Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
kuidas meest tagasi saada?
 
imestab 22. juuli 2003, kl 15.18
"Ja ei ole ju võimalik, et too teine must parem on... "

Enesekindlus on hea asi, aga kas liigne.... Alati on keegi, kes on meist milleski parem...
 
murelisele 22. juuli 2003, kl 15.43
pese mehel paar paari sokke ära,tee kaks päeva syya,tee ennast korda,kasi ennast veidi,võta mehel s.... u nats,ime mehel suurt varvast paar tundi.... vast siis saad oma mehe tagasi.
 
amaow 24. juuli 2003, kl 13.55
oh jah, mul oli hiljuti sama asi. aga lasin mehel minna, sest ma ei suudaks inimesele, keda armastan, haiget teha. las lippab, aga kui tagasi tahab tulla, siis loodan, et olen kyllalt tugev, et ei 8elda.
enne sai jumaldatud teist kyll...
mul oli tiba erinev situatsioon- fyysiline kylget6mme oli ebainimlik :)
arvan, et kui sa oma n2rve p2ris persikusse keerata ei taha, siis l6peta asi 2ra. tean, et see v6ib raske olla. mina ise olin suitsiidist paari sekundi kaugusel pool aastat. pole siiamaani veel p2ris taastunud...
aga samamoodi j2tkates oleks palju rohkem inimesi haiget saanud. pane k6ik temaga seonduv kuskile kaugele peitu ja ela oma s6pradel seljas, las l6bustavad sind.
k6ike head.
 
lii 25. juuli 2003, kl 09.17
to õnnetu:

olen sama yle elanud, pommitasin teda sõnumitega ja kõnedega, et ta tagasi tuleks.Yks päev lihtsalt enam ei helistanud ega saatnud sms. Nädala pärast helistas ise, et tuleb tagasi!
 
Lõvikutsikas to õnnetu 25. juuli 2003, kl 10.04
Kuidas nüüd öelda - mina olin esimene ja jään südames alati esimeseks. Ma ütlen seda seepärast, et ma tean seda, kuna ma tunnen teda nii palju (9 aastat olime koos, kui sel on mingit tähtsust). Me kohtume siis, kui tema tüdruk ei tea. Mina lõpetasin praeguse suhte seepärast, et ei suutnud ilma armastuseta olla sellises suhtes. Mõelda temale, kui oled teisega - piin... Üksi on lihtsam. Me kohtume pooljuhuslikult, kas siis helistab tema või meilime, seal pole mingit vahet... Kokku saame me ikka - selles ei takista meid miski... Lihtsalt südame kutse on nii tugev. Ja pole vaja mingit füüsilist ega intiimset hetke, et me hinged ühte kuuluks... Ma tean, et ta igatseb mu järele, ja ma annan talle aega, et oma südame järgi käituda. Ta tunneb minust puudust.... Ja seda tunnet ei saa ära võtta ei esimene ega kolmaski naine tema elus, kes arvab, et saab... kahju...

Ma ei taha sulle haiget teha ja võin öelda, et see pole sinu kallim, kuid situatsioon on enam-vähem sama.
 
õnnetu 25. juuli 2003, kl 15.33
Miks te siis lahku läksite, kui mõlemad igatsete teineteise järgi???
 
Lõvikutsikas to õnnetu 28. juuli 2003, kl 09.18
 
kergemeelne 28. juuli 2003, kl 22.10
ära hävita ennast põdemisega ja ära karda naiselikke trikke- kui on väärt mees tasub võidelda ja mõni kavalus appi võtta. siis näeb, et sa pole veel läbiloetud raamat- mehed tahavad ju pinget ja seiklusi. ise olen selline, et ei lepi kunagi sellega, et mind maha jäetakse-olen teinud kõik selleks, et mees mind põlvili tagasi palub- kui olen selle saavutanud, siis vaatan kas tahan teda enam või ei. olen mehi purju jootnud, armukadedaks ajanud, "ära kadunud", uute naistega sõbraks saanud või nad naeruväärseks teinud jne- ükskõik mis fantaasia suudab välja mõelda. armastuses ja sõjas on ju kõik lubatud.
 
katrikask 01. märts 2013, kl 16.03
ma olen enda poissiga hästi läbi saanud aga 3.kuud hiljem ma proovisin talle kirjutada aga ta ei vastanud ma mõtlesin et midagi on juhtunud või midagi on viltu et ta minuga ei suhtle aga ta ei vastand mitu nädalad?
 
kunku 07. märts 2016, kl 17.24
Kui kaua sinu mees ja eks koos elasid? Sellest saad juba järeldusi teha. Armukadedaks ei ole mõtet teda ajada, sest siis on oht sattuda tema viha või tagakiusamise ohvriks. Ja kuna teil erilist seksuaaltõmmet pole, on targem ignoreerida tema soove. Võib arvata, et varsti kaob ta su elust. Ühte sama muna mitu korda ei keedeta.
 
oh mis 08. märts 2016, kl 09.18
26 ja vaevalt aastakese tuttavad...Vana inimesen arvan, et seal pole midagi tekkinudki, noor mees tahab veel ringi vaadata ja klammerdujat eemale tõrjuda. Ära roni mehele, kui ta tahab veel vaba olla.Endise sõbrannaga võib olla ka nii, et nad suhtlevad ja neil on tore.
 
Esmeralda Eliana 28. november 2017, kl 15.27
16. juunil 2017. aastal oli mul sarnane probleem, ma tahan tänada Jumalat dr Ogume indiaani kasutamisest oma töö taastamiseks ja eriti selle kasutamiseks, et ta saaks oma ex.

Ma andsin Ex-le juba peaaegu viis aastat ja me olime valmis abielluma, kuid midagi juhtus ja kõik on ebakorrektsed. Sellest ajast peale olen otsinud lahendust selle kohta, kuidas ma saan selle tagasi saata, kuni mu sõber tutvustab mind seda mees, dr Ogume, suur nõid, kes keeldus mulle, et ta tagasi võtaks, ja mitte ainult, et ta aitas mul ka oma töö tagasi saada. Ma olen nii õnnelik. Tänan, Dr Ogume, mu jumal, kõik, õnnistagu sind

Ma tõesti tahan soovitada dr Ogumei kõigile, kellel on probleeme oma Relatoinship elu, võite temaga ühendust võtta aadressil: drogumesolutiontemple@hotmail.com või e-post: +919643725649
 
MANDY 10. detsember 2019, kl 11.37
Hankige oma endine abikaasa / poiss-sõber tagasi võimsa ja kiiresti töötava armastuslooga tagasi. ”Dr Edegba on kindlasti parim õigekirjalugeja Internetis ja tema tulemus on 100% tagatud. Olen nii põnevil, et mu mees on tagasi pärast seda, kui ta mu teise naise juurde lahkus. Mu mehel oli suhe töökaaslasega ja ma armastan oma meest nii väga, kuid ta pettis mind oma töökaaslasega ja ma arvan, et see tüdruk kasutab minu abikaasa nõiakunsti või musta maagiat, et panna ta mind vihkama ja see oli nii kriitiline ja kutsumata, ma nutan kogu päeva ja öö, et Jumal saadaks mulle abilise, kes mu abikaasa tagasi tooks! Olin tõesti ärritunud ja vajasin abi, nii et otsisin veebist abi ja sattusin veebisaidile, kus soovitati, et dr Edegba aitab teie endist kiiret tagasi saada. Niisiis, ma tundsin, et peaksin teda proovima. Võtsin temaga ühendust ja ta ütles mulle, mida teha, ja ma tegin seda, siis tegi ta minu jaoks armastusloo. 5 tundi hiljem helistas mulle mu mees ja ütles, et igatseb mind nii väga, oh jumal! Ma olin nii õnnelik ja täna olen jälle õnnelik oma mehe üle ning elame rõõmsalt koos ja tänan võimsat loitsimeest dr Edegba, ta on nii võimas ja otsustasin jagada oma lugu siin. Kui olete siin ja teie väljavalitu ajab teid maha või kui teie abikaasa kolis teise naise juurde, ärge enam nutke, pöörduge abi saamiseks dr Edegba poole. Siin on tema kontakt, siin on tema e-kiri: saatke talle aadressil dredegba@gmail.com
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!