Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Mis on seksimine???
 
Ben London 04. juuni 2002, kl 14.58
Püha müristus! OK suuseks pole vahekord. Aga seks ta ikkagi on?
 
galdunja 04. juuni 2002, kl 15.00
kolla, ära nüüd nii erutu,
Naine25 on lihtsalt kiire kohanemisvõimega
 
Paula 04. juuni 2002, kl 15.04
Aitäh nii paljude arvamuste eest. Lugesin ja muigasin, väga vaimukad olid.
 
kolla 04. juuni 2002, kl 15.08
to galdunja: ega ma siis paha pärast, sain lihtsalt verbaalse orgasmi!!!
 
Feliks 04. juuni 2002, kl 15.11
...a tegelt mis vahet seal on, kas hellitada suguelundit või ...nt pead silitada..ainuke vahe, et mõni hellitus on mõnusam.....
 
Naine25 04. juuni 2002, kl 16.00
to: kolla

-"Kui see on ikka sama Naine25, kes ennist teistes kohtades truudusest ja põhimõtetest rääkis, siis tabagu teda egiptuse nuhtlused!"-

mis mu truudus ja põhimõtted siia puutuvad?Ma pole neist ju lahti öelnud ega kavatsegi seda teha-endiselt arvan,et kui püsipartner/abikaasa olemas,siis teistega käsikäes jalutamine,suudlemine,käega hellitamine ja seks on lubamatu.

Aga aastaid tagasi,vaba ja vallalisena sai oraali ikka päris mitmega tehtud,kuigi seksinud veel polnud.Seega teengi vahet.
 
kolla 04. juuni 2002, kl 16.22
to Naine25: aitüma. Nüüdsest tean, et seks on mehe ja naise suguelundite kokkuviimine sellisel moel, kus mehe organ on naise organi sees (mitte vastupidi).

Kas ilma seksita (ja ilma dr. Sõõritsa abita)saavad mees ja naine lapsi?

Ka petinguga on viljastatud (hõõrutud kintsuvahele ja kõhule).

Parafraas: Seks on nühkija pundunud silmamunades!!
 
eneL 04. juuni 2002, kl 16.38
Eks sõnad ole ikka vahend selleks, et üksteisest aru saada. Naine25 peaks küll nende mõistete segaduses välja andma omaenda sõnaraamatu, et teisedki temast aru saaksid ;-)

Naine25, kas teisega käsikäes jalutamine on sama suur truudusemurdmine kui teist oraalselt rahuldamine? Aga tantsimine?
 
Bill C 04. juuni 2002, kl 17.01
Karbitäis sigareid vajab niisutamist. Tulen varsti Tallinna.
 
Naine25 04. juuni 2002, kl 17.19
to: eneL

-"Naine25, kas teisega käsikäes jalutamine on sama suur truudusemurdmine kui teist oraalselt rahuldamine? Aga tantsimine?"-

loomulikult on seksuaalse/erootilise alatooniga tegevused hullemad,st. teise suguelundite hellitamiseni jõudmine mitu korda hullem käsikäes jalutamisest.Kuid põhimõte jääb samaks-on teatud intiimseid asju,mida tehakse ainult oma kallimaga ja teistega on see petmine. Tantsimine, lihtsalt tantsimine,mis ei sisalda teineteise käperdamist ja suudlemist ei ole truudusemurdmine,kurat võtaks-sa saad ju sellest isegi aru.
 
eneL 05. juuni 2002, kl 08.54
to Naine25:
Vaata ei saa aru. Mul on tunne, et üks meist kahest on Marsilt. Sa väidad, et oraalseks pole seks ja käsikäes käimine on keelatud, aga tantsimine lubatud. Kas käsikäes käimine on seksuaalse/erootilise alatooniga? Tants on minu meelest rohkem
 
galdunja 05. juuni 2002, kl 09.05
minu meelest on tänaval kõndimine ka ikka liialt erootiline,
tuleb mõni ontlik meesterahvas vastu ja naeratad talle...
või riivad kassasabas keskit, mis kõik edasi võib juhtuda,
rääkimata telefonidest ja mailadest
 
Naine25 05. juuni 2002, kl 09.27
to: eneL

-"Sa väidad, et oraalseks pole seks"-

mõne jaoks kindlasti on,mina olen seda harjunud eelmänguks pidama,millele järgneb alati vaginaalne vahekord.

-"ja käsikäes käimine on keelatud, aga tantsimine lubatud. Kas käsikäes käimine on seksuaalse/erootilise alatooniga? Tants on minu meelest rohkem"-

no vaata,mis emotsioonid sind valdaksid kui näeksid oma kallimat teisega käsikäes jalutamas? Sa ju ei mõtleks,et "oh,ju nad on "lihtsalt sõbrad". Sõbraga ei käida käsikäes,inimesega,kelle vastu romantilised tunded e. kallimaga aga küll.Siit see vahe tulebki.
Kui võtta nüüd lihtsalt tantsimine-minu arust pole selles midagi imelikku, kui partner on näit. koolikokkutulekul ja tantsib seal endiste klassiõdedega st. suvaliste ja erinevatega ning mitte liibukat.Samamoodi olen mina teistega tantsinud ja see pole mingi patt ju.
 
margit 05. juuni 2002, kl 13.58
oh pole hullu... mina olen ka sõbranna käest kuulnud kuidas üks meesterahvas rääkis oma sõbra, minu sõbranna mehe seltskonnas kui meeletult ja kui korduvalt ta minuga sexinud oli... nii minu juures kodus kui kusagil baaris kui hollywoodi wc's ja kus iganes.

ma ise liikusin samal ajal samas seltskonnas jube uhkena ringi et polnud oma meest kordagi petnud vaatamata meie probleemidele ja vägagi mitmetele võimalustele mis mul oleks olnud ja selle noormehe tema ajukääbikluse pärast pikalt saatsin... võibolla ta püüdis nii mulle kätte maksta, aga kui see välja tuli ja suure seltskonna ees avalikult küsisin et miks mina nendest meeletutest maratonidest midagi ei tea, siis oli küll vesi ahjus ja väitis et tegi ainult nalja, aga seltskonnas osad arvavad siiamaani, et see on sulatõsi mis ta rääkis ja ainult mina ei taha tunnistada...
ühesõnaga ... masendav...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!