Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
vanem naine riietub plikalikult
 
m 13. aprill 2004, kl 14.06
kadedusest kiruvad!!!! kui keha ilus ja trimmis,siis võib riietuda 40 naine kah nägu 20 a. plikake!
või äkki paneks juba 25 lt endale maani seeliku ja rätiku pähe???
 
N62 13. aprill 2004, kl 15.11
Vaadake Vivienne Westwoodi, kes sai just 62!
 
NO 13. aprill 2004, kl 15.17
Vanaema Cher ka juba pensionieas, aga nigu noor plika. Loomulikult ilukirurgide ja kopsaka rahakoti abiga ;)))
Aga on sel mõtet, sügavamat sisu?
 
Tina Turner 13. aprill 2004, kl 15.52
Kas ma olen siis minis KOLE???
 
Jenny 13. aprill 2004, kl 16.22
to to 000000000000000: miks nii kibe? tore,sul siis väga hea organism.Üle 60-stele siis oli see soovitus seda jälgida ( lihtsalt väike palve)..............ise olen 39 ja juuksed on head ja poolpikad ( kannan krunnina)
Eranditest ei maksaks rääkida,neid ikka olnud.Minul on jalad ,mis esimesena vanust näitavad,kuigi olen sale.....päris turneri omad ei ole!Armastan ilu!
 
web 13. aprill 2004, kl 17.54
vau milline tekst. et milles nagu point on?

eksjuonju vanad naised on ilusad ja miniseelikud on ilusad ja tutipluti...
 
muti 13. aprill 2004, kl 18.14
aga mina käisin täna linnas ja vaatasin, et küll on ikka noortel vilets stiilitaju ja enesekriitika pea olematu.
lühikesed masajad piigad, tagumik põlveõndlas, traavivad ringi nende 'puusapükstega' ja ülespidininadega kingades. näevad välja nagu mingi väike mukk & co....
kolekolekole!!!!!
 
Katz 13. aprill 2004, kl 20.14
Olen 44-ne . Läbi elu olen enda eest hoolitsenud .Pikkust 1.76 ja kaal 60kg.Armastan kanda pikki pükse kuid harva kannan minit ja olen kindel , et teemaalgatajal pole küll jalga mida minu jala kõrvale panna .
 
28-ne naine 14. aprill 2004, kl 09.37
kõik oleneb sellest kui vana see naine tegelikult välja näeb. Füüsiline vorm ja bioloogiline vanus ei lange tihti kokku.Siis käigu kasvõi 60sena miniseelikuga nagu Sofia Loren.
 
ave 14. aprill 2004, kl 09.42
Olen 37 ja kaal 56 ja pikkus 166 ja rü 98.Ja kannan minit ja liibuvaid pluuse ka ja seda ka mehe soovitusel.Kui kannatab välja keha seda,miks siis mitte.Tööl on loomulikult kostüüm ja seeliku kui ka pükstega ja seeliku pikkus on selline,et põlved väljas.Aga mitte rohkem.
 
28-ne naine 14. aprill 2004, kl 09.45

aga hallipäisus-miks naised käivad hallipäistena ringi? On ju müügivõrgus sadu liike püsivärve.värvigu end kuldblondiks ja näevad kohe 20 a nooremad välja.
 
kriips 14. aprill 2004, kl 12.58
Minu ühe tuttava ämm on end täiesti segi kamminud vist. Eit sai just 71 ja ilmutas, et kavatseb edaspidi plikalikult riietuda. Mutt on ise ümar ja lühike kui murumuna.
Algatuseks teebki sisseoste noorteosakondadest.

Ta meel elab veel seal kus ta 18 oli.
 
aqua 14. aprill 2004, kl 14.47
Naine on surmani vallatu plika. Las see 71-ne mängib kuniks veel elu!
 
denim 14. aprill 2004, kl 14.51
to katz: aru ma ei saa, miks sa teemaalgatajale st mulle peale hüppad, kui ma just pooldan minis käimist vanemana? kusjuures arvan, et mul on jalga, mida su oma kõrvale panna, olen 173cm ja 56kg, pole ka just kõige kehvem figuur. jubedalt ajavad närvi sellised, kes teemat pea ei loegi või aru ei saa ja lahmivad karmilt.
 
Reegel 14. aprill 2004, kl 21.20
Lehte Hainsalu pikad juuksed homme punaseks poisipeaks!
Noored hüsteerias!
 
Jenny 14. aprill 2004, kl 21.33
Mina ka ei saanud aru,mis sellel Katzil hakkas.Teemale vastajate rida vist nii pikk,et kui kohale jõudis,oli meelest lännu,kes kellega,millal ja kuda.Muidugi,kui menstruatsioonieelne sündroom välja lööb,tuleb naistele andestada.Siis karjutakse kõigi peale!Ahhh,siin nii palju jalgu,segi läheb muidugi!
 
;)) 14. aprill 2004, kl 22.33
jep ja lõpuks hakkab mens käima grupis grupiviisiliselt.... ja mida muud see delfikate värk on kui GRUPP
 
Kirsi Moos 14. aprill 2004, kl 23.00
Mulle meeldib küll keedetud kaalikas. Väga hea toit. Sööks või kartuli asemel kui oleks tegijaid. Ja meeldib ka kapsas. Toorest paljalt ei taha aga segatuna küll.
Üksvahe kui rohkem trenni tegin siis sõin iga päev toorest porgandit. See tõstis küll organismis vere hulka. Niiet toitumine on suuresti harjumise asi ning mõõdukas kehaline treening on hädavajalik keha vorstikeste vastu.
 
nojahhh 15. aprill 2004, kl 12.39
Olen üle 40-ne kolme lapse ema. Poeg 19.Teised nooremad ja kõige noorem 5 aastane. Figuurilt ja olemuselt teen nii mõnelegi poja sõbrannale silmad ette. Tselluliit puudub ja kõht on ilma igasyguse armita lihastes. Käin hea meelega mini seelikus ja diskole lähen ka nabakas.
Ja minuga ei häbene ka poja seltskond välja minna.... kuigi nad on täiesti norm noored inimesed. Ma arvan, et asi pole vanuses vaid ikkagi selles milline välja nähakse. Olen näinud 25 aastaseid vanainimesi, kellel pole ei rühti ega ka oskust kõndida - pole jõudu jalgu maast üles tõsta.
Mees peab seda normaalseks ja ta üritab ka igati asjaga kaasas käija. Kes tahaks oma kõrvale jõuetut vanurit....ja loodan, et jumal jõudu ja tervist annab ka 60 hea välja nähe.
Noored - teil on kõik veel ees ja ärga kritiseerige vanust vaid maitselagedust. Inimesed üle 40 alles saavad elama hakata oma elu (lapsed suured) las nad siis tunnevad end normaalsetena
Olgem tolerantsemad
 
iki 19. aprill 2004, kl 13.07
Kuule, nojahh, üle 40-ne, Sulle vast tundub, et oled niii kuradi ilus ja lahe oma nabapluusis seal diskol, ilge tegelt, näen selliseid ikka aegajalt diskol, öäkkk. Isegi need komplimendid on teghtud emanamasti haletsusest või sellest, et noh ega tädil ju viga pole ja on kombeks teha komplimente.
 
to nojahh 20. aprill 2004, kl 13.26
kui üle 40-ne käitub nagu teismeline, siis on puudujääk ilmselt kuskil kahe kõrva vahel. Mingi kompleks on see kindlasti, kui tahetakse käia oma teismeliste lastega discol ja pubis ning näida nende sõbrannana.
Ega ilus keha sega 40-sel moekas olla, aga las nabapluusid, superminid, trendikaubad jääda teismelistele, eks :)
 
sääred 21. aprill 2004, kl 08.54
ärinaine Toots tirib ka sääred paljaks , kuigi need ei kõlba vaadata erit ja veel need mustad võrksukad.
 
mina 50 24. aprill 2004, kl 12.51
kuulge,miks põete teiste pärast kui need vanemad prouad end hästi tunnevad,Mujal maailmas ei panda riietusele nii eriliselt rõhku.Mugavus maksab.Noored on kõige kõvemad kritiseerijad , aga tihtipeale massile noortele läheb peale üldine niinimetatud trend.Omanäolisus puudub.Riietutakse ikka oma võimaluste oskuste ja lõbu pärast.See ei peaks küll kellegi teisele korda minema.Rohkem sallivust , julgust.
 
oot-oot.... 04. november 2017, kl 09.34
.... et kui 60+ siis kohe "kartulikott" selga ja jutiga kabeliaeda... nii või?
 
lu 12. november 2017, kl 15.00
No kui näiteks 60-sel sihvakas ja sile säär ning nahk ei lotenda põlvede kohal, siis võib mini kanda küll. Muidugi mitte nii nappi, et alukad välguvad. Igal juhul on kordi etem vaatepilt, kui mõni 20-ndates pekikihi värinal oma postamentjalgadel mööda linna taarub, kleit nii tihkelt seljas kui kondoom ja lai ahter seda miniserva iga sammuga järjest ülespoole kisub. Viimast varianti kohtab paraku meie tänavatel kordi tihemini, kui minis lippavaid vanaprouasid. Asi on rohkem ikka pikkuses ja kehakujus, mitte vanuses niiväga kinni. Hea ja halva piirimail on kerge libastuda, rohkem libastuvad kahjuks just isetedlikud teismelised, kel stiilitunnetus ja maitsemeel pole välja arenenud ning kriitikameelt pole veel ollagi. Olen kohanud ka vastupidist varianti, kuid seda vaid korra elus. Sel suvel jalutas bussipeatusesse isend, kes vägisi naeru peale ajas ja mitte minul üksi. Ei oskagi öelda, mis mamsli vanuseks võis olla, aga kortsude järgi arvates vast 70 kanti või enamgi. Igati sale tädi oli, aga viimse vindini pruuniks päevitunud, valged ülilühikesed püksid, õlapaeltega topp, ronkmustaks võõbatud tagumikuni ulatuvad harvad karvad, huuled tulipunased ja pumat suuümbruse kortsudesse valgunud, säras teine näost justkui loojuv päike. Nahk lotendas kontide ümber nagu kortsutatud siidipaber. Vot see oli korraga nii õudne kui ka naljakas vaatepilt.
eid_1534378b9962c6 20. veebruar 2018, kl 11.57
Olles naine, mind kohutavalt häiriks meeste tähelepanu. Ma ei saa aru, miks naised seda üldse otsivad. Miks tahetakse kõigile meeldida. Minul pole ealeski sellist soovi olnud. Mul on hea meel, kui saan olla mina ise, ilma, et peaksin mõtlema, kuidas kõigile meeldida. Minu meelest jätab see naistest odava ja litsimaigulise mulje.
 
Alu 14. aprill 2018, kl 14.36
Täiesti oma asi, mida naine kannab ses eas, peaasi et midagi kannab. Sest. Ses eas naine on nagu siber mida kõik teavad kus see on. Aga on vähesed, kes sinna minna tahavad. Nagu ka tema pluusi või seeliku alla:)
 
eelmisele 14. aprill 2018, kl 15.05
úritad olla vaimukas , aga...
 
niisama 15. aprill 2018, kl 10.16
Vanemad naised panevad selga millega on harjunud ja mida kapis leidub. Väesed riietuvad stiili järgi,mis talle sobib. Kust nad võivadki teada saada, mis kellelegi sobib, kui ei külasta stiliste ja neil pole kedagi tarka ses osas nõu andmas. Ja kas tavaline inimene, kes pole kuulus artist, peabki riietuma kui kuulus artist. Ka nemad ei oska end riietada tavalisel ajal, neil puha grimeerijad ja stilistid kõrval,kes neile riided selga,kingad jalga valivad ja näo pähe joonistavad.Kui avalikkuse ette ilmuda kavatsevad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!