Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
mis on parim kättemaks!
 
uudishimulik 01. aprill 2003, kl 23.07
Mind huvitab kuidas saaks paremini kätte maksta endisele sõbrannale, kes on sulle võimalikult palju halba teinud?
Enam ei kannata välja ja läheks sõtta, kuid ei tea, mis oleks parim viis....
Soovitage
 
nõutu 01. aprill 2003, kl 23.14
siin ei oska muud soovitada, kui et võiksid sõbrannast raamatu kirjutada :)))
 
master 01. aprill 2003, kl 23.24
Tegelikult peituks võlu selles, kui jätaksid kätte maksmata... Alatusele ei vastata alatusega - see oleks madal.
 
nõutu 01. aprill 2003, kl 23.33
master ei tunne mängu ilu :(
 
uudishimulik 01. aprill 2003, kl 23.43
Ja kättemaks ei pidanud ilus olema, aga kaua sa siis selline mõistlik aj hea oled ja ennast materdada lased.
Raamatuga on üks probleem, kui raamatust saab bestseller....
Saab ta hoopis kuulsaks:(
Aga mõte on hea
Enda eest peab seisma.
Paluks mõne kiirema võimaluse ka raamatut nii ruttu ju ei kirjuta...
 
nõutu 01. aprill 2003, kl 23.56
see ongi kättemaks, et saab kuulsaks! Kuulus olla ei ole sugugi lihtne :) Las kannatab :))
kiiremat võimalust...no jäta ta ilma oma meeldivast seltskonnast!
 
sõber 02. aprill 2003, kl 00.04
Võta asja huumoriga!
vaata ka raamatute alt: stressimaandaja raamat, kommentaar sõbralt!
 
õelususs 02. aprill 2003, kl 07.51
...sokuta ta enda juurde tööle,kus sina oled astmejagu kõrgemal positsioonil ja siis hakka tasapisi ta töös vigu leidma,vaikselt loomulikult,et ta ise ei märka...aga ülemuste ees tee tõhusat tööd selleks,et mitte nagu sinu läbi need sõbranna puudused ilmsiks ei tuleks...kuni sellepäevani,kuniks soovitatakse sõbrannal uus töökoht otsida vabatahtlikult,kuna ta ei sobi sellele kohale...kuna sina oled astmejagu kõrgemal positsioonil,ei jää sul midagi muud sõbranna ees teha kui käsi laiutada ja nentida,et sul on võimatu teda kaitsta,kuna riskid ka oma töökohaga muidu....viimasel tööpäeval,kui sõbranne lahukuma end seab,siis soovitan sul talle kõik see sapp rahulikult välja paisata ja talle tuult tiibadesse edaspidiseks
soovida....kättemaksu aeg ...neli kuud;)
 
Minake 02. aprill 2003, kl 08.26
Ütle, kes on su sõbranna ...
 
manna 02. aprill 2003, kl 08.36
Ausalt öeldes ma ei saa sellistest asjadest aru, mis mõttega kätte maksta, kõik mis halba teed, tuleb endale topelt tagasi. Ma olin ka kunagi jube intriigitseja ja ega hästi ei mõjunud küll. Tõesti, ära tee midagi või siis midagi sellist süütut, mis kellelegi otseselt kahju ei too.
 
paula 02. aprill 2003, kl 09.16
pane ta laulu sisse, vada sealt tema enam välja ei saa :)))
 
kättemaksu himuline 02. aprill 2003, kl 09.36
no kuidas mitte kätte maksta? kui ikka hing haige, siis tuleb ära teha. igaüks saab seda mis ära teeninud...
 
Mia 02. aprill 2003, kl 09.40
Ma olen vist ainult 1 x elus kätte maksnud, aga seekord oli ka tõesti vaja! Kuna tegevus toimus suvises rannas, st õhtusel rannapeol, siis panin sellele bitchile ühe kinga sisse surnud konna ja teise sisse natuke klaasikilde. Yeah!
* Ära usu neid, kes ütlevad, et jäta kätte maksmata. Vähemalt mind soojendab see mälestus siiamaani! :))
 
mammu 02. aprill 2003, kl 09.50
Mina suudan vihastada ainult tõsiselt nõmedate inimeste peale. Ja elu on näidanud, et nendega pole vaja ennast vaevatagi ja kättemaksu haudumise peale energiat raisata; oma lõputus nõmeduses suudavad nad oma elud ise nii mööda elada, et lihtsalt lust vaadata. Seetõttu, nagu öeldud, kättemakse ei hau.
 
irma 02. aprill 2003, kl 09.59
Kui on vaja, tuleb kätte maksta ja midagi pole teha.
 
de 02. aprill 2003, kl 10.10
ja kas sa tobuke arvad, et pärast hakkab kergem? ei hakka! hoopis õli kallad tulle ja kui siis sõbranna kah vastu käkki hakkab keerama ja hoopis sinu maatasa teeb? oled sellele mõelnud!
ja ega sa ikka ise ka sitakeeramist küsinud oled, kui sulle juba keeratakse.
kättemaksu asemel proovi oma probleemid inimlikult ära lahendada.
 
dea 02. aprill 2003, kl 10.21
Ignoreeri selle inimese olemasolu. Usu, mitte keegi ei taha olla tühi koht(seda enam tõmbleb) :)
 
hmm 02. aprill 2003, kl 11.30
saad sa lähemalt selgitada, mis ta sulle tegi - siis oskame nõu anda paremini.kas lõi poisi üle?
 
eneL 02. aprill 2003, kl 12.19
Mia:
Noh, surnud konna panemine ehk küll, aga klaasikildude pärast oleks mul küll suur mure tekkinud. Lõppude lõpuks inimest sandistada...
 
D 02. aprill 2003, kl 14.07
Mida Sa tahad, kas avalikku sõda või kättemaksu? Kui kättemaksu, siis see on parim külmalt. Las ootab ja kardab.
Kui tahad sõda, siis on asi keerulisem.
 
mummi 02. aprill 2003, kl 14.34
parim kättemaks on ükskõiksus selle inimese suhtes, täielik ignoreerimine, proovi.
 
sõber 02. aprill 2003, kl 14.49
"Minu headus oligi minu kättemaks: ta pidi veel kaua mäletama, kellest ta loobus!" /M. Hanni.Tori hobune./
 
Lotta 02. aprill 2003, kl 18.08
Aga millega su sõbranna hakkama said et sõdida tahad?
Ja miks sa lased oma sõbrannal endale halba teha?
Parem veel, miks nimetad sa oma sõbrannaks inimest kes sulle halba on teinud?
Ja üldsegi, ma ei mõista milles on su probleem?
Kuluta oma energiat headele tegudele. Mine kooli või tee lapsi või ole muidu tore ja asjalik inimene.
 
makaagitar 02. aprill 2003, kl 18.43
Täitsa......!!!
Siim Susi 5b!!!!!
 
uudishimulik 02. aprill 2003, kl 20.12
Ega ma peagi teda sõbrannaks, aga kuidas sa siis teda ikka nimetad...?

Mis ta tegi?

Lühidalt, on ta kade minu peale. Olen enda elus piisavalt palju ette võtnud ja eesmärkideni jõudnud. See ei anna talle kuidagi rahu.
Peale kunagist ebaõnnestumise olen lapse kõrvalt lõpetanud nii eriala- kui ka ülikooli, saavutanud ka töö alaselt küllalt hea koha. Lõpuks leidsin ka elukaaslase, kes mind mõistab ja on mulle toeks. Samuti lapsele isaks.

Tema on oma head võimalused tuulde lasknu. Suure päranduse läbi löönud, igalt poolt rahad ja muid väärtusi tasku pannud, heategijad ära unustanud. Tahaksin et ta oleks õnnelik sellega mis tal on ja jätaks mind rahule.

Suurest kadedusest on ta otsustanud mind laimata ja minu kohta valet rääkida. Ka anonüümselt minu peale kaevanud tööle. (see pole midagi veel teinud- aga võib hakata kahju tegema, kui nii edasi läheb)

Ühesõnaga tahaks mingit varianti kuidas ennast kaitsta
 
Lotta 02. aprill 2003, kl 21.09
Nu, ma soovitan sul temaga mitte suhelda .. mis ma ikka soovitada oskan.
Ei ole mul säärast kogemust olnud nagu sul (lapsed, kool, mees, töö)
kuid ühtepidi olen ka mina tagakiusatud olnud. Inimene kelle kõik lihtsalt kätte tuli ning ei suutnud mõista, et ka ennastohverdavalt töötades võib õnnelikuks saada ning jätkuvalt õnnelik olla.
Kustutasin ta lihtsalt oma märkmikutest, memodest, mõtetest maha.
Ignoreerisin tema tegemisi, viskasin nalja tema üle kui järjekordne temapoolne vimka minu suhtes tuli töökaaslastele(a'la teda ongi meil suguvõsas veidrikuks peetud ning lisasin mõne omapoolse naljaloo)
Naersin tema järjest abitumate katsete peale mind porri trampida, jäin enda juurde kindlaks, kuna teadsin kes olen mina ning seda teadsid ka minu kolleegid ja lähedased ... ning ühel hetkel sai tal villand ning pole ma teda sestap näinud.
Juu leidis uue ohvri, võimalik et miski tema elus muutus, paremuse poole.
Kurjale kurjaga vastates sünnitad ainult kurja. Keskendu parem sellele mis su elus õnnestunud on ning tunne sellest rõõmu.
 
mammu 03. aprill 2003, kl 09.53
Näe, vastus peitubki sinu poolt esitatud küsimuses: ole jätkuvalt tubli, õnnelik, edukas, rahulolev. Mida paremini sul läheb, seda halvemini tema end tunneb. Ei olegi midagi rohkem vaja teha.

Mina võrdlen selliseid inimesi rotiga oma lilleaias. Jah, mingil määral kahjustab ta ehk su armsat aeda, aga kui sa ta kinni püüad, siis näed, et ta on tegelikult ju isegi õnnetu olevus, kole, libe, pikkade kollaste hammastega...Teda on j u b a karistatud. Aga mida rohkem taimi sinu aias kasvab,seda väiksemaks jääb tema kahjutegur. Ja kui sul kasvavad juba puud ja põõsad, ei saa rotipoiss enam midagi teha...
 
ada 03. aprill 2003, kl 10.18
lõpetage jama. kättemaks on magus-magus.
 
nõutu 03. aprill 2003, kl 12.51
adake, muidugi on kättemaks magus, aga me vaidleme siin selle üle, mis asi on kättemaks, st mis on kõige magusam :) Ja mulle tundub, et jõuti siiski enam/vähem ühisele arusaamisele, et kõige magusam tunne on reageering, mis põhineb sinu headusel :)
Sa oled hea, elu läheb edasi, elu läheb paremaks ja sinu eilsel sõbrannal lihtsalt ei jää muud üle kui kahetseda!
/võrdluseks klaasikillutulemus: kand küll verine, aga südames hea meel, et sai sinust lahti, sest sa oled ju peletis :)/
 
mina 04. aprill 2003, kl 13.15
Mina ei ole teda kunagi sõbrannaks nimetanud, aga oli mul ka kunagi aastaid selline naaber, kes kohe kuidagi ei kannatamud, kui mul paremini läks. Juba väiksest peale keeras ta mulle nii, kuidas jaksas, kuid mina ei teinud mitte midagi, et talle kätte maksta (kuigi olin ikka päris õnnetu tükk aega ja tegelikult vihkan teda siiani). Nüüd pole ma teda enam mitu aastat näinud, aga tean, et ta tunneb ennast halvasti ja saadab mulle iga aasta sünnipäevamesse- ikka üks magusam kui teine. Mina muidugi vastu midagi pole saatnud. Las kannatab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!