen kogu elu väära teadmisega elanud või pani neiu bambusesse???
 
ehhee 06. mai 2002, kl 18.38
oleneb keskkonnast, kus see spermatosoid hinges peab pysima.;)
 
Kiti 06. mai 2002, kl 18.48
Minu teada on need elus 1-2 päeva.
 
Tarakan 06. mai 2002, kl 19.46
24 tundi kindlasti võib-olla rohkem
 
väikeMy 06. mai 2002, kl 19.55
mina olen lugenud, et suisa 2-3 päeva ootavad sperma-poisid, et neid sisse lastaks :) (munarakku, ma mõtlen ;))
 
blue 06. mai 2002, kl 19.56
nuuh... ta võib ju kohe munarakuga sõprust pidama hakata :). Aga... elujõuline keskmiselt 24 tundi.
 
sarah 06. mai 2002, kl 20.14
Minu teada on spermatosoid elujõuline ka kuskil 24- 48 tundi. Seda muidug ainult vastavates tingimustes. Voodilinal - ei oska öelda - võib-olla tõesti 3-4 minutit.
 
tsinna 06. mai 2002, kl 22.27
Oleneb kohast. Minu teada ka spermatüdrukud võivad munarakku 2-3 päeva oodata. Mingi teooria kohaselt (kirjas raamatus "pereks kasvamine") saab nii sättida lapse sugu, et kui tahad tüdrukut, sebida mehega enne ovulatsiooni, sest spermapoisikesed ei pea nii kaua vastu, kui tüdrukud. Kes poissi tahavad, peaksid rihtima võimalikult ovulatsiooniajale.
Kaua spermatosoidid välitingimustes viljastusvõime säilitavad, seda ei tea. Aga oli ju mingi tädi, kes mingil rikkal kuulsusel harjakapis suhu võttis, siis need "soidid" suust sinna organiseeris, kuhu vaja, ja nüüd hiljaaegu mõisteti mehelt kohtus hirmsad alimendid välja.
 
kribu 07. mai 2002, kl 09.56
 
Tips 07. mai 2002, kl 10.08
Naise sees võib spermatosoid elada kuni 3 päeva. Naistearsti käest saadud info.
 
? 07. mai 2002, kl 10.22
aga miks see sind küll huvitab? kas plaanid miskit kavalat?
 
kil 07. mai 2002, kl 10.36
vist oligi sedapidi, et spermatosoid elab mingi 2-3 päeva, aga munarakk on vastuvõtlik ainult 1 päeva. ja spermatüdrukud elavad tõesti kauem, kuid teekonnal munarakuni on nad ka aeglasemad. poisid liiguvad kiiremini ja hukkuvad ka kiiremini. seega poisisoovi puhul peaks päris kõvasti "pommitama" :)
 
tolerant 07. mai 2002, kl 10.46
Juhend 28-päevase tsükli korral:

Tüdruku saamiseks on suurima tõenäosusega 12. ja 13. päev (lugeda alates viimase menstruatsiioni esimesest pâevast). Seda siis põhjusel, et ovulatsioon toimub 14. päeval ning kuna tüdrukuid "kandvad" spermatosoidid on aeglasemad, kuid vastupidavamad, siis poiss-spermatosoidid on 14-ks päevaks võistlusest väljas ning tüdrukutel eelis.

Poisi saamiseks hoiduda vahekorrast 12-ndal ning 13-ndal päeval ning kasutada vaid 14. päeva- munarakk siis küps, poiss-spermatosoidid liiguvad vilkalt selleni ning tüdruk-spermatosoidid selleks korraks võistlusest vâljas.

Ja nii ongi :)
 
jah 07. mai 2002, kl 11.20
väikeMy sul on tuline õiguse selles asjas!
 
Humm 07. mai 2002, kl 18.44
ei, jumalapärast ei hau ma mingit kavalat plaani... huvitas tegelikult selline informatsioon, et kaua spermatosoid nö. välitingimustes elab? Võib siis ka tõesti nii öelda, et näiteks voodilinal.
 
Sipsu 09. mai 2002, kl 12.03
ja munule on öeldud et köigerohkem 5 päeva! ja telekas ytles kah... =)
 
Spermik 09. aprill 2020, kl 20.49
Isa nokul oli nohu kui ta sind sigitas Äkki oli ikka nii et krati isa lubas mitte sisse lasta ja laskis joru mammale kõhu peale. Aga jäi pisut hiljaks juba olid ajukääbused kambast jooksu pannud ja tulemus on näha. Einsteinid läksid peale vanainimeste asja sooritamist pesuveega Pärnu jõe vesikonda
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!