Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
lemmik kommenteerija delfis
 
V. 02. mai 2004, kl 17.06
kõik on lollid
 
V-le 02. mai 2004, kl 17.52
Sa mulle meeldid. Keeraks sulle kohe taha, kasvõi eest.
 
V. 02. mai 2004, kl 17.57
Mõned on peale selle veel tropid ka.
 
lollid 02. mai 2004, kl 20.06
kõik on V.-d
 
Reet 03. mai 2004, kl 10.08
Mulle meeldivad Linda-Linda kommentaarid
 
Linda-Linda 03. mai 2004, kl 10.29
Ja mulle meeldivad Reeda kommentaarid...ma teisi üldse ei loegi:P
 
arno 03. mai 2004, kl 12.30
undiinike on välja ilmunud:D
 
neiuke 03. mai 2004, kl 13.47
Mulle meeldivad mh the second, eneL ja irma. Targematest veel zoocoll, kellega ma siiski tihti eriarvamusele jään, aga muidu huvitav. Ja siis kakuke, Kirsi Moos, oh ja ah matkal jt nunnud tegelased :)
 
emmike 03. mai 2004, kl 15.03
mulle meeldis Richard ka kunagi, samuti oli ka saabas, aga nad on mõlemad kadunud juba pikemat aega.
 
kakk 04. mai 2004, kl 18.16
no minule meeldivad need, kes on teravmeelsed ja arukad... noh ...sedasi, et ei hala naiseliku otskohtlase totakusega....
...ega ma häste pihta saa, kes om kes...silmanägemine teravneb pimedas, kuid totu oli tore ja nipit näpiks ja roy-ga räägiks mehejuttu...:)
 
nipi 04. mai 2004, kl 19.20
Sa kakk, käi ka põrgu!!!! Et saatan sind sööks, või neelaks. Vali ise!!!!!! F
 
mina ka 04. mai 2004, kl 22.21
nipi:>
kakk:))
emmikeX-(
neiuke8-I
arno:-B
Linda-LindaO:)
Kirsi Moos I-)
allu :-$
tortilla :-&
jenny =;
 
kakk 04. mai 2004, kl 23.54
to nipi

fui nipikene...nõnna ei reageerita euroopas....:)) ja ära siis kohe ja alati halvemat mõtle, et nagu siil kalevipojale nõu andma...mina ütli mes mõtli...ja sina oled minu favuriit...kannata ärä
 
nipi 05. mai 2004, kl 07.54
to Kakk
Aga mina ütlen sulle, et UNUSTA ÄRA!!!!!!!!!!
 
kakk 05. mai 2004, kl 09.04
to nipi

no mes sa põrgid sedasi...ega ma siis kae kaugelt so sajatusi...:))
 
roy 05. mai 2004, kl 09.40
To kakk:

Tere!

...Sa ole selle nipiga ettevaatlikum...ma ükskord küsisin ka...kas lihtsalt nipi...või tiri ka...ohhsaaa...kuvari ekraan lõi pragisema ja siniseid elektrinooli loopima...nüüd kui näen, et nipi kirjutab...panen kohe ühe silma kinni...kahega ei julge mitte korraga lugeda...:))))
 
to kakk 05. mai 2004, kl 11.33
royga võid jah isegi mehejuttu ajada,ta on naissoost virtuaalkunstnik.Mulle ka meeldib selle kunsti valdamine,kuid ma ei kasuta seda.
 
seekord liba 05. mai 2004, kl 14.53
aga mind ei mainind keegi.....:'(
 
kakk 05. mai 2004, kl 19.39
to roy

tänan tähelepanu juhtimast...:))) aga ma näe, et ka sinu auväärt isiku ümber siin helgiheitjad vehiklevad...oled seda väärt vist..:)
...eks ta ole jah, iial ei tea kuis kena kivi alt vaenlased ilmuva, mette vähid...see inimeste maailm na keeruline ja paljutähenduslik..
 
nipi 05. mai 2004, kl 20.27
Lõpp läks teemast sutsu mööda, aga muidu olete kõik toredad!

To kakk

Olgu, vaatame seda asja, aga AINULT eemalt.
Peab ju sutsu kontrollima teie labiilsusastet, noh, et hiljem oleks kindel või nii.
 
roy 05. mai 2004, kl 22.25
to kakk:

...jajah...see naissoo jutt oli imelik lugeda...ma lasin kohe püksiluku lahti ja vaatasin...tuttava näuga ühesilmne vahtis vasta:))...ja puha enda oma:)...aga selle kunstniku jutu peale...teen sügava kummarduse komplimendi eest:)))))))))
 
to kakk 05. mai 2004, kl 22.57
to roy:mina ei usu küll kedagi siin keegi olevat,kahtlen kõigis peale eneLi,nipi ja Kirsi moosi,et nad on teel virtuaalkunsti omamise poole,üks tegelane siin elab aga äärmiselt hästi sisse erinevatesse tegelaskujudesse.Iga tegelane käitub/mõtleb /vastab erinevalt.Pakun variandi isegi sellise,et kui kodus mees midagi sitasti ütleb,käib siin üht erilist sita kaelaviskajat mängimas.Mulle tundub see juba omamoodi vahva.Ta ei olegi üldse kuri ja rumal.Ta mängig tähemängu!
Ole sina kes oled,saa endaks,jää endaks!!!
 
Tähemäng 06. mai 2004, kl 08.04
Kulla, delfi NAISED, elu on õiglane, vahest ehk liigagi. Vaadake natuke tagasi ja avastate, et situatsioon oli sama, ainult kes enne sees, see nüüd väljas ning vastupidi.
Jääge terveks Mariad!
 
kakk 06. mai 2004, kl 08.59
to to kakk
seda et...kas ma olen so nimekaim vai sina pretendeerid minu alter egoks...aga minu oma kahtleb kõiges ja mitte kõigis...

to roy
...:) identiteedikriis om hirmus asi, eriti kui ligimesed susserdavad selle ümber, hea ikki kui koht olemas kus kontrolli...;)

nipikene
...mina ei vahi asju, mina vahin liikuvaid objekte...ja kui sa ikka nii käremeelne oled, no eks ma vahi siis nahkhiiri...stabiilselt

to seekord liba
..ää itke,oled miul meelen aga tõise nime all ja tõisest mõtsast..:)
 
plönn 06. mai 2004, kl 09.35
Aga mõnda aega oli siin tõeline staar L., kellel oli alati oma vankumatu arvamus!
Kuhu ta küll kadunud on ja mis on temast saanud?
 
*** 06. mai 2004, kl 10.21
Kummaline, et mainitakse neid, keda pole kunagi märganudki......
 
to to kakk 06. mai 2004, kl 15.51
"üks tegelane siin elab aga äärmiselt
hästi sisse erinevatesse tegelaskujudesse."

ja kes see on? :) no mõni kasvõi üks tema nimedest?
 
to kakk 06. mai 2004, kl 16.09
palun väga:kakk,to kakk,roy,nipi ja seekord liba.Kas tuli tore kombinatsioon!Tegelikult üks oli siiri vist,eh,ma ei mäleta enam midagi.
 
roy 06. mai 2004, kl 17.24
to kakk:

Tere:))

...seda idenditeedikriisi ma ei põe...ma tean küll, kes ma olen...ja tähtis ei ole mitte koht...kus kontrollida...vaid asi ise, mida kontrollida:)))

to to kakk:

...kuule...Sa vassid nüüd täiega...luba juhtida Sinu tähelepanu asjale...et nimetasid nipit kahes nimekirjas...arumaeisaa...kas nipi=kakk=roy=eneL=to kakk=seekord liba=Kirsi moos ja vist siiri ka...oehhh, selle mõistmine käib mul üle jõu...
*küll mõni võib ikka tark olla*

to autor:

...vabandan, et pole teemast sõnagi pannud...kuna neid küsitlusi tehakse pea iga kuu...ja mina pole oma eelistusi muutnud...siis kõik lemmikud on ammu kirja pandud...ja mitu korda...aaaa mis puutub sellesse,et osa rahvast ei tea vanu kommijaid...noh, see on teie probleem:)))
 
loomulikult vassisin 06. mai 2004, kl 17.49
to roy:Naljakas tohuvabohu tuli ju?Nii võid uutmoodi sisseelades siin aega viita,ja kui on hea kujutlusvõime,saad pisikese kõhutäie naerda....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!