Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kas keegi on karu näinud metsas?
 
kübar 22. juuli 2003, kl 16.06
Ma olen metsas näinud kitse ja põtra ja jänest ja rebaseid ja metssiga kuid karu pole ma kordagi näinud,või eesti metsas ei elagi karu enam,kas karu näeb ainult loomaaias?
 
tõnu 22. juuli 2003, kl 16.14
Võta metsa mesi kaasa ja pane kännu peale ja roni puu otsa ja kyll siis karu tuleb viib mee-purgi ära.
 
rasta 22. juuli 2003, kl 16.37
ja ja, tuleb karu väikse p6rsaga ja 6hupallidega
 
ee 22. juuli 2003, kl 17.02
minu vanaema elas Vändra lähedal metsas ja meile sattus küll karu hoovi paar korda
 
tutulutu 22. juuli 2003, kl 21.33
Karu jälgi olen näinud Põlvamaal
 
zxc 22. juuli 2003, kl 21.37
mina ka nagin viimati eelmise aasta suvel Vandra metsas Panumaal, minust jai ta maha laskmata...
 
Triin 22. juuli 2003, kl 21.58
Mina olen kah karu näinud
 
tipp 22. juuli 2003, kl 22.05
umbes 4a tagasi nägin Lahemaal , 20m kaugusel, kell oli 7.00, vahtisime tõtt paar sekundit.
 
Pauliine 22. juuli 2003, kl 22.24
mina olen näinud Hendrik Ilvest
 
keegi 22. juuli 2003, kl 22.31
kas mitte karu vahi all ei viibi, nende off-shore firmade parast?
 
ehhee 22. juuli 2003, kl 22.42
Täna õnne, et pole näinud, muidu Sa seda teemat siin eriti ei arendaks...
 
tädi 23. juuli 2003, kl 20.04
hiljuti käis varahommikul mesipuu kallal, elame pärnumaal ühes väikelinnas ja üldsegi mitte talukohas.
 
jaa 25. juuli 2003, kl 13.59
3 aastat tagasi nägin raplamaal metsas,olid mingid ema juurest ära võetud ja üles kasvatatud karutüdrukud,tegid külas palju pahandust - lõhkusid mesitarusid ja õunapuid,tallasid viljapõllus,olid kolmekesi,kevadised pojad nii umbes suure koera kõrgused,20 m kauguselt umbes nägin neid.hirmus julged olid, ei jooksnud ära . lõpuks metsamehed viisid nad kaugemale metsa.näidati neid telekast ja puha
 
Kahru 14. mai 2020, kl 18.23
No näed Haaberstis nähti karu nii et kohal on päästeamet politsei ja tuletõrje kas siis tuletõrje enam päästeameti alla ei käigi aru ma ei saa. Ja miks see naisterahvas kes karu väidetavalt nägi temaga selfit ei teinud? Karul oleks olnud hiljem hea vaadata ju kelle ta lõunaks nahka pistis Kas selle naise nimi oli Masa. No pidi see ikka naine olema et isegi karu ei tahtnud Rääkimata meestest Kas see ongi kooreüraskiga võitlemise tagajärg et karud poegadega on linna põgenenud või hoopis võitlemata jätmise tagajärg üraskid ajasid karud metsast minema Või on lihtsalt karantiini oludes ennast priskeks söönud ja rasseerimata jäänud kolm õismäelast Sellisel juhul tuleks uimasti asendada päris laskemoonaga Ja kui karud jalutavad tänavatel siis tegu igal juhul Venemaaga. Kas mingeid embleeme või paguneid ka mundri küljes on ning kas relvaks on AK siis on tegu idast pärit roheliste mehikestega Vean kihla et nad lastakse maha. Ettekäändeks tuuakse Kalda Kaja julgeolek ja pahh pahh pahh on kõik kossid püsti visanud ja tuleb kiiresti CNNi ja NYT teatada kui halvasti on Eestis lood loomadega EKRE valimisprogrammis polnud Tiskre karude kohta midagi ja nüüd on nad valitsuses Politsei ja Päästeamet on mõlemad kaasanud operatsioonile suured jõud. Täpne inimeste arv on hetkel täpsustamisel ja tundub et Päästeametil ei ole täpselt aimu kui suured jõud ikkagi operatsioonile kaasatud on ja praegu tegeletaksegi selle selgitamisega Aga Tartus oli kolm kassi liikumas kesklinna poole nii et hoidke hiired toas Kaks päeva veel kannatada siis saame Läti piiri lahti ja Lacplesis tuleb appi Karud tahavad Vabaõhumuuseumi minna Muuseumid on nüüd avatud Eks muuseumi minek ole arusaadav ka kui juba tükk aega metsas karantiinis oldud. Järgivad perega korralikult teistest distantseerumise reeglit muidu oleks nad juba käes Kas loomaaias on karud üle loetud? Kuulis et piirangud on maha võetud ja jalutasidki üle Paldiski mnt. Loomaaed ju sealsamas metsad palju kaugemal või karu tahtis loomaaeda sugulastele külla minna hoopiski Või kogu perega loomaaeda elevanti vaatama Ehk olid loomaaiast jalutama tulnud Vaatasid veidi ringi, siis läksid kõhud tühjaks nüüd oma puuris tagasi. Metsamõmmi läks loomaaeda mõmmikutele linnauntsantsakaid näitama või on laantesse jõudnud kuuldused toidupakkide jagamisest ning läks oma nõudma Ja politsei üritab karudele trahvi kaela määrida 2+2 reegli rikkumise eest Emakaru poegadega moodustab ühe leibkonna ja neile 2+2 ei kehti. Trahvi teha ei saa Ega need mõmmikud ju 2+2 reeglit ei rikkunud. Nagu lugeda nägi naine karu endast 20 meetri kaugusel. Seega karu pidas 10kordset distantsi Kui need kolm karu hoiavad 2meetrist vahet siis pole ju korda rikutud las kiiraabi annab neile käpapesuks desovahendit tuletõrjet polnud küll vaja kutsuda ma ei usu et karud midagi põlema tahavad panna Saatke alfaisane Mart sinna ta püüab karud paljaste kätega kinni määrib hanerasvaga kokku ja pakib sinepiplaastrisse Karu lasti lahti nüüd käib ringi ning otsib kohta. Oma viga et parteisse ei astunud Jüri Ratas ütles veebruarikuises kõnes õigesti et meil kõigil tuleb maistes asjades koomale tõmmata. See pole niisama öeldud kõlks vaid siin on sügav mõte taga. Metsas laamendajateni pole see vist jõudnud Tegelt hoopis paar kaabupartei noorliiget roppkommide kirjutamise vahel karukostüümis oravaid peletamas Varsti tuleb ka Viha Kersti ja mõistab karude linnatungi hukka Tema laseb kõik liberaalselt sisse vaatamat tõule ja kaitseb vähemusi Tänu RMK le tuleb loomaaed koju kätte. Elagu lageraided ja karud hundid majade vahel Aga raha on ju vaja, et megafirmadele olelustoetust anda? Pealegi öige mitšurinlane ei oota looduselt armuande vaid rebib need ise käest Huvitav, kas mõmmid mängisid tikkudega Ega see karu ei põle et pritsumehed väljas on. Või hakkavad pärast karu grillima Tuletõrje mehed on rammu pärast kohal. Neil toda on ja pesevad karul käpad ja koonu enne ära sest ega saa ju mingit räpast mõmmi linna jalutama lasta Aga Puhh ütles et tahan ka loomaaeda. Riigipalgale. Kaua sa seal metsas kriimsilmaga võidu jooksed Karudele tuleks jätta metsa äärde paar jalgratast, ja nende meelitamiseks paar lahtist potti mett. Karudele meeldib rattaga sõita kes meist poleks lapsepõlves seda tsirkuses näinud. Nii nad saaksid kodumetsa tagasi vändata. Kindlasti väsinud punastest autodest ja vilkuritest. Kas filmiti Karvased kosilased uut osa Tallinnas Vabaõhumuuseumi juures on liikvel kolm karu. Kohal on Mašake ja Kuldkihar kes süüdistavad teineteise võidu karusid 50 aasta taguses ahistamises. Kohal on päästeamet politsei ja tuletõrje kes on vaheldumisi ettevaatlikult liginenud konflikti osapooltele kahekaupa 2 meetri kaugusele. Kohale tuli loomaaia taga võsas elav põder, kes ajas kogu rahurikkujate kamba kabjahoopidega laiali Mutionu juures oli öösel niisugune lärm ja läbu, et üldse magada ei saanud. Igasugused voorisid edasi tagasi ja politseid polnud kuskil Politsei ahistas mind piiluparti sel ajal. Tahtsin rongiga ainult väikese tiiru teha läks veidi valesti need panid kohe kartsa ja süüdistasid purjuspäi juhtimises Karud vajavd inimestelt abi nad tahavad et neid sügataks kohtadest kust nad ise ei ulatu kratsima. Vaja on algatada kampaania Märka karu aita karu süga teda No kohe mitte ei usu et droonid metsas elaksid neid maharaiutud metsad ei morjenda sest nende elupaik, asub peremehe korteris. Järsku kuulsin pea kohal drooni häält, vaatasin selja taha ja siis nägin et karu oli minu selja taga umbes 20 meetri kaugusel. Minu koer kes on jahikoer märkas ka ja hakkas kohe karu poole kiskuma Kaine inimene vaataks siiski hääle suunas, ehk siis peakohale, mis seal toimub, aga ei hakka vahtima mitte seljataha. Aga kui inimesel on juba hommikul sees paar poolikut siis võib tõesti karu juba peakohal lennata ja teha drooni häält. Ja ülivääruslik jahikoer kes märkas ka kohe drooni minu peakohal ja hakkas karust drooni poole kiskuma, kes oli juba jõudnud vahepeal 20 meetri kaugusele maanduda Süvariik püüab iga hinna eest inimesi toas istuma sundida. Kui olematu koroonaga ei õnnestunud, siis nüüd toodi speatsiaalselt loomaaiast karud kohale. Ma pole kindel et tegu isegi päris karudega. Kindlalt on fotodelt näha ühe karu selja peal lukuosa. Mingi kinnimakstud linnateatri näitleja kindlalt kes üritab vaesel ajal lisaraha teenida
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!