Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
kärbseseen
 
tts 27. september 2004, kl 10.54
Mul mees vedas metsast koju hunniku punast kärbseseent ja praegu agaralt kuivatab seda, et siis manustama hakata. Tahab, et mina ka manustaks, et siis saaks koos huvitavaid elamusi. Aga mina natuke kardan. Kas on teie seas äkki rahvast, kel vastavaid kogemusi ja tahaks neid jagada. Asi ikka tõsine, sest tema manustab seda nii ehk naa ja siis ma teaks, mida oodata ja kuidas käituda, kui mingi jama peaks ilmnema.
 
hihii 27. september 2004, kl 11.11
no kui seent süüa ei oska, siis tõmmake parem kanepit :)
 
kamill 27. september 2004, kl 11.18
Ole valmis huvitavateks elamusteks! Kui mees hakkab pärast kärbseseente manustamist kummaliselt ja ebaadekvaatselt käituma, püüa säilitada rahu. Tema on siis kõrgemas dimensioonis, näeb maailma hoopis targema pilguga ja kõrvale kulub hädasti ära üks hea empaatiavõimega sõber, kellele saab ausalt ära rääkida, mismoodi elu tundub...Lewis Carroll olevat oma kuulsa "Alice Imedemaal" kirjutanud just sellises seenedeliiriumis.
 
hark 27. september 2004, kl 11.26
pane sis diktofon ka käima, muidu mees ei usu, mis ta kokku keerutas ja endal võib ka see tarkus ununeda, mida teine tulevikuks ennustas...
 
Uss 27. september 2004, kl 12.03
...ja kui mingi jama peaks ilmnema, siis 112 aitab ehk :)
 
madu 27. september 2004, kl 12.48
see ju nii tüüpiline taimetoitlasele. irw.
 
lõbus! 27. september 2004, kl 13.17
Tõesti lõbus lugeda,mis probleemid inimestel on!
Sa veel arutad ja pead nõu ,mida teha!!!
Mina viskaks sihukese idioodi hoobilt majast välja!!
 
kabzaz 28. september 2004, kl 02.24
kärbseseen ei ole eriti mürgine, väikestes kogustes ei mõju üldse, ohtlikuks läheb asi siis, kui lõpuks mõjub - aga piir selle mitteohtliku ja ohtliku koguse vahel on väiksem kui teistel ainetel. Neid nn aktiivseid aineid sisaldab peamiselt see punane nahk. Ent kõige tõenäolisem tulemus on see, et sa ei viitsi niipalju seda seent süüa, et üldse midagi juhtuma hakkaks :)
 
hark 28. september 2004, kl 09.06
to:tts
ja kuidas sis läks manustamine... jaga muljeid...
 
hark 28. september 2004, kl 10.36
nii, vaikus ikka veel... kuulge foorumlased, kas tts ikka elab veel...
 
tts 28. september 2004, kl 13.08
Mina ise ei manustanudki igaks juhuks, aga tema küll. Osutus imemeheks, sest sõi neli seent ära, aga mitte kui midagi ei mõiganud. Kuigi siit võis ka lugeda, et ei jõuta neid seeni süüa nii palju, et mõjuma hakkaks. Igatahes nüüd lubas, et uuel katsel sööb kümme seent. Noh, nii et pettumus. Lubas, et edaspidi teeb kärbseseentest sousti, pidid nii maitsvad olema.
 
nõiaudu 29. september 2004, kl 00.10
kui aus olla, siis tahaks ise ka ükskord selle ära proovida. ja kanepit ka. pole kunagi ühtegi vastavat ainet manustanud aga hiljuti tekkis huvi. kui võimalus tekib- kindlasti proovin!!
 
kati 29. september 2004, kl 11.32
ma just kuskilt lugesin, et peale mürgise seene söömist ei saa paar päeva midagi aru ja siis alles sured maha. See ei käinud muidugi kaifi kohta, vaid lihtsalt, kuidas mürgitus ilmneb. Jutt oli valgest ja rohelisest kärbseseenest, aga äkki on punasega ka nii, kui ikka pannitäis keresse keerata.
Kanepiga pidi ka nii olema, et algajatele ei mõjugi, las mees harjutab järjepidevamalt.
 
Lambimutt 02. detsember 2021, kl 23.30
Kuidas sa peaksid endaarust hädaabisse helistama kui oled ”raske” trippi all
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!