Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Küsimus meestele, teadmiseks naistele, vol.7
 
n 15. märts 2004, kl 15.59
hmmm, geneetika on teil täiesti NULL! nii need asjad päris ei käi.
 
Pille 15. märts 2004, kl 16.49

ükskõik mis seisukohast vaadata-vaimupuudega laps on suur õnnetus.Nõuab naiselt liiga palju tähelepanu.
Veel hullem aga on see,et naine valetas ja varjas lapse olemasolu. See näitab inimese kohta nii mõndagi-et ta on salakaval ja ei tasu usaldada. Lõpetaks naisega suhtlemise-liiatigi kui mees veel temaga maganud ka pole.
 
Tule taevas appi. 15. märts 2004, kl 16.52
Kui teie kõigi geene uurima hakata ,kes teab milliseid haigusi te endas kannate.Mis võib-olla ei avaldugi teil vaid teie lastel või lastelastel.Iga inimene kannab oma geenides ka haiguste kogumit.
Nõrk mees pistab putku isegi siis kui talle sünnib isiklik haige laps.Nõrgem sugupool,nagu öeldakse.Tugev mees,kes naist armastab jääb tema kõrvale.Otsusta ise,kes Sa olla tahad.
 
Viire 15. märts 2004, kl 16.53
Pille
Ega sellist asja ei räägita igale vastutulijale. Kui mees selle peale lõpetab suhtlemise, siis just nimelt mees ei olnud seda usaldust väärt.
 
Pille 15. märts 2004, kl 17.09

Viire,

selgus ju,et pikemat aega I.K suhtles selle neiuga.
Siis pole tegu suvalise igaühega.

Tõe varjamine on sama,mis valetamine.Kes ikka valetajaga koos tahab olla?

Teine asi-paljud mehed üldse võõra mehe titte kasvatada tahavad?
 
muig 15. märts 2004, kl 19.23
Indrek, mine lase end kontrollida! Sa ei tee puude ja haiguse vahel vahet.
Puue on omadus, nagu sinu loll lõustki. Haigust ravitakse.
 
Indrek K. 15. märts 2004, kl 19.52
To muig.
Ausalt, ma ei teadnud, et puue ja haigus on ise asjad. Mõtlesin, et mõlemaid ravitakse. Meditsiin on tänapäeval üsna kõikvõimas. Mõnikord ravi ehk ei anna vajaliku tulemust.
 
sider 15. märts 2004, kl 21.53
Siin kõik nii läbinämmutatud juba, aga mulle jäi arusaamatuks, mis need kitsad olud siia puutuvad.
Ehk olen liigselt sinisilmne, aga arvan, et armastus sünnib olusid teadmata.
 
I. K. 15. märts 2004, kl 22.16
Mõtlesin kitsaste olude all seda, et laps võib vajada eritingimusi mida kitsad olud pakkuda ei suuda. Nt. ratastooli. Või järsku peab teda iga päev vannitama. Kitsad olud tähendavad ka seda, et mees peab pikka aega ka üksi kahe eest rabama ning see majanduslik seis ei pruugi tükk aega paraneda.
 
sider 15. märts 2004, kl 22.47
Ma arvan, et Te ei peaks pelgama ruumi- ja rahakitsikust. Armastatule tahaks ju anda endast kõik, olgu seda siis palju või vähe, ja tema jälle hindab Teie püüdlusi. Ma kujutan ette, et ta lapse puudest ei rääkinud just seetõttu, et kartis Teid kaotada. Seda enam on isegi ainult moraalselt toeks olemine suur abi.
 
kummalisele Indrekule 16. märts 2004, kl 01.12
Rasvaselt oli kirjutatud ju:küsimus meestele.Kas tõesti mina kuulun nende hulka,kes ei suuda OMA ARVAMUST ütlemata jätta...Arendagem oma hüsteerilisi omadusi,mis meestele ju ka eriti meeldib.Ja milleks neile meeldidagi. Aga kuidagi kummaliselt selge hingus tuleb sust,selline karge,et järsku hakkad tundma,et teises on see jahedus,mis jahutab siin kuumaks köetud naiste kirju...
 
Marmelade 16. märts 2004, kl 07.48
ah, et SAAD KURJAKS, Indrekukene?!
uskumatu tüüp oled ikka.
ma soovitan sulle varianti d -
d) saad kurjaks ja seksid temaga kättemaksuks, siis jätad maha!
nagu näed, mäletan su varasemaid vol.-e ka.

lisamärkusena - ei ole voodirõõme maitsnud (tore 1se EW aegsete neitsikeste väljend), sest pidasid tutvust tähtsaks? esimene seks I.K.ga jääb ka viimaseks, jah? et nii jube kohe? /irw/
 
I. K. 16. märts 2004, kl 22.26
Tänan südamest kes aitasid mind selle mure jagamisel. Sain jõudu ja et armastus ei kohku pisikestest hädadest. Suur tänu.
 
Bart 18. märts 2004, kl 05.19
Naised on lollid. See oli öeldud nüüd südametäiega algatuseks, olles eelnevalt lugenud nende kommentaare.

Lgp.I.K.
Sellisel hetkel ei oma mingit tähtsust, millal naine seda sulle mainib. On täielikult mõistetav, et ta jättis sulle rääkimata kas hirmust sind kaotada või valehäbist. Ja enesest lugupidav mees seda enam ei maini.
Teiseks - puudega laps on vastutus (nagu iga laps). Võid ennast lohutada, et sellega harjub ära. Tegelikult ei harju sellega päriselt kunagi. Last on kerge armastada ning puue peaks tõelise mehe puhul äratama ka sellised tunded nagu kaastunne ja vajadus kaitsta nõrgemaid.
Ma olen veendunud, et vähemalt mingi osa sinust tundis, et selline fakt lähendas teid. Hirmud ja kahtlused on mõistetavad - laps kasvab kord suureks.
Lõpetuseks - mõtle hästi järgi. Rõhutan veel kord - see on suur vastutus. Võid sellesse muidugi suhtuda ka stoiliselt, nagu paratamatusse. Ise tead. Aga viimane argpükslikus oleks naine maha jätta.
 
ri 18. märts 2004, kl 11.33
kui kõhkled, siis tähendab see naine Sulle palju, aga äkki magad maha just selle tõelise ... ja see jääb Sind kummitama elu lõpuni rohkem kui see õnnetu laps kelle võid äkki just Sina teha õnnelikumaks, tema emast ma ei räägigi
 
Merli 24. märts 2004, kl 12.53
Olen 7 a töötanud puuetega lastega. Vaimupuude põhjuseks on siiski enamasti rasedusaegne patoloogia või sünnitrauma. Downi sündroom on kromosoomihaigus, risk sellist last sünnitada suureneb üle 35-a emadel. Kui Su sõbranna pole nii vana, siis pole erilist põhjust karta, et ka nt ühised lapsed tulevad vaimupuudega.

Vaimupuudel on erinevad raskusastmed. Kui ema ise last kasvatab, siis ei saa asi väga hull olla. Lootusetud juhtumid antakse reeglina lastekodusse.

Rõhutan, et iga last saab arendada ja õpetada, kergema puudega inimene õpib lihtsama töögi selgeks ja võib täiskasvanuna elus iseendaga hakkama saada. Kõik on suhteline!

Milleks lasta end hirmutada lapsest, keda Sa pole näinudki? Tee esmalt selgeks, mis lapsel viga ja millised on tema arenguvõimalused. Ja aruta naisega, mis lahendusi tema pakub. Ära joosta jõuad alati! :)
 
Geneetika 21. märts 2021, kl 12.22
Laps võis selle ka oma isalt pärida.
Tean ühte noormeest, kellel geneetikas mingi jama.
Kahe eri naisega lapsed haiged. Nendel naistel varasemast
kooselust lapsed terved.
 
ads 23. aprill 2021, kl 17.24
Pole küsimustki - kui vastastikku klapib siis hullake niisama ka juurde. Muus osas vaata ringi edasi, teiste traagika pole sinu seljakott kanda. Laps on väga suur kohustus ning investeering, miks sa peaksid oma elu energiat kulutama geenikomplekti peale, mis pole sinu oma? Vahet pole kas puuetega või mitte.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!