Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
enamus naisi aseksuaalsed...
 
Inz 21. jaanuar 2005, kl 11.01
...vinguvad,et ei taha sexi jne .Nüüd ongi põhjus selge - nad on 100% aseksuaalsed .Kuid seletage mulle ära,mis on vahet frigiidsusel ja aseksuaalsusel ???
 
Beata 21. jaanuar 2005, kl 11.07
Enamuse jobude meestega olen samuti absoluutselt frigiidne ja aseksuaalne, seal pole mingit vahet! Aga õige mees teeb minust voodis tiigri!
 
Feliks 21. jaanuar 2005, kl 11.23
mnjah...mulle ka näib et probleem on pigem selles, et kelle suhtes on konkreetne naine sekusaalne ja kelle suhtes mitte...
 
Karukell 21. jaanuar 2005, kl 11.35
Vahe obn selles et aseksuaalsega võid olla vahekorras kuid frigiidse naisega pole see tupekrambi tõttu võimalik. Tao see endale pähe.
 
Inz 21. jaanuar 2005, kl 11.43
Tänan infi eest .Minu eelmine pruta oli ikkagi aseksuaalne :s
 
Plahh 21. jaanuar 2005, kl 12.38
Sinu eelmisel prutal oli a-atraktiivne mees :P
 
siss 21. jaanuar 2005, kl 13.51
nõme jutt see teil kogu aeg, et naised frigiidsed ja aseksuaalsed jne. te mehed olete ise hoopis! ja ma pole veel kohanud meest, kes tahaks minust rohkem!
 
peeves 21. jaanuar 2005, kl 15.23
to Karukell
frigiidsusel ei ole absoluutselt tupekrambiga pistmist

jobuga võib igast normaalsest naisest frigiidne naine saada ja tulemuseks ongi absoluutne aseksuaalsus
 
siri 21. jaanuar 2005, kl 15.40
igava ja naist vaid masturbeerimisvahendina kasutavate meeste naised muutuvadki aseksuaalseks, sest seks on lihtsalt igav ja rahuldust ei too.
 
tuul 21. jaanuar 2005, kl 16.09
loomulikult on mehes asi....kui on mõttetu tuim ja ego junn voodis siis olengi kuiv ja a-seks........ja las siis lohutab ennast teadmisega et olen frigiidne.....see ongi saamatute kobakäppade meeste lohutus sest muidu nende ego seda üle ei elaks....aga tegelikult see tuim naine voodis teisega lausa põleb nii et mõelge järgi.
 
Jaanika 21. jaanuar 2005, kl 16.41
Nõustun Feliksiga!
 
meees 21. jaanuar 2005, kl 18.17
Pole mõtet mehi süüdistada, kui naine seksi ei oska nautida. Mehed seksivad mõnuga ja pole mingeid probleeme, et naine on voodis vilets. Õppige elama!
 
häda 21. jaanuar 2005, kl 19.12
..kui naine biseksuaal, häda kui aseksuaal. mehed ei tea ise ka mis neile meeldib:)
Ja kui naisele ei meeldi Sinuga magada, siis on viga Sinus.
 
tallinna armsake 21. jaanuar 2005, kl 19.24
polegi vahet, kui ikka õige mees voodisse juhtub, kaob nii frigiidsus kui ka aseksuaalsus ;))))
 
n45 22. jaanuar 2005, kl 03.10
algul naised tahtsid, sest nad lootsid. Nüüd enam ei taha, sest enam ei looda. Küsimus: mida siis naised seksist lootsid?
 
aqua 22. jaanuar 2005, kl 10.07
Kui pole saanud, ei tea tahtagi....
Võrdleksin inimese seksuaalsust ükskõik missuguse muu omadusega, näiteks keelevõimekusega, teatud alge on igas meis olemas, kas see ka välja arendatakse, see sõltub töökusest, õpetajast ja paljust muustki. Tulemuseks, kas soravalt võõrkeeltes lobisev (loe: mõnuga seksiv ja sellest naudinguid saav naine) või vaevu mõnest sõnast arusaav inimene. Kõik on õpitav ja arendatav!
 
tallinna armsake 22. jaanuar 2005, kl 12.39
to: Aqua!

Hea!
 
Kesk-Eesti kallike 22. jaanuar 2005, kl 14.05
Aquale!

Well said!
 
XX 22. jaanuar 2005, kl 18.24
frigiidne naine=impotentne mees, ta pole võimeline sexuaalset rahuldust saama, ta võib tahta sexida kuid saab alati pettumuse osaliseks. asexuaalne on inimene, kellel puudub huvi sexi vastu, ta võib küll orgasmi saada kui sexib, kuid tal puudub vajadus seda teha.
 
df 22. jaanuar 2005, kl 19.13
frigiidne ei saa, kuigi tahaks
aseksuaalsus kujuneb ajapikku, kui pole lihtsalt kellegagi seksida. Esimene on pöördumatu nähtus, teine ootab võimalust.
 
Volli Vint 23. jaanuar 2005, kl 00.16
Õige mees paneb naise helisema.
 
frigiid 23. jaanuar 2005, kl 10.18
peeves-ga ja Volli Vint-ga nõus
 
foxi 24. jaanuar 2005, kl 12.04
kui seks muutub kohustuseks,olen ma nii frigiidne kui aseksuaalne.
 
nujahh 24. jaanuar 2005, kl 12.43
Ei ole frigiidseid naisi on ainult lollid ennasttäis mehed,kes ei oska naist tahtma panna .Eelmäng ainult ei aita,kui mehed aitaks poolegi kodutöödest ära teha ja olla inimesed,viia naist välja ,anda lilli.Poolele teele vastu!Naised aga olge kaunid,sättige ennast.
 
hi-hi 25. jaanuar 2005, kl 00.00
Enamus naisi ei ole mitte aseksuaalsed vaid bi-seksuaalsed!!!
 
irw 25. jaanuar 2005, kl 17.39
sul on nagunii siuke lõust et keegi ei taha mul lääb märjaks aint ilusa seksi hia mehe piale
 
Mirey 26. jaanuar 2005, kl 18.19
Teadmiseks:eesti mehed on voodis suure ümmargused nullid!
Nii et pole ime et naised ei taha...
 
hellik lihtsalt 26. jaanuar 2005, kl 21.11
...ärge mehed kunagi unustage, et naine armastab kõrvadega!!!!Ja naised seda, et mees ju armastab silmadega.
 
nojah 27. märts 2013, kl 17.11
Mõned naised seksiks söögi alla ja peale, aga suurem osa naistest vähemalt ei vaja seksi, paljud tunnevad isegi vastikust. Põhjused, miks sellised naised seksivad, on kultuurilised. Meil peetakse meheta naist vanatüdrukuks ja eeldatakse, et seksima peab, mitte, et see on partnerite omavaheline kokkulepe. Kui ei seksi, siis on midagi viga ja kui ei seksi nii tihedalt, nagu Cosmos kirjutati, siis oled lihtsalt pipar. Peamine on see, et Eestis on naise peaväärtus siiski pandav olemine või mehe jaoks elamine. Enamjaolt kirjeldatakse naisi nende välimust ja seksikust iseloomustavate sõnadega, mitte nt mõistust. Siis üritavadki seksist mitte hoolivad naised leida mehi ja nusserdada, nagu peab. Selle asemel, et otsida samasuguseid madala seksuaalsusega mehi/naisi, elada üksi, sõpradega jne.
 
kass ise 28. märts 2013, kl 12.15
naine on nagu viiul, me kõik küll teame, mis see on, aga mängida oskavad vähesed...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!