Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
orgasm ilma välise stimulatsioonita?!
 
Mare-Mai 25. september 2002, kl 14.05
Autor: otsija

-"Ammu teada, et naise erogeenseim tsoon asub enamasti kahe kõrva vahel ja tugeva enesesisendusvõimega isikule tõesti polegi välist stimulatsiooni vaja. Aga ju Sina oled teistsugune..."-

Kuidas kommenteerite foorumirahvas-kas teie olete suutnud pelgalt enesesisendusvõimega orgasmi saavutada ilma igasuguste füüsiliste stimulatsioonideta?

Ise tunnistan,et orgasm on ikkagi olnud välise füüsilise stimulatsiooni tulemus.
 
k 25. september 2002, kl 14.06
Vahest, unepealt, tõesõna - ilma füüsilise stimulatsioonita (vastavasisiuline unenägu)!
 
angelina 25. september 2002, kl 14.07
Ei ole saanud!!

Aga selle tulemusena saab protsessi kiirendada.
 
kati 25. september 2002, kl 14.10
unes küll. ilmsi tuleb kõvasti vaeva näha, tupelihastega rütmiliselt võimelda ja kitsaid pükse kanda. siis on võimalik küll.
 
variisik 25. september 2002, kl 14.10
Olen saanud, teismeeas, lihtsalt armumisobjekti (ootamatust) nägemisest! Kusjuures mingit tutvust või suhet ma temaga ei tahtnudki. Kartsin vist.
 
Kris 25. september 2002, kl 14.19
Olen kah saanud unepealt:)

kunagi üks noormees rääkis, et tal tüdruk oli saanu pissi häda kinni hoides:-D
 
vaarikas 25. september 2002, kl 14.33
Olen saanud unes. Aga ilmselt pole ma valmis veel sisendusjõu mõjul ilma välise stimulatsioonita tundma
 
bridgette 25. september 2002, kl 14.33
kas selle pärast kannavadki paljud naised ülaosast nii ilmselgelt kitsaid pükse?

ise olen saanud ka rattasõidu ja ratsutamisega (ei olnud küll üksi)
 
paula 25. september 2002, kl 14.50
Olen saanud nt erootilist videot vaadates.
Mees räägib ka, et naised saavad orgasmi, kui rattaga sõidavad, aga ma ei ole ise küll kunagi saanud.
 
fiivi 25. september 2002, kl 14.58
unes küll jah. pärast ärgates algul imestad, et mis või kes...
 
tripsa 25. september 2002, kl 15.04
See uneorgasm on tegelt päris hea, kuid seda tuleb harva ette ja seda ka siis kui meest pole ammu saand.
 
vaarikas 25. september 2002, kl 15.38
Tõesti-see uneorgasm on ikka kõvasti intensiivsem kui tavaline
 
Barbie 25. september 2002, kl 16.05
Unes saadud orgasm on vist selleparast parem, et see tuleb nagu ootamatu boonus- ohtul vasinuna magama jaades ju ei tea, et hommikul arkad monutunde peale yles!
 
triin 25. september 2002, kl 16.45
mis imelikku juttu te räägite? tegelt ka on niimoodi võimalik, et lihtsalt unes...???
 
sohh 25. september 2002, kl 17.40
olen saanud unes ja olen saanud ka ilmsi.

une orgasmid on võimsad.

aga ärkvel olles... leban silmad kinni ja unistan/meenutan seksist. sarnaneb kerge mediteerimisega, sest ma tõepoolest suudan TUNDA kuidas mind puudutatakse.

orgasm teise inimese abil... see võtab kauem aega ja jääb nõrgaks. kestab vähem.
 
Pille 25. september 2002, kl 19.45
Unes on megahea :))) Ongi nagu boonus, selline ootamatu ja sellega ei saa kunagi arvestada, lihtsalt näed und, ühel hetkel surud kogemata jalad kokku (refleks vist?) ja lendadki!
 
licci 25. september 2002, kl 21.22
kui kitsaid pükse kannad, siis ikka on mingi füüsiline stimulatsioon ka. samamoodi jalgrattasõidu või ratsutamisega.
aga tõsi ta on, et orgasmi saamiseks on kõige tähtsam organ kõrvade vahel ja kui natuke harjutada, siis ei ole ilma füüsilise stimulatsioonita orgasmi saamine üle jõu (loe: mõistuse) käiv asi. ja teistmoodi on ta küll!
 
lx 25. september 2002, kl 21.46
kuidas see lugu oligi nende laborirottidega, kellele istutati elektrood aju "mõnukeskusesse"... ja lüliti ühendati ühe pedaaliga põrandal. Vaene rotipoeg siis avastas seose pedaali ja mõnu vahel ja tallas ekstaasis pedali, unustas söömise ja joomise, niikaua kui surnult maha kukkus...
 
em 26. september 2002, kl 02.45
minuga vähemalt on nii, et lihtsalt suvalist erootilist olukorda ette kujutades ei juhtu midagi, kui mul on aga silme ees uus meessõber, kellega meil on suhe just äsja alanud, siis tuleb küll ette olukordi, näiteks õhtul voodis enne magamajäämist, kui ma lihtsalt mõtlen ta peale ja kui korraga tekib just sellise füüsilise vajadus, et tahan teda t ä i e g a (kui parasjagu pole lihtsalt mingi ninnu-nännu tuju), siis see tulebki:)) Lihtsalt sellisest vaimsest erutusest or sth, olen vist mõttes ennast nii üles kütnud. Aga unes pole mina küll kordagi orgasmi saanud, ei teadnud, et selline variant üldse olemas on :///
 
Liisu 26. september 2002, kl 10.03
mina sain ka kord pikamaa bussis pissihäde kinnihoides
 
Heldur Hernesaks 26. september 2002, kl 12.20
*kujutab nüüd ette sadu naisi lauluväljakul kempsujärjekorras
 
Liisu 26. september 2002, kl 12.31
Kuule valeliisu, äkki teed mingi nr. 2 nime juurde v. midagi muud:) Muidu pole kade, et minu nime all kommid aga see teema on natuke liiga intiimne:) Nõus?
 
Heldur (TÕELINE MEES) 26. september 2002, kl 12.44
to: (tõeline) Liisu

kas sa pole kuulnud, et pärast orgasmi rusikatega ei vehita?
jäta jonn ja suru parem ka kintsud kokku, äkki õnnestub sinulgi!
(*hoolitsevalt)
 
carmen 26. september 2002, kl 13.02
Muuseas sain päris mõnusa orgasmi kui sõitsin liinibussiga koju.Nimelt sattusin istuma taha pingile ja kuna selle pingi all oli mingi mootor või misiganes ja ta andis tagumiku alla nii tugeva vibratsiooni,et erutus tekkis üpris ruttu ilma välise stimulatsioonita.
 
Liisu 26. september 2002, kl 13.02
to: Heldur
ei jonnigi ja õnnestub hästi aga teised saavad ju nii minu kohta valeinformatsiooni, minul nimelt õnnestub see äkki teistmoodi:)
Ah, tegelikult on unes päris lahe, ma ei ütleks, et suurem ja parem kui ilmsi, aga eriline on küll. Aga sinul Heldur, kas igal hommikul voodi märg?:)
 
Heldur 26. september 2002, kl 13.18
to: carmen
loogikaga raskusi, aga kas see buss tegi sulle siis SISEMIST stimulatsiooni?

to: Liisu
märg läheb kas õigesse kohta või kondoomi. aga naised kipuvad küll vahest lainetama, siis tuleb linu vahetada (aus vastus)
*aga sina Liisu, kas sa oled korralikult pügatud?
 
klk 26. september 2002, kl 13.20
Aeroobikatrennis on üks kindel harjutus, millega ikka kipub tulema..
 
aljosha 26. september 2002, kl 13.24
ratas, bussimootor jms on ju väline stimulatsioon


et kuidas siis täiesti ilma?
 
bridgette 26. september 2002, kl 13.55
kallis, klk
õpeta meile kaaa, pliiiiz!!!
 
Liisu 26. september 2002, kl 17.40
to: Heldur
pane oma naised äkki sinna pesumasina otsa, mis neid laineid täis linu peseb ja äkki annad ka TÕELISE MEHE mõõdu välja, noh, et selline tore pesumasin on:)
*Ja karvased mehed on sügisel jälle moes tagasi, loodame, et kevadeks ka karvased naised:)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!