Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Tartu-Eesti litsipealinn ??
 
miku 12. juuni 2004, kl 17.51
Tundub igatahes nii,et Tartu eitedel on lõtv püksikumm.Kõik siin muudkui kaebavad,et Tartu naised põevad haigust nimega PEREDE LÕHKIAJAMINE .
 
aaaaaaa 12. juuni 2004, kl 17.54
ise oled hästi rahul sellega mida kirjutsid?
 
tartunaine 12. juuni 2004, kl 17.56
mille alusel see nii tundub?? kui 2-3 inimest midagi väidab??uhhh
 
Mihkel 12. juuni 2004, kl 17.58
loe paari teemat voodirõõmudes vist...Mehed,hoidke Litsi eest või mis see pealkiri oligi ...
 
lugege seda... 12. juuni 2004, kl 17.59
http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=16&i=68437&t=68437
eriti alumisi postitusi !!!
 
tartunaine 12. juuni 2004, kl 18.06
hahahaa..see on see samane haige tibi, tean teda küll..ise postitab teemasid enda kohta teiste isikute all..haiglane
 
tallinnlanna 12. juuni 2004, kl 18.28
Käisime siis eelmisel suvel Vanemuises tantsimas. Mind shokeeris naiste käitumine seal, halvasti riides, näod korrastamata ja muudkui meestel kaelas rippumas. Suveajal on kena kui inimesel ikka suveriided selas aga seal nad nagu sügiseselt kartulinoppimiselt, mingid pikad lotupüksid T-särgid ja näod purjus inimesele iseloomulikud rasvased ,punetavad. Läila vaadata. Mehed seevastu aga fantast ilusti riides ja puhtad ning ka napsitanult ei kaotanud väärikust ning püüdsid neist naistest eemale hoida, paludes tantsule ja hoides põrandal siis juba endast vanemaid daame, et neist 30-stest lahti saada. Igal juhul sellises peaga linnas lõtv elukomme paljudel au sees, imestama paneb.
 
mati 12. juuni 2004, kl 18.32
khmm..nagu sellist käitumist ei tuleks ette mujal linnades?
 
nainetartu 12. juuni 2004, kl 19.23
jeerum, mis loll jutt...Kas teil tõesti targemat rääkida pole?
 
n35 12. juuni 2004, kl 20.05
minu mees sai ka armukese Tartust.ON LITSE MEIL ,ON LITSE TEIL
 
mihkel 12. juuni 2004, kl 20.10
to tartunaine- ma tean seda tibi.Nimi on Pille-Riin ja ta on 3 korda Rajakal istunud,esopwe@hot.ee
 
kohalik 12. juuni 2004, kl 20.12
Ju on siin niiiii palju mehenäljaseid naisi... Kellel pole üldse, kelle oma on kusagil kaugel tööl... Kõrgkoolist muudkui tuleb naisi nagu Vändrast saelaudu, peaasi, et saaks.
Nii tulebki välja, et abielurikkujatel siinmail hää põli, noori naisi jalaga segada. Paisteb, et noored naisedki ei pea paljuks peresid kärinaga lõhki ajada.


Ka mõned isased on väitnud, et just naisterohkus nad Tartusse toonud ... ainult sellest alimentide värgist nad muidugi aru ei saa...

Mis seal`s ikka. OOtame HIV epideemia kohalejõudmist, siis ehk ka kombed muutuvad, võibolla.
 
mjäu mjäu 12. juuni 2004, kl 20.37
tartus olge ettevaatlikud..seal liigub hepatiit..
 
tartunaine 12. juuni 2004, kl 20.50
mihkel- ja kas oli sellest pille-riinist siin jutt või, mis tema siia puutub
 
mihkel 12. juuni 2004, kl 20.51
Ikka üks ja ainus Pille-Riinikene = Veevalajanna = esopwe
 
nupsik 12. juuni 2004, kl 20.57
TARTUS on lihtsalt kõige ilusamad naised.....
vot selles on probleem meestele, kes ei suuda vastu panna
meestes on probleem:))))
 
arvamus 12. juuni 2004, kl 21.08
Eesti on kõige suurem vabaõhu litsimaja.
 
tartunaine 12. juuni 2004, kl 22.22
mihkel- ja mis temaga siis on? mis tema siia puutub?
 
hoopis 13. juuni 2004, kl 09.45
mina leian et hoopis tallinn on sellline kahtlane koht, kus kõik endast väga pidavad naisterahvad koos on.Aga nenede endast pidajatega on ka nii et ..jäävad kasvõi siis tartu omadele täitsa alla. Aga noh eks ta ole tõesti üks jama teema...
 
Vampiir 13. juuni 2004, kl 10.36
Issand issand issand, mul ei ole toesti sonu!!!!!!! tartu on koige rahulikum ja kenadema inimestega linn üldse eestis, see et kuskil nurga taga baaris moni "neiu" veidi lohkalt riides, ei tähenda et koik sellised on, ja pealegi ma olen öelnud vaadake järgi mida tähendfab sona @!#$!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
mihkel 13. juuni 2004, kl 17.21
To tartunaine,tema ongi see,kes siin haigeid postitusi teeb
 
tunke 13. juuni 2004, kl 17.26
Arvestades sellega k u i palju venelasi tlnas elab, arvan, et prostitutsioon lokkab hoopis mujal...pluss hiv, pluss narko.

Jõudu:D
 
lolita 14. juuni 2004, kl 11.26
tegelikult on pealinna hoorad tulnud Tartusse litutama, sest Tallinnas nad ei pääse enam löögile
 
Reede 15. juuni 2004, kl 13.17
Teema autor on kindlasti Tallinnast - teema sisukus tõestab seda.
 
KATS 16. juuni 2004, kl 15.51
Niipalju kui mina olen Tartus käinud siis tulevad alati mingid väga kahtlased inimesed vastu-kas skinheadid või mida iganes nahkariietatud joodikud...tallinnas pole sellist asja-huvitav mix just Tartus-teemaalgatajal on õigus -ega seal normaalne rahavas enamus pole-aga mudugi on palju erandeid:)
 
kah @!#$ 16. juuni 2004, kl 18.48
meie litsid sõimavad teie litse ja vastupidi...
äkki teete kokkutuleku ja klaarite käsikähmluses ära...
üksiti saate oma püksikummid ka üle mõõta...
 
KaksikM 16. juuni 2004, kl 20.03
to KATS,sul 1000% õigus,Tartu ongi litside ,veidrike ja pervertide linn .Juba mõne naise vaatamisest võiks suguhaiguse saada !!!
 
M@nn 19. juuni 2004, kl 14.43
Haiged inimesed:S...Mõnel mutil lõhuti perekond vast ära ja nüüd tembeldab kõik Tartu naised litsideks!Mõtle midagi originaalsemat välja!Mitte,et Tartus litse poleks,kuid ma ei ole märganud,et neid on seal rohkem kui kuskil mujal...
 
to KATS-lõvi 22. juuni 2004, kl 11.06
Nii armas kommentaar! :))) Ainult lõvi tähtkujus sündinud inimesed on nii arukad, onju :)
info@proweld.ee 06. mai 2021, kl 00.37
Nii kindel
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!