Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kus kohata normaalset meest??
 
nt toidupoes 02. november 2016, kl 10.41
kassasabas;)
 
mnjahh 03. november 2016, kl 15.31
Pole tõsi! Vb pubekad või noored naised nõuavad. Vanemad, kes käivad tööl, on iseseisvad nemad küll mitte.
 
ads 13. november 2016, kl 21.25
Nnenkale - sinu kirjatükist ilusasti tuli välja naiste dualistlik seksuaalne strateegia: seniks kuni noorust ja välimust (nb! mõlemat) saavad naised endale 10% meeste seast valida keda tahavad sisuliselt. Kui 25-30+ ees on, siis valikuvõimalus kahaneb eksponentsiaalselt, ülemise riiuli meestelt saadakse küll taha, aga mitte pühendumust enam.
Siis tulevadki kirjatükid selle kohta, kuidas on kiilanev, töötu ja õllekõhuga mees, aga see eest super iseloom. Kuidagi peab enda valiku (ja selle puudumise) enese jaoks söödavaks hamsterdama :)
 
igalpool 05. detsember 2016, kl 04.22
tänaval, poes jne.
 
olen juba 05. detsember 2016, kl 19.57
50.-ne. Käin ka igal pool- tänaval, poes, rannas, kohvikus, aga pole leidnud enda kõrvale kedagi. Naistel ikka keeruline elu. Aga võib olla on saatuse poolt määratud üksi olema?!?
 
ja üldse 06. detsember 2016, kl 12.27
Ju sa oled lihtsalt hästi vana välimusega, mehed kuni surmani vahivad atraktiivseid naisi.Selepärast ei leiagi sa kedagi.
 
olen juba 07. detsember 2016, kl 19.17
Üldiselt näen enda vanusest noorem välja. Kena, oma arust veatu. Iseloom ka hea, rahulik. Aga lihtsalt olen vist olnud valel ajal vales kohas. Pidudel ei käi. Tuttavate sünnipäevadel kõik omad vanad tuttavad. Nii et.... Vot!
 
vanasõna 07. detsember 2016, kl 21.32
olen juba Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Üldiselt näen enda vanusest noorem välja. Kena, om
> a arust veatu. Iseloom ka hea, rahulik. Aga lihtsa
> lt olen vist olnud valel ajal vales kohas. Pidudel
> ei käi. Tuttavate sünnipäevadel kõik omad vanad t
> uttavad. Nii et.... Vot!

Mingi konks on kindlasti, sest pärlid nopitakse ruttu üles.
 
Normaalne mees 07. detsember 2016, kl 23.38
No kus te olete siis kenad neiud? Ma juba ammu kõik poed, tänavad ja bussijaamad läbi käinud ja ei leia kuidagi kedagi, kes teist märku annaks, et "Tule hurmur, vallatleme"?
Ainult piidlete poolesilmaga. Egas ma hiromant ole, et teie ärapööratud pilgust välja peaks lugema Teie staatuse suhte osas. Ei tüki ise igale meeldivale neiule suvalt ligi tikkuma, jätaks kuidagi endast meeleheitliku ja pealetükkiva perverdi mulje.
Naised, kui näete mõnd endale ikka meeldivat meest ja ise ei julge samuti läheneda või juttu teha, siis võiksite kuidagi kehakeelega vastaspoolele niimoodi märku anda, et on üheselt arusaadav.
 
to normaalne mees 08. detsember 2016, kl 20.56
Näiteks?
 
Normaalne mees 09. detsember 2016, kl 20.56
Näiteks meelitav naeratus, silmapilgutus, väike tervitus käega või suutmatus pilku pöörata sellelt mehelt. Ah teate tegelt isegi neid nõkse.
Olen tähele pannud, et neiud naised hakkavad oma soengut või riietust kähku kohendama, kui meeldivat meest näevad. Ei tea, kas see just otsene märk: "tule hurmur, vallatleme", kuid kindlasti ei jäta teda see mees külmaks!
 
olen juba 10. detsember 2016, kl 17.44
Jah tean, kui meeldiv mees-kohe kohmetud käitumised mul iseenesest. Aga mis siis juhtub?!? Tead, mitte midagi- igaüks läheb edasi oma rada ja nii see jääbki. Viimasel ajal juba tundetu selles suhtes.
 
to normaalne mees 22. detsember 2016, kl 09.13
Olen: olen juba postitusega nõus. Mitte kui mdiagi ei juhtu. Olen proovinud ja ei mõika:) Nii et, astu aga julgelt ligi ja tee juttu. Siis näha kas ainult piidles pole silmaga või...
 
Normaalne mees 22. detsember 2016, kl 20.21
Hiljuti põrkasin (just nimelt põrkasin), ühe juhusliku kena naisterahvaga bensuka poes külgepidi kokku. Mina olin seal tankimise, kohvi ja saiakeste pärast, neiul enamvähem sama teema. Kuid intsident ise nägi välja umbes selline:

Mina: Vabandust, ma ei pannud Teid tähele!
Neiu: Pole midagi, ikka juhtub!(naeratades)

Mina suundun kõigepealt kohviautomaadi juurde ja sätin seal seda topsi ja värki, kui kõrvale teise aparaadi jurde tuleb see sama neiu.


Mina: See aparaat ei tööta!
Neiu: Kuidas nii, siin pole ühtegi kirja selle kohta.
Mina: Ma juba proovisin , kuid tulutult.
Samal ajal tuleb teine kassiir ja ütleb, et täna olevat rikki läinud ja keegi pidavat korda tulema tegema. Mu kohvi on juba topsi ära voolanud ja kukun suhkrut panema. Samal ajal aga küsin uut topsi alla pannes neiult...

Mina: Mida Teile panen?
Neiu: Kakaod.
Mina: Piparmündiga või tavalist
Neiu Tavalist
Neiul heliseb telefon. Kõne järgi on aru saada, et helistajaks on keegi kallim/Peika/mees/abikaasa/. Kakao valmis ulatan neiule kätte koos kaanega. Tema jääb veel telefoniga rääkima.

Mina: Palun!
Neiu: Tänan!
Mina: Suhkur asub siin, kui vaja!
Ja suundun kassa poole. Võtan leti lähedalt saiad, maksan oma bensu/kohvi/saiakeste eest, soovin kassiirile Häid pühi ja suundun välisukse poole. Viskan veel pilgu üle õla neiu suunas, kel kõne pooleli, kuid jah....vaid kena naeratus jääb mind saatma!
 
olen juba 26. detsember 2016, kl 20.53
Vot.. Ja nii ongi. Vahvaid lugusid endalgi pajatada.Aga samas -ei hakka ju enda visiitkaarti kohe teisele kätte toppima!
 
soovitus 26. detsember 2016, kl 21.07
Tead, sa pane omale silt rinnale ja seljale: Olen möku ,otsin naist.

Ei mõista, miks peaks mingi kena tibi vanamehe järele õhkama, kuid viisakas olla ei takista ju keegi ,isegi koleda vanamehe vastu.
 
kogemus 26. detsember 2016, kl 21.11
Poes, säästukas, nii kiire oli, et krabasin siit-sealt oste kärusse, kui märkasin, et mingi silmi pilgutav keskealine suhteliselt räsitud mees käib korviga järel. Jäin kommileti ette seisma ja too ujus ligi küsimusega: kas olete üksi, ma vajaksin nõu... Oleks veel kena mees, saan aru aga selline äbarik, et...käratasin, ei ole üksi, mul mees ja neli last.Läksin minema oma asju ajama.

Vaadake ikka peeglisse kah, üle keskea mehed!
 
ehh :) 27. detsember 2016, kl 13.23
kes on normaalne mees?
Mehi leiab teisest riigist, ülikoolist (ka 40+ naisele)
Netist aga see nõuab väga palju tutvumist.
 
Ka üks normaalne mees 27. detsember 2016, kl 17.37
Ühinen "normaalne mees" poolt välja tooduga.

32 aastase vallalise mehena võin öelda, et väga raske, kui mitte võimatu on määratleda seda, kas sinuga natuke või palju kutsuvalt käituv naisterahvas on tegelikult ka vallalise naisena saadaval või ongi see lihtsalt kerge flirt päevale vürtsi lisamiseks.
 
Normaalne mees 28. detsember 2016, kl 20.15
"Soovitus"-le
Esiteks olen 30-dates, seega ei pea end mingiks vanameheks.
Teiseks mul varasemalt mitu suhet olnud kenade neidudega. Lahkumineku põhjuseid siinkohal ei aruta, pole selle teema!Lühidalt võin vaid öelda, et ei klappinud, erinevad iseloomud jne.
Mingiks mökuks end ei pea, sest lävin erinevate inimestega palju, seoses enda tööga, kus tuleb palju ka inimestega suhelda, ka naistega.
Küll aga ei meeldi tööalaselt naistele külje alla pugeda ja neid sebida.
Jah mul üks töökaaslane ongi selline tüüp, kes arvab, et naistele tuleb julmalt peale lennata ja suust mingit seosetut käojaani ajada, vaid siis saab naisi. Ta tegutsebki umbes niimoodi, et vaatab mingi piffi välja, astub ligi ja kukub vatrama, et Mis teed?, Kuhu lähed?, Kas kohvile tuled?, Kas meest on? jne!
Olgugi, et tüübil robustne viis naiste sebimiseks, siis krt tal see nahhaalne ahistav viis toimib, kuigi hiljem ikka suhe pekkis ja võtab järgmise ette!
Mitte, et ma ei oskaks samade võtetega läheneda või kardaks, vaid mu enese uhkus ei luba naiste privaatsust sedasi labaselt häirida. Olgem ausad, mulle omalegi ei meeldi, kui naised näiteks labaste võtetega juttu tulevad tegema, et jou kuda kube kärab näiteks, olles juurde tulles siidrist modellideks joonud! Nähtud ka selliseid näitsikuid. Mulle on naised ellu kuidagi teisiti tulnud, ilma hulluks sebimata. Ei arva, et suhet peab meeleheitlikult otsima, nagu nui neljaks, peaasi, et oleks teistele näitamiseks, pere jne. Loomulikult hoian silmad, kõrvad lahti, kui avaneb võimalus, siis tegutsen. Seniks naudin vabadust ja enda elu paremaks kujundamiseks:)
 
olen juba 31. detsember 2016, kl 20.32
Muuseas väga normaalne käitumine. Mulle samuti ei meeldi, kui mehed "magusa " jutuga külje alla poevad. Kindlasti nii kohvile ei läheks. Enne peaks tekkima ikka selline "hingesugulase" tunne.....See on selline soe tunne, millest saad kohe aru, et tahad teise inimese seltsis viibida. Seda ei oskagi tegelikult seletada. Võib-olla oleme ikkagi liiga nõudlikud!
 
Sapiens 31. detsember 2016, kl 21.45
Te öelge parem, kus te neid normaalseid mehi kohata tahate? Nad teavad siis sinna koguneda ja teie vaev on ainult käevangu ronida. Eksimine on välistatud, sest kõik on normaalsed mehed.
Head uut aastat ja head normaalse mehe kohtamist!
 
aga kus kohata 03. jaanuar 2017, kl 04.19
normaalset naist?
 
Sapiens 04. jaanuar 2017, kl 20.51
Just nimelt, kus? Tiivustatuna oma ideest kogusin suure hulga normaalseid mehi (isiklikult kontrollisin) kokku ja hakkasime ootama. Ootamisest tüdinenuna sõitsime Kristiine Prisma juurest bussiga bussijaama, sealt trammi ja bussiga Tondile, Tondilt Kadriorgu. Kuna pimedaks hakkas minema ja normaalsete meeste otsijaid kusagil näha ei olnud, lõpetasime Viru väravate juures ootamise ja läksime igaüks, kuhu minna oli. Normaalsed mehed olid pahurad ja mõni protesteeris häälekalt.
 
Sini 07. jaanuar 2017, kl 09.51
Kuidas teha allahindlust seksikuse osas? Näen naisena hea välja, ehkki mitte ideaalne, aga igati pandav, sisult ka huvitav (mehed arvavad ja eks ise ka tean). Huvilistest puudu ei ole, aga kuna olen esteet, siis meeldivad vaid mõned väga üksikud eksemplarid. Kui kohtud ja ikkagi ei teki seda sädet, siis jälle üks vähem. Ilma sädemeta ei suuda suudeldagi, seksist rääkimata. Ise blondina tõmbab heledanahaline brünett, kuid paar seksikat erandit on olnud ka heledapäiste või kiilakate meeste seas, nii et päris lootusetu ma pole :)
Portaalid läbi vaadatud ja tahtmine Itaaliat külastada... Samas katoliiklast nagu ka ei taha, võõras asi.
 
Sapiens 07. jaanuar 2017, kl 11.46
Kas sa pead silmas allahindlust ennast või selle käimalükkamist?
 
Sini 07. jaanuar 2017, kl 15.51
OK, kuidas näha pealispinna alla ja mitte jääda alati välimisse kinni? Kas enda muutmine on võimalik, kui oled eluaeg füüsiline inimene olnud? Minu suhete mõõdupuu on füüsiline lähedus, kõiksugu aistingud, lõhnad, maitsed jms.
Kui partner on minu jaoks seksikas, toimib kõik. Sama on mul söömisega - kui isu ei ole, siis ma kunagi vägisi ei söö, võin paar päeva nii olla. Sama lugu seksiga, täiusliku puudumisel olen parem üksi. Praegu kehv seis: imetore, hea, hoolitsev mees ei huvitanud; vaimsete huvidega mehelik mees, kes võiks elu põnevaks teha ei huvitanud - sest tõmmet ei tunne. Mõlemad näevad täitsa ok välja, aga ju siis lõhn ei sobi :) Mingi läikivate lihastega kaunis totu ei ole ka päris see, millest unistan. Kahju on öelda väärt meestele ei. Ja ma mõistan, et ma ise olengi see parandamist vajav element.
 
Sapiens 08. jaanuar 2017, kl 01.50
Üritan kokku võtta jutu järgi selle keskmise, keda vajad. Kaesin ka pinna alla.
Mitte eriti hooliv(hoolitsev), väheste huvidega, keskmise kehaehitusega kõhnemapoolne hästi lõhnav heledanahaline, võib ka päris luitunud matt valge või matt valge olla, eebenipuu mustad juuksed, IQ 75-95, nägu - keskmise iluga.
Normaalsete meeste ringreisil sellist meest ma ei täheldanud.
Selline oleks kohe silma torganud.
Niisiis: latt on väga kõrgele tõstetud. Ma saan aru, et kõrge latt on sündsam kui päris ilma, aga nii kõrge...
 
Sini 08. jaanuar 2017, kl 15.34
Sa ei saanud aru: see pole latt, vaid looduslik eelistus. Miks mõni naudib krevettide söömist ja minus tekitab see mõte vastikust (pealegi, süüa ära 20 elusolendit ühekorraga...). Paljud armastavad šokolaadi, mis minu jaoks ebameeldiv ja plastiliinitaoline ollus. Samas jumaldan väga paljusid teisi maitseid.
IQ võiks olla... mõistlik. Arukust hindan kõrgelt, kuid mehed, kes liiga palju targutavad, lükkavad ka lüliti välja.
 
Sapiens 08. jaanuar 2017, kl 19.30
Unplugged.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!