Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Miks mehed lähevad litsimajja
 
Lendur 21. august 2002, kl 18.15
Mare-Mai

-BINGO! MU sõbranna vastab ka täpselt sellele kirjeldusele-ettevõtlik,majanduslikult hästi toimetulev,üliaktiivne,võib teise surnuks vaielda jne.AGA kõige selle taustal ei oska ta isiklikus elus valikuid teha-on suhtes,kus ta pole õnnelik.
Ma olen üritanud teda veenda,et jätku mees maha aga vot selline natuke masohistlikku tüüpi naine vist.

No kuule, tule mõistusele - miks arvad, et kõik sellised naised on Sinu sõbranna tüüpi?! Ja isiklikus elus teeb ta küllaltki kalkuleerivaid valikuid. Arvad Sa tõesti, et minuni ei jõuaks jutud või tema vihjed, et ta tahaks minu juurest ära minna või ma millegipärast talle ei meeldi? Selliseid asju ütleks ta üsna teravalt välja ja kui mitte mulle, siis kuuleks ma seda tema vanematelt-sõbrannadelt. Millegipärast püüad siin kirjeldada, et naine haub mu vastu selliseid kättemaksuplaane, huyvitav, mis kuri talle siis nüüd 8 aastat hiljem peale tuli?

-ma ei ole pahatahlik inimene,lausa inimlik aitamissoov lööb välja-mine palun psühholoogi juurde,kui sul nii tihti "vallutustungid" esinevad.Lase psühholoogil analüüsida ja avastada oma sisekonflikte.

Aitäh Sinu abi eest, aga ma otsustan ise, kui tihe on tihe. Seni pole võõraste tütarlastega magamine meie riigis ühegi seadusega keelatud, seadusekuuleka inimesena ei lea, et minu tegevus ühiskonnale ohtu kujutab, seega vist ei peaks ka abi otsima...

- õnneks ma ei ole avaliku elu tegelane-samas teatud ametikohale sobimatuid ulakusi olen teinud:)

Julge tüdruk? Kas mina peaks oma naise maha jätma, et tema ei julge ja otsima sellise, kes julgeb? Ma kaldun arvama, et lahendan probleemi ikka oma moodi...

-Ikkagi ei teeks ilmselt,sest minu jaoks on suhtes olla teistega magamine alatu ja reeturlik,ma vihkan selliseid inimesi ja seega ei teeks seda ka ise.Aga põhimõtteliselt keegi teine mind selleks keelata küll ei saa,lähtun ikka sellest,mis minu jaoks ÕIGE.Samas kuigi üldkehtestatud reeglid tappa ei luba,siis ma võin ausalt öelda,et kui ma saaks mu valuveljed varastanud päti kätte,siis peksaksin ta ilmselt surnuks.

Sa nagu potentsiaalne mõrtsukas siis kohe... soovitaks Sul psühholoogi juurde, et ennetada isikuvastaste kuritegude arvu meie ühiskonnas. Tapmine on seadusega keelatud, teiste naistega magamine seda ei ole...otsusta ise, kes meditsiinilist abi vajab!
 
Lendur 21. august 2002, kl 18.21
alanna

minul usujälgijaid pole vaja...

ilmselt oled selline vaikne kodusistuja... palju hullemat on õhtul avalikes kohtades toimumas...
 
Lendur 21. august 2002, kl 18.21
to Lendur

hea meelega ootan Sinu aadressi...
 
alanna 21. august 2002, kl 18.34
üks asi veel - sa väidad, et tahad elu lõpuni oma naisega koos olla, samas aga väidad, et kui talle su elustiil ei istu, siis mingu minema... kus siin loogika on?
 
Lendur 21. august 2002, kl 18.37
alanna

pole ma öelnud, et mingu minema... Ma vastasin Mari-Maile, et kui tal ei meeldiks minuga elada, oleks tal igal ajal võimalus olnud minema minna ja tal on nii palju kangust küll, et ta läheks minema.
Vastasin Liisile, et kui naine annaks mulle valida, kas tema või minu elustiil - valiksin kindlasti tema.
ma hoolin tõesti temast väga palju ja hoiaks meie suhet ja kui see oleks ohus, siis kondlasti muudaks ennast mingi aja jooksul...
 
to lendur 21. august 2002, kl 18.46
küsiks siis Sinult mõnda asja kuna olen ise seda läbi elanud.
kas ütled tüdrukule kohe enne kui ta voodisse viid et see on vaid üheks korraks?see oleks ju aus mäng?ja tal pole õigust sind ka hiljem tüüdata?või ütled seda alles peale kuuma seksi ja õhtul oled kõrva sosistanud kui hea naine ta ikka on ja kuidas sa teda hästi palju tahad?
millegipärast tundub mulle et sina oled see kes juhib seda mängu ja tüdrukul ei ole miskit hiljem öelda.ja milleks küsida tel nr kui nagunii ei ole kavatsust helistada?
 
alanna 21. august 2002, kl 18.52
kodus ma just ei istu, aga enamus avalikke kohti, kus ööelu nautida minu maitsele ei vasta ka.. ja nii kogenematu ma pole, et ei teaks, mis hullu kuskil juhtuda võib või võiks.

mis sinu suhtesse puutub, siis jäägu see pealegi sinu ja su naise vaheliseks asjaks, kuid kuna sa seda siin nii avalikult reklaamid, siis ei jää teiste arvamusedki olemata.
 
Lendur 21. august 2002, kl 19.03
to Lendur

Mõnikord ei tunne tüdruk üldse huvi, kaua see suhe kesta võib... tuleb lihtsalt kõigega kaasa ja avastame alles end hommikul voodist...teinekord küsivad naised, kas olen abielus ja mis värk on... ning siis räägime ka sellest, et edaspidine toimub vaid täna õhtul... Ma enam ei varjagi, et olen tegelikult seotud, aga just selle öö soovin just selle ilusa tüdrukuga veeta, mõned naised mõtlevad siis ka (esialgu) ümber kellegile valetama hakanud, et nüüd hakkab meie suur suhe või ma hakkan temaga koos elama vms. Miks ma peaks valetama?

Igas ööklubis leidub VÄHEMALT 5 naist, kes on nõus öö veetma ilma järgneva suhteta. On naisi, kes maksavad kätte oma mehele... on naisi, kes tahavad lihtsalt kellegiga olla (pole kedagi tal)... on joobes naisi, kellel on tollel hetkel ükskõik, ta lihtsalt andub kirgedele ...ja on naisi, kelle põhjust pole võimalik aimata...
 
Lendur 21. august 2002, kl 19.19
Alanna

Need teiste arvamused mind ei morjenda... aga mulle ei meeldi, kui inimesed teiste veendumuste pärast lihtsalt lolliks või idioodiks sõimavad. Mare-Mai selles mõttes mulle meeldib, et ta on edasi arenenud ja ta enam lihtsalt ei sõima vaid arutleb kaasa, samuti Fööniks ja keegiuus jt. (kõiki nimesid ei hakka üles lugema, jääb veel keegi vahele - solvub ka veel),
üldiselt on muidugi teisitimõtlejad alati sõimata saanud, arglikumad jätavad mõtted enda teada, teised jääle kaitsevad oma seisukohti...
 
kribu 21. august 2002, kl 20.58
Eh Lendur- poiss! Loe nagu endast kohe:). Aint' et vastassoost....ilmselt oled adrenaliinidzanki ja selliseid on nii ühest kui teisest soost. Siiski, kuidas teil oma 8- aasta pikkuse suhte jooksul naisega piirid paika pandud on? Kas sama on lubatud ka talle?, st. 1 tripsakas 1,4 kuu kohta, ah??? Kui on ja kui ta seda reipalt kasutab, siis tundub et oleks ju kõik niikui kombes....kas te kodus oma väikseid seiklusi teinekord arutate ka? Kui ta juhtub valel ajal helistama või sind baaris mõne veetleva tütarlapse seltsis nägema- kas siis on kõik endiselt tugev? suhe ma mõtlen...

p.s. ei taha torkida, aga inimesed ei ole isetud ja sinu variant tundub olevat liigagi ilus.
 
eneL 21. august 2002, kl 21.31
to Lendur:
Lugesin selle pika ja huvitava dialoogi läbi. Tõsi, mitte küll sõna-sõnalt, aga tänud huvitava ja mõtlemapaneva lektüüri eest.
Mõtlen, et jutustades sellest, kuidas Sul ikka ja uued huvid, kuidas naine ei suuda Sinuga sammu pidada, jääb mulje, et Sa elad ainult ühele asjale - seksuaalsele rahuldusele. Mingi iseäralik nümfomaania liik. Kas Sa ka tööd teed? Kas Sul mõni hobi on, peale naiste rahuldamise ja õnneliku teadmise, et suutsid neile elamuse pakkuda? Tõsi, ütlesid, et lapsed. Mõtlen küll, et millal Sul küll laste jaoks aega jääb oma nii pingelise hobi kõrval - naine rahuldada ja veel ka mööda paare uusi tutvusi sobitada :-)
Mõtlen oma tuttavatele lähedastele meestele. Ei saa öelda nagu, et puritaanid, aga üldiselt sellist deklaratsiooni, et see üks öö ja aitab, ei ütleks ükski neist partnerile. Ise pole ka kohanud meest, kes pärast vahekorda mind väldiks. Pigem siiski vastupidi. Niisiis olen jälle avastanud Sinus mingi uue eksemplari, keda varem pole näinud.
 
eneL 21. august 2002, kl 21.50
veelkord Lendur:
Lugesin veelkord põhjalikumalt :-). Jaa, hobisid Sul on. Huvitav, mina, kes ma suhteliselt väheste asjadega tegelen, mul ei jätku aega baarides käia (võib olla on küll asi, et aega ei jätku asjade jaoks, mille prioriteet on madal, aga ikka ei jätkuks kah) ja Sina jõuad kõike. Minul jäävad paljud sõbrad unarusse ja kõige selle juures olen vallaline, kohustusteta jms.
Tahaksin lausa näha nii üliaktiivse inimese päevagraafikut
 
Lendur 21. august 2002, kl 22.16
Kribu:

suhe on meil juba ligi 12 aastat, aga piirid panime enne abielu paika ja reeglit reaalsuses hakkasime rakendama alles 7-8 aastat tagasi, s.o. pärast seda, kui olime pea 4 aastat koos elanud. Reegel kehtib mõlemale partnerile võrdselt, kuigi temake ei ole nii agar oma võimalust kasutama, aga ega meil mingi sots. võistlus ei käi :)) asi on puht vabatahtlik ja oma soovide järgi. Keskmine 1 suhe 1,4 kuu kohta on tänavu aasta, mõtlesin veidi... eelmine aasta oli see näitaja 1 juhtum nelja kuu kohta ja üleeelmine aasta (vist, enam ei mäleta täpselt)keskmiselt 1 juhtum kahe kuu kohta ehk siis väga kõikuv aastate lõikes.
Aga seda, et me üksteisele "valel" ajal helistame, ei juhtu, kui olen kellegiga väljas, ütlen naisele, et praegu ei saa ma meie asju arutada ning ta mõistab, räägime hiljem... ja kui tema väljas käib, lülitab mobiili üldse välja...

EneL:
kui Sa meie heitlust Mare-Maiga varem ei jälginud, siis annan Sulle teada, et tegelen veel ujumise, jalgrattasõiduga, jõusaalis käin, maalin, loen palju , kaatriga sõidan (varem käisin purjetamas) jahil käin ja õpin praegu Avatud ülikoolis (omandan teist eriala), loomulikult käin tööl (kusjuures tööpäev on 10-11 tundi pikk), tegelen poliitikaga ning mul on palju sõpru s.t. need üksikud kõrvalhüpped aastas röövivad minult võib-olla 1-2% vaba aega ja poleks üldse rääkimist väärt - see tuli jutuks, kui ma Mare-Maiga väitlema hakkasin...
Mare-Mai jaoks on tähtis muidugi vaid üks väike lõik minu vabast ajast, mina seda asja nii traagiliselt ei võta... ja see ka meie konflikti põhjuseks: kuidas mas saan ikka selline olla, mida mu vaene naine peab tundma jne.
Küsid, kuidas nii palju jõuan? Võib-olla oled kuulnud ütlemist, kes paljude asjadega tegeleb, see jõuab ka rohkem. Oma kogemusest võin õelda, et see on nii: jõuan tööl käia, oma naise ja lastega tegeleda, hobidega tegeleda, õppida ja veel naistes ka käia. Alkoholi suurt ei tarvita, ei suitseta, käin veel homikutu jooksmas ja tunnistan ausalt endale ning naisele, et vahel käin vöörastes naistes s.t. ei peta teda. Nagu ma aru saan, on minu kõige suurem süü see, et litsimaja asemel lähen pidutsemise käigus kuhugi baari või ööklubise (seda 4-7 korda aastas) ja räägin mõne naise ära (mõnikord pole vaja rääkidagi, mõni ronib ise püksi)... selle asemel, et litsimajas käia ja mõnele raha eest taha keerata...
kõige suurem ketser olen aga muidugi selle pärast, et ma ei tee sellest naise ees saladust, et me omavahel naisega seda aktsepteerime - noh, see asi nüüd küll mõne hinge ära ei mahu...sajatab siin ja ennustab lahutust ning haletseb minu naist, nagu tal sellist haletsemist vaja läheks...
mis te arvate, et teie mehed on kuku-nunud, kui kodus teile oma käikudest ei räägi? Tunnen paljusid inimesi mõjukatest ringkondadest ja oma sõpru-tuttavaid, kes naudivad teiste naiste seltsi ja pärast mõtlevad välja kõiksugu valesid, kus üritustel ja nõupidamistel nad on... see, et teie mees ei ole vahele teiel jäänud, ei tähenda veel midagi. Mul on valus ühte tohutult ilusat neiut vaadata, kes on minu naise sõbranna ja kelle mehega me sattusime ükskord kokku, kui ta hotellitoast mingi tibiga välja tuli...see mees läks koju ja ütles naisele, et oli minuga mööda ööklubisid terve öö sõitnud ja sõpradega niisama pidutsenud. Naine ütles, et see pole meie asi, muidugi ütle tema sõbratsile, et olid selle kutiga koos...ja tüduk ususb siiralt, et tema mees ei ole selline nagu mina-ah-aa... eh, kõik mehed - kasutades teie väljendit, naised - on sead, aga armsad sead, kelleta poleks ka elu... :))
 
eneL 21. august 2002, kl 22.37
to Lendur:
Ei pea Sinu pärispatuks mitte tõe rääkimist naisele, vaid nii küünilist rääkimist oma "kallimatest". Parem saavad nemad kondi? Miks ma peaksin neid petma? Üleüldse kõik jutt, mis Sa räägid nendest, kellega Sa oled voodis käinud, on kuidagi põlastav. Justkui nad poleks rohkem väärt - mingid vahendid Su enesetunde tõstmiseks (rahul olen siis, kui naine ütles, et ta sai minuga(!) elamuse), adrenaliini pumpamiseks. Tundub, et Sa pole neid kordagi märganud.
Kuna Sa lood oma partneritest nii ebameeldiva pildi, siis Sinust tekkiv pilt on ka ebameeldiv (mingi sarnasuse teooria vist :-))
 
eneL 21. august 2002, kl 22.44
Ja veel. Võib olla jäi tõesti mõnele Sinust pärast seksi hea mulje. Ja meeldiv mälestus. Ja kui mõni selline Sinu "vallutus" peaks juhtumisi siis internetis kolama, võib Su ära tunda ja siis võib ta haiget saada. Kas Sa ei tahaks neile naistele jätta muljet, et Sa vähemalt ei lobise ja ei ärple oma saavutustega?
 
stjuuard 21. august 2002, kl 22.49
Ehhee, sellel lenduril on küll hea fantaasia. Pidevalt hullutab delhvis tšikke, millal ta küll lõbumajja peaks jõudma?

Tšikid on kah tegelt krõnks-vanatüdrukud.

Aktiivset elu nautijad arvutisse ei satugi.
 
eneL 21. august 2002, kl 22.51
Olen küll krõnks-vanatüdruk :-)
Ja stjuuard on ka ilmselt passiivne vanapoiss
 
kessyu 22. august 2002, kl 02.01
litsimajas käimist ei pea mehed naise petmiseks-litse käiakse lihtsalt retsimas ..minu sõprade jutt
 
anom 22. august 2002, kl 09.09
Elmaril oli seal eespool täitsa õigus - litsimajas saab naist odavamalt kui kusagil klubis/baaris seebitades ja laristades. ja siis ka ei tea, kas näkkab.
olen kuulunud juhuseid (ei tea, kas ka tõsi on), et mees teeb suvalisele naisele klubispiletid välja, teeb klubis dringid välja jne jne ja siis kui pidu läbi küsib, kelle juures ööbime. ja naine vastab, et ära loodagi, siis loeb mees arve ette, mis kulus naise peale ja ongi korras. egas siis mingi pank ei ole.
 
Mare-M´ai 22. august 2002, kl 10.34

-"soovitaks Sul psühholoogi juurde, et ennetada isikuvastaste kuritegude arvu meie ühiskonnas. Tapmine on seadusega keelatud, teiste naistega magamine seda ei ole...otsusta ise, kes meditsiinilist abi vajab!"-

Tead, mis ennetaks isikuvastaste kuritegude arvu? Seaduste karmistamine ja surmanuhtluse taastamine.Kui ma pean kogema,et mu vara on iga päev ohus,et mu automaki varastanud pätt lastakse politseijaoskonnast samal päeval tingimisi vabastusega minema ja ta mulle järgmise nurga peal vastu irvitab,siis ei aita tõesti muu kui OMAKOHUS! MIks on islamimaadel kuritegude arv väike-seal on päris levinud,et vargal raiutakse käsi otsast.
Ei saa jääda pelgalt sellele lootma,et "küll jumal ise karistab".
Kuigi enamasti tuleb kõik teistele tehtud halb ringiga tagasi.
Seepärast ma siiralt usun,et ühel hetkel maksab elu sulle naise korduvate petmiste jms eest valusalt kätte kas siis keskeas tekkinud impotentsuse,perekonna traagilise kaotamise vms näol.Mõtteainet peaks sul olema.
 
maie 22. august 2002, kl 11.08
...........et mees teeb suvalisele naisele klubispiletid välja, teeb klubis dringid välja jne jne ja siis kui pidu läbi küsib, kelle juures ööbime. ja naine vastab, et ära loodagi, siis loeb mees arve ette, mis kulus naise peale ja ongi korras. egas siis mingi pank ei ole...........
Eriti jälk! Ja miks siis veel imestab mõni, kui tibid tahavad elumeeste kulul elada! Ise nad ju sellist suhtumist levitavad!
Väkk, õnneks pole ma otseselt sellisega kokku puutunud, aga usun küll, et leidub.
 
Elmar 22. august 2002, kl 15.16
Normaalne maie, keppi peab ju saama..
 
maie 22. august 2002, kl 16.52
normaalne, jah, elmar, aga tasuta annab küll ainult loll siis!
 
Marie 25. august 2002, kl 01.04
Mina laseks end küll korra Lenduril keppida, hiljem hea meenutada elamust, nagu ilus kunstiteos või nii, seda ei tahagi rohkem, tülgastus tuleb peale. Alati teie Marie.
 
Susanna 08. juuni 2021, kl 00.15
EKRE on süüdi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!