Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Tartu-Eesti litsipealinn ??
 
Andreus 10. november 2021, kl 04.23
Olen nõus et Tartu ongi litside pealinn. Vaadake kuulutusi mahajataha.com rubriigist Naine otsib seksi ja te saate sellest aru. Tartu on seal esikohal, iga teine, kolmas kuulutus Tartust, seepärast ongi koroona levib lõuna Eestis.
 
Agneke 12. november 2021, kl 13.01
Tartus olid Saaremaa petturid! Said minu käest 10 kr Ah, et Saaremaalt! Andsin! Tallinnas üks heledapäine noormees, sai ka 10 kr, saatsin ta linnavalitsusse raha küsima, et vanemad pidid Jooma! aga äkki valetas! enamasti Ei anna. Ainult väikseid summasdi! Mustlane tahtis 100 kr, aga ma ei andnud nii suurt summat, aalles teine kord said 25 kr! kuna jäin ennustamise võlgu! kui oleks kohe 100 euri välja käinud, olekski mehele saanud, sest ema juurde poleks saanud sõita, kuna sõiuduraha oleks otsa saanud! aga pärast olin ostnud külma jope ja andsin 25 kr ja jäin haigeks ja sattusin lõpuks hullumajja! töölt sain enne lahti! ennustaski, et jään haigeks, külmetasin külma jopega! olin ostnud vaid selleks, et teen ise vöö ka, aga see jäi tegemata, pandlaga rahvariide vööd, ei tahtnud panna!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!